Rola życia

 Gdy po wyborach w 2015 roku twierdziliśmy, że Kukiz to śmieszny polityk, i że jego formacja nie ma najmniejszych szans na dłuższą egzystencję, naraziliśmy się części naszych Czytelników.
Kukiz miał szansę zaistnieć na politycznych salonach na dłużej, ale czas jaki powinien przeznaczyć na budowanie struktur przeciekł mu przez palce. I obudził się Paweł z ręką w nocniku. Już w majowych wyborach do europarlamentu w zbieraniu podpisów pod listy poparcia pomagał mu PiS. Głupi Kukiz pewnie myślał, ze PiS to robi z dobrego serca i że ta miłość będzie trwać.
Kaczyński pobawił się Kukizem po to, by w maju uwalić Konfederację, a teraz kombinuje nad przejęciem elektoratu muzykanta, sam estradowiec potrzebny mu do niczego nie jest.
Rokendrolowiec wchodząc do parlamentu pluł na partie wszelakie i na tym utłukł całkiem spore poparcie (ponad 20% w wyborach prezydenckich przełożyło się na ponad 8% w parlamentarnych). A teraz, widząc, że popełnił błąd nie tworząc partyjnych struktur w swoim niepartyjnym ruchu, zamiast zwinąć polityczne żagle, czym jeszcze uratowałby twarz, poszedł na najbardziej zgniły kompromis jaki w jego przypadku można było zawrzeć.
Kukiz wystartuje w wyborach z list PSL-u. Najbardziej upartyjnionej formacji politycznej ze wszystkich polskich partii.
Jeszcze raz: antysystemowiec, którzy poszedł do polityki rozbijać system, teraz łasi się do partii, którą przyszedł zwalczać.
Wyborcom Kukiz’15 redakcja Fana składa serdeczne kondolencje. Wszystkim, oprócz najbliższej rodziny szarpidruta. Na Wasze usprawiedliwienie – daliście się nabrać na najlepszą rolę jaką rokendrowlowiec kiedykolwiek odegrał.
Roman Zieliński, fot. interia muzyka

W sklepie sklepkibol.pl odzież patriotyczna i narodowa. Także koszulki z krzyżem celtyckim oraz hasem „śmierć wrogom Ojczyzny”.

komentarzy: 27

 1. Zwolennik referendum,a jak je ogłosił wśród swoich to ukazało się że 3% chce z ZSL-em iść do wyborów. Taki sam ja Sikorski z parchem Rostowskim,śmiejący się z głupków przy ośmiorniczkach,którzy na nich glosowali.
  Zdrowie wasze w parszywe mordy Nasze!!

 2. Odpowiem za arta. Jeśli wspaniali polscy wyborcy zaczeliby głosować choćby zgodnie ze swoimi przekonaniami, zamiast bawić się w politologów i wybitnych strategów i głosować na tych, z którymi się co prawda nie zgadzają za bardzo, ale są lepsi niż ci inni i mają szanse wygrać, to nie byłoby takiego syfu jak jest teraz.

 3. Kukiz i PSL to partie o takiej samej egzystencji. Zawsze się do kogoś przykleją aby wejść do sejmu . O ile PSL to partia bardzo leciwa , to Kukiz jest partią ze stosunkowo małym stażem lecz sposób działania i egzystencji maja ten sam , czyli jak grzyb huba której obojętne kto ją żywi byle tylko było z czego ssać soki. Kukiz twierdzi że jest partią pozasystemową a w koalicji idzie z jedna z partii najbardziej systemowo powiązanych z systemem totalitarnym i systemem cwaniako-złodziejskim są bardzo mało wiarygodne, a w czasach gdy trzeba ratować Polskę przed tęczową epidemią jest to bardzo ważne.

 4. Konfederacja wciąż się szarpie więc nie zdąży w dwa miesiące się pozbierać. Co myślicie o Kołodziejczaku? Może głos na niego. Chłopstwo powinno mieć swoją reprezentację w knesejmie.

  1. @włościanka proszę Cię nie używaj terminów, które mają zbrzydzić czytelnika do organów władzy…. knesejm to stwierdzenie jakich używał kościół przez cały PRL mając na celu zbrzydzić wszystko co nie jest powiązane z internacjonalistycznym jedynie słusznym, mającym wyłączność na wiedzę i doktrynę….KRK. Ta retoryka powiązana jest z twierdzeniami: „Jaki kraj takie…” lub w normalnym cywilizowanym kraju to…”, „ że Polak przed szkodą i po szkodzie głupi”…. Knesejm to prosta droga do schizofrenii, czyli że „Wszędzie są żydy…. a tylko KRK może nas obronić … Jezusem oczywiście… i modlitwą za wrogów naszych…” To aż w oczy razi tak jak flaga żółto niebieska z literkami „UA”… i czaszką Totenkopf w środku… nikt nie widzi tam Ultras Arka tylko flagę UPA Galizien… Trzeba uważać na przekaz medialny… bo on jest ważny… pamiętaj.

  2. @W18
   wybacz uszczypliwość. Walisz w ten kościół, czy pasuje, czy nie. Uważaj, żeby nie stać się Krzysztofem Pieczyńskim. On dopiero ma zryty berecik na punkcie kościoła katolickiego.
   Nie idź tą drogą, błędny kierunek, dołączysz do Zandberga, Biedronia, Urbana, Lempartowej i innych milusińskich…
   I jeszcze jedno, nie musisz wierzyć w Jezusa, ale…nie wycieraj sobie Nim ust.

 5. PSL partia dziwka, weźmie w objęcia każdego, kto jej posłom zapewni kasę. Kukiz wstępując do PSL, wstąpił do burdelu, a więc stał się… jak pozostali z PSL, bo jak śpiewał Perfect: „Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść niepokonanym, wśród tandety lśniąc jak diament…” szkoda, że zabrakło mu honoru i siły, a jego słowa z kampanii prezydenckiej okazały się tylko słowami.

 6. Naprawdę szkoda, że Kukiz nie zdołał na swój ruch nałożyć sensownego programu politycznego i stworzyć struktur, które mogłyby realizować to w terenie, jak i na szczeblu centralnym. Podejrzane było jego pieprzenie o „strategii zamiast programu” i nikt rozsądny słysząc takie brednie nie powinien był się na to nabrać. Mam tylko skromna nadzieję, że te jego marnie zbudowane struktury, ale zawsze jakieś pójdą krok dalej wbrew ciastkowi i wystartują w ramach np. 1polski, bo w przeciwieństwie do lidera zdają się to być uczciwi ludzie, którzy chcą zmian.

 7. Z drugiej strony PSL prawdopodobnie zgodził się na cześć postulatów głoszonych przez kukiza.Jezeli okaże się,że kukiz wejdzie do sejmu to prawdopodobnie będzie to jedyna osoba,która będzie mówiła innym głosem niż reszta.Konfederacja moim okiem może liczyć na 3,5-4,5%. Więc jakby nie patrzeć w sejmie jedynie kukiz ewentualnie może coś wnieść. Nie zrobi choć jedną dobra rzecz A okaże się opłacalne sterowanie z list PSL.Tylko czy psl wejdzie uzyska te 5%?Kukiz to nie polityk ale napewno intencje miał dobre.Zabrakło kasy,pomysłu i mediów żeby poszedł dalej.Pozostaje głosować na Konfederacje i przy ewentualnym przekroczeniu przez nich progu modlić się żeby nie okazali się tacy jak wszyscy..

  1. @marenio to na kogo głosować, by nie było straty głosu, skoro POPiS to tęczo-ubeko-syjonisto-komuchy ? Kto inny, jak nie Konfederacja ?

  2. Przecież w razie gdyby Konfederacja nie weszła do parlamentu, to te głosy dostanie pis tak jak w 2015. Nie lękaj się. Nawet na TVP info mówią, że Pis na pewno wygra, bo Polacy nie lubią tęczy i złodziejstwa, więc spokojnie możesz zagłosowac na Konfederację bez straty swojego niezwykle istotnego i waznego dla przyszłości kraju głosu

 8. Przez wiele lat ludzi, którzy uważali, iż realizowany jest celowy plan degeneracji kultury łacińskiej dzięki emigrantom uważano za oszołomów. A tymczasem:
  „Według relacji francuskich mediów, Bonnet podczas styczniowego przesłuchania przez sędziego śledczego powiedział: „Zawarliśmy niepisaną transakcję – nie chcę więcej żadnych zamachów na francuskiej ziemi, a w zamian pozwalam wam przyjeżdżać do Francji i gwarantuję, że nic się wam tu nie stanie”.

  Pakt ten zawarto w roku 1982, po dokonanym 8 sierpnia krwawym zamachu na słynną żydowską restaurację Goldenberg w Paryżu. Pracowali w niej również Polacy. Zginęło sześć osób, a 22 odniosły rany.

  Trzech wykonawców zamachu natychmiast zidentyfikowano dzięki znalezionej na miejscu zbrodni amunicji z pistoletu maszynowego polskiej produkcji PM-63 RAK. Komunistyczne władze PRL, podobnie jak inne rządy sowieckich satelitów, pozwalały arabskim terrorystom na otwieranie placówek i baz szkoleniowych na swych terytoriach. Abu Nidal miał w Warszawie firmę handlową SAS Foreign Trade. Nie była to tylko przykrywka, bo sprzedawał on również broń. Według francuskich specjalistów, w czasie wojny iracko-irańskiej zaopatrywał obie strony, co jak twierdzą, pozwoliło mu zgromadzić pokaźną fortunę”.

  Sojusz był prosty – komunizm „wschodni” + lewactwo zachodnie + szlachta ze wzgórz Golan.

 9. Obojętnie jaki antysystemowiec nie startowałby w wyborach w Polsce i tak nie ma najmniejszych szans bo ślepe polskie społeczeństwo będzie głosować na PoPis debilizmu. Zaślepiony elektorat który można skusić tekstem o „darmowych pieniążkach” i dorzucić klasykiem w stylu „Stoi na stacji lokomotywa, bo poprzednia ekipa rządząca nie zakupiła taboru” i już niemyślące polskie baranki pędzą głosować. Dopóki nie zmieni się mentalność że „mój głos nic nie zmieni” dopóty PoPis będzie się zamieniał na miejscach 1-2. A że moim zdaniem całe te ich spory są mocno ustawione i kontrolowane to przez jeszcze lata nic się nie zmieni. Nawet jak ich fanatycy wymrą to zdążą już nauczyć durnej ideologii swoich następców

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *