Wracamy na tory

 Wchodzimy w sezon z tym co już było. Na tramwajach I autobusach(lustra) pojawią się herby WKS Śląsk. Dzisiaj zostały oklejone dwa tramwaje. Ten pomysł już był i miasto wyglądało o wiele ciekawiej. Niestety temat padł z winy rządzących firmą. Teraz obecny Prezes jest entuzjastą i wracamy z pomysłem. Mam nadzieję, że będą takie wyniki sportowe jak za pierwszych herbów. Dodatkowo w niektórych pojazdach prowadzący będą w…zielonych koszulkach z herbem, a tego kiedyś nie było. Jest progres. Oklejanie następnych pojazdów niebawem.
Krzysztof Działa „Tramwajarz”

komentarzy: 11

 1. Przypomniało mi się jak kiedyś był pomysł na takową reklamę ,ale w barwach …Zagłębia Lubin.Co do marketingu,to nazywa on się Krzysztof Działa i należą się mu wielkie brawa za wielo wieloletnie drążenie tematu.

  1. Do A_S Czemu ustawka ? Może ktoś rzeczywiście mu postanowił skorygować poglądy, a może (bo jego panna pojechała przodem i nie ma świadków) zwyczajnie jakiś student odwdzięczył się profesorkowi za wpis w indeksie i sprawa nie ma nic wspólnego z szumnym lgbt+ czy inny wymysł propagandowy, by się wyborcy zajmowali du..ą, a nie gospodarką kraju i zmobilizowali głosować na POPiS, a nie na realną nadzieję na zmiany.

  2. Dalszy ciąg manipulacji – https://wiadomosci.wp.pl/lgbt-maryja-jako-wagina-na-sprzedaz-jest-zawiadomienie-do-prokuratury-6406635755096193a – których będzie z jednej i drugiej strony coraz więcej, by… zmobilizować ogłupiałych fanatyków i resztę do głosowania na POPIS, nie ważne czy na PO, czy na PiS, ważne, że gdy wygra POPiS, to wygrają wciąż oni i utrzymają się przy władzy (nikt ich nie rozliczy, nikt nie skontroluje, że skarb państwa jest pusty, a ich reformy przykrywają fakt, że król jest goły) – wciąż czerwone postkomunistyczne świnie (posowieccy działacze) i syjonistyczni banksterzy z drobnymi cwaniaczkami (dzieci resortowe i potomkowie nkwdzistów). Obudź się Polsko, zacznij myśleć Polaku ! Zadaj sobie pytanie, komu zależy na medialnych burzach i skierowaniu uwagi na du…ę, a nie gospodarkę (ustawa 447 USA i kolejna niespodzianka, która niby nas nie dotyczy, a jednak – http://tamar102a.blogspot.com/2019/06/za-jednym-pociagnieciem-piora.html – pokazuje w jakim świecie żyjemy), po co sztucznie nakręca się społeczeństwo (za pomocą aktywistów manipulowanych przez służby – wiem to ze źródła), dzieli je na pół, tak by nie było miejsca na inne (masz być za PO lub PiS), bo tylko tak mogą wygrać, wyeliminować jakąkolwiek alternatywę dla Polski, zniszczyć próby odrodzenia Rzeczypospolitej – wolego, suwerennego, silnego państwa z mądrym, świadomym, zjednoczonym narodem – kolejne wybory i kolejne lata rządów z hegemonią PZPR w maskach POPiS. To od naszej świadomości i odporności na manipulacje zależą losy Ojczyzny i Narodu, to te same manipulacje, które stosowali hitlerowcy, sowieci, komuniści, syjoniści…by ogłupić i podporządkować swojej władzy społeczeństwo. Pamiętajcie, że każda dyktatura (a najstraszniejsza jest ta pozorowanie demokratyczna) utrzymuje się u władzy tylko dzięki zmanipulowanym, wiernym, fanatycznym wyznawcom, którzy ślepo podążają w obronie czegoś lub ze strachu przed czymś. Obudźcie się dziś, bo jutro obudzicie się, gdy POPiS zdejmie maski demokracji i propolskiej polityki, a wtedy ujrzycie już bez manipulacji twarz dyktatury sowiecko-syjonistyczno-homoanarchistycznej – czyli od stuleci tej samej grupy-nacji, która pociąga za sznurki, tworzy marionetkowe rządy, zniewala ogłupiałe ludy… Niech zmiana wyjdzie z tej ziemi – Naszej Ziemi Ojczystej Rzeczypospolitej. Każdy kto na sekundę choć się zastanowi, niech pamięta, że walczy nie o racje, ale o przyszłość swojej rodziny, tych najbliższych, a skutki będzie odczuwał każdego dnia w swoim domu. Czas zjednoczyć na powrót społeczeństwo w Naród Polski, scalić województwa w Państwo Polskie, czas by suweren spojrzał na ręce delegatów, przedstawicieli i odebrał im sprzeniewierzone zaufanie, zażądał zwrotu zdefraudowanego majątku i oczyścił splugawione oblicze i sprzedany honor Polski.

 2. Jak wczoraj o tym przeczytałem to myślałem, że okleją cały tramwaj a to tylko lusterka. Nie byłby głupi pomysł żeby w dniach gdy gra Śląsk, przed i po meczu kibiców woziły tramwaje całe w barwach.

  1. Podsunąć ten pomysł można marketingowi. Dobry pomysł, choć niestety podejrzewam, że problem może być finansowy, bo MPK sprzedaje tramwaje, jako przestrzeń reklamową i za darmo Śląskowi to mogą odstąpić tylko lusterka, czyli to, czego reklamodawcy nie biorą. Smutne, ale prawdziwe.

 3. Właśnie o tym pisałem czas temu – to jest pierwszy krok – Śląsk w swojej stolicy musi być widoczny na każdym kroku, powinien być również silnie kojarzony i wizualnie to podkreślone z polskością miasta i kibiców drużyny.

  1. A ja proponuję kolejny krok.
   Codziennie przejeżdżam AOW czyli obwodnicą Wrocławia i naprawdę, aż się prosi by właśnie od strony autostrady powiesić na stadionie duży, powtarzam duży herb naszego klubu. Kiedyś przez jakiś czas wisiał herb, ale widocznie ktoś z marketingu nie reaktywował pomysłu po meczach kadry i innych imprezach.
   Herb w tym miejscu to doskonała reklama, cała masa pojazdów (ruch lokalny i międzynarodowy) codziennie tamtędy przejeżdża, idealna wizytówka.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *