Nie na dworcu…

 Przez ostatnie lata w święto odzyskania niepodległości, czyli 11 listopada dla narodowców kojarzyło się z kibolska piosenką „wszyscy spotkamy się na dworcu“ Konkwisty. Bo tam zaczynał się Marsz Pariotów organizowany przez NOP i kiboli, a później pod innym hasłem i w innych konstelacjach personalnych. Ale z tymi samymi uczestnikami.
Tym razem nastąpiła zmiana. Marsz wyruszy co prawda tradycyjnie o godzinie 17:00, lecz z zupełnie innego punktu miasta – z Wyspy Słodowej.
Marsz ruszy na przekór tym, którzy chcieli go zablokować.
Co ciekawe – do lewactwa, które te marsze kolą w oczy od lat, i które cały czas próbuje blokować biało – czerwone inicjatywy, dołączyło towarzystwo udające patriotów. Szkoda, że niektórzy sprzedają się za marne grosze z magistratu, ale jak widać ideały też są do wynajęcia za odpowiednią kwotę. Taki… żydowski sposób widzenia świata.
RZ, fot. GadUla

https://sklepkibol.pl/pl/p/koszulka-T-shirt-smierc-wrogom-Ojczyzny-Slask-Wroclaw/109
Zajrzyj na sklepkibol.pl

komentarzy: 8

    1. Link do onetu? Nie masz lepszego źródła informacji? Dziwię się że redakcja to przepuszcza. Wszystkie portale o tym napisały i akurat onet?

    2. To nie jest tekst POlityczny więc akurat tu nie ma wielkiego znaczenia jakie źródło, więc się troche XYZ wyluzuj. Czasami na tematy nie związane z polityką nawet onet i żydowska napiszą coś z sensem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *