Nieudacznicy

 W Polsce na początku roku 2020 odbywa się protest sędziów. To ciekawe, że 5 lat temu, w roku 2015 PiS startował do wyborów tak prezydenckich, w których wygrał Andrzej Duda, jak i parlamentarnych (wygranych przez PiS) między innymi z hasłem „uzdrowimy wymiar sprawiedliwości”.
Przez cztery lata (2015-2019) PiS miał:
prezydenta
premiera
własny rząd
większość w Sejmie
większość w Senacie
opanował służby
przejął Trybunał Konstytucyjny
I co?
I sądów nie uzdrowił
Jaki z tego płynie wniosek?
Pis się nie nadaje do rządzenia!
Roman Zieliński, fot. supertv.24 Na zdjęciu sędzia Paweł Chodkowski skazał 6 osób z (UWAGA!!) kodeksu wykroczeń na bezwzględny areszt. W tym przypadku sąd wyższej instancji sankcje złagodził.

https://sklepkibol.pl/pl/p/smycz-smierc-wrogom-Ojczyzny/118
Zajrzyj na sklepkibol.pl

komentarzy: 15

 1. Stanisław Michalkiewicz.
  Za pierwszej komuny mieliśmy do czynienia z internacjonalizmem proletariackim, co wyrażało się w haśle: „Proletariusze wszystkich krajów, łączcie się!” A w jakim celu mieliby się ci proletariusze łączyć? Ano w tym, żeby obalić „burżuazję” – jak marksiści-leniniści określali tak zwane „warstwy uprzywilejowane”, czyli mówiąc wprost – elitę społeczną. Miejsce tej elity mieli zająć Żydzi i ich gojowscy kolaboranci, zgodnie ze słowami „Międzynarodówki” „Dziś niczym, jutro wszystkim my!”

 2. Oni są obecnie tylko skupieni na najbliższych wyborach. Ten cały czas pomiędzy (wyborami) to ściemnianie, czyli tematy zastępcze takie jak np. blokada na pornosy w necie czy serial z Grodzkim i łapówkami i jeszcze wiele innych bzdur mających na celu odwrócić uwagę społeczeństwa od spraw ważniejszych.
  Sprawa z sądami też będzie przeciągana do wyborów prezydenckich, i jak maliniakowi uda się je wygrać, to wtedy ogłoszą że jednak reformy konkretnej nie da się przeprowadzić (ewentualnie maliniak znowu zawetuję oczywiście po konsultacjach z naczelnikiem). Powodem oczywiście jest kaska z UE (ta na tą transformację) bez której nie pociągną z 500 + , 13, itp.
  Dodatkowo oczywiście uchwalają całą masę szkodliwych ustaw (jak przystało na sanację bis) choćby takich jak ta dotycząca skupu makulatury czy aptek (w przypadku aptek w grę mogą wchodzić amerykańskie – żydowskie interesy).
  Cała reszta potrzebnych ustaw jak choćby np. zwrotne butelki pet czy budowa zbiorników retencyjnych i ogólne przeciwdziałanie suszy leży. Ale to było przed wyborami czyli obiecanki cacanki a głupiemu radość. Niestety kolejne 8 lat rządzenia kolejnych nieudaczników daje razem z poprzednikami 16, a i wcześniej nie było lepiej, więc szczerze to nie najlepsza ocena dla narodu…

 3. Żeby to tylko sądów nie uzdrowił! Nie było ani jednej ustawy korzystnej dla Polaków. Natrzepali setki ustaw bez sensu. Podopłacali grube miliony na lufthanse i inne miejsca wyzysku tubylców. Te rządy zapamiętane będą płonącymi stosami śmieci z całego świata!

 4. Zgadzam się z Panem. zniszczyć PiS. Najlepiej do rządzenia nadaje się Platforma Obywatelska. Dziękujemy że Pan jest z nami i razem z nami ramię w ramię zwalcza PiS Ponadz podziałami !

  1. Platforma miała 8 lat i też udowodniła, że się do rządzenia nie nadaje. Bo jak się dochodzi do władzy na hasłach taniego państwa i obniżki podatków, a gdy się już do władzy dorwie, to się zwiększa zatrudnienie w sektorze państwowym oraz podnosi podatki, to znaczy, że się najzwyczajniej kłamało, a ponadto, że się nie nadaje do dotrzymywania nawet najprostszych obietnic. Czyli – nie nadaje się do rządzenia. Co – na szczęście – wielu otworzyło oczy i społeczeństwo odsunęło ich od władzy. Niestety, na ich miejsce przyszli tacy sami nieudacznicy.
   RZ

 5. Nie nadaje się do rządzenia. To będzie rok mega suszy. W ogóle nie ma prognoz opadów śniegu na terenach nizinnych. Małe połacie śniegu będą przez zimę utrzymywać się tylko w wyższych partiach górskich. To będzie katastrofa dla wód gruntowych. Kiedy się tym tumanom sugeruję, że zbiorniki retencyjne już powinny gromadzić wodę, żeby pózniej ją racjonalnie wydzielać to polemika jest taka, że to wymysł pokroju grety, zlelonych, lewactwa i mafii od ocieplenia klimatu. Ważniejsze są szopki w sejmie, sprowadzanie taniej siły roboczej z zewnątrz i chwalenie obecnego prezydenta, który ani nie zrobił porządku z reformą sądownictwa, ani nie wprowadził kwoty wolnej od podatku, ani nie ujawnił aneksu wsi. Kto mieszka poza Wrocławiem, a ma studnie niech zobaczy jak schodzi gwałtownie woda, jak drzewa karłowacieją bo cała siła idzie w korzeń, który szuka wody, o pąkach kwitnących w środku stycznia nie wspominając. Jesli lato ponownie będzie suche to takie ceny pójdą w żywność ze tymi wszystkimi 500+, czternastkami, będzie można sobie 4 litery podeprzeć. Stawiam, że ten trudny rok z perturbacjami wojennymi, klimatycznymi, finansowymi ostatecznie tak zweryfikuje polski klasę rządzącą, że do następnych wyborów będzie się zatrudniać akwizytorów, żeby pomagali w namawianiu do pójścia. Coraz bardziej podobają mi się stany południowe USA z Texasem na czele. Gdzie obywatel może trzymać cały arsenał broni w domu, łącznie z pojazdami pancernymi, uzasadniając to wyłącznie tym, że ma to na swoją obronę, bo już nie ufa swojemu rządowi.

  1. @Piskorz
   W Texasie susza jest stanem permanentnym, zatem gdy już wyjedziesz, czeka Cię wyzywanie od nieudaczników władzę stanową i administrację centralną.

 6. Co tak późno? To, że idiota rządzić nie może przecież jest oczywiste od zawsze. Stare zramolałe ćwoki nie stworzą struktury uzdrawiającej ten kraj. Sama idea pozbycia się komuchów to też za mało tym bardziej, że nic innego nie zna jak metody tych z którymi walczą.
  Sami się do tego przyłożyliście ciesząc się, że będą udupiać postkomusze struktury. Efekt natomiast będzie taki, że nie dość że nic nie zmienią to jeszcze wzmocnią te struktury a i sami po zmianie warty posiedzą za jawne i szybkie do udowodnienia łamanie prawa.
  To wszytko można porównać do spuszczania krwi z chorego organizmu gdzie wszyscy dookoła od dawna wiedzą, że to wymysł szamana czy czarownicy z Czarnolasu.

  1. @Michuchu
   Cyt.: „… a i sami po zmianie warty posiedzą za jawne i szybkie do udowodnienia łamanie prawa…”.
   Możesz dać przykłady, ale konkretne, nie spite z ust Gasiukowej, czy innego Szczerby tudzież człowieka o twarzy przypominającej Illicza Uljanowa?

  2. Tworząc obecne zasady funkcjonowania państwa sami sobie zakładają pętle na szyje. Piszę to jako obserwator a nie uczestnik bądź zwolennik kogokolwiek tak więc nie ma szans na przykłady i wchodzenie w polemikę chociaż przykładów jest dużo. Wycieczki personalne też sobie podaruj.

  1. Zz top No już to widzę,podobno USRael się przygląda tej ustawie,tupną noga,ci podwiną ogon,położoą uszy po sobie i tyle będzie z reformy sądów.Tak jak było z ustawą o IPN.

 7. Nikogo bronił nie będę,PAD nie podpisał najważniejszej ustawy w swoim życiu. Wie, że dał ciała ,bo sędziowie do tej pory protestują i dobrze bo ludzie widzą,kto tam siedzi,nawet hymn śpiewają nie polski.
  Napiszę to z ironią, ale czekałem na atak na tych nieudaczników z Pis-u.
  Natomiast milczenie o bzdurach Putina i JKM chyba redakcji uciekły….
  wiem rozumiem nowy rok, sylwester….

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *