Białostocka wojna cywilizacji

 Co odkrył przez nami tęczowy spęd i antypedalska demonstracja w Białymstoku?
Zacznijmy od faktów. W ramach pedalskich prowokacji postanowiono przedefilować z piórkami w d.. zadkach przez stolicę Podlasia.
Oczywiście wywołało to społeczny sprzeciw. Do tego stopnia, że organizatorzy kontrdemonstracji zaprosili kiboli z Polski, nawet takich, którzy na co dzień w Białymstoku nie są mile widziani.
Oczywiście* wywołało to również sprzeciw u polityków PiS. Ale jak się łatwo można było domyślić, sąd odmówił zabronienia pedrylom demonstracji i pozwolił im maszerować w majestacie prawa z tymi piórkami.
Ludzie zaczęli się samoorganizować w próbie zapobieżeniu deprawacji miasta.
Doszło do prób zatrzymania pedałów, policja ochraniająca zboczeńców przeganiała demonstrujących przeciw dewiantom. Doszło do zamieszek, w których policja używała środków przymusu wobec normalnych. A kościół katolicki wydał oficjalne oświadczenie wobec tego, co się działo na ulicach.
Tyle fakty. Co z nich wynika?
Po pierwsze – na marszu pedryli uwieczniono działaczy śp. KOD-u. Oznacza to, że oderwani od koryta podłączą się pod każdy protest, który daje choćby najmniejszą, nawet złudną nadzieję do powrotu do tego co było.
Po drugie (i to jest najważniejsze) – polskie społeczeństwo nie lubi pedryli. W znakomitej większości jest konserwatywne. Nie aprobuje dewiacji. Z tego faktu wynika parę rzeczy, o których będzie poniżej.
Po trzecie – instytucje, takie jak państwo czy kościół udają, że sprzeciwiają się sodomii oraz deprawacji, ale tak naprawdę to ich głaszczą (pisowskie władze) i tolerują (kościół rzymskokatolicki).
Jeszcze raz, w skrócie: Pedryli wspomagają cwaniaki, ludzie ich nienawidzą, a systemowi pedały są na rękę.
Tłumaczenie tego jest najprostsze z możliwych.
Oderwani cztery lata temu od rzeki pieniędzy chwycą się wszystkiego, co można uznać za wystąpienia antyrządowe. Tęczowa flaga, piórko w zadzie, wywijanie fajfusami czy obleśne hasła na tekturowych tablicach im kompletnie nie przeszkadzają.
Ludzi to wzburza. Dlatego władza po takich rozpierduchach zamawia badania opinii publicznej, a ponieważ wychodzi na to, że tęczowi to margines społeczeństwa, rządzący żebrząc o głosy w wyborach, muszą tak ustawić narrację, że to oni stoją na straży moralności. Choć tak naprawdę obecna władza pedałków pieści.
Mechanizm jest prosty. Prosty lud musi mieć wroga. Jako wróg pokazywany jest tęczowy idiota ubrany w lateksy i kolorowe wstążki. Władza pozwalając deprawatorom wychodzić na ulice i milicyjnie chroniąc cały ten LGBT-owski syf, przy jednoczesnej narracji „my was przed tym obronimy” znajduje naiwnych wyborców, którzy im wierzą. Poparcie po takich akcjach rośnie. A więc… trzeba to za jakiś czas powtórzyć. Kolejne miasto, kolejny spęd dewiantów, kolejne obrazki na ekranach telewizorów i stado kolejnych uwiedzionych pisowskimi hasłami „my im na to nie pozwolimy”. Hasłami, które nie mają żadnego pokrycia w rzeczywistości.
I jeszcze raz to samo.
I kolejny.
I znów.
Na dodatek władza pokazuje, że nie będzie tolerować narodowców. Jeśli ktoś ma wątpliwości, to proszę obejrzeć interwencje policji gdy w kontrze są patrioci/ narodowcy/ kibole i porównać z delikatnym wynoszeniem kodziarzy, kiedy to oni coś tam próbują zatrzymać lub nie wpuścić.
Kościół zdradzony przez kościół
Dochodzi w tych rozruchach antypedalskich do sytuacji z pogranicza absurdu.
Marsze pedryli powinny spotkać się ze stanowczą reakcją kościoła. Niestety paru księży zaczyna się z tęczowymi wręcz identyfikować, co nie rodzi żadnych reakcji hierarchii, choć natychmiast powinni być tacy „księża” wyrzucani na zbity pysk. Nie tylko dlatego, że rodzą się podejrzenia, iż ci popierający dewiantów seksualnych sami są dewiantami seksualnymi. Ale głównie dlatego, że tak naprawdę głosiciele „miłości bożej dla każdego” sprzeciwiają się założeniom wiary.
Inni księża co prawda jako głos kościoła „wyrażają zaniepokojenie szerzeniem ideologii gender”, lecz „stanowczo odżegnują się od aktów agresji”, bo „przemoc i pogarda nie mogą być akceptowane”.
Kościół udaje idiotów. Pedryle przerywają im msze, kpią z ich wartości, rzygają na ich świątynie, a hierarchia zamiast pomagać tym, którzy zwalczają dewiantów, odwraca się od swoich obrońców plecami. I jeszcze chce przytulać zboczeńców, msze za nich odprawiać „by się nawrócili”, i litować się nad nimi.
Kościół powinien tace zebrane dzień po białostockich wydarzeniach przeznaczyć na pomoc prawną i materialną dla zatrzymanych, bo oni występowali w obronie kościelnych wartości, tymczasem księża się od aktywnych w walce z homopropagandą odwraca plecami.

Chcecie, to sobie głosujcie na PiS. Wierzcie im, że walczą z pedalstwem i że działają dla dobra kraju. I że pedalskie demonstracje nie są przysłanianiem sejmowych decyzji o uwaleniu projektów, które mają powstrzymać realizację ustawy 447 o roszczeniach żydowskich.
Chcecie, to chodźcie do kościoła. Jak staniecie w obronie tego, co głoszą księża na ambonie, to dostaniecie od tegoż kościoła nóż w plecy.
Roman Zieliński, RCh fot. DoRzeczy, policja.pl, komediowo.pl

* To „oczywiście” napisanej jest z przekąsem, bo PiS urządza sobie specjalną szopkę, co zostało ukazane w tekście.

Zajrzyj na sklepkibol.pl, patriotycznie, narodowo, antysystemowo, oprócz tego oczywiście – kibolsko.

komentarzy: 47

 1. Obudź się Polsko – dość tematów zastępczych. Popieram, by nikt nie powinien głośno maszerować, tamować ruchu kołowego i krzyczeć – ja daję du…y chłopcom, a ja wolę kobiety, a ja to lubię po bożemu, a ja wierzę w wypadek lotniczy, a ja w eksplozję… itd. Mam dość tej demagogii, zacznijcie mówić co zrobić, by żyło się w Polsce Polakom lepiej, by zarabiali, mieli leki, mogli edukować dzieci, mieli mieszkania itd. Dość tematów zastępczych o d…, wierze, wypadkach lotniczych i innych bredniach – lepiej powiedzcie ile ukradliście POPiS i kto za to poszedł siedzieć oraz czy mu przepadł majątek ukradziony z moich podatków !!! Włączyć myślenie, kto nie wygra PO, czy PiS, to i tak oni wygrają – czerwono-syjonistyczne postkomuchy z okrągłego stołu, które okradają Naród Polski i każą walczyć szarym głupolom zmanipulowanym o resztki z ich stołu, by przeżyli.
  Nie wiem, czy Konfederacja jest lepsza, ale wiem jedno, że to jak ze Śląskiem – stary trener, stare metody treningowe nic nie zmienią, a nowy trener, nowe sposoby dają nadzieję…czy lepiej będzie, zobaczymy po sezonie, czy Konfederacja coś polepszy w Ojczyźnie, zobaczymy, ale jak nie dostaną szansy, nic się nie zmieni i wciąż te same sk…syny, co podzieliły i osłabiły Naród Polski, będą się szyderczo cieszyć z głupich Polin obywateli pod maskami polityków POPiSu.
  Narodzie zrozum, że wszystkie marsze, manifestacje, pochody itd. to tylko dopuszczony przez nich wentyl bezpieczeństwa, gdy widzą wnerw pozwalają pokrzyczeć, ponosić transparenty, a potem niewolnicy zmanipulowani i ogłupieni wracają do zap…olu za 17 brutto/h i płacenia podatków, kupowania coraz droższej żywności i generowania PKB, które daje wzrost majątków czerwono-dawidowym korpo s…..nom – Obudź się Polsko i pogoń wrogów – zdrajców, manipulatorów.
  Ludzie, rzygam już od czytania czegokolwiek w mediach, bo z dumnego, walecznego Narodu Polskiego, zrobili ogłupiałe kukiełki marionetkowych (nie)rządów (kiedyś sowieckich pachołków, dziś syjonistyczno-sowiecko-homoanarchistów, którzy podzielili się wpływami i władzą nad szarym ludem niewolników), ten Naród to infantylne manekiny – jedni za czymś, drudzy przeciw – myślenie 0-1…a świat, polityka, gospodarka jest „odrobinę” bardziej skomplikowana. Hitler doszedł do władzy nad otępiałym intelektualnie, powojennym narodzie znajdując wrogów winnych wszelkiemu złu – komuchy zrobiły to samo – no i POPiS nic więcej nie ma do zaoferowania, prócz sprawdzonego systemu – dziel (naród, osłab go, skłóć) i rządź (fanatycznym, otumanionym elektoratem).
  Czemu nikt z POPiS nie wskazał – kto ukradł w aferach, kogo wsadzili, komu przepadek mienia i dożywotni zakaz sprawowania funkcji publicznych ? Czemu od lat nie można naprawić ZUS, NFZ, edukacji, rynku pracy, gospodarki itd., bo kur…a nikomu na tym nie zależy, bo liczy się tylko – ogłupienie obywateli – by móc ich okradać i zmanipulowanymi rządzić strasząc cieniami homoanarchii, nacjonalizmu, sankcji z UE i h…j wie czym, na co dają się ludzie nabrać. A prawda jest okrutna – okradają nas postkomuchy z POPiS, okrada Watykan, okradają syjono-banksterzy, okradają i okłamują… ogłupiały, podzielony naród, bo mają nas za nic, nikomu już nie zależy – wychowali nas w przekonaniu, że już nic się nie da zrobić, że cały świat tak umiera itd.
  Dość POPiSu ! Obudź się Polsko i zacznijcie ludzie myśleć, rozliczać polityków, zadawać pytania – od tych najbliżej rad osiedli, gmin, miast, województw, powiatów, komisji, ministrów, dziennikarzy, rządu i jak nie ma na kogo głosować, to napiszcie na kartach do głosowania: „pi…lę komuchów, syjonistów, banksterów, cwaniaków, nieudaczników – wybory nieważne”.
  Zacznijcie ludzie interesować się losem swoich rodzin, swojej Ojczyzny – zamiast karmić korpo-medialne ośmiornice komentarzami na forach, marszach, manifestacjach i zamiast zaglądać, czy ktoś rżnął dziś i kogo, czy zmawiał paciorek i do kogo, to zacznijcie pytać i żądać by żyło się wam lepiej w waszym kraju. Zacznijcie patrzeć im na ręce, a nie do du..y, bo jutro nie będziecie już walczyć o swobodę ruchania, ale zaczniecie o kromkę suchego chleba.
  Pogonić z Ojczyzny zdrajców i staruchów czerwono-dawidowych z POPiSu. To nie wojna cywilizacji, to super manipulacja POPiS, to nowy ład społeczny dać ogłupiałym fora, marsze, wrogów wyimaginowanych, a zajęci bzdetami, nie będą się wpier…lać w to, co zrobimy w Polin z ich Ojczyzną. Zauważcie, jak skutecznie zbudowali zło – wszyscy źli – nie ma dobrych (więc nie ma komu odebrać im władzy) – jedni homoanarchia, drudzy katole, nacjonaliści, syjoniści, komuchy, lemingi, plebs, banksterzy…prawicowi, centrowcy, lewicowi….czerwoni, zieloni, różowi, czarni, tęczowi… hu…j wie jacy – oni są u władzy i nikt im jej nie odbierze, gdy przegrają to i tak wygrają (podzielą się nią tu i w UE – wciąż POPiS i jego odnogi są u koryta), to jak je…ny matrix, by ocalić Polskę i swoje rodziny, trzeba się zbudzić, może wyjść na ulice z rewolucją, a nie transparentem o ruchaniu lub modlitwie, zburzyć układ zawarty w 1989 r. i przedłużany w nieskończoność…ale najpierw trzeba się obudzić Polsko i Polacy, aby to zauważyć.
  Czas wyłączyć manipulanty świadomości i zacząć patrząc po sytuacji swoich dzieci, żon, matek, ojców, braci, sióstr, sąsiadów… zadawać pytania, żądać zmian na lepsze i dość tematów zastępczych, dość braku odpowiedzi. Jak nie wiedzą, jak zrobić by było dobrze, albo choć lepiej, jak nie umieją podać kierunku zmian, to wpier…lać, nie będziemy złodziei i darmozjadów utrzymywać z naszych podatków, na h…j nam tacy politycy, samorządowcy, spółdzielcy, członkowie rad i komisji, zarządy itd. Obudź się Polsko i zacznij żyć w realu, nie matrixie – Czas żądać chleba i normalności, a nie dupy i modlitwy. Czas na dobrobyt, jako efekt naszych działań i pracy, a nie wegetacja w przekonaniu, że jest pseudokryzys, że się nie da, że inni mają gorzej, a skur…łe elity degeneratów zbudowały nam obóz mtrixowych problemów zamiast Ojczyzny, wirtualną wojnę i rozbicie społeczeństwa zamiast Narodu Polskiego.

  1. Alternatyw jest coraz więcej, dlatego atak i manipulacja medialna przed wyborami będzie co dnia większa, gdyż oni zrobią wszystko, by był wybór POPiSu, jako jedyny sensowny, a tym samym wybór wciąż postkomuchów i syjonobanksterów. Oprócz Konfederacji pojawiła się nowa partia – https://wiadomosci.onet.pl/kraj/partia-zgoda-zostala-zarejestrowana/cdn0my2 – Czy Redakcja swoimi kanałami może powiedzieć coś więcej o jej liderze ? Szukam info, ale tak średnio.

  2. Myślę, że trzeba szukać i pisać kto jest kim, by znajdować nadzieję, ale nie wmanewrować się w cwaniaków. Kim jest lider Zgody ? Jeszcze nie wiem, ale:

   https://www.radiozet.pl/Co-gdzie-kiedy-jak/michal-kolodziejczak-protest-rolnikow-partia-wiek-majatek

   https://lodz.onet.pl/nowy-lepper-kim-jest-michal-kolodziejczak-rolnik-od-ziemniakow-i-swinskiego-lba/wee38re

   http://wiescirolnicze.pl/czego-chce-kolodziejczak-i-partia-prawda/

   Ludzie powoli przestają nabierać się na POPiS i ich medialne tematy zastępcze – kto komu w du…ę zagląda, kto do kogo się modli, kto jest za PO, a kto za PiS…bo to jedyny wybór, a tak naprawdę to jest to samo – czerwono-dawidowe stare mordy zdrajców.

 2. Uważnie należy obserwować kto stoi po czyjej stronie i wyciągać wnioski:

  https://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/polska/empik-i-bp-polska-odmówiły-sprzedaży-wydania-prawicowego-tygodnika-z-homofobiczną-naklejką/vi-AAEN83P?ocid=spartandhp

  Co chwila pojawiają się nowe dziwactwa, aż niedługo uzna się za „normalnych” starych, poczciwych pedałków i lesby, gatunek ludzki zmierza do samowyginięcia, albo coś nim wstrząśnie:

  https://gwiazdy.wp.pl/panseksualne-gwiazdy-celebryci-kochaja-ten-termin-6406043347342977g

 3. Dlatego ludzie potrzeba jest wrócić do swoich korzeni. Twarde, bezkompromisowe zasady zadrużne. Wartości rodzimych Bogów wykute w człowieku.

 4. Dla mnie sprawa jest prosta, PIS przeczekał KOD, Obrońców Trybunału, pasztety wigilijne itd, Hołota poszumiala, poszumiala i się wypaliła. Teraz w taki sam sposób chce postąpić z „obwoźnym cyrkiem LGBT” (są te same osoby co na KOD). PiS wie ze jak by rozpędził debli to by była zadyma na cały świat, zboki i cała opozycja poleciała by na skargę do UE. PIS boi się zamieszania w UE, dlatego siedzi cicho (tu rodzi się pytanie o niepodległość i suwerenność Polski) i czeka aż się pedałolubnym znudzi to jeżdżenie po Polsce i szukanie zadym. Pis wie że sytuacja ta umacnia twardy elektorat PIS. PiS więc czeka i gra rolę konserwatywnego ale i otwartego centrum, Tu PiS może się przeliczyć gdyż:
  a) kasa z zachodu a może i ze wschodu dla zboków płynie strumieniami, lobby LGBT w UE jest mocne i tym razem tak szybko to może nie przejść,
  b) twardy elektorat PiS jest konserwatywny i może odejść od PIS i przejść na prawo.

 5. nie czytałem całej dyskusji..zaznaczam na wstępie ….., dodam tylko kilka własnych gorzkich słów…, zdaje sobie sprawę iż parę osób się oburzy , natomiast nie piszę tego by kogokolwiek obrazić , bardziej chodzi o to ,że jak sami n ie popracujemy nad tym jak nas widzą , tak nas będą pisać….. Mówię o tym zawsze kiedy tylko mam okazje, mianowicie niestety po Białymstoku obraz prawdziwie prawicowej częśći jest dramatyczny, połowa towarzystwa pijana, połowa nie potrafi wycedzić paru sensownych słów po POLSKU, czerwone gęby i ufajdane dresy to nie jest chyba obraz patrioty jakiego byśmy chcieli ( oczywiście nie generalizując ,ale TACY rzucają się w oczy), zawsze było mówione ” a tego wezniemy na manifestacje, trochę pijany ,ale dobry chłopak itd” , ja osobiście się wstydziłem za to jak wyglądają tam szeroko pojęci sympatycy Konfederacji, ba nawet sam Krzysiek Bosak wRealu24 wspomniał ,iż narodowcy powinni w zachowaniu nawiązywać do rycerskości….a tutaj co???….sami pozwalamy by tacy ludzie się pojawiali , zamiast powiedzieć ” kolego idz odpocznij do domu, przyjdz następnym razem” …dziwicie się iż każdemu pasuje dowalić prawicy?? pasuje PIS, pasuje PO , pasuje tęczowym….kto chce się identyfikować z takimi obrazkami??/( drze się typ z czerwoną gęba do kamery plując do mikrofonu ” zeby Polska była normalna”…..to dramat , naprawdę tyrzeba popracować nad przekazem , nad tym jaki skład jest itd…temat rzeka..pozdrawiam

 6. Ja nikogo nie usprawiedliwiam. Ja widzę jak „Bobry podgryzają wały na Odrze” Byle jaki wał zawsze jest wałem, natomiast „żaden wał” doprowadziłby do powodzi z 1997 roku. PiS to byle jaki wał natomiast stawianie na nic oscylujące w granicach progu wyborczego to pomyłka, która może kosztować nas anarchię sejmową rodem z przed przewrotu majowego w 1926 roku. Teraz nie ma Marszałka i to nie te czasy, żeby wyprowadzić wojsko na ulice i „dla dobra narodu” przejąć władzę w wyniku stanu wojennego” -nawet Jaruzelowi się to nie udało. Dziś potrzebny jest nam spokój. „Nasza chata z boku”. Siedzieć i patrzeć jak gnije zachód. Nie sprowokować ich by w konwulsji trupiej nie znaleźli sobie „domniemanej przyczyny ich upadku”. Czekać i obrastać w tłuszcz. przyda się na ciężkie czasy. Tak jak w fizyce i chemii każdy rozpad powoduje chwilowy chaos i zawirowania. To nie jest czas na zawirowania. pokłosiem zawirowań jest sytuacja jak za początków II RP. Dlaczego Marszałek zdecydował się na „Przewrót”:
  Przyczyny przewrotu majowego 1926- katastrofalna sytuacja gospodarcza (wzrastające bezrobocie, spadek produkcji przemysłowej, hiperinflacja opanowana dopiero za rządów A. Skrzyńskiego, strajki i utrudniająca eksport polityka celna Niemiec) i niezaradni politycy u władzy (walki polityczne, brak większości parlamentarnej, częste zmiany gabinetu – 13 rządów w ciągu 8 lat niepodległej Polski). Protesty wzbudzało fiasko polityki zagranicznej (układ w Locarno w 1925 roku), wielu przeciwników miała rządząca prawica kojarzona z faszyzmem, nacjonalizmem i zabójstwem prezydenta Narutowicza w 1922 r. Wpływ miał też spór Piłsudskiego z Sikorskim i Szeptyckim nt. sił zbrojnych oraz poprawa koniunktur, która mogła zwiększyć poparcie dla przyszłej władzy. Celem Piłsudskiego było zwiększenie interwencjonizmu państwowego.
  Skutki- kolejne walki polityczne, ukryta dyktatura Piłsudskiego, powołanie GISZ-u, BBWR, powstanie Obozu Wielkiej Polski (po osłabieniu sanacji zacieśnienie stosunków z endecją – zjazd w Nieświeżu 1926 i Dzikowie 1927), spadek znaczenia sejmu, rządy „grupy pułkowników”, nielegalne metody likwidacji opozycji (proces brzeski 1931-32), wojskowo-centralistyczny model rządzenia państwem. W 1935 r. uchwalono konstytucję kwietniową zgodną z ideologią sanacji (silna władza prezydenta przy ograniczeniu władzy parlamentu) i rozszerzającą dotychczasową nowelę sierpniową z 1926…. czyli 1918-1935… 17 lat haosu… czy stać nas teraz na to ?
  Niech zatem dojdzie Konfederacja do władzy…. Zerwie Stosunki dyplomatyczne z USA i Izraelem, d… obróci się do UE… Ci w odwecie „Nas naliczą”…. w trzycyfrowych odsetkach i terminie do roku czasu….. jak chłopaki z gangu. Potem zaczną „odbierać w ziemi to co im się należy”. Zdewaluują „Złotówkę”… pozbawią wymienialności jak waluty Libii, Wenezueli czy RPA… które do końca lat 80-tych jako jedyne państwo miało swojego Krugerranda pokrywalnego w złocie… i nie dali rady funkcjonować…. a mieli ropę, złoto, diamenty i uran… i się wysypali.
  Niech tak się stanie… Sąsiedzi zacierają ręce…. będą się śmiać… „Wzięliśmy Polaków sposobem na żyda”

  1. @ W18
   Słuchanie Twoich rad to czekanie na katastrofę.
   Dramat po prostu.
   A prognozy polityczne to nawet nie sciencie fiction, lecz obraza inteligencji Czytelnika.

  2. POPiS bawi się narodem – marsz jednych, marsz drugich – a Stalin postkomuchów nauczył – dziel (naród) i rządź (głupim ale wiernym elektoratem). Żal mi Was PO i PiS fanatycy. Obudź się Polsko !!! Komuniści się wciąż z Was śmieją i okradają, a wy walczycie między sobą o resztki z ich stołu.
   Im szybciej to Naród Polski pojmie, im szybciej złapie za „broń” i wygoni to czerwono-syjonistyczne bagno, tym większa szansa, że przetrwa, że zdąży ocalić swe istnienie.

  3. Stary, tego się nie da czytać. I mam tu na myśli bardziej formę niż treść. Przeczytaj przed publikacją komentarz bo to jakiś chaos jest. Pozdrawiam

 7. @Imiennik Naczelnego wiedz, że wyjątkowo mnie drażnisz głupimi wstawkami…. Jechanie na PiS już omawialiśmy więc się nie będę powtarzał. Głosowanie na Konfederacje czy podobne zlepki to strzał w pietę, bo o ile znamy PiS-owców z „Brudziem”, Gowinem i Lechem Kaczyńskim co to przerwał ekshumację w Jedwabnem i jego bratem Jarosławem na czele to nie mamy pojęcia co nawyprawiają Narodowcy z Konfederacji jak zajmą miejsca w sejmie. Pewnie tyle co Kukiz czyli nic. Kukiza fajnie posłuchać ale 4 lata w parlamencie odsiedział bez sensu. Skłaniam się do stwierdzenia Dr Kurek, że PiS jest zaściankowy a nie zdradliwy więc no namy z Konfederacji zanim dojda do poziomu „zasciankowy” minie kadencja, zanim się nauczą poruszać po sejmie to GRU, FSB i UOK BDM rozjadą Polskę w dwa lata (w założeniu oczywiście, że Konfederacja dostała by się do władzy) Dziwne dla mnie jest, że teraz dopiero wszyscy otwierają oczy, że kościół to gangrena na żywej tkance narodu. Polityka wcale nie jest prosta i czasami narodowo-socjalistyczne proste rozwiązania się po prostu nie sprawdzają.. Nieprawdą jest, że PiS nic nie robi i popiera pedryli. Nie może oficjalnie tego robić bo cały czas prawica w Brukseli to 15% ogółu a nie da się polityki prowadzić dając „większości PE powód do sankcji”. czas pracuje na naszą korzyść a na niekorzyść zachodniej europy więc trzeba „po Czesku” po prostu przeczekać ciężkie chwile… 10-15 lat. Do nas należy walka. Dlaczego wszyscy dziś uważają, że bez kamieni, butelek, kopów, oparów gazu armatek wodnych i gumowych kul można coś pokojowo wywalczyć ? Jakbyśmy pokojowymi kontrmanifestacjami próbowali zmusić PRL do kapitulacji do tej pory premierem byłby ktoś z Kiszczaków, Jaroszewiczów, Millerów czy Oleksych. To jest wojna ! Matki „neutralnych” nie będą pozwalały dzieciom chodzić na manifestacje gdzie będzie można dostać kostka bazaltowa z torowiska centralnie w uzębienie. Ze dwie takie akcje i marsze wprowadzające terror liberalny będą miały frekwencje jak pikiety Obywateli RP czy KOD-u. Dziś się wszystkim wydaje, że można dużo stracić jak psy dadzą ci mandat czy lewacki zawisły sąd wyrok. Za komuny nie było problemu sprawy rozwiązywało się brutalnie mimo tego, ze można było dostać „wilczy bilet” na uczelni czy w pracy….. i nie było możliwości pracy w prywatnej firmie czy za granicą. wszystkie demonstracje rozwiązywano jak w mitologii semickiej…. „przez ukamienowanie” bliźniego swego w Jezusie Chrystusie. Nie ma co piany bić trzeba dawać odpór tym co nas chcą zniszczyć….. bo niedługo Muzlimy będą nam na ulicach uprawiać swoją religię miłości i pokoju i w centrach wielkich miast będą blokować ulice modlić się do swojej wersji Jahwe…..przejmując po kawałku cała naszą przestrzeń publiczną. Kiedyś dojdzie do walki pedałów z Muzlimami między Odrą i Bugiem- na co pozwolić nie możemy. Niech więc i Muzlimy i LGBT-owcy jadą do siebie. Nie ma potrzeby, żeby żyli w świecie, który ich nie toleruje. Mamy konstytucyjne prawo do tego, żeby czegoś nie akceptować i bronić się przed dewastowaniem naszego życia w imię nieakceptowalnych przez nas trendów. Mamy prawo do obrony wszelkimi środkami bo odpowiadamy przed przyszłymi pokoleniami za to co im zostawimy w spadku. Dla Muzlimów jest Bliski wschód. Dla LGBT-owców jest Londyn, Paryż i Berlin. Nie ma potrzeby by nad naszymi głowami ścierały się dwa wiodące w UE nurty społeczne. Brawo Jagiellonia- zawsze Was lubiłem.
  P.S. Apeluję po raz kolejny o przygotowanie nowej strony dla Fana. O zbiórkę kasy i o szatę która będzie działać nie tylko opiniotwórczo ale również udzielać informacji Fanom: „z kim nie rozmawiamy, kogo nie słuchamy, jakich filmów nie oglądamy…. i gdzie nie kupujemy….”

  1. Usprawiedliwiasz PiS, który sprowadza nam na głowę nieszczęscie w postaci mniejszosci narodowych? Wiesz, dlaczego Polska mogła zostać rozdarta w XVIII wieku na częsci Pruską, Rosyjską i Austriacką? Własnie przez mnieszości narodowe. Podobnie w 1939 mniejszości narodowe wspomogły tak Niemców jak i ruszką bolszewię.
   PiS doprowadza do zagłądy polskie państwo zadłużając nasz budżet. Też tego nie widzisz?
   Płącimy żydom już, a niedługo trzeba będzie to robić oficjalnie w ramach 447. Też to popierasz?
   Co Ty chcesz uspawiedliwiać i kogo?
   RZ

  2. @W18
   Głupimi wg Ciebie, wg mnie ujawniam hipokryzję niby-prawicowców.

   ” to nie mamy pojęcia co nawyprawiają Narodowcy z Konfederacji jak zajmą miejsca w sejmie.” – to nie jest powód, żeby bezkrytycznie akceptować to, co robi PiS – ci wiemy już co robią, drudzy jeszcze nie mieli szansy pokazać swojego złego oblicza.

   „Pewnie tyle co Kukiz czyli nic. „ – w przeciwieństwie do Kukiza Narodowcy, czy Korwin mają program, a nie bredzą o jakiejś nikomu nieznanej mistycznej „strategii”.

   „zanim się nauczą poruszać po sejmie to GRU, FSB i UOK BDM rozjadą Polskę w dwa lata” – jeśli te podejrzenia masz na podstawie tego, że se pan miłośnik salcesonu krzyczy o ruskich onucach to cytując klasyka „szkoda strzępić ryja”. Za centrowo-lewicowego PiSu Mosad się zadomowił na dobre, a Izrael organizuje sobie na naszym terenie jakie chce konferencje. A z tego, co się orientuję to Winnicki, Kulesza, Korwin, Wilk czy Bosak już po tym sejmie się trochę poruszali. Ba! Nawet sprawowali/sprawują mandaty poselskie.

   „Nieprawdą jest, że PiS nic nie robi i popiera pedryli. „ – to też jest nieprawda, PiS po prostu nic nie robi.

   „Nie może oficjalnie tego robić bo cały czas prawica w Brukseli to 15% ogółu a nie da się polityki prowadzić dając „większości PE powód do sankcji”.” – jakoś Orban się tego tak nie boi, czyli można.

   „Jakbyśmy pokojowymi kontrmanifestacjami próbowali zmusić PRL do kapitulacji do tej pory premierem byłby ktoś z Kiszczaków, Jaroszewiczów, Millerów czy Oleksych. „ – bo Miller i Oleksy nie byli premierami po „kapitulacji PRLu”

   PiS miał ogromną szansę i ją stracił. Dlaczego na ministra finansów wybrał bankstera od ośmierniczek – Morawieckiego, zamiast chociażby Gwiazdowskiego (z ich szeregów dwukrotnie wylądował w ZUSie)? Dlaczego zrobił taką hucpę z ustawą o IPN, gdzie salcesonista dwukrotnie ogłaszał triumf (raz przy wprowadzeniu, a drugi raz przy likwidacji tejże)? Dlaczego wpuszcza mniejszości na potęgę? Dlaczego mając tak duże poparcie społeczne nie próbuje zastąpić piramidy finansowej zwanej ZUS czymś rozsądnym i nie zadłużającym nieurodzonych? Czemu publicznie nie powiedzą „nikomu nie wypłacimy w żadnej postaci żadnych bezspadkowych roszczeń majątkowych” oraz nie wprowadzą stosownej ustawy? Co u diabła robili w Marrakeszu? Takich pytań można zadawać setki. Możliwe odpowiedzi są dwie: albo są głupi, albo są na czyimś pasku.

  3. Czy to nie Ty-W18-przypucowałeś się,że gdyby nie wyrok skazujący,to znalazłbyś się na liście wyborczej PiS?To chyba już wiadomo,kogo (czego?) broni.Interesu partii i swojego tyłka.

 8. Trochę niepokoją mnie słowa niektórych polityków prawej strony o tym, że są „normalni” homo, którym ruch LGBT RTV AGD przeszkadza. Ok, może i przeszkadza ale ten „normalny” homo nadal jest dewiantem, pedałem i tego nie da się w żaden sposób podważyć. Ich wszystkich trzeba leczyć albo odizolować od zdrowej tkanki Narodu.
  Owszem, Polacy nadal są w większości konserwatywni ale niestety to się powoli zmienia i jest coraz większe przyzwolenie społeczne na akceptację (nie mylić z tolerancją) pedalstwa. Ostatnio był jakiś sondaż, w którym 56% (nie pamiętam czyj to sondaż i nie chce mi się szukać) badanych powiedziało, że jest za wprowadzeniem związków partnerskich. No ja też jestem. Pod warunkiem, że wprowadzi się je na Księżycu. Wystarczy wejść w Internet i zobaczyć jak wielka jest skala głupoty w przecież wciąż tradycyjnym społeczeństwie. Cała armia ludzi rozczula się nad pedałami bo miłość nie wybiera. Bo mają prawo kochać kogo chcą. No pierd***nie takie, że głowa mała. Z resztą niektórym, których znam osobiście to nie przeszkadza i nie zauważają tego, że jest to ogromne zagrożenie dla nich i ich dzieci. Całkowicie popieram tych co w Białymstoku atakowali zboków. Nie dziwię im się wcale bo agresja jaka występuje wśród środowiska LGBT musiała spowodować agresję ze strony normalnych. I jeśli nie ma innego wyjścia to należy zlikwidować tą szkodliwą ideologię właśnie siłą.

 9. Całkowicie nie rozumiesz idei kościoła/chrześcijaństwa. Całe szczęście, że od pewnego czasu nie uważasz, że trzeba głosować na PiS.

  Pedryli trzeba gonic, ale musimy nauczyć się to robić tak, aby sami się posrali (przy okazji wypadnie im piórko).

  1. Co Ty piszesz? Włącz myślenie. Kościół przez wieki „nie życzył” dobrze Polsce, nie dbał o Polskę , jeżeli nie widział w tym swojego interesu. Poszperaj głębiej i nie wierz bezkrytycznie w to co mówią z ambony. Mi nic do tego, w kogo i w co ktokolwiek z nas wierzy (jak dla mnie możesz wierzyć w krasnoludki) jeżeli przy tym nie robisz krzywdy Polsce, mojej rodzinie, mi. Cóż, przyszło nam żyć w ciekawych czasach, w których to prawdziwy Polak musi patrzeć na dewiantów seksualnych, które w połączeniu z czarnymi (KK) sieje zamęt wśród normalnych ludzi. Nie są to łatwe wybory, bo z kolejnej strony muzułmańskie doktory, inżyniery i inni uczeni czekają tylko by móc wprowadzić swoje chore zasady.
   Krótko islam – to zło, kościół – zło, wszelkiej maści pedryle – zło, żydostwo -zło
   A w tym wszystkim tak naprawdę bezsilny (bo z każdej strony dymany Polak) próbuje trzymać się honorowych zasad i walczyć z tym złem.
   Zawsze twierdziłem że Polska powinna wrócić do korzeni, do wiary naszych przodków, dla których silna Polska to przyszłość dla nas i naszych potomnych.
   Można by elaboraty o tym pisać.
   Lub po prostu włączyć myślenie i chwilę zainteresować się prawdziwą historią Polski i naszego narodu

  2. Ale nie można zapomnieć, że choć co prawda na potrzeby swojego interesu, lecz trzymali z nieistniejącą Polską i istniejącą polskością w czasie zaborów, co położyło fundamenty pod możliwość powrotu na mapę Europy po 123 latach nieistnienia.
   Bez kościoła byłoby to niemożliwe. I choćby za to powinniśmy być KK wdzięczni jako Polacy.
   RZ

  3. Twardy zbój – pokaż mi swoich wrogów a powiem Ci kim jesteś. Tak sie składa( co byśmy nie mówili o kościele i jak byśmy kościoła, czasem słusznie, nie krytykowali)że to Kościół katolicki jest dla zbokow wrogiem nr 1, bo… wierzy w Boga! Wrogiem nr 2 są Narodowcy, za przywiązanie do narodu, tradycji i odporność na multi kulti, czyli Ojczyzna. 3- kibole jako zgrana, niepokorna grupa która mówi jak jest, jako monolit który wyrósł za komuny i został niezależny, czyli honor. Ciekawe że takich samych wrogów miała komuna jak teraz mają zboki lewaki z EU. Wracając do Kościoła – gdyby Kościół Rzymsko-katolicki w Polsce nie miał znaczącej roli to ani Niemcy, ani Żydzi z UB, ani Ruscy by tylu polskich księży nie wymordowali w czasie 2 wojny i po niej, aż do 1989r. Ps: Polecam wywiad z wrogiem ks Oko – który jest wrogiem publicznym dla zboków.https://www.m.pch24.pl/ks–prof–dariusz-oko-w-prawym-prostym–gender-to-smierc–video-,67484,tv.html

 10. Czy to przypadkiem nie jest miłośnik baleronu, szef poznańskiej Pyry?
  https://scontent.fpoz1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/67366723_2425326107525400_7931506454731685888_n.jpg?_nc_cat=101&_nc_eui2=AeGA-2AgWF2Yg2g24MuubYz9awMm7n6g3SpaLuMeE7ytzLafjUSju4G1tuF0wHIb9cg4ianSyIcHZHa5KoZ1MHQOfcWhROYzBoOD0qFgxlaMCw&_nc_oc=AQmtHTvsuqXLzKKgix8aZWxx2b7JFGFPsV8BlnMFqk4aVvwIVC9HaGer8PPuJdd4ubU&_nc_ht=scontent.fpoz1-1.fna&oh=8a9d3af97920196fc69c58ade7ad24f5&oe=5DEB4216

  1. Stać go. Za darmo propagandy nie sieje. Szkoda tylko, że żre i dupczy za nasze. Kto za to płaci? Pan płaci, Pani płaci, ja płacę. Z naszych podatków, poprzez reklamy zlecane Gazecie Polskiej przez koncerny państwowe. Oczywiście @Pyra Lisiewicz optuje za obecnie rządzącymi całkowicie bezinteresownie…

 11. Niestety ale dla mnie ta cała blokada to wielka porażka i dzisiaj pedały ze wszystkich lewackich stowarzyszeń chleją razem i się śmieją, bo protestujący swoim zachowaniem nabili im na konta pewnie ze 20 mln PLN, bo tyle spłynie dla nich na walkę z ,,nienawiścią”, do tego liczba z zarzutami sięgnie ponad 40 osób…niestety ale dali się wykiwać jak leszcze…ale to tylko moje zdanie (pewnie większość w wieku pod 40l się ze mną zgodzi)

 12. Tylko, że lepszej reklamy i rozgłosu na pół Europy nie można było tęczowym zrobić w myśl zasady „że nie ważne co mówi ale ważne że się mówi”. Z „wydarzenia” lokalnego przy granicy białoruskiej o którym nikt by nie usłyszał zrobił się temat na pół wakacji plus w ramach jedności zaraz po wakacjach takich spędów pojawi się kolejnych naście…

 13. Jeszcze raz i ponownie, i po wtóre: PiS jest to partia centrowo-lewicowa: centrowa światopoglądowo, lewicowa gospodarczo (co ciekawe współmagdalenkowe ziomki od wódki z KLD… yyy PO… są dokładnie odwrotne: lewicowo-centrowe). Nazwanie ich „koalicji” Zjednoczoną Prawicą to zwyczajne łgarstwo.
  Centrowa światopoglądowo:
  – status quo w kwestii aborcji
  – nieinterweniowanie w szkołach w/s edukacji LGBTQWERTY RTV AGD mimo posiadania ministra edukacji na swoim pokładzie
  – uchodźcy, którzy też są beneficjentami ichnich kiełbas wyborczych (a ich liczby w naszym kraju to jak statystyka według Stalina)
  Lewicowa gospodarczo:
  – jeśli tu ktokolwiek widzi jakąkolwiek prawicowość to nawet lekarz nie pomoże

  Ich racja bytu to byt PO. Bez nich zatoną – drudzy tak samo.

 14. Schetyna z bandą pedałów nie będzie urządzał żadnej szopki. Za jaką kolwiek krytykę pedałów będziesz sądzony i osadzony. Będzie jak kiedyś. Do tego adopcja dzieci i śluby pedalskiw w Rynku udzielane przez Sutryka. Zeby było jak kiedyś. No i wiadomo! Byle nie PiS. A teraz idz i załadaj partie AntyPiS i pomóż a w/w

  1. A za PiS jest:
   Za jakąkolwiek krytykę pedałów ludzie są sądzeni. Np. Jacek Międlar czy Piotr Rybak. Adopcja powoli się zbliża, śluby pedalskie również.
   Do tego mówienie źle o żydach już jest karalne.

 15. Od lat jest to samo. Marsze patriotyczne są rozwiązywane pod pretekstem głoszenia treści ” faszystowskich, ksenofobicznych, antysemickich, homofobicznych” itd. za każdym razem ten sam bełkot. Za chwilę organizowany jest marsz pedryli, na którym dochodzi do profanowania symboli religijnych i patriotycznych co ? I nic, nie ma problemu, marsz trwa w najlepsze.

 16. Nie zgodzę się z tym, że społeczeństwo jest przeciwko. Coraz więcej młodych „postępowych” wręcz trzyma z pedałami, a młode dziewczyny, to już totalne apogeum popierania zboków, czy multikulti. Kler dopiero ruszy zadki do walki (obojętnie jakiej), jak się ich uwali od kasy. Póki pieniądze lecą takim samym strumieniem, to mogą jedynie wyrażać zaniepokojenie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *