Sensacja!

 Śląsk przed wylotem na Cypr rozegrał sparing z Miedzią Legnica. Mecz skończył się remisem 2-2, ale jest w tym wydarzeniu jedna sensacja. Drugiego gola dla WKS-u strzelił… napastnik! Samiec-Talar. Tak to nie jest dezinformacja. Bramkę zdobył napadzior! W klubie z Oporowskiej to naprawdę wyczyn.
Pierwszego gola zdobył Golla, ale prawdziwą wygraną Śląska w przypadku tego gracza byłoby przedłużenie kontraktu Śląska z tym zawodnikiem.
Obie bramki dla Śląska padły po strzałach głową.

W dniach 19-29 stycznia zawodnicy Śląska Wrocław będą przebywali na zgrupowaniu w cypryjskim Ayía Nápie. W tym czasie według wcześniejszych ustaleń były zaplanowane trzy sparingi.

22 stycznia – FK Teplice (Czechy)
25 stycznia – FK Ufa (Rosja)
28 stycznia – FK Liepāja (Łotwa)
A.P, fot. sportowe.fakty.pl

https://sklepkibol.pl/pl/p/Pamietnik-Kibica-Ludzie-z-pietnem-Heysel/37
Zajrzyj na sklepkibol.pl

komentarzy: 8

 1. To rozumiem, przepraszam za niesłuszną zgryźliwość.
  Wracając do wyborów, Korwin wkurzony, z jego Facebooka:
  „Wybory w KONFEDERACJI wygrał najlepszy Kandydat. Skąd wiemy, że najlepszy? Bo wygrał. Logika tego wariantu d***kracji jest jest taka, że popiera się tego, kto wygrał – i kropka.
  A dlaczego wygrał? Rozgrywka miedzy trzema osobami nie ma żadnego rozstrzygnięcia – trzeba podejmować decyzje na bieżąco i wygrywa ten, kto podejmie ją ostatni. Kolega ją podejmujący dowiedział się (i była to prawda), że narodowcy przekażą część głosów na kol.Dziambora by doprowadzić do remisu, po którym odpadną obydwaj Kandydaci.
  W efekcie doszło do rozgrywki, w której kol.Dziambor uznał, że lepszym Kandydatem będzie kol.Bosak – bo Go, jak się wyraził w wywiadzie dla PolSatu, zna. I większość Jego wyborców Go posłuchała.
  Analiza przeprowadzona poprzedniego dnia na posiedzeniu Prezydium ustaliła, że żaden nasz kandydat nie ma szansy, więc trzeba wybrać mniejsze Zło – pardon: większe Dobro. Kol.Dziambor zadziałał na własną odpowiedzialność. Miejmy nadzieję, że miał rację…”

  1. Ależ gdzie jak gdzie, ale na Fanie właśnie zgryźliwość, szydera i kpina są notowane bardzo wysoko. I jeśli uwagi są słuszne – sami lubimy się z siebie pośmiać. Czym się różnimy od innych.
   Tu akurat jakieś wytłumaczenie jest, choć nie do końca, bo powinienem trzymać rękę na pulsie.
   A o polityce za jakiś czas.
   RZ

 2. Panowie z redakcji, jaja sobię robicie? Artykuł dodany plus minus o 19 a w nim, że trzeba przedłużyć kontrakt z Gollą jak każdy wie, że ta informacja (o przedłużeniu) została podana plus minus o 12?
  No ale i tak plus bo myślałem, że dzisiejszym newsem będzie kandydowanie Bosaka.

  1. Kolega Andrzej podesłał ten artykuł w nocy, ale miałem trochę zajęć i ja wstawiłem go na stronę, jak kolega @magic słusznie zauważył, około godziny 19:00.
   RZ

   PS A o wyborach w Konfederacji i kto będzie zgrzytał zębami z takiego a nie innego ich wyniku – też się coś znajdzie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *