Żydowisko

Oglądanie kadry PZPN w meczu w azjatyckiej Palestynie, choć formalnie w trakcie eliminacji do mistrzostw Europy, do 60 minuty nie bolało w oczach. Dlaczego do tego momentu nie było 5-0 zostanie tajemnicą. Ostatecznie skończyło się na 2-1 i już chyba definitywnym końcem szans na awans azjatow do ME.

Rozweselili nas Polacy na trybunach śpiewając „rakieta tu,  rakieta tam, rakieta h…  zrobi nam” No i biegający po boisku żyd powalający Polaka w polskiej koszulce też urozmaicil widowisko. Komentarz w polskiej telewizji o, „formie żartu” powalił.

Tak swoja drogą, a gdyby rakieta jednak doleciała,  kto byłby odpowiedzialny?

RZ

Zajrzyj na sklepkibol

PS Ktoś w ogóle ogarnia ten cały bajzel kto i na jakich zasadach będzie grał w barażach?

komentarzy: 25

 1. I tyle w temacie-https://dzienniknarodowy.pl/dutkiewicz-w-bundestagu-wartosci-ue-powinny-nam-pomoc-zniszczyc-wygasic-fale-nacjonalizmow-plynaca-przez-kontynent/?fbclid=IwAR0C5UWA8Xfwi6F6zhWuLmiuaH7fGNdWCgZKfyMvpMC4DkON8wSZiaFFBGc

 2. Rakieta raczej nie mogła trafić w stadion, bo pejsaci zaprosili dzieci palestyńskie w ramach akcji „dbamy o was biedne dzieci” (czytaj „kryj się za małym dzieckiem”, ew. żywa tarcza).

 3. W barażach zagrają zwycięzcy dywizji Lig Narodów. Są cztery dywizje (A, B, C, D) i w każdej cztery grupy. Zwycięzcy grup walczą ze sobą. Czyli docelowo z każdej dywizji wyjdzie jeden zespół. I w takim przypadku dojdzie do tego, że z takiej dywizji D na ME może pojechać Białoruś, Macedonia, Kosovo lub Gruzja.

 4. @Antykomuch
  tak, masz rację, jestem na Ciebie cięty. Myślę, że wiesz za co m.in.
  Mimo tego, nawet, jeśli zauważę w Twoim wpisie literówki, błędy w odmianie, czy też inne niedociągnięcia ( swoją drogą sporadyczne, bo rzeczywiście Kolego po szalu bardzo dbasz o czystość naszego języka, ale czasami i Tobie również zdarzają się językowe babole, jak nie masz rezerwy czasowej na sprawdzenie i/lub piszesz z komórki, to i w jednym tekście z pięć Ci się przydarzyło…) to nie będę pod Twoim wpisem sadził komentarza, jak Dj Assat typu „w ósmym wersie zapomniałeś Ó w wyrazie ósmy”, albo ” poszedł bym” powinno się pisać razem”. I, mimo, że nie wiesz, że gryzłem się w języ.Klawiaturę, żeby Ci nie zwrócić uwagi, to doceń to, że tego nie robię, tak samo, jak ja doceniam, że Ty, mimo moich lapsusów, które się zdarzają, tym częściej, im się pisze z telefonu, humanitarnie spuszczasz zasłonę milczenia i nie poprawiasz .. Właśnie po to, żebyśmy nie bawili się w DJ Assata.
  A tak swoją drogą, zastanawiałem się od lat, czym się parasz zawodowo, że masz aż takie przekonanie o własnej nieomylności i, że Twoje sądy są właściwe i jedynie słuszne. Przyznam, że oceniałem Cię jako jakiegoś adiunkta na uczelni, rzeczywiście stawiałem na prawo, gdzie Twoją przewagą jest… długopis dający zaliczenie i studenci muszący nagiąć karku, uśmiechem udowadniając, jak to ” Pan Doktor/Docent/Profesor jest wielki/nieomylny/boski”
  Niestety zacząłem się obawiać, że… jesteś właśnie z kasty prawniczej. Pachniesz mi wręcz, prokuratorem, co, jeżeli jest prawdą, nie czyni Cię raczej osobą, z którą większość czytelników poszłaby na piwo…
  Ale może to Twoje hobby karno prawne, o którym pisałeś wynika z czegoś innego…podziel się, proszę z nami.
  Mój typ: niedowartościowany facet/prawnik, który nie mógł zrobić kariery, i który dobudował sobie filozofię, że to z powodu jego poglądów jest sekowany, po nastaniu Dobrej/Dojnej/Zmiany podniósł głowę ( a może Ty/i/lub żona Radę Nadzorczą w KGHM dostaliście? ), więc jesteś apologetą obecnych rządów ( oczywiście dostrzegając wszystkie niedociągnięcia… )
  Jak to mówiła moja znajoma ” On mi coś nie pachnie…”

 5. Wyjaśni nam autor o co chodzi w tym zdaniu? Bo za h… nie wiem. „No i biegający po boisku żyd pozwalający Polaka w polskiej koszulce też urozmaicil widowisko.”
  No i rakieta, to raczej chuja… nam mogła zrobić, a nie h…

  1. 1 zwykła literówka, niepotrzebnie się wkradło „z”.
   2 stali Czytelnicy wiedzą o co chodzi. Zwłaszcza ci ze starszych roczników. Juniorzy muszą sobie poradzić z tym „h” sami.

  2. @Tomek
   W Twoim pierwszym zdaniu też są błędy, co oczywiście nie wyklucza prawa do zwrócenia uwagi na błędy innych (powinno być „autorze” i po tym przecinek). Też to robię, tzn. zwracam uwagę na błędy innych, choć mimo starań nie jestem nieomylny.
   Odnośnie „h” i „ch”, to ta kwestia przerabiana była na FAN-nie niejednkrotnie.

  3. @antykomuch
   To wg Ciebie zdanie Tomka powinno wyglądać tak „Wyjaśni nam autorze, o co chodzi w tym zdaniu?” To chyba też trochę niepoprawnie.

  4. Z tym Ch..j albo h..j to jest dziwna historia. Przez lata pisało się przez „H” i nikt nigdy nie wpadł na to aby kłócić się, że to inaczej się pisze, czyli przez „CH”. Jednak na początku obecnego milenium jakaś podstępna głowa wpadła na to aby wstawić owo słowo do słownika i aby słownik stanowił jednak o pisowni przez „CH” co miało na celu zdyskredytowanie tysięcy napisów na murach a może raczej ich autorów. No i pyknęło, mimo że słowa podobne gramatycznie czyli huk, hak, haj, itp. piszemy przez „H” i nikomu nie wpada do głowy pouczać kogoś, że powinno być przez „CH”. Nie chcę tu bić piany i wykłócać się o poprawność formy takiej czy innej a jedynie zwrócić uwagę iż 30 lat temu gdyby ktoś napisał to słowo przez „CH” byłby traktowany podobnie jak dziś jeśli napisze przez „H”. A może za dekadę okaże się, ze są dwa rodzaje h… Jeden przez „h” a drugi przez „ch” i oba są poprawne o ile nie są obrzezane.

  5. Przez „h” gdy owy .uj jest miękki i mały, a przez „ch”, gdy można się nim chwalić – i tyle w kretyńskim temacie. Większych problemów w Ojczyźnie nie mamy ? I powodów do swar ?

  6. @antykomuch
   Co mam wyjaśniać, skoro sam napisałeś „(powinno być „autorze” i po tym przecinek)”. To teraz zobacz na moją wcześniejszą odpowiedź. To co już sam nie wiesz co piszesz?

 6. Nie mogło być 0:5, bo wtedy prasa pisałaby, że Polacy zrobili pogrom żydów…Polacy rozbili drużynę żydów… No nie, Panowie bądźcie poważni, to byłby jawny antysemityzm. Dlatego też, na polecenie PAD i zgodnie z ustaleniami Lewandowski nie mógł grać od 1′, bo jeszcze by doprowadzić do skandalu dyplomatycznego i nie tylko byśmy nie dostali reperacji wojennych od Niemiec (i tak nie dostaniemy), ale jeszcze za ten mecz trzeba by było oddać południe i północ Polski, jako autonomię izraelską, a także zgodnie z protokołem dyplomatycznym (ustalonym w kuluarach przedmeczowych przez PiS i Likudu z ramienia Knesetu) wygrana zawodników w barwach biało-czerwonych mogła być 0:1 po kontrowersyjnym zagraniu, ostatecznie w zamian za podpisanie ustawy 447 wyrażono zgodę na 1:2, ale przy co najmniej 3 golach (nieuznanych przez antysemitę sędziego liniowego, którego decyzje z braku koszernego VARu, należy uznać za nieobowiązujące i takie przedstawić dla narodu wybranego w porannej prasie w dniu pomeczowym – ta wygrana należała się żydom, a Polacy wygrywając nie uszanowali holocaustu i okazali się współwinni pogromu żydów (w meczu) i krzewienia antysemityzmu (zresztą nagrano dla narodu wybranego wszystkie ataki i kopnięcia żydów przez Polaków w tym meczu, zostanie to odpowiednio nagłośnione, a PAD z mównicy sejmowej ponownie przeprosi, założy jarmułkę i będzie bić głową w podłogę z przeraźliwym płaczem i błaganiem o odpuszczenie grzechów za ten haniebny wynik… jak mogli tak zbezcześcić ziemię świętą). Tak, Panowie wy sobie robicie żarty, a tu został poważnie naruszony protokół dyplomatyczny i jesteśmy na skraju napięcia i kryzysu politycznego. Teraz tylko czekam na burzliwe tytuły w prasie międzynarodowej i konsekwencje – embargo nałożone przez USA na Polskę, a może nawet Tramp zwiększy kontyngent wojskowy, bo jednak przekonał się o ewidentnym antysemityzmie i wrogości niektórych Polaków, którzy już zapomnieli ile dobrego żydzi zrobili dla polskości i narodu znad Wisły (bo przecież założyciel państwa Polan – Lech był obrzezany i był prawilnym żydem po matce i żonie Racheli – jawne koneksje i odwołania do PAD), bez nich wciąż byśmy buszowali w koronach drzew… Tak, o zgrozo niewdzięcznicy z nas.

  1. A propos Pana Prezydenta Andrzeja Dudy…
   https://sport.onet.pl/pilka-nozna/reportaz-dariusza-farona-o-klubie-makabi-warszawa/5278zb5
   Aż serce rośnie, jak się czyta o jego pomocy. Prawdziwa DudaPomoc!
   A najbardziej mnie ujął ostatni akapit: „Materiał powstał dzięki współpracy Onetu z partnerem Narodowym Archiwum Cyfrowym, którego misją jest budowanie nowoczesnego społeczeństwa świadomego swojej przeszłości.”.
   Teraz rozumiem, dlaczego PIS wszystko nazywa „Narodowe”.

  2. Do chlopek_roztropek Z tego tekstu i działań coraz silniejszych i ordynarnie jawnych należy szczególnie zwrócić uwagę na:
   1. Jestem Ukraincem, żydem, Polakiem… i to lepszym, więcej zrobiłem dla polskości od Polaków, a obok zdanie nie czułem się Polakiem, żadne patriotyczne uczucia, po prostu szansa materialna. To może jutro poczuje się Iranczykiem i pojedzie wydobywać ropę naftową. Przypomnę, że sowieccy żydzi w szeregach NKWD wymordowali setki tysięcy Polaków od 1921 (Czeka) do 1956, a potem działając w UB.
   2. Tereny – boisko Macabi leżało na terenie Stadionu Narodowego, kolejne zdanie chcemy tam zagrać, czyli z pomocą PAD za miesiąc lub dwa Warszawa będzie musiała spłacać dzierżawę terenu SN do spadkobierców Macabi. Kurde żydy to mają łeb do interesów, muszę poszukać i może też jestem spadkobiercą klubu na terenie którego stoi np. burdel z ul. Wiejskiej.
   3. Najbardziej groźny przekaz artykułu – zawsze tu byliśmy, brzmi jak zawsze byliśmy waszymi panami – goje i wracamy po nasze majątki i nasze sługi, bydło ofiarną, więc się przyzwyczajcie i pogódzcie z tym pokornie.
   No coraz tego więcej, aż za dużo – przemówienie PAD, ustawa 447, reaktywacja klubów, najazd ukaincow-żydów, pacyfikowanie marszów narodowych i przejawów polskości…a jutro zmiana w konstytucji na Kibuc Polin, zamiast Rzeczpospolitej Polskiej. Obudź się Polski!!!

  1. @Magic, reprezentacja zrobiła to, czego od niej oczekiwano i czego należało się spodziewać po losowaniu i składzie tej grupy. Awansowali z pierwszego miejsca, co wcale w tych samych okolicznościach jeszcze kilka (-naście) lat temu nie byłoby takie oczywiste.
   Nie jestem entuzjastą talentu Brzęczka, ale jakoś sobie poradził. Potencjał indywidualny jakiś tam jest, jeżeli jednak z czasem nie przełoży się na efekt synergii w kontekście jakości i efektywności drużyny, to na turnieju ME raczej wiele nie osiągniemy.

 7. W innym meczu , w tej samej grupie , Igors Tarasovs strzelił bramkę dla Słowenii w meczu z Łotwą.
  Słowenia 1-0 Łotwa
  Igors Tarasovs 53
  Tym samym ,były piłkarz Śląska walnie przyczynił się do podtrzymania passy przez reprezentację Łotwy – 9 meczów , 9 porażek .

 8. Przykladowo z ligi narodow z dywizji D grupy zwyciezali : Gruzja, Bialorus, Kosowo, Macedonia (pomylka z tym San Marino) wiec jesli dobrze zrozumialem oni powalcza o jedno z miejsc miedzy soba.

 9. Z kazdej dywizji ligi narodow uefa po cztery najlepsze zespoly ktore nie dostana sie do me przez zwykle eliminacje beda graly ze soba mecze o 4 pozostale miejsca na me. Zakwalifikowac sie na turniej moga nawet np. leszcze typu San Marino (dywizja D ligi narodow) dziwne to wszystko…

 10. Tak swoja drogą, a gdyby rakieta jednak doleciała, kto byłby odpowiedzialny?

  Co? Nie wiesz? Przecież to oczywiste że Polacy, a konkretnie faszyści, naziści i antysemicie z Polski, a jeszcze konkretniej – jak to kto? Roman Zieliński – autor książki pt. „Jak pokochałem Adolfa Hitlera”, Jacek Międlar – były ksiądz – antysemita, autor książki pt. „Moja walka” – stylizowanej na książkę wiadomo kogo, poza tym ONR, NOP, kibole Śląska i nie tylko i inni prawicowi bandyci.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *