Wielka Polska Niepodległa

11 listopada we Wrocławiu odbędzie się Marsz dla uczczenia Niepodległości Polski. Tym razem ruszamy z Wyspy Słodowej o godzinie 19:00. Dlaczego stamtąd? Ano są takie organizacje na pasku Sutryka, które sobie przypomniały po kilkunastu latach, że 11 listopada to też ich święto i dobrze byłoby się spotkać pod Dworcem PKP, gdzie ostatnimi laty zwyczajowo potykaliśmy się My. Ponadto o godzinie 17 nagle pół Wrocławia zostało zajęte przez Bieg Niepodległości. Taki to przypadek nas dotknął.
Organizatorzy czują na sobie presje. Jednemu służby wystają godzinami pod domem, drugiemu nagle dziwnie zaczęły działać telefony… Też pewnie przypadki nad przypadkami.
W kraju, w którym sędzia Dominika Romanowska w imieniu polskiego sądu w ogłoszeniu wyroku uznała, że hasło „Wielka Polska Niepodległa” jest czymś zdrożnym i nieprzyzwoitym, ksenofobicznym, spodziewać się można wszystkiego.
11 listopada, Wrocław, Wyspa Słodowa, godzina 19:00.
Roman Zieliński, rys – plakat tegorocznego Marszu

https://sklepkibol.pl/pl/p/koszulka-Tu-jest-Polska-a-nie-polin/149
Zajrzyj na sklepkibol.pl

komentarzy: 21

 1. Kilka istotnych uwag dla organizatorów na przyszłość.
  Organizacja marszu na Wyspie Słodowej była błędem. To musi być centrum miasta czyli coś pomiędzy Dworcem Głównym a Rynkiem. W dobie powszechnej nawigacji gps nie ma problemu aby jako miejsce zbórki podawać nawet numer bramy na konkretnej ulicy w centrum. Wszystkich ulic lewactwo fikcyjnymi spędami nie zablokuje. Marsz może iść np. na Ostrów Tusmki, pod Panoramę Racławicką, pod któryś z wielu pomników ale startować musi z CENTRUM. Miejsce i trasę przemarszu należy trzymać w tajemnicy do czasu jej zatwierdzenia przez lewacki urząd miasta. Przed złożeniem dokumentów należy też zażądać przedstawienia aktualnych zarejestrowanych manifestacji, tak aby lewacki urząd szybko nie przekazał miejsca organizacji lewactwu i tego samego dnia jakiś lewak nie złożył przygotowanych już zapewne przez urząd miasta gotowców o organizacji w tym miejscu jakiegoś lewackiego spędu.

  1. To dowód na to , że Sutryk nas się nie boi… nawet komuchom nie przychodziło do głowy, żeby wypierać nas z miejsc spotkań przed manifestacjami…. A Sutryk gra nm na nosie podpisuje to co mu lewaki podsuną…a tu wyścig kolarski… a tu maraton… będą nas spychać….. może więc ktoś puści szczura, że za rok zapraszamy całą Polskę do Wrocławia ubraną na czarno żeby wypchnąć spod berzy „imprezy towarzyszące”…A jeżeli z pod berzy nasz marsz nie ruszy to trzeba tak zrobić, żeby wyścig kolarski czy maraton też się nie odbył… są posłowie z Konfederacji w sejmie, będą mieli możliwość zastosowania ustawy o imprezach masowych i interpelacji i włóczenia się po sądach i pokazania za co dostali kredyt zaufania…. potrzebna tylko konsultacja z posłami i zaproszenie kiboli z całej Polski bez emblematów klubowych… (bez Widzewa, Wisły i Rucha oczywiście)
   No i mniej bluzgów z młyna na neutralnych… którzy mogą tu stworzyć liczbę przesuwającą szalę zwycięstwa na naszą stronę…. Niech wrócą stare czasy, niech wróci adrenalina i krew do obiegu… albo będziemy my albo nic. Porozmawiajcie z tymi co rozmawiać nie chcecie… bo impuls musi iść z naszej strony…

  2. Dodaj bez Zagłębia, Amiki itp. Ludzie są rzeczy ważne i ważniejsze, a robiąc już podziały na takim etapie, to można już zwijać żagle.

  1. @ZZ… No OK…. żydzi, żydzi, żydzi… 100 lat temu i Duda co ma żonkę żydówkę…a co pierdzielił episkopat 2 lata temu…Cyt: „ “Nacjonalizm, zwłaszcza w swoich bardziej radykalnych postaciach, stanowi antytezę prawdziwego patriotyzmu i dlatego dziś nie możemy dopuścić, aby skrajny nacjonalizm rodził nowe formy totalitarnych aberracji”……To nie jest @ZZ zdanie z jakiegoś lewackiego biuletynu, ale z deklaracji “Chrześcijański kształt patriotyzmu”, którą chyba 2 lata temu podpisali wszyscy polscy biskupi. Dokumentu, który wyraźnie przeciwstawia “dojrzały patriotyzm rozumiany jako miłość bliźniego, solidarność, odpowiedzialność za los konkretnych ludzi, otwartość na współpracę z innymi”, a nie nacjonalizmowi żerującemu na podłych emocjach, kultywującemu poczucie wyższości względem obcych, różnych od nas ludzi i zamykającemu wspólnotę narodową….. a na manifestacji w Warszawce… głównie symbole religijne nad narodowymi… To nie są żydy z przed 100 lat z gwiazdą Dawida nad orłem tu jest obraz częstochowski i różaniec w pięści zaciśniętej… Polska to jedynie płac do uprawiania religii.. i powtórka z rozrywki @ZZ… rozbiory i nędza (po poprzednich do tej pory nie możemy się wylizać i obwinianie wszystkich tylko nie siebie) a potem darcie szat, że znowu jacyś niewidzialni „oni” zdradzili i zostawili nas na pastwę losu… i darcie szat…i ryja bo znowu tragedia narodowa… W czasie jak Powstanie Styczniowe dogasało pozostawiając po sobie pogorzeliska i zsyłki to w Londynie otwierali pierwszą linię metra…centralna Polska dalej wygląda jak XIX wieczna gubernia Rosyjska…a minęło ponad 150 lat i to nie było przez żydów mój drogi @ZZ…wtedy kiedy Polacy walczyli z Rosjanami o to w jakim obrządku Słowianie będą chwalić Jahwe Angole badali wielką piramidę w Gizie i dlatego dzisiaj wiemy, że co 26000 lat zmieniają się bieguny magnetyczne ziemi powodując kataklizmy zabijające całe cywilizacje…ruchy kontynentów, ogień i wodę jak z Apokalipsy św Jana… i święty Boże nie pomoże….Lecz to nie żydy wymyśliły tylko ukradły wiedzę z Biblioteki Aleksandryjskiej… którą potem oczywiście Judei chrześcijanie spalili….a przypisywanie włóczęgom i ich mitologii jakichś nadprzyrodzonych możliwości przeczy logice zdrowo myślącego homo sapiens…Angielscy astronomowie i matematycy potrzebowali 10 lat, żeby dokonać obliczeń i odtworzyć wiedzę podstawie zachowanych źródeł i nowo powstałej dziedziny nauki -archeologii oraz matematycznych ciągów Fibonacziego…. Fragment który wylinkowałeś to typowy przykład fabrykowanej przez carską ochranę tezy, że żydzi są wszędzie i wszystko wiedzą, każdego mogą kupić i za pomocą Masonerii rządzą światem i tylko KRKmoże nas uratować… ( w wersji oryginalnej Car i Patriarchat Moskiewski) oczywiście nacjonalistów których KRK zwalcza…. schizofrenia paranoidalna i judeocentryzm przedstawiający świat kręcący się tylko dookoła żydów…
   i ich mitologii….

  1. Fakt. Babol niesamowity. Już udało się naprawić.
   Nie będą się usprawiedliwiał, wina ewidentnie moja.
   Nauczka tak dla mnie jak i dla innych. Jak macie jakiekolwiek dokumenty w wersjach już nieaktualnych, a których nie chcecie archiwizować – natychmiast wyrzucać. Bo raz na 100, na 1000, lub na 10 000 wezmę zły, nieaktualny dokument.
   Przepraszam wszystkich za możliwość wprowadzenia w błąd. I prośba do Czytelników Fana – kolportuje informację o Marszu gdzie tylko możecie. Fb, TT, instagramy i inne cuda – oraz najzwyklejsze sms-y lub telefony do znajomych.
   Marsz w rocznicę odzyskania niepodległości przez Polskę, Wrocław, 11 XI 2019 godzina 19:00, start wyjątkowo z Wyspy Słodowej.
   RZ

 2. Śmierć wrogom Ojczyzny !!! Mam nadzieję, że będzie nas znacznie więcej, niż rok temu. Bo nie możemy zapomnieć, że – Rzeczpospolita jeszcze istnieje, jeszcze Wrocław nie jest Breslau, a my jesteśmy Narodem Polskim, a nie Polinami – póki my żyjemy ! Kiedy nas zabraknie, być może nowe pokolenie modern-lewackie nie uzna za ważne aby manifestować taki anachronizm, jak Polskość i Duma Narodowa. Być może w podręcznikach zaczną pisać, że po co oni walczyli o niepodległość, co to za głupia suwerenność w Uni Syjonistycznych Krain Euroazji…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *