Krwawa tolerancja

 TVFanŚląsk ma kłopoty. Zlikwidowano kanał na youtube. Bez żadnego ostrzeżenia, bez choćby nawet zwykłego powiadomienia, w cywilizowanym świecie, wydawało się, że to rzecz nieodzowna.
Kanał zniknął, w youtybe mają na wszystko wywalone. Tak działają lewacy w praktyce. Z jednej strony nawoływanie do tolerancji, z drugiej totalny brak zwykłej kultury.
Trochę żal, niektóre filmy miały ponad 100 tysięcy wejść. Ale nic to, są plany, dość już zaawansowane, jak ma wszystko działać bez lewackiego śmiecia.
Na razie dwie najnowsze produkcje TVFanŚląsk czyli relacji z obchodów 76 rocznicy krwawej niedzieli – rozwiązaną przez Urząd Miejski demonstrację, oraz wywiad Jacka Międlara z Krzysztofem Adamkiem oskarżonym o propagowanie hasła „Polska to nie Polin” można obejrzeć za pośrednictwem strony wprawo.pl i platformy CDA.
Tym, którzy są ciekawi co spowodowało decyzję o rozwiązaniu demonstracji zapraszamy do wejścia w poniższe linki:

Polska nie Polin:
https://wprawo.pl/2019/07/13/polska-to-nie-polin-to-haslo-nie-nawoluje-do-nienawisci-prokuratura-umarza-postepowanie-wideo/

Demonstracja ku czci ofiar UPA:
https://wprawo.pl/2019/07/12/antypolski-skandal-nazwalismy-banderowcow-ukraincami-i-przywolalismy-prawde-o-wolyniu-wroclawski-magistrat-rozwiazal-marsz-pelna-relacja-wideo/
Roman Zieliński, fot. Andrzej – spisywanie podczas manifestacji ku czci ofiar rzezi jaką Polakom zgotowali Ukraińcy z OUN i UPA w 1943 roku i latach późniejszych.

komentarzy: 9

 1. Trza robić nowego „Fan Śląska” jak już wspomniałem i filmy wieszać na stronie a nie na YT.
  Swoją drogą pozwałbym YT za antypolonizm, terror lewacki, brak tolerancji i nienawiść etniczną. Ktoś musi zacząć walczyć ich bronią…. niech redakcja ogłosi zbiórkę na nową stronę i papugę do pisania pozwów raz, dwa razy w miesiącu….
  My musimy się opodatkować…. Romek sprawdź jak to zrobić…?!? Lewaki mają kasę z budżetu RE na tworzenie „lewicowych dużych miast multikulti gdzie miasto czerpać będzie korzyści z wielokulturowości”… Ja wiem, że głupio podawać w takiej sytuacji linka do YT ale tam jest odpowiedź skąd się biorą pożyteczni idioci wśród celebrytów, aktorów, sportowców, śpiewaków, policjantów tuszujących przestępstwa kolorowych i innych kanalii ciągnących legalną kasę za swoje ku####wo….
  https://www.youtube.com/watch?v=mjjIdiNnyko
  to jest kasa dawana dosłownie wszystkim… tym co w domu siedzą i tworzą codziennie wyświechtane memy na PiS czy Kaczora, na fejk niusy, na destabilizację życia, strajki nauczycieli, na działalność wywrotową wprowadzanie nowomowy, stadiony i marsze dla pedałów…. totalnie na wszystko… Stadion Bayernu nie podświetla się na tęczowo za darmo…. RE płaci za to kupę kasy… w ramach reklamy i tzw tolerancji. YT też pewnie dostał z 50 mln Euro za tworzenie miejsc pracy dla cenzorów w ramach tworzenia miast, które będà czerpać korzyści ze swojej wielokulturowości aż staną się potężniejsze niż rządy państw…. tak jest zapisane w instrukcji…. a Wrocław, Gdańsk i Warszawa idą ku temu wielkimi krokami…. Lublin nawet-ozgrozo-przystąpił do programu…. Nowa strona FŚ jest potrzebna jak woda do życia… niech się stanie….
  Amen

  1. A co na to Ziobro ? Gdzie są ci od „nigdy więcej” ? Czyli co, teraz należy przeprosić i nie wolno zwracać uwagi „chłopakom”, którzy świętowali urodziny Führera ? Niemieckiemu uczniowi też nie mogę zwrócić uwagi, gdy wielbi bohaterskość i pragmatyzm Heinricha Himmlera ? O to dopiero absurdalny Polin – POstkomunistyczna Republika Syjonistyczna. Proponuję nagłośnić tą sprawę, by cały Naród Polski wiedział na kogo będzie głosował w wyborach i by nie miał wątpliwości, co oznacza oddany głos na agitatorów banderowcolubnych. Cóż, w tej sytuacji zagłosuję za jakąkolwiek partią, która zobowiąże się dozbroić społeczeństwo polskie i przywróci mi prawo do posiadania wojskowego uzbrojenia w cywilu, tak na wszelki wypadek, gdyby za 2-5 lat miał być zamiast „Wołynia” np. Wrocław, Legnica, Kielce, Gdańsk… Czy jeszcze ktoś wątpi, że trwa wojna ? Że okupują nas obce mentalnie, narodowościowo i kulturowo Polakom agenci, taka V kolumna syjonosowieckorepublikańskiego kibucu – Polin ?

 2. @zz top
  Mówił o ochronie, ale Amerykanów „ochrony wolności słowa i praw do wolności słowa wszystkich Amerykanów” zresztą i tak się nic nie zmieni, co by nie powiedział. Mamy przykład: TVFanŚląsk

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *