88 nieświadomych

 Oczywiście są tacy, którzy uważają, że skoro temat amerykańskiej ustawy 447 zniknął na jakiś czas z polskich mediów, to sprawa żydowskich roszczeń majątkowych odeszła w niebyt. Co więcej, „ktoś” robi wiele, by ten temat zniknął z przestrzeni publicznej. Na youtube usuwane są materiały, w których roztrząsano kwestie skutków amerykańskiej ustawy, znikają całe konta osób lub projektów medialnych, w których kwestie żydowskiego haraczu są poruszane. Gadowski, Michalkiewicz, Międlar, wRealu24 – ich materiały mają kłopoty z dystrybucją.
W tym czasie, „słysząc ciszę”, pisopelikany tryumfują. „No i co, żydowskie roszczenia zniknęły” – tak to brzmi w ich interpretacji.
 Właśnie wyszło, jak owa cisza wpływa na świat realny. Amerykańscy senatorowie w liczbie 88 (na stu) zaczęli się głośno domagać od Polski realizacji ustawy 447.
Senatorowie czegoś nie wiedzą, że żyd Yazdgerdi, reprezentujący USA wraz z żydem Chodorowiczem reprezentującym Polskę ustalili, że przed wyborami do polskiego parlamentu „tematu ruszać nie należy”. Dlaczego nie mówić o żydowskich roszczeniach i amerykańskich naciskach na realizację tychże roszczeń przed wyborami? Po to, by pisopelikany mogły ogłaszać, że „tematu nie ma, zniknął z przestrzeni publicznej”. I pisopelikany dzielnie się śmiały z narodowców. Ale coś nie pykło i senatorowie dali wyraźny sygnał, że temat jednak jest i te 300 miliardów dolarów haraczu wisi nad Polską.
Co więcej, można przypuszczać z niemal 100% pewnością, że data 13 października, czyli moment wyborów do polskiego Sejmu i Senatu będzie momentem odbezpieczenia granatu. Gdy PiS już wygra wybory, to wszelkie hamulce znikną. Tak jak to wyżej wymienieni panowie żydzi w imieniu Amerykanów i Polaków w poufnych rozmowach ustalili.
Roman Zieliński, fot. wprost,

Koszulki „śmierć wrogom Ojczyzny” od dziś ponownie w rozmiarach XS, S, M, L, XL, 2XL, 3XL, 4XL oraz 5XL na sklepkibol.pl

No i tak na dokłądkę: https://medianarodowe.com/skandaliczne-oswiadczenie-swiatowej-organizacji-restytucji-mienia-zydowskiego/

komentarzy: 60

 1. Samorząd w większości wspierają żydów, z centrali też idzie kasa i szła od lat 90, kto dorwał się do władzy w latach 90? Premier gruba krecha, Pani Hanka,prezez NBP Pani HGW, o i „ulubiona ” Gazeta, dale iti…Ja pamiętam jeszcze w latach 90 na historii mówiło i czczon jedno powstanie w gettcie,coś mówiono o Powstaniu warszawskim, ale nie za dużo ,a o tym że my jesteśmy brzydką panną nie wspomnę i cały czas mamy przepraszać, ku..wa wszystkich. Byl stały budżet na gminy żydowskie, tylko o tym parę osób wiedziało, nie było takiego przepływu informacji jak teraz, fajnie ukazuje to film dokumentalny jak młodzież żydowska zwiedza Auschwitz, jak oni są nastawieni do Polaków, to w pale się nie mieści, a na koniec jadą do Berlina i dobrze się bawią,I czują się bezpiecznie to dopiero odlot.
  Też wk..wia mnie, jak żydki mówią „że Polacy mordowali, oddać im domy, kasa,kasa, kasa ” A kto siejesz taką propagandę, żydki z polskimi nazwiskami. A redaktorzy dopiero teraz się dowiedzieli, że ustawa 447 coś tam coś tam, oni w USA wiedzą że dużo jest ludzi u władzy pochodzenia żydowskiego i pieja głośno, a na koniec jak będę przekonany że, Polska oddaje jakąś ogromną kasę żydom, że przejmują połowę miasta polskich, to pojadę uzbrojony na Warszawę (Nie tylko ja)

  1. Bądź pewien, że POPiS właśnie tego się boi, dlatego dziś odwołali „zbieracza miliona mil lotniczych”, czają się z wieloma zmianami, ale po wyborach to jeb…e z hukiem, bo już się nie da powstrzymać lawiny wywołanej wygraniem za wszelką cenę… W ludziach jest już niesamowity wkur..w, ale i świadomość, zrozumienie, że władzy trzeba patrzeć na ręce i że okrągły stół to synonim zdrady, oszustwa i układu na miarę Ribbentrop – Mołotow. Nie tylko Ty i szybciej niż myślisz i nie tylko na Warszawę…

 2. Ja proponuję żydkom wystawić rachunek za odbudowę oraz utrzymanie mienia, o które tak bardzo teraz krzyczą. Do tego naliczyć należne podatki za lata 1945-2019, ewentualnie można anulować odsetki.
  A tak na poważnie to nie rozumiem podstawy prawnej, która miałaby nas zmusić do wypłaty jakichkolwiek pieniędzy organizacjom żydowskim. Polskie prawo jasno określa co się dzieje z majątkiem, gdy nie ma spadkobiercy, mianowicie przechodzi on na własność Skarbu Państwa. Dotyczy to każdego obywatela RP czy też wcześniej PRL. Żydzi wymordowani przez Niemców byli obywatelami naszego kraju, więc nikt nie zagrabił mienia żydowskiego.

 3. PiSopelikanów się nie przekona. Opornych nie wyleczysz i nie mam co do tego złudzeń. Marek „On Tour” Kuchciński lata za Nasze pieniądze? Ale ci z PO też latali. Tak wygląda gadka z typowym wyborcą PiSu. Wieczne porównywanie do rzadów platfusów. Dla nich nie ma nic pomiędzy. Patrz komentarz W18, który twierdzi, że nie ma alternatywy dla PiSu. Narracja rodem z TVP. Tak samo wygląda gadka z wyborcą PO zaczadzonym TVNem. Tymczasem poza kamerami zarówno władza jak i opozycja podają sobie ręce i śmieją się z Polaków, którzy dali się podzielić i zmanipulować za pomocą w sumie prostych środków. I takim Narodem łatwo się rządzi. Zapamiętajcie sobie pelikany jednej i drugiej strony, że to co się dzieje nie jest czarno białe i nie ma żadnej różnicy w tym czy Polska będzie pod butem niemieckim, żydowskim, rosyjskim, UE czy amerykańskim. Robią z was wała na każdym kroku i to jest wasza wina bo oddajecie głosy na postmagalenkowy układ. I jeszcze jesteście z tego dumni. Życzę umiejętności samodzielnego myślenia.

  1. Zaczyna się to zbyt późno, ale coraz więcej z nas budzi się, cieszy mnie to, że jest grupa, która rozumie to, co ja też pojąłem, że PO+PiS = POPiS (nie są to rewers i awers, to ta sama strona banknotu z monopoly – kto grał ten wie, że druga strona jest pusta – blef udający jakąś wartość. Różnią się, owszem – komuchy przebrane w maskę PO wyrośli na banksterów, komuchy przebrane w maskę PiS wyrośli na syjonistów – jedni chcą nas wysłać do PGRu – LPG, a drudzy do kibucu. To tylko dwie lewe ręce tego samego potwora-tyrana POPiSu). Myślę, że w tych wyborach zacznie się czas zmiany, czas wyswabadzania Polski dla Polaków, a znakiem tego będzie siła Konfederacji w parlamencie. Następne wybory będą wreszcie wolne i oczyszczą Ojczyznę z czerwono-syjonistycznej pozostałości po libacji sowieckiej. Bracia Polacy zostaliście podzieleni między trzech zaborców (jak kiedyś) POPiS (Prusy/Austria) i SLD (Rosja), oby zjednoczenie narodu nie trwało znów 123 lat, oby brat nie walczył z bratem na korzyść zaborcy…czas to przerwać nim poznamy jak ciężko było zbudować jedność narodową i świadomość polskości sto lat temu. Teraz jest walka trudniejsza, bo wróg przywdział maskę obywatela naszego kraju, nie jest zewnętrznym agresorem, mówi naszym językiem, zna nasze obyczaje, kultywuje naszą tradycję…- jawnie, a po kryjomu wszystko nasze zmienia na swoje – syjonizuje nas (nie przerabia nas na żydów, bo nie jesteśmy godni tego w jego mniemaniu, kształtuje nas na bezideową, ateistyczną, bezrozumną, beznarodową masę (dlatego żydzi popierali w Europie socjalizm-komunizm) na wzór bydła – tak, my mamy stać się ich bydłem ofiarnym, niewolniczym zwierzęciem, którym będą orać dla własnego zysku, którego kraj podbiją i zagarną dla budowy Światowego Imperium Syjonistycznego). Czas dać im wszystkim do zrozumienia, że my pokornie nie damy się zniewolić, że pamiętamy, iż nasz ród był, jest, będzie rodem królewskim, wolnym, rozumnym, hardym i krwią malującym granice Naszej Ojczyzny.

  2. Johnny88 Mnie jednak coś się wydaje,że Konfederacja chyba się do wyborów rozwali,strasznie się tam żrą. Kaja Godek zaczyna stroić fochy jak to baba,wiecznie z czegoś nie zadowolona,powinni pójść po rozum do głowy i ją odstawić,jak to mówi przysłowie „baba z wozu,koniom lżej „. Przez kobiety są same problemy,powodują nawet to że nawet najlepsi przyjaciele,skaczą sobie do oczu, słowem :gdziekolwiek pojawi się kobieta,tak namiesza nam facetom w życiu,ze wszystko rozwala się w pył.Kocham kobiety, taka konieczność,ale w tych sprawach jestem strasznie tradycyjny,uważam że miejscem kobiety jest łóżko i kuchnia.

  3. Na Konfederacje ? Nie zdobędzie nawet 3% ale zbawisz świat. Wygra opcja niemiecka i obudzisz się w Breslau. Gubernatorem tego nowego niemieckiego landu będzie herr Schetyna. Ale.. Konfederacja zmieni to.. zdobywając max 3% ! Włącz logikę!

  4. @dw998
   Tak jest, PO odda Niemcom tzw. Ziemie Odzyskane.
   Tymczasem PiS odda Polskę żydom. Całą.

   Różnica jest taka, że Niemcy sami mają problemy u siebie w kraju, ich państwo jest oddolnie zawłaszczane przez element obcy kulturowo i etnicznie, mają coraz większe problemy gospodarcze (choć obecnie ich gospodarka a gospodarka polska to jeszcze dwa różne światy, na naszą niekorzyść oczywiście). A rodowici Niemcy niezbyt chętnie będą chcieli się przesiedlać na „swoje stare tereny” i to z różnych powodów.
   Natomiast Izrael już kombinuje co z sobą zrobić za lat 10. 50, 200 i jednym z pomysłów jest przeniesienie się w inny, bezpieczniejszy dla nich rejon świata. Na razie dwa kierunki wdrażane są do realizacji na poważnie. Polska i Ukraina.
   Teraz prośba do Ciebie: Włącz logikę.
   RZ

  5. I jak zagłosujesz na Konfederacje to Konfederacja będzie rządzić i wytnie w pień Żydowskie i Niemieckie interesy? Konfederacja utworzy rząd większościowy z 3% poparcia nie będąc nawet w sejmie ? Kontakt z bazą masz?

  6. @dw998
   Jeśli jakaś siła, która nie zgadza się na uznanie roszczeń żydowskich zdobędzie choćby tylko ponad 3% poparcia, to będzie dofinansowany ruch sprzeciwiający się tym że roszczeniom, będącymi w rzeczywistości likwidacją państwa polskiego.
   Tylko tyle i aż tyle.

   Uwaga czysto techniczna:
   Polak, Niemiec – z wielkiej litery.
   Polska, Niemcy, Izrael – z wielkiej litery
   przymiotniki takie jak polski, niemiecki, żydowski – z małej.
   RZ

  7. Mówiłem, że PiSopelikanów nie da się przekonać. Dla nich istnieją tylko dwie opcje. Niemiecka i żydowska. Wychodzi na to, że dla nich okupacja niemiecka jest lepsza. No co poradzić? Nic. Nie rozumieją, że oddając głos na PiS przyczyniają się do oddania pejsatym 300 miliardów. A nie czekaj… Według nich jest to niemożliwe bo Matka Boska Żoliborska tak powiedziała. Nie rozumieją też, że przez nich ruchy takie jak Konfederacja tracą głosy. I tak na koniec. Ja mam włączyć logikę? Weź przeczytaj te bzdury, które wypisujesz jeszcze raz i sam siebie zapytaj ile masz wspólnego z logiką. Mówi się do was prostym wydawałoby się zrozumiałym językiem a i tak jesteście odporni na argumenty poparte faktami. Bo jak nie wygra PiS to będzie PO bla bla bla… Żałosne.

  8. @RZ Jeśli dojdzie do tealizacji Twojego science fiction to Ty RZ zostaniesz obywatelem Państwa Żydowskiego. Będziesz Izraelczykiem no chyba że jednak wolisz być Niemcem. Żydzi tak przesłonili Ci świat że już nawet usprawiedliwiasz PO że tylko część Polski będzie Niemiecka. Szacun. Dotarłeś do ściany

  9. @dw998
   Czy to jest SF, to pokaże życie. 40 lat temu, gdybyś powiedział, że nie będzie ZSRR, Czechosłowacji, Jugosławii, Niemcy będą jedne – to też była to mowa SF. 10 lat temu Krym był ukraiński, a Sudan był jeden.
   100 lat temu, gdybyś we Wrocławiu powiedział autochtonowi, że po Niemcach za wiek nie będzie tu śladu, to by Cię wysłał na Kraszewskiego (nie wiem, jak się ta ulica nazywała wtedy, ale psychiatryk już tam był).

   Nie „ja zostanę”, lecz „my zostaniemy”. Co do mojej przynależności państwowej możesz być spokojny – nie zmienię nawet jeśli taka postawa będzie objęta jakimiś rygorami lub restrykacjami.
   Przynależności narodowej również nie zmienię, choć są tacy, którzy już przy swoich coś kombinują.
   Czy żydzi mi przesłonili świat? Widzę ich zakusy na polski majątek narodowy. Rozumiem, że nie wszyscy dostrzegają zagrożenie. Czy z politycznej ślepoty, czy z niewiedzy – nie mnie to rozstrzygać.
   Co do mojego stosunku do PO – tej formacji się sprzeciwiałem gdy znakomita większość była nią po prostu zachwycona. I zdania o niej w całości, jak i poszczególnych członkach, a także o jej celach politycznych nie zmieniam. Żałuję jedynie, iż sporo osób próbuje widzieć świat „jesli nie jesteś za PiS-em, to musisz być za PO”, bo po pierwsze tak nie jest, a po drugie świadczy to o totalnym zaślepieniu głoszących takie tezy.
   RZ

  10. dw998 jesteś cienkim manipulatorem.Pisząc te swoje teorie o 3% na forum gdzie świadomość polityczna czytelników jest sporo wyższa od przeciętnej robisz z siebie błazna.Ja choćby na tydzień przed wyborami ukazał się sondaż z 0,5% i tak oddam głos na Konfederacje.

  11. @RZ Ale jeśli nie chcesz żeby rządził ten żydowski PiS to będzie rządziła niemiecka Platforma Obywatelska z komuchami, która to Platforma Obywatelska wraz z w/w komuchami natychmiast padnie na ryj przed żydami i niemiaszkami. Żydom zapłaci Lasami Państwowymi a Angeli likwidacją kopalń i sprzedażą za bezcen reszty ziemi, która pozostanie po spłaceniu przez PO żydów Jesteś tego świadom czy zaklinasz rzeczywistość?

  12. @dw998
   Zatem różnica jest taka, że PiS nie będzie zamykał kopalni, lecz w zamian je opędzluje żydkom. Bo cała reszta to właśnie program PiS-u.

  13. @dw998 Mówisz o 3%, kiedyś było 0,5 %, więc pytanie – dlaczego 2,5 % Polaków już nie wierzy w świat POPiSu ? Czyżby jednak (nie)rządy dywersantów nie były takie super ? Nie martw się, nawet jeśli będzie 3%, to w następnych wyborach (bo na jesień i zimą otworzą się oczy wielu i brutalnie zostaną przebudzeni) będzie 20 %. Tu i teraz zamiast marudzić zacznij sam myśleć (bo rozumiem, że jedyny sprzeciw wobec Konfederacji, to to, że może nie zdobędą zbyt wielu głosów), uwierz, rozmawiaj ze znajomymi, pokochaj Ojczyznę i zrób coś dla niej – zagłosuj na Konfederację (dlaczego ? z banalnego powodu na początek – bo tamci już byli i zrobili „g….o oraz szambo” z Narodu Polskiego i Polski, a tym, jak dasz szansę to może jej nie zmarnują…a jak nie dasz, to nic się nie zmieni i wciąż g…o będzie śmierdzieć), ja, kilku innych, Ty i Twoi znajomi i jeszcze ktoś… a nagle ujrzysz 5-8% (jeśli, co nie jest fantazją, wyniki wyborów nie zostaną zmanipulowane). Nie trać wiary i pamiętaj, że gdyby nasi przodkowie też działali z przekonaniem, że nie ma szans odsunąć PZPR od władzy, to nigdy by nie wyszli na ulice, bo jeden oglądałby się na drugiego – pamiętaj ktoś pierwszy musi dać przykład, musi zagłosować za zmianą, za szansą dla Polaków, a przeciw postkomuchom i syjonistom. Co do Niemców, to RZ ma rację, moja znajoma pracuje na Warmii i Mazurach w hotelu, w latach 2000-2010 dużo starych Niemców przyjeżdżało „na stare śmieci”, wielu załatwiało nawet sobie pochówek w ziemi dzieciństwa, a od 2011-2018 zanotowali spadek o 85% przyjazdów, gdy zbadali temat, okazało się, że starzy zmarli i zostali pochowani w Niemczech przez dzieci i wnuków, a młodzi nie wiedzą żadnego powodu, by do nas przyjeżdżać. Druga sprawa to ta, że nie tylko naszych ziem nie chcą, ale jeszcze proszą, aby zamieszkać i płacić podatki na terenach dawnego NRD, pracowałem w Niemczech i Holandii, to mogę Ci powiedzieć, że Niemcy przeprowadzają się do Francji, Holandii, Belgii i mówią głośno: „żyć się nie da w Niemczech, bieda, syf, drogi coraz gorsze, zarobki coraz mniejsze, a podatki coraz większe na ciapaków…”, nie tylko „NRD” wyludniało, ale młode pokolenia Niemców coraz liczniej emigrują na zachód, a nie na wschód. Dla jasności i to niepodważalnej – całe POPiS to jednakowe szambo, bo to atesistyczne – bezideowe postkomuchy, którzy maja Ojczyznę i Naród w du..e, sprzedadzą wszystko i każdego, za chwilowe przywileje i dobrobyt, jak za czasów swojego prosperity towarzystwa partyjnego – oddali nas sowietom, oddali syjonistom (nie myl z Żydami, bo Żydzi też nienawidzą syjonistów), oddadzą Niemcom, a nawet jak im to zapewni dobrobyt oddadzą nas Eskimosom. Dlaczego POPiS nie może rządzić Polakami, bo oni mają społeczeństwo polskie za brudne, głupie pospólstwo, bydło potrzebne do ich utrzymania i zapewnienia im władzy, ale nic dla tego pospólstwa nie zamierzają zrobić, bo przecież klasa robotnicza jest by ponosić wyrzeczenia dla dobra systemu, a oni są by pilnować dobra systemu… Nigdy komuch nie zmieni swojego myślenia, działania, odczuwania otaczającej do rzeczywistości, oni pilnujący systemu są sami też nauczeni służalczości, nie mogą istnieć bez pana – z Moskwy, albo Brukseli, albo Waszyngtonu, albo Izraela, albo Watykanu, albo… no po prostu komuch, był, jest i pozostanie komuchem – nigdy nie zbuduje suwerennego, wolnego, niezależnego i dostatniego dla swoich obywateli kraju… zamienili Układ Warszawski na NATO, ZSRR na USA, demoludy na UE… nie dążą do Rzeczypospolitej Polskiej i nawet nie mieści się ona w ich pachołkowatym sowiecko-syjonistycznym jestestwie. Krótko i zwięźle – na jesień 5-8%, a na wiosnę „rewolucja” i w nowych wyborach 20 – 25 % (i to tylko dlatego, że Konfederacja wytworzy kolejne czysto polskie obozy patriotyczno-partyjne, które zdobędą po 20 %, a niedobitki starych komuchów i przekupnych lewaków 1 %) – czas ocalić Ojczyznę i naszych potomków.

  14. Jeśli konfederacja zdobędzie 3% to przecież i tak łyknie to kochany PiS, więc powinieneś także zagłosować na Konfederację, żeby naczelnik był dociskany z prawej strony. Dlaczego chcesz, żeby PiS miał jedynie skrajnie lewicową opozycję ? Taki mądry przecież jesteś i wyrachowany. Pisiory powinny głosować na Konfederację

  15. @dw988 Oto dowód, na to, o czym pisałem – emigracja/zaludnienie odbywa się w stronę zachodnią, a nie wschodnią (to Polacy zasiedlają te tereny, może czas, by nie tylko nasze wschodnie ziemie (Grody Czerwieńskie, Ruś Halicka itd.) wróciły do Rzeczpospolitej ale również Marchia Brandenburska (jak za Miesza I i Bolesława Chrobrego) i Meklemburgia-Pomorze Przednie (jak za Bolesława III Krzywoustego)). Przy dobrej polityce, prawdziwie propolskiego rządu jest szansa na silną, suwerenną i gospodarczo stabilną Rzeczpospolitą mocno zakorzenioną na swoich ziemiach prapolskich – https://www.money.pl/gospodarka/niemieckie-spoldzielnie-walcza-o-polakow-sprawdzilismy-ceny-przeprowadzka-naprawde-moze-sie-oplacic-6411634446472833a.html

 4. By coś zmienić trzeba szukać skutecznej alternatywy i wyrwać się z matrixa obłędu i wmawiania nam, ze jest tylko POPiS i tylko miedzy nimi wszystko się rozstrzygnie – czyli wszystko zostanie wciąż w rekach POstPZPR i Syjonokomuny. Dość tego – https://wiadomosci.wp.pl/wybory-parlamentarne-2019-konfederacja-zapowiada-budowe-prawdziwej-prawicy-6411060120204929a
  Nie wiem czy będzie lepiej, ale wiem że inaczej i choć trudne to, to ufam, że zaczną budować Polskę dla Polaków.

 5. Romek przestań zadawać ciosy na oślep i wyrzucać ludzi z forum tylko dlatego, że nie potwierdzają Twoich lęków. Niemcy zapłacili żydkom 35 miliardów Euro więc to że ktoś tam sobie wyliczył 300, 500 miliardów czy bilion to nie ma znaczenia…. mogliby działać bardziej dyskretnie… ale lecą „na huku” więc nic nie jest „zblazowane” jak twierdzisz…. I daj se wreszcie powiedzieć… że nie ma alternatywy dla PiS w rządzeniu przez najbliższe 4 lata…. Nie znasz ludzi, których konfederacja „wyciągnęła z kapelusza” a życie to nie mecz z Piastem, że w ostatnim kwadransie pojawi się wróżka i odmieni los meczu za dotknięciem czarodziejskiej różdżki. Twoja panika tu nic nie zmieni. Konwulsyjne miotanie się na plaży flądry w Rewalu zaprowadzi Cię do Tworek czy Toszka. Zrozum to. Zadanie na dziś to zwalczenie wpływów LGBT i przejęcie władzy w miastach Gdańsk i Szczecin…. które nam przeciekają przez palce… Niemcom nie zależy tak na Poznaniu i Wrocławiu jak na stoczniach Szczecina i Gdańska… dlatego swoich doradców od terroru liberalnego tam wysyłają… Jedyną siłą mogącą zatrzymać LGBT są kibice… ale w zgodzie działając razem i „kamienną intifadą” redukować ilość chętnych do manifestacji…. to jest pochód, który trzeba powstrzymać….. a żydy… Pompejo jakby miał siłę nacisków nie piłowała ryja medialnie, jeżeli to robi znaczy, że jest opór… a w polityce amerykańskiej jak ktoś chce poparcia i finansów to piłuje ryja „pod żydy amerykańskie” a nie pod odszkodowania… on już za nawoływanie pewnie kasę dawno przeżarł bo lobby finansowe płaci z góry. Z kolei lobby finansowe potrzebuje do takich operacji CIA bo sami to se mogą lobbować. CIA ma rozgrzebane sprawy w Wenezueli, Nikaragui, Meksyku (4 miliony uchodźców na granicy), zbuntowaną Turcję, Iran, Iiiiizraaaeeeellll, wojnę handlową z Chinami i od 70 lat nieobliczalną Rosję… CIA ma co robić. Więc jeżeli CIA brała by w tej szopce nikt by o tym nie słyszał… a skoro słyszy to sprawa jest brana „na huki” i nic z niej nie będzie. Żydy pewnie myślą, że dostaną coś z tego co uda nam się wyciągnąć od szkopów….
  https://wpolityce.pl/m/polityka/435094-mularczyk-zydzi-chca-od-polski-wyciagnac-pieniadze
  Ja myślę, że PiS niepotrzebnie miesza jak Cyganka w tobołku a roszczenia wobec Niemiec rozpoczną rozmowy w sprawie ziem odzyskanych, które w myśl postanowień świńskiej trójcy dały Polsce jurysdykcję na 50 lat. My żydom już spłaciliśmy odszkodowania… ale Niemcy mogą się upomnieć nie o Szczecin gdzie z rozmachem rozkłada się ThyssenKrupp Marine… ale o WMG… komuś trzeba płacić bo leszcze zawsze płacą grubym rybom więc jak uważasz komu ?!? Komu Polska ma płacić haracz ?!?

  1. Nikomu!!! Ani sowietom, ani germaną, ani jankesom, ani syjonistom, ani watykańskim… Czas zerwać pęta, czas odrzucić haracze. To niemożliwe ? Piszesz, że trzeba płacić grubym rybom ? Cóż, kiedyś Imperium Rzymskie też było nie do obalenia, a jednak barbarzyńcy – Słowianie odrzucili haracze i roz….walili to imperium. Nie tak dawno, nikt nie widział możliwości obalenia komuny, a jednak z naszej ziemi wyszedł przykład, który zburzył mury. Fakt daliśmy się oszukać, jak od dawien dawna pospolite ruszenie, rozbiliśmy wroga w polu, ale go nie dobiliśmy i pijani szczęściem pozwoliliśmy, by pod nowym sztandarem zebrał rozproszonych maruderów i zadał nam cios w plecy, skłócił pospolite ruszenie, przekupił przywódców, rozbił pozostałych i pokonał nas w wygranej (wydawałoby się) wojnie. Lecz nasza historia niezmiennie pokazuje, że zawsze wróg nas lekceważy, że gdy się naje zapomina kogo związał, zapomina, że wilka nie da się udomowić… Zawsze zawiąże się jakaś Konfederacja, która pod swoim sztandarem powiedzie rycerstwo i pospolite ruszenie na powrót do wyzwolenia Matki Ojczyzny. Dość myślenia, że jesteśmy tylko pachołkami, że musimy komuś służyć – nikomu żadnych haraczy. Zwyciężymy, bo choć dziś wilk jest jeszcze leniwie spasiony, to gdy po jesieni i zimie wynędznieje, to rzuci się do gardła tym, co chcieli go zagłaskać, by mu obrożę i łańcuch założyć – zobaczycie po wyborach, co się stanie… Raz już cukier podrożał, raz już chciano chorążych wysłać w listopadową noc, by walczyli nie w swojej wojnie, raz już zabroniono koncertować Paderewskiemu, raz już… Wystarczy iskra, by obudzić wilka, by zniewolona Ojczyzna pożarem wolności rozbłysła. Wystarczy, by nigdy nie zapominać, że jesteśmy Dumnym Narodem Polskim, a nigdy haraczu nikomu płacić nie będziemy. Dlatego czas (nie)rządom haniebnym wypowiedzieć posłuszeństwo i plunąć w twarz za zdradę.

 6. Z tego co mi wiadomo, to Żydki już swój szmal dostały. Jeśli się nie mylę, to było w 1947 roku. Dostali swoją ziemię obiecaną? To czego jeszcze chcą pazerne hieny?

  1. Mentalne lewactwo ma to do siebie, że się szybko denerwuje, a na koniec leci z bluzgami. Najpierw cenzurowanymi.
   Zatem żegnamy pana @nico bez żalu, bo nam tu chciał strasznie zaniżyć poziom dyskusji.

  1. @Zz top Chyba kiedyś Redaktor naczelny Fana w którymś z artykułów wpadł na genialny pomysł,by baraki Auschwitz rozebrać,i w większości odesłać żydom do Izraela,wtedy naprawdę spełniło by sie to,o czym marzy ten podły Daniels hehe.

 7. To jedno z wielu zagrożeń, jedna z setek ustaw itd. Długo to potrwa, ale jeśli Polacy nie zaczną myśleć, kojarzyć faktów, wyciągać wniosków z historii, to… Tylko gdy zaczniemy wybierać ludzi nam znanych, którym los Rzeczypospolitej nie jest im obcy, tylko kiedy wreszcie odsuniemy raz na zawsze od jakiejkolwiek władzy POPiS i resztę komuchów z syjonistami, tylko i tylko wtedy ocalimy Ojczyznę. Bracia Polacy jest wojna i czas (nawet gdyby to miała być osławiona obrona 300) by stanąć do walki, aby obudzić Naród Polski, zanim przestanie być on polski i zanim kajdany zostaną założone nam na przegubach i kostkach, a knebel uciszy język polski. Komu Ojczyzna miła, niech tłumaczy i uświadamia, a gdy to już nie pomoże, być może czas przyjdzie by chwycić za broń. To nie żarty i nie przesada, to niestety realna sytuacja, do jakiej dopuściliśmy przez lata zaniedbań i naiwnej wiary, że postkomuch wyzbył się natury komucha, a syjoniści zaczęli asymilować się z narodami europejskimi i nagle zapragnęli pokoju – w sumie to zapragnęli pokoju, ale wraz z całą kamienicą.

 8. Czy ja dobrze rozumiem? Jesteśmy jedynym krajem, który nie dostał po 2 wojnie światowej żadnego odszkodowania od agresora? I dodatkowo mamy za skutki tej wojny płacić komuś 300 mld zielonych? Jeśli tak to chyba jesteśmy skazani na zagładę

 9. Trzeba patrzyć na ręce władzy, to się dzieje od lat 90 tylko teraz są to jawne żądania. Sędziowie w Polsce są antypolscy,żydokomuna ich trzeba wyp…, a że żydzi amerykańscy naciskają senat to niech sobie naciskają,my mamy władzy na ręce patrzyć,ciekawe ile miasto Wrocław wydaje na kulturę żydowską,sprzedaje kamienice ect. Trzeba obserwować ,miasta małe ,średnie,duże kto komu za co oddaje,Warszawa mienie żydowskie z aprobatą sądów ,prokuratorów radnych sprzedaje to jest właśnie 447.Zbliżają się wybory jak ktoś chce ugrać coś w wyborach pianiem 447! to jest maluczki i niech do polityki się nie pcha macie jakieś propozycje ?Konfederacja z jednym hasłem 447 wygra?może ma coś jeszcze do zaoferowania,z pedalstwem trzeba walczyć,z wyłudzaczami nie swoich pieniędzy też,jak bym nie miał na kogo głosować wolę PIS niż PO(ktoś napisał,że nie widzi różnicy) jest ogromna Grześ ze zbokami się kumał a PO za swoich rządów ładnie przez 8 lat okradała nas

  1. No tak, jeśli chodzi o różnicę między PO a PiS, to jest ich trochę. PO sprzeda nas Niemcom, PiS – żydom. Różnica w złodziejstwie też jest – kwestia skali. I co do pedryli – PO ich wspiera werbalnie, PiS ich wspiera organizacyjnie i finansowo, by móc później werbalnie ich piętnować.
   Tak więc masz rację – jest różnica.
   RZ

 10. Z tym PiSem to była anegdota:
  – Czy można odbyć stosunek z krową? Nie nie można bo to nieetyczne, obrzydliwe i podchodzi pod znęcanie się na zwierzętami czyli karalne.
  Krowie trzeba coś wrzucić pod nogi to sama się wypie…li.

 11. Pis to zapłaci na raty i powie, że lepiej żeby oni to płacili niż zdrajcy z PO. Bo oczywiście PiS to zrobi mądrze i być może nawet nie użyją tego sformułowania, żeby nie drażnić wyborców. Co ciekawe te naciski odnotowały nawet lewicowe media. DO tej pory panowała omerta.

  Bądzmy poważni. Dlaczego PiS miałby nie płacić tych pieniędzy ?

  1. Czyli sam przyznajesz, że w zasadzie żadna różnica.
   Jak poniżej: Zmień portal koniecznie, tu się będziesz męczył, zmieniał nicki.
   RZ

 12. „Zastawów uzbierał w istocie on wiele
  Bo co skradzione i przez zbójów wzięte
  Rzadko nie trafia w żydowskie ręce.
  Płaszcz,spodnie albo damski welon
  Wszystko to Żyd chętnie Ci sprzeda
  Do rzemieślnika nie idzie już nikt
  Bo wszystko czym świat handluje ma Żyd”.

 13. Znowu stado pisopelikanów się zebrało. Tak – jeśli PO wygrałoby to oczywiście, że by wypłaciło te roszczenia. Już raz próbowali. PiS zrobi podobnie, bo to również pomagdalenkowy twór, który musi wykonywać rozkazy przełożonychh. Te partie niczym się nie różnią, jedni to socjaliści dogadani z klerem, inni to socjaliści dogadani z pederastami. Jedni i drudzy tak samo kradną, jedni i drudzy klęczą. Chociażbyście nie wiem jak za te 5 stów chcieli zakląć rzeczywistość to rzeczywistości nie zmienicie.

 14. Całe 447 sprowadza się do zmienienia prawa w Polsce, tak aby roszczenie mienia bezspadkowego stało się legalne dla podmiotów innych niż państwo. Patrząc na dziwne poczynania pierwszego garnituru partii rządzącej typu:
  – przyjmowanie delegacji widmo, która miała niby nie dolecieć na lotnisko Okęcie (zaprzeczał o tym fakcie kilkukrotnie pewien poseł)
  – oznajmianie że list senatorów USA to fake news – ten sam poseł właśnie to oznajmił ponownie
  -wyrzucanie z obrad sejmu w ostatniej chwili projektu nawiązującego do zabezpieczenia RP przed roszczeniami.
  -regularne spotykanie się z diasporą w USA w ramach wizyt w tym kraju
  -delegowanie na rozmowy do Izraela europosłów
  Świadczy, że coś jest na rzeczy. Pytanie ile jeszcze takich pseudo-działań jest toczonych, o których zwykły Kowalski nie ma pojęcia typu: Techniczne obrady Knestu w Polsce, czy chwilowe przejęcie polskiego lotniska przez uzbrojone, izraelskie siły specjalne.
  Nie zdziwię się jak 1 wrześnie Trump poklepie przy kamerach swojego polskiego kolegę i powie do kamer: My dear friends. You have to pay.

 15. Czegoś tu nie rozumiem. Jak to amerykańscy senatorowie mogą domagać się realizacji jakiejś amerykańskiej ustawy 447 przez Polskę, zresztą jakiejkolwiek amerykańskiej ustawy? Czyżby amerykańskie prawo obowiązywało też w Polsce? Chyba nie za bardzo. Jeśli miałoby to nastąpić, to musiałaby być uchwalona tego typu ustawa przez polski parlament i jak nasze jełopy parlamentarne taką ustawę przegłosują, to jak nic będziemy żydkom wypłacać to, co im się nie należy. Zobaczymy bliżej października br., jak to się będzie rozwijać.

  1. Do października się nic nie wydarzy.
   Więcej, jak niedawno chciano przegłosowac ustawę uniemożliwiającą wypłatę roszczeń żydowskich, to PO wspólnie z PiS zagłosowało za jej odrzuceniem. Trzeba przyznać, że kukizy i PSL zagłosowały za uchwaleniem tej ustawy. Z 5 posłów Konfederacji (choć Liroy i Jakubiak w zasadzie już w #K nie ma) na 3 głosujących 3 było za jej przyjęciem.
   A po październikowych wyborach pisowskie pelikany rozdziawią dzioby za zdiwienia, jak to ich kochany Kaczyński zacznie kręcić wokół swoich słów, że nikomu żadnych pieniędzy wypłacać nie będziemy.
   RZ

  1. Ale trzeba być… śmiesznym, żeby napisać, iż w USA przyjmuje się ustawy na złość komuś. I na dodatek uważać, że ustawy przyjmowane w – obecnie – najważniejszym, najsilniejszym kraju nie mają żadnej mocy.

   Zmień, kolego, portal. Tu niczego nie zwojujesz, jedynie się ośmieszasz.
   RZ

 16. Wszyscy razem! Każdy byle nie PiS! Obudzicie się z her Schetyną i her Tuskim pod berłem i flagą Angeli! (tęcza będzie wpisana do eurokołchozowej konstytucji).Naprzód do boju żeby nie PiS! A…i jeszcze ciapury no limit!

  1. Czyżby propagandzista partii interesów syjonistycznych? Patrząc na stosunek obecnie rządzących do pedalow, żydów czy też UE ciężko jest znaleźć różnice pomiędzy dwoma wrogimi (ponoć) obozami. W sprawie ciaparuchów PiS zachowuje się tak,jak z flagami UE… Najpierw żadnego a zamiast nich repatrianci,teraz jest to „uzupełnienie luki na rynku pracy”. Taki to PiS jest prawdomówny. Ciekawe czy Jarosław Gowin obecnie minister szkolnictwa wyższego,za Tuska wiceminister sprawiedliwości,bedzie zasiadał w kolejnych rządzie?

 17. Pewne jest to że jak PO wygra wybory to oje…e Lasy Państwowe tak jak chcieli zrobić to pewnej nocy. Za tą kasę spłacą Żyda. Ale wiadomo….byle nie PiS!

  1. Przed wyborami do europarlamentu był wysyp fanatyków Pisu na Fanie, widzę, że teraz nadchodzi następna fala zakochanych w Kaczyńskim. PO to złodzieje, każdy normalny to wie i rozumie, bardziej jednak dbają o własne kieszenie i swoich europejskich przyjaciół niż Żydów. Tak więc strasznie PO przestało już działać, co to za różnica czy ukradną dia Niemca (PO) czy Żyda (PiS)? Choć swoją drogą Żyd wydaje się być bardziej zachłanny, a przy tym bezczelny. Jedyne opcja to taka, by głosować na tych, którzy głośno sprzeciwiają się kradzieży na rzecz kogokolwiek. Ja tradycyjnie głosuję no Korwina i jego ekipę. Gdy widzę fanatyków Pisu to przypomina mi się polski film dokumentalny pt. Szczurołap. Jest tam taka scena, że facet rozprawia się z gryzoniami podrzucając im najpierw smakołyki. Szczury zaczynają ufać do tego stopnia, że chodzą za nim jak tresowana sfora psów i bezkrytycznie wcinają wszystko co im podrzuci do jedzenia. Rzecz jasna na koniec czeka na nie trucizna, którą równie ochoczo pałaszują nie zważając na to, że padają jeden za drugim. Wy Pisowcy jesteście jak te szczury karmione 500+, 13-tą emeruturą i innymi socjalnymi niedorzecznościami. Wcinacie, chwalicie i nawet Wam do głowy nie przyjdzie, że zapłacicie za to z nawiązką. Smacznego!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *