Różnica

 Pedryl może wszystko. Napluć, okłamać, zbezcześcić… W najgorszym wypadku pogrożą mu palcem, lub kiedy już przegnie maksymalnie, to każą zapłacić jakąś symboliczną kwotę. Łażenie po pomnikach i obalanie ich, blokowanie legalnych demonstracji, szerzenie zgorszenia… policja ich grzecznie wyniesie, delikatnie położy gdzieś z boku, wylegitymuje (lewak powie, że się nazywa Jan Józef Grzyb, choć to kłamstwo jest wierutne) i co? I nic.
W państwie PiS lewaki mają się naprawdę dobrze.
Co innego narodowcy. Ci są zwalczani poważniejszymi środkami.
Nie ma najmniejszych wątpliwości, że narodowcy są ścigani na specjalne polecenie obecnych władz. Prawda zawsze wychodzi na jaw. Tym razem wysypali się dość istotni przedstawiciele miłościwie nam panującej partii, która prawo i sprawiedliwość ma na swoich sztandarach, lecz w rzeczywistości swoje hasła na tam, gdzie można się tego spodziewać. Pisowski aparatczyk kręcący się wokół ministerstwa spraw wewnętrznych Jarosław Zieliński i wiceprezes PiS Adam Lipiński nie pozostawili w ostatnich dniach najmniejszych złudzeń co do intencji ich formacji politycznej co do narodowców (polecamy dotrzeć do ostatnich wywiadów radiowych JZ i telewizyjnych AL). Narodowców trzeba tępić – dokładnie taki był przekaz.
Służby i administracja wie o zamiarach władzy doskonale, zatem nie dziwi fakt, że ostatnio w Lublinie czy w Białymstoku posypały się zatrzymania i inne konsekwencje podczas prób powstrzymywania zalewu tęczowej zarazy. A we Wrocławiu właśnie co najmniej 9 osób zostało skazanych przez sąd za demonstrację z 1 marca 2019. Niby drobiazg, nie rozejście się po demonstracji, i to w sytuacji, gdy nie się nie działo. Ale zostało to wycenione na od 500 do nawet 1000 złotych kary.
Nie miejcie złudzeń. Państwo PiS z pozoru pokazuje jakie to jest biało – czerwone. W rzeczywistości to tylko pokazówka. Polska racja stanu działa na szefostwo tej formacji na nerwy.
Roman Zieliński, fot. m.kulczyński

https://sklepkibol.pl/pl/p/Nalepka-na-auto-smierc-wrogom-Ojczyzny/135
Zajrzyj na sklepkibol.pl

komentarzy: 9

 1. Różnica jest.
  PO kradło i się nie dzielili
  PiS kradnie i się dzieli
  PO woli Niemców
  PiS woli Amerykanów i Żydów
  PO wymachiwalo niebieską flagą
  PiS wymachuje flagą polską

  1. Errata
   PO kradło i się nie dzielili
   PiS kradnie i się „dzieli” – cudzym kosztem.
   PO wymachiwalo niebieską flagą
   PiS wymachuje flagą polską i niebieską, w zależności od potrzeb (wyborczych).
   PS
   PO, to zbój w garniturze,
   PiS, to aniołek i „obrońca” wykluczonych o twarzy szulera i cynika.

 2. Niestety to jest sanacja ver. 2 czyli tępienie narodowców i nacjonalistów w czasie gdy Dania pozwoliła na to by rura z gazem od Putina przeszła przez ich terytorium, Orban i Węgry chcą się przyłączyć do innej rosyjskiej rury która idzie z Turcji i w dodatku też pomoc ze wschodu w rozbudowie elektrowni atomowej, w Serbii co raz bardziej rozkręcają interes Chińczycy i min. już zaczynają budowę trasy szybkiej kolei między Belgradem a Budapesztem.
  Nowa sanacja ma za to sojuszników znad Potomacu i przede wszystkim z nad Jordanu którym to ostatnio uwiera Konfederacja.
  Owi sojusznicy tak są szczodrzy że sprzedają nam gaz po mocno zawyżonej cenie i robią za ochroniarza (nie za darmo) ale to wszystko ponoć dla naszego bezpieczeństwa. Przed 1939 r. też byliśmy propagandowym mocarstwem z najwierniejszymi sojusznikami dla których byliśmy niby oczkiem w głowie. Teraz też mimo tego że komunikaty Trumpa względem UE są jasne (radźcie sobie bez nas) to propaganda dalej urabia społeczeństwo że mamy jaki specjalny status u naszych sojuszników (ciekawe czy taki jak Kurdów?) i jak widać jeszcze to niestety działa. Gorzej tylko że jak ktoś naprawdę powie „sprawdzam” to nasza władzunia wzorem swoich idoli z 1939 będzie wiała i tylko tym razem w kierunku Odessy i potem jakimś lotem USAF do kraju nad Jordanem..

 3. Muszę zrobić pomnik na grobie przyjaciela i chciałbym dostać kontakt
  do gościa,który robił pomnik dla Pluta.
  Jeśli możecie to wyślijcie lub niech On się skontaktuje ze mną.
  Pozdrawiam.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *