Na rozkaz Moskwy

 Trzynastego grudnia od trzydziestu ośmiu lat Polakom kojarzy się z wojną wydaną polskiemu narodowi przez komunistyczną władzę. Polakom. Niektórzy nie kojarzą tej daty, ale to albo ludzie bardzo młodzi, albo osoby posiadające obywatelstwo polskie, mające Polskę gdzieś.
13 XII 1981 roku banda czerwonych skurwysynów za pomocą zsowietyzowanego wojska, lufami karabinów i czołgów zdławiła iskrę wolności, jaka wybuchła w polskim narodzie. Wielu straciło życie, ale znacznie więcej ludzi zaliczyło więzienia, było wyrzucanych z pracy, z uczelni.
W 38 rocznicę wywołania przez bandę Jaruzelskiego, w piątek 13 grudnia 2019 we Wrocławiu o godzinie 18:30 niedaleko Pomnika Ofiar Zbrodni Katyńskiej (bliżej Galerii Dominikańskiej) rozpocznie się demonstracja ku czci pamięci ofiar stanu wojennego.
Roman Zieliński, fot. archiwum – zdjęcia z demonstracji antykomunistycznych sprzeciwiających się stanowi wojennemu oraz komunistycznej władzy, jakie odbyły się w Polsce (w tym we Wrocławiu) w latach 80-tych XX wieku.

https://sklepkibol.pl/pl/p/koszulka-T-shirt-smierc-wrogom-Ojczyzny-Slask-Wroclaw/109
Zajrzyj na sklepkibol.pl

komentarzy: 13

 1. ku pamięci…….

  Na śniegu krew,na bramach lód
  Niezapomniany obraz dni,tu ginął tłum z nadzieją w sercu
  Kamienny deszcz-jedyna broń,przeciwko działom wrogich wojsk
  Komunistycznych mas morderców

  Krzyk!Rozdarł mrozny świt
  Wystrzałów żar odpowiadał na żądania
  Czas pokrył bólu ślad,lecz pamięć w sercu
  Głęboko będzie trwać,do końca życia

  Wskrześ w sobie pamięć tamtych chwil
  Okrzyków echo,syren ryk,modlitwy szept i kule w piersiach!
  Przed barykadą żywych ciał Twój padał rozkaz by oddać strzał
  Spadł nowy śnieg,lecz gorycz przetrwa

  Dziś patrzysz w oczy mi
  Choć wczoraj chciałeś by ginęli moi bracia
  Czas zatarł Twoją twarz,lecz pamięć w sercu
  Głęboko będzie trwać,do końca życia!

 2. @Bater79
  Myślę, że jesteśmy w jednym wieku.
  W 2019 roku w „Polsce”
  1. Nie stacjonują obce wojska (tzw. sojusznicze”)
  2. Nie są rozwiązywane, pałowane i gazowane patriotyczne manifestacje
  3. Banki i bicie pieniądza nie są powiązane z ośrodkami decyzyjnymi poza PL
  4. Nie istnieje doktryna o „jedynym możłiwym sojuszu”?
  5. Nie grasuje „seryjny samobójca” tylko teraz zamiast księżmi zajmuje się innymi ludźmi,
  6. Na komisariacie nie mogą Cię uśmiercić np. za pomocą paralizatora albo nie uderzysz się sam 10 razy o kaloryfer…

  itp. itd.

  Brzmi znajomo?

  A zanim polecisz „ruskimi agentami” polecam wystąpienia śp. Kornela Morawieckiego w tym temacie. Młodzieniaszek, co w komunie nie żył.

  Mój post nie usprawiedliwia komuny i nie gloryfikuje pobytu w PL ruskich ale chcę dać do myślenia, że zmieniliśmy jednego Pana naszego losu na drugiego.

  1. Tu jest temat na dłuższą dyskusję,ja chciałem i nadal chce ,żeby Polska inaczej wyglądała.
   Ale stwierdzenie,że wojska USA i ZSSR to to samo to przegięcie.Nie będę Tobie tłumaczył bo,pewnie sam wiesz.
   Polska miała być jako kraj i nadal jest jako ” tania siła robocza”
   Błędem było,nierozliczenie komunistów,radykalne stryczek.
   W instytucjach państwowych siedzą i siedzieli kryptokumuchy ich dzieci,wnuki…ect wojsko,policja,szkoły wyższe,kościół,sądy..
   Wiesz dobrze między jakimi państwami leżymy,w rejonie nie widzę za bardzo sojuszników,a uczyć się musimy od najlepszych i najsilniejszych,wiem że to kosztuje,ale lepiej póżno niż wcale…
   To jest długi temat,i na tą chwile,na tu i teraz nic innego nie wymyślimy to musi potrwać trochę czasu,prawda jest taka że jesteśmy biednym narodem okradanym z każdej strony(przez 25lat sprzedano dużą część majątku polskiego,)

 3. O godzinie 17 dzisiaj ma być wydana decyzja ws. kary dot. ostatnich wydarzeń na Stadionie. Zobaczymy, czy – tak jak w Stanie Wojennym – zastosują odpowiedzialność zbiorową?

 4. Przyjdzie jeszcze czas, że będziemy obchodzić, a na pewno nie zapomnimy 11.11.2019 r., kiedy to na sługus tęczowego lewactwa wypowiedział wojnę społeczeństwu miasta Wrocław i pacyfikował pokojowy marsz upamiętniający odzyskanie niepodległości przez Polskę, a jednocześnie zachęcał do obchodzenia i przepraszania za „kryształową noc”, jakoby to obecni wrocławianie mieli z nią coś wspólnego. Oczywiście jest to kontynuacja władzy innego zdrajcy i oszołoma, który obecnie zamieszkał w Berlinie i tam prowadzi wykłady, a zasłynął, jako przyjaciel spadkobierców III Rzeszy, który pragnął przemianować polski Wrocław, ponownie na Breslau. O jego schizofrenii świadczy również taniec w jarmułce, liczne inwestycje w odbudowę synagogi i cmentarzy, na których mogliby zarobić syjonistyczni spadkobiercy czegokolwiek we Wrocławiu – cóż zapewne nie mógł się zdecydować, komu lepiej się sprzedać, wygrała jednak natura volksdeutscha, a może po prostu więcej płacili i łatwiej było zostać zwerbowanym, bo dla syjonistów jednak był nędznym gojem pomimo swej służalczej natury. Nasza Ojczyzna nieustannie jest w stanie wojny, jak nie z jawnym, zewnętrznym wrogiem, to z ukrytymi sabotażystami i zdrajcami, pachołkami na usługach rusów, germanów, syjonistów, sowietów, albo zwykłych przekupnych, skorumpowanych szubrawców, którzy Rzeczpospolitą mają za dojną krowę, a Naród Polski za pospolitych niewolników. Czy kiedyś będziemy świętować prawdziwą niepodległość, realną wolność od wpływów rusów, german, syjonistów, komuchów, lewaków oraz pospolitych sku….synów zza gór, morza lub oceanu ?!!! Oczywiste jest jedno, że nam zapomnieć nie wolno, nam wolno wybaczyć, gdy rachunki krzywd zostaną w narodzie wyrównane, kiedy winni ze skruchą w agonii wyszeptają – przepraszamy.

 5. Ciekawe jaką „niespodziankę” szykuje teraz pan pedał,i jego ekipa z urzędu miejskiego. Co do czerwonego szmelcu, czyli Jaruzela Kiszczaka i innych,to gdyby oglądali świat z podwyższenia szubienicy,to mogłoby być to jakieś pocieszenie,dla ofiar i ich rodzin,oraz ludzi którzy byli prześladowani,ale że mieliśmy i mamy państwo( a właściwie jego atrapę) to niestety. Śląsk Wrocław Antykomuna !

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *