Sądny dzień

 W czwartek 5 września wrocławski sąd (ul. Podwale 30) będzie bardzo zajęty sprawami zalatującymi polityką. Najpierw o godzinie 9:00 (sala 360) odbędzie się rozprawa zaskarżająca rozwiązanie przez przedstawiciela Urzędu Miejskiego we Wrocławiu demonstracji upamiętniającej polskie ofiary mordu Ukraińskiej Powstańczej Armii.
Następnie o godzinie 14:00 w sali 282 ma zostać ogłoszony wyrok w sprawie Jacka Międlara kontra tłustawa lewaczka o zniesławienie.
RZ, fot. AP DK (na zdjęciu – po demonstracji 11 lipca)

Zajrzyj na sklepkibol.pl

komentarzy: 9

 1. Lista pozwów Adama Michnika i spółki Agora.
  http://www.ivrozbiorpolski.pl/index.php?page=lista-pozwow-michnika
  „Negatywne treści na temat Adama Michnika redaktora naczelnego Gazety Wyborczej oraz wydawcy tej gazety Agory S.A. są sprzeczne z zasadami współżycia społecznego”. Orzekł to w pisemnym wyroku 26 września 2005 Wysoki Sąd w imieniu Rzeczpospolitej Polskiej (sygn. III C 1225, sędzia przewodnicząca Agnieszka Matlak).

 2. Precz z żydami w polskim sadownictwie,precz. Hołota,która zagnieździła się od 1944 roku nie pozwoli im krzywdy zrobić,a goja do pierdla za 2 zł. Macie Polskę Szechtera i jego kliki,tfuuuuu.
  Zróbcie coś z tym,
  jakąś konferencje prasowa z sejmie na ten temat,zatrudnijcie wszystkie media narodowe,niech bębnią o tym skandalicznym wyroku wydany przez wrocławską sędzinę.

  1. Ale świnka Halinka gdyby była po drugiej stronie barykady to larum przewiduje ogromne. CHWDH. Po wymienionym skrócie przewiduję brak oznak przyjemności u tej zwyrodniałej lesby , która urodą nas poraża. To teraz będzie używanie. Jacek trzymaj się.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *