Tłusta sprawa

 Lewak może obrażać, szczuć. Lewakowi wolno wszystko.
We wtorek 6 sierpnia o godzinie 10:00 we wrocławskim sądzie przy ul. Podwale 30 odbędzie się rozprawa Jacek Międlar kontra tłuściutka lesbijka Marta Lempart.
Więcej tutaj: https://wprawo.pl/2019/08/05/przyjdzcie-na-rozprawe-miedlar-vs-lempart-czy-wroclawska-awanturnica-poniesie-kare-za-zniewazanie-jacka/
Roman Zieliński

Zajrzyj na sklepkibol.pl

komentarzy: 11

 1. Redaktorze Romanie, cisza ws. JUST Act 447?
  Czas pokazał, a w zasadzie to pokaże, zaślepionym ideologia obecnego rządu jak mocno sprawa będzie szkodliwa dla Polski i Polaków, chociaż chciałbym się pomylić.

  1. Popieram, dlaczego jeszcze nie ma artykułu przywracającego wątek?
   Właśnie 2 dni temu prawie cały Senat USA (88 senatorów na 100) wezwał Polskę do rozwiązania sprawy i cisza ze strony redakcji.
   Nie piszę specjalnie do Red. Nacz, gdyż inny jego kolega może znowu wskrzesić temat.
   Jestem pewien, że po to właśnie przyjedzie gość ze śmieszną grzywką.

 2. Cóż, w tym temacie wszystko jasne, kto rządzi i do czego dążą. Cóż na Węgrzech też powoli zaczynają się łamać w swoim konserwatyzmie – https://www.rp.pl/LGBT/190809703-Wegry-Politycy-wzywaja-do-bojkotu-Coca-Coli-przez-reklamy-z-homoseksualistami.html – czyżby więc tylko Polacy starali się zachować normalność ? Tym bardziej więc nasza walka nosi znamiona walki w obronie całej europejskiej normalności, zresztą od stuleci to my – Polacy ratujemy Europę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *