Pedały i Kukiz

 Co łączy neobolszewików z partii Razem z Kukizem? Obie formacje polityczne weszły w alianse wyborcze z cwaniakami i obie po sukcesie awansu do Sejmu zostały przez swoich koalicjantów… wyru…żnięte.
Właśnie poszedł komunikat, że SLD nie zapłaci partii Razem części dotacji, jaką dostaną z budżetu państwa. Argument? Według prawa dysponentem dotacji jest formacja wystawiająca listę. A listę wystwiało SLD.
Identyczny numer wywinął PSL Kukizowi. W tym przypadku chyba krzywda się nie dzieje, wszakże Kukiz jest takim antysystemowcem, że pieniędzy na działalność Kukiz’15 nie potrzebuje. Natomiast systemowemu PSL-owi się kasiora przyda bardzo.
Rzec można, że politycznie neobolszewicy i szarpidrut zostali wyru…żnięci przez stare, polityczne wygi z SLD i PSL.
degrelle, RZ, fot. interia.pl

https://sklepkibol.pl/pl/p/odznaka-srebrna-Krzyz-NSZ/123
Zajrzyj na sklepkibol.pl

komentarzy: 21

 1. @Roman
  PiS tak się bardzo stara, by się nam żyło lepiej, że wprowadził już kilkanaście nowych podatków.
  RZ
  Proszę wymienić naście nowych podatków. Bo te które były to konsekwentnie obniża.

  1. Zajrzyj tu późnym wieczorem. Teraz nie mam czasu na szukanie. Ale o tym, że prąd zdrożeje i że wsadzili nowy podatek w cenę paliwa, a także opodatkowali emerytów to pamiętam bez szukania.
   RZ

  2. Wiadomo jednak, że to nie prezes PiS sfinansował ten program! A kto? Dopiero po pół roku od reformy, PiS ujawnia, skąd wzięło pieniądze na „prezent od Kaczyńskiego”. Okazuje się, że zapłacili za niego… przedsiębiorcy!
   (…)
   Prawda jest więc taka, że wystarczyło podnieść składki i zastosować jedną księgową sztuczkę, by – znalazły się miliardy na trzynastki dla emerytów!
   https://www.fakt.pl/pieniadze/finanse/trzynasta-emerytura-przedsiebiorcy-oplacili-trzynastki/gr1gswl

 2. Swoją drogą, finansowanie partii z budżetu to jeszcze jeden przykład radosnego rozpierdzielania własności podatników. To jest przy okazji początek tego sprytnego procesu, dzięki któremu politycy przekupują wyborców ich własnymi pieniądzmi.

  1. Ten prosty zabieg jest niezwykle skuteczny.Po co „opodatkowywać” członków partii skoro można zapewnić sobie egzystencję sięgając do budżetu państwa czyli do naszych kieszeni.Przypominam,że ten mechanizm finansowania partii politycznych został wprowadzony by „nie było korupcji”,zwłaszcza że chwilę przed jego wprowadzeniem wśród Polaków krążyła kwota 3 milionów dolarów jako kwota za którą można przepchać ustawę przez Sejm.Chwilę po wprowadzeniu subwencji dla partii politycznych okazało się,że trzeba powołać….CBA więc tak to zlikwidowano korupcję.I teraz pytanie:jakie jest podejście do subwencji PiS-u i co ich odróżnia w tym względzie od PO?

 3. @Roman. Czy Ty robisz codziennie zakupy artykułów spożywczych i niezbędnych do egzystencji? Co sądzisz o ich cenach na przestrzeni, dajmy na to, ostatnich dwóch lat. Jak sobie odpowiesz na to pytanie, to dopiero możesz coś mówić, czy żyje Ci się lepiej. Jesteś przedsiębiorcą prowadzącym własną działalność gospodarczą, czy najemnym pracownikiem?

 4. Dostęp do strony nadal jest blokowany.Wyszukiwarka przekierowuje adres Fana na stronę glówną domeny,wszedłem dopiero z poziomu Twittera. Jak kliknę nagłówek Fana to zamiast strony głównej tak samo ląduje na ogicom.pl

  1. Ł’99 U mnie nie ma żadnych problemów z wejściem,wchodzę normalnie przez Google itd. Nie mam pojęcia,co to może być. Wcześniej problemy były,teraz jest jednak wszystko ok.

 5. Kolego Johny, nie zapominaj, że dobry wynik wyborczy to głównie głosy na kandydatów partii KORWiN. Główną zaletą historii jest jej walor edukacyjny. Od kilkudziesięciu lat ktoś stara się zrobić ruch czysto prawicowy bez Pana Janusza. UPR, KNP i kilka innych partii zawsze kończyły tak samo. Wypada wyciągnąć z tego wnioski i układać współprace w taki sposób, aby obie frakcje (nazywane „wolnościową” i „narodową”) patrzyły sobie na ręce i kontrolowały niepotrzebne (często dogmatyczne) zapędy. Bardzo dobrze, że nie wszedł śliski Jacek Wilk, takich pozorantów należy gonić jak najdalej. Hej Śląsk!

 6. Zastanawiam się, czy Konfederacja nie zostanie wyru..żnięta przez JKM, „stary cwaniak” wszedł do parlamentu, a teraz chce podziału Konfederacji na grypy parlamentarne. Co prawda Winnicki i Bosak oświadczyli, że podziału nie będzie, ale czy rzeczywiście nie będzie, to się okaże. Stara prawda wraca, kiedy młody (politycznie) zada się ze starym (politycznie) to zawsze zostanie przez tego drugiego wy…korzystany. Bosak i Winnicki na szczęście aż takimi „młodziakami” nie są, no ale JKM okazał się „starcem” na potęgę, oświadczając, że jest w sejmie, bo jest, a nie zamierza się udzielać, gdyż i tak żadne jego inwencje polityczne nie zostaną zaakceptowane przez obóz rządzący – szkoda oddanych głosów na niego (nie wierzę, że Konfederacja nie poradziłaby sobie, z takim programem i ludźmi, jakich ma, a bez JKM). Mam nadzieję, że nie zawiodę się, iż oddałem głos na Konfederację, bo jeśli i oni się skompromitują, rozpadną…zawiodą…to nie ma już w Ojczyźnie nic, nie ma innej rady, tylko zacząć walkę partyzancką, działalność „rewolucyjną” dla Ojczyzny ratowania.

  1. A w czym ci PIS nie pasuje, czyżby za mało się starał żeby ludziom żyło się lepiej? Albo za bardzo się stara żeby było sprawiedliwiej, chcesz walczyć z pierwszym rządem który dobrze gospodaruje?

  2. @redakcja
   wszędzie gdzie socjal jest wprowadzany przez rządzących socjalistów (czyli tak jak u nas) wysokie podatki to norma. W Szwecji by były wysokie dodatki od państwa społeczeństwo samo sobie narzuca maksymalne obciążenia fiskalne. Tylko, że poza tym iż tam to funkcjonuje to przy okazji z tego wsparcia korzystają przede wszystkim ci co nic nie robią czyli wszelkiej nacji napływowa kolorowa gawiedź.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *