Wszystko inaczej

 Razem z ludźmi odchodzi pamięć. Za 10-15 lat nie będzie już na świecie nikogo, kto czynnie uczestniczył w II Wojnie Światowej. Za 25 nie będzie nawet tych, którzy wojnę widzieli z perspektywy dzieci. Wraz z nimi przeminie świadomość tego, czym ta wojna była, skąd się wzięła, kto ją wywołał i po co. Za 50 lat II WŚ będzie dla współczesnych tym, czym jest Powstanie Styczniowe, Rewolucja Francuska, odkrycia Ameryki czy wojny Punickie.
Za owe 50 lat już mało kto się przeciwstawi jakiemuś następcy Putina, gdy ten stwierdzi, że to Polacy wywołali światową zawieruchę. A sądząc po tym, jak na taką narrację patrzą w Izraelu można być pewnym, że właśnie stamtąd tych następców Putina się trochę namnoży.
Dlatego naszła mnie taka myśl. Że skoro na terenie Polski znajdują się tak wielkie i tak dobrze zachowane obozy śmierci, to dla potomnych by znaczyło, że Polscy mieli coś w kwestii masowego mordowania ludzi na sumieniu.
Zatem zamiast pisać petycje do wszystkich, którym mniej lub bardziej przypadkowo się wymknie termin „polskie obozy koncentracyjne”, najzwyczajniej te „pamiątki” po niemieckiej wizycie polikwidować, Zaorać Auschwitz, Majdanek i wszystkie inne tym podobne punkty martyrologii. Na ich miejscach postawić wielkie pomniki z wyróżniającymi się, charakterystycznymi niemieckimi hełmami ze swastykami. Pomniki z Niemcami mordującymi ludzi. Takie, żeby były wymowne i jednoznaczne. I kojarzyły się z tym, jak w masowej kulturze wyglądają Niemcy z ekipy Adolfa.
Wciągający jak pelikany holyłódzkie filmy młodzieżowcy za 50 lat spojrzą i nie będą musieli myśleć, kto mordował, bo odpowiedni klucz kulturowy już im zostanie wpojony przez żydowskie wytwórnie świata marzeń. Zerkną na pomnik i kolejna klamka w ich świadomości zapadnie.
Resztę terenów sprzedać, wybudować osiedla, galerie, a nawet – kościoły.
To jeden z niewielu sposobów, by uchronić naszych potomków przed kłamliwymi oskarżeniami Polaków o ludobójstwo. Oskarżeniami obliczonymi na wyrwanie od Polski pieniędzy.

Wojnę wywołali żydzi
Innym sposobem na oddalenie od Polski cienia podejrzeń za II WŚ musi być ciągłe wracanie do podpisanego 23 sierpnia 1939 roku porozumienia Hitler – Stalin.
Nie Ribbentrop – Mołotow, bowiem po pierwsze te persony to były zwykłe długopisy, faktycznymi autorami porozumienia o rozbiorze Polski byli dwaj wodzowie dwóch najagresywniejszych państw w historii świata. A po drugie za kilkadziesiąt lat nikt już o Ribbentropach i Mołotowach pamiętał nie będzie. W pamięci społecznej przeżyją jedynie Adolf i Józef.
Ponadto warto się zastanowić nad lekkim przekierowaniem polskiej narracji historycznej. Chyba nie jest nieprawdą, że w ZSRS była żydobolszewia, która parła do wojny, by na zgliszczach Europy ustalić nowy ład światowy?
Do tego wielki, wręcz niewyobrażalny wysiłek finansowy jaki był potrzebny, by w ciągu zaledwie 6 lat (33-39) uzbroić, powiększyć i utrzymać niemal nieistniejącą w 1933 roku niemiecką armię (wówczas Wehrmacht miał 100 tysięcy żołnierzy), musiał się opierać na bankierskich potęgach. Kto miał pieniądze i dlaczego żydzi? Jak Hitler się do tej kasy dorwał? Tak, później konfiskował, ale kilka tysięcy czołgów, największe wówczas na świecie okręty Tirpitz czy Bismarck, cała podwodna flota, tysiące samolotów, dziesiątki tysięcy dział, miliony karabinów, setki milionów pocisków, hektolitry ropy i utrzymanie kilku milionów żołnierzy – w latach, w których jeszcze tak jawnie żydów w Niemczech nie wywłaszczano, bez olbrzymich zastrzyków żywej gotówki, tego zrobić by nie było można.
Dlatego uprawnionym jest stwierdzenie, że II WŚ została wywołana dzięki żydom i żydowskim pieniądzom.
Roman Zieliński, fot. Jacek Bednarczyk, zyd liczacy pieniadze dom i ogrod

https://sklepkibol.pl/pl/p/Zydzi%2C-gender%2C-multikulti/160
Zajrzyj na sklepkibol.pl

komentarzy: 18

 1. „Wojna o pieniądz”, bodajże I, lub II część. Jakieś 10 lat temu pozamiatała mój światopogląd. Autorem jest chiński analityk.

 2. Pomniki z krótkim i celnym opisem wydarzenia są najlepsze. Trwałe, estetyczne, bezobsługowe. Ale trzeba byłoby zacząć od zaprzestania finansowania obozów, potem jeśli oni zechcą to opłacać; opodatkować. A jak i to nie zniechęci to w końcu przeznaczyć teren na mieszkania +. W końcu wciąż jesteśmy państwem na dorobku z głodowymi pensjami robotników a to są grunty nie wymagające wykupu więc dostępne na tanie mieszkania. Ale do tego potrzeba mężów stanu a nie stada zestrachanych pętaków!

 3. Akurat te tezy nie są takie idiotyczne. Żydzi to komuniści, ilu ich było w ZSRR ciężko zliczyć. Dążyli do wojny, więc drugie zaplecze w narodowosocjalistycznej partii nie zaszkodziło by. To że Hitler doszedł do władzy, dzięki wydatnej pomocy finansjery, i komunistów, jest niezaprzeczalne. Stalin sam rozkazał komunistom w Niemczech odpuścić przed wyborami. W tym żydowsko-bolszewickim planie nie wypaliło jedno. Adolf przejżał na oczy, i zwrócił się przeciwko sponsorom.

  1. Adolf nie przejrzał jakoś ideologicznie na oczy, a tylko i aż nie chciał oddać kasy pożyczonej od żydków (znamy to z historii króla Hiszpanii i żydów, króla Francji i papiestwa, które postanowiło pozbyć się bankierów-templariuszy i wielu innych), nie chciał współdzielić władzy z syjonistami-bankierami, fabrykantami, inteligentami, którymi gardził (ze wzajemnością, z powodu jego pochodzenia społecznego) i jednocześnie zdawał sobie od początku sprawę, że pozyskując do swojej sprawy i zdobycia władzy masy robotnicze, musi te masy wyzwolić, a kto był ich krwiopijcą, kto był pracodawcą, kto wyzyskiwał robotników, którzy wstępowali w szeregi SA, SS i NSDAP (narodowosocjalistyczna niemiecka partia robotników) ? Jest i druga wersja (choć tępiona tak wytrwale, że możliwe, iż najprawdziwsza) to sami żydzi pozbyli się spośród siebie elementu – hamulcowego w rozwoju, czyli ortodoksyjnych, fanatycznie wierzących żydów, rabinatu, władzy kapłanów, którzy stali na drodze syjonistom…tak, tym samym, którzy obecnie realizują swój plan finalny (od zajęcia terenów palestyńskich, wymordowania sąsiadów 1946-1948 (czystki etniczne), utworzenia państwa Izrael, poprzez wojny, akty odwetowe antyterrorystyczne (sprowokowane wcześniej, w tym żydki, USA, Rosja są ekspertami, sprowokować atak, a potem usprawiedliwiony mamy odwet i lament na pokaz), aż po konferencje i „bojaźń” przeciw odrodzeniu się antysemityzmu, no i wciąż roszenia finansowe na konto holokaustu – notabene który sami i to dość często własnymi rękoma przeprowadzili). Prawda jest ukrywana, ale powoli już syjoniści dochodzą do pozycji i władzy, która pozwoli im poczuć się bezkarnymi i wyjawić ją całemu światu lub po prostu przestać zaprzeczać i bezczelnie móc powołać się na Mojżesza, który sam rozkazał zabić wszystkich izraelitów (kobiety, dzieci, zwierzęta), którzy nie pojęli planu bożego, nie chcieli walczyć o potężny Syjonistyczny Izrael, podbijając i wymordowując sąsiednie plemiona-miasta, ludy, narody, państwa. To ich historia, wystarczy dobrze poczytać torę, aby pojąć kim i czym, jak powstał, dlaczego taką ma mentalność, historię i cel naród syjonistów – wybrańcy jahwe, powołani do panowania nad ziemią i jej ludami.

  2. Johnny to że jest to krwiożercza i bezlitosna nacja, wiem od dawna. Za czasów starożytnych urządzali jeńcom potworny holokaust. Ukraińcy że swoim bestialstwem wobec Polaków mogą się schować. Dziwi mnie jedno. To że świat a zwłaszcza my pozwalamy, by wszystkie obozy były pomnikiem tragedii ich, nie reszty podbitych państw. W Auschwitz na początku byli Polacy, Cyganie, Rosjanie. Nikt nie wspomina, że w tym obozie, prawie wymordowano całą społeczność Cygańską. Historia jest zakłamywana, i pisana tylko pod ten parszywy pomiot. Zgadzam się z Tobą w kwestii eksterminacji słabszych jednostek, i planu mającego wyłowić tylko najsilniejszych, najbogatszych. Gdy żydzi uciekali z Europy do USA, miejscowa społeczność, żądała, by ich nie przyjmować.

 4. Parę dni temu wyśmiewany przez nas wielbiciel podstarzałej edukacji Macron szybko i skutecznie postawił do pionu i wskazał miejsce w szeregu koszernym służbom. Czy Adriana też by było stać na taką akcję? Pytanie retoryczne… Prawda jest taka, że z uwagi na uwarunkowania polityczno-biznesowe my stoimy jeszcze dalej w tym szeregu a Adrian jeszcze nie strzepał kurzu po klękaniu podczas podpisywania dokumentów w gabinecie owalnym.

  1. I ten sam Macron w Jerozolimie op…ł laski jednocześnie Putinowi, Kantorowi i Nateniahu. Próbował też księciu Walii.

  2. Proszę Cię. Macron był tam, bo narracja była kłamliwa, ale dla republiki korzystna. Ze 100 k francuskich Żydów zabitych w AB ok. 80 k sami Francuzi wsadzili do transportu. Połowa kraju kolaborowała z okupantem. W Warszawie walczono, w Paryżu tańczono.

  3. @antykomuch dodaj jeszcze do swej wypowiedzi kto lepiej na tym wyjdzie, z kim się liczą, gdzie będzie przepływ kasy a kto nie dostał głosu i kto pełniąc najwyższą funcję w kraju i tak musi słuchać prezesa bo inaczej wyłapie plaskacza.

  4. Michu to nie ma nic do znaczenia. Oni tam wszyscy z Europy śmigają do Jerozolimy jak sługusy polityczne do swoich panów. Kiedyś wielka Europa dziś gnije i to obcy narzucają nam swoje obyczaje.

 5. Ja od siebie dodał bym jeszcze raporty jakie wysyłał do Polski nasz ambasador w USA Jerzy Potocki przed wybuchem II wś. Pisał w nich o propagandzie tamtejszego żydostwa i nawoływaniu przez nich do wywołania otwartego konfliktu w Europie.

  1. Zważając ,że w 1920r. w Niemczech była taka tragedia z inflacją (hiperinflacja) iż 1 dolar = 764 marek niemieckich (sic!). Idę o zakład,że większość Panter,Tygrysów i u -boot ,była zrobiona ze stali US Steel.Począwszy od roku 1921(decyzją traktatu wersalskiego) Niemcy zobowiązane zostały przekazać 100 miliardów marek w złocie… a tu mija ledwo 12 lat i mamy istne eldorado ( reszta jak w artykule RZ).

 6. Za wszystkim od wieku stoi Wall Street tylko podwykonawcy się zmieniają. Czy gość ma na nazwisko Roosevelt, Marks, Stalin, Hitler… Trump, Morawiecki to i tak kasiurka płynie do Morganów, Rotschildów i paru innych monopolistów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *