Nie ma normalnych?

 Ze sporym dystansem przyglądamy się wojnie o stołek przewodniczącego Komisji Europejskiej. I wychodzi na to, że jest to akt tragedii. Chcemy się pozbyć Timmermansa, bo zalazł nam za skórę. No to dadzą nam niemiecką feminazistkę. A jeśli nie niemiecka feminazistka, to inna Niemka – „zieloną” ze zrytym beretem ekologiczno-lgbtowskim.
Ludzkość musi wyginąć, skoro na tak prestiżowym stanowisku mamy wybór między sk…synem, nawiedzoną feministką a kompletną idiotką, to perspektywy przez rozwojem cywilizacji są takie, że przyjdą Chińczycy i ułożą wszystko na swoją modłę. Zachodni model życia prowadzi do totalnej debiliady.
Roman Zieliński, fot. Polska Times

komentarzy: 31

 1. Coraz bardziej wierzę w to, z czego niedawno się śmiałem. Że Kaczyński powie jakąkolwiek bzdurę, a jego podopieczni nie tylko tego wysłuchają i uwierzą, ale jeszcze będą zachwalać.

 2. We wszystkich swoich wpisach dowiodlem że to @RZ ma poglądy bliskie komunistom i inie będę ich ponowny raz wymieniał i zawsze mnie to dziwilo ze @RZ ma na sztandarze hasło precz z komuna choćpoglądy temu przeczą, no może oprócz jednej rzeczy tzn.postrzegania spraw gospodarczych, wolnego rynku i rozdawnictwa które jest podobne jak za komuny.
  A jezeli @RZ tak bardzo chce wiedzieć jakie jest moje wyłączne zdanie na temat kwestii opisywanych we wcześniejszych wpisach bo rozumiem że to @RZ męczy to już:
  1)pedryle są mi całkowicie obojętni, mam gdzieś te ich parady
  2)problem z Żydami został rozwiazany w Polsce w 1968, dzisiaj istnieją jeszcze wyznaniowe gminy żydowskie ale to już jakieś ochlapy.
  3)Jezeli chodzi o obcy kapitał to temat na obecną chwilę nieaktualny temat bo wszystko no moze prawie wszystko zostało wyprzedane czy jak kto woli sprywatyzowane.

  1. ad2) mało wiesz, mało widzisz, dużo piszesz
   ad3) pytanie brzmiało – jkai jest Twój stosunek do obcego kapitału, a nie czy jest on w Polsce, bo o rzeczy oczywiste pytać nie zamierzam.

   PS Jeszcze jeden komentarz w podobnym tonie i się pożegnamy na tej stronie.
   RZ

 3. @RZ
  Ja w ogóle we wszystkich wpisach nie wypowiadalem się na temat tego co ja uważam.Napisalem co uwazali komuniści czyli pedryle be, homo be, obcy kapitał be i publikowaniu w mediach tylko tego co im wygodne i dodałem ze w tych wszystkich kwestiach @RZ ma takie same zdanie lub podobne . Proszę aby nie przeinaczac celowo moich wpisów. Dokładam punkt 6, komuniści też tak robili.

  1. A Ty uważasz, że pedryle i obcy kapitał jest ok?
   Bo jeśli nie uważasz, to masz według swojej teorii masz podejrzanie komunistyczne poglądy.

 4. Pozdrawiam tych naiwnych, którzy tu bredzą o słabości niemieckiego państwa i wojska oraz o rozkładzie innych armii europejskich w stylu „francuskie helikoptery nie latają”. Dziwię się też od lat, że takie wpisy pozostają bez komentarza redakcji w zestawieniu z tekstami o zagrożeniu RP w obliczu rewicjonizmu niemieckiego.

  1. Staramy się nie wypowiadać na tematy, o których mamy mgliste pojęcie. Jeden z naszych kolegów co prawda ma wiedzę, lecz jest tak leniwy, że mu się nic nie chce odpisywać.
   Kwestie wojskowości jako tako znamy w realiach Polski. Osobiście przegladam oficjalny stan liczebności armii państw mających największe liczby wojsk, z państw zalicznaych do Europy tylko Rosja i Turcja to ścisła czołówka pod tym względem.
   RZ

 5. Kolego redaktorze@RZ
  Przecież te wyliczenia są w poprzednich wpisach.Napisalem domeną prl, ale slowo domena ma kilkadziesiąt synonimów. Chodzi o cechy wspólne:
  1)chorobliwa niechęć do innych narodowości w szczególności do narodowości zydowskiej
  2)chorobliwa niechęć do różnego rodzaju jakiegoś homo.
  3)niechęć do kapitału obcego w szczególności roznego rodzaju globalnych korporacji.
  4)niechęć do zatrudniania w klubach pilkarskich zawodników z innych krajow (w Śląsku też raz ,,zgrzeszyli zatrudniając argentyńskiego pilkarza o nazwisku Marozzo w latach 80 tych).
  5)Jeszcze jest jeszcze jedna bardzo wazna cecha wspólna i wydaje mi się fundamentalna tj.niepublikowanie wszystkich wpisów(oczywiscie piszę o tym zdając sobie sprawę że@RZ ma do tego prawo).Nie jest sztuką nie opublikować wpisu ale znaleźć argument i się do niego odnieść o ile jest merytoryczny.
  No i wlasnie to jest ta najwazniejsza cecha wspólna bo tak funkcjonowali komuniści.
  Podam przyklad:W latach 80 tych kiedy nie było jeszcze takiego medium jak internet zdarzało mi się napisać list dotyczący sportu a w szczególności pilki nożnej i Śląska do gazet takich jak slowo Polskie czy tempo lub sport rowniez dotyczące spraw kibicowskich, czym więcej bylo w nich argumentów tym mniejsza szansa na jego upublikowanie(argumentów na niekorzyść piszącego dany artykuł)

  1. Zatem uważasz, że:
   1. Mniejszości narodowe są w porządku. W szczególności – żydowska.
   2. Homopropaganda jest ok.
   3. Fajnie, że polski przemysł zniknął i został zastąpiony przemysłem zagranicznym.

   Od razu powiedz, że z Polską to łączy Cię tylko obywatelstwo. Bo najchętniej Polskę byś roz…
   RZ

  2. @nico
   za punkt 2 odczuwam sympatię do Cara Putina.
   Jeśli sądzisz, że to, że Polska była krajem praktycznie bez mniejszości i byłbyś rad z ubogacenia kulturowego i narodowego naszego kraju, to chyba udzielasz się nie na tym portalu. Poszukaj „Nomady”, „Nigdy więcej”, czy publikatorów „Agory”.
   I nie Marozzo, a Marozzi, nie w latach 80tych, a 90 tych. Coś Ci dzwoni, ale chyba kościół nie ten, idź do Biedronia.
   https://pl.wikipedia.org/wiki/Fabio_Marozzi
   W tym samym czasie był jeszcze Carlos Alberto Barbazan, też Argentyńczyk – Październik 1990 r.
   https://pilkanoznakartkizkalendarza.wordpress.com/2018/05/11/31-kartka-z-kalendarza-pazdziernik-1990-rok/

 6. W molm wpisie chodzilo mi o to że redaktor @RZ zgadza się z wieloma można by było powiedzieć z bardzo wieloma kwestiami ktore byly domeną prlu.Kwestia kształtowania poglądów ich transformacja lub nie to osobny temat.Byli ludzie którzy popierali prl bo dostawali mieszkania za darmo, wczasy za darmo itp, oczywiście po cichu, bo głośno to krzyczeli precz z komuna.Jak gospodarka prlu skończyła chyba wszyscy wiemy, teraz ci sami ludzie będąc emerytami lub w wieku przedemerytalnym popierają dzisiejsze rozdawnictwo choć wydawaloby się ze jest to grupa spoleczna ktora ma duze doswiadczenia zyciowe.Taki jest Polski naród,naród którego historia nic nie nauczyła.

  1. @ nico… dziecko a ile Ty masz lat, żeby oceniać PRL….? Opowiadanie, że w PRL-u było wszystko do d… to wylewanie „dziecka z kąpielą”. Są pozamaterialne wątki kulturowe, które pokazują, że nie wszystko „złoto” co się świeci”. Jedność narodowa, wola przetrwania i chęć odbudowy ojczyzny. To, że mieszkasz w najpiękniejszym mieście Polski (oprócz Szczecina, Lublina i Gdańska) to zasługa tych co zap######li za miskę zupy i byli szczęśliwi, że mogą budować Polskę….W trzydziestoleciu „Wolnej III RP” zrobiono jakieś 15% tego co w trzydziestoleciu 1945-1975….mimo tego, że jak to Gomułka pi#####ił, że „w PRL żyje się lepiej niż za Sanacji bo robotnik ma w PRL dwie koszule flanelowe a za Sanacji miał jedną”…to poziom wzrostu w sektorze budownictwa po stanie wojennym był w zasadzie nawet nie płynny a kaskadowy. Zerwane były stosunki z pazernym totalitarnym dążącym do samozagłady i ponownym rozproszeniem swoich obywateli po świecie Izraelem a bandy pedałów nie blokowały ulic. Mieliśmy 300-tysięczną armię i trzy miliony rezerwistów „na gwizdek…..”… jakby szkopom do głowy przyszło, żeby wypędzić Polaków z „Ziem odzyskanych”. Konferencja 2+4 inaczej wyglądała jak Skubiszewski powiedział, że …„Ziem Zachodnich nie oddamy…” w latach 90-tych a inaczej wyglądała by teraz. Większość Wrocławian nie widzi problemu w tęczowych armiach psujących leniwą już i tak ponad miarę młodzież…..mogę tak wymieniać i wymieniać… było chamsko, szaro, buro i ponuro…. ale dziś wiem, ze bez „Dekretów Bieruta”, reformy rolnej i młodzieży pracującej za „czarną zbożową kawę ku chwale ojczyzny” nie mielibyśmy tego co mamy i „Wolna III RP’ nie odbudowałaby Polski gdyby przyszło jej rządzić zaraz po 1945 roku. Mielibyśmy za to wszechwładny kościół RK, 20% mniejszości etnicznych i 40% analfabetyzmu.
   @Olesnica oi oi oi… Sztorm to nie Oi… to nawet nie Red Skins… To Narodowy Komunizm…. bardziej skomplikowana utopijna wręcz forma Narodowego Socjalizmu.

  2. @sajko
   Nigdy nie głosowałem na PO, nigdy tej formacji nie popierałem. W żadnej formie.
   Za kłamstwa – spadaj do swoich kolegów.
   I nie mulitiplikuj się tu więcej.
   RZ

 7. Tępili pedryli, niszczyli niemieckie pamiątki, ale jest jeszcze kilka innych rzeczy z którymi redakcja Fana od dawna się zgadza np.pozbyli się osób narodowości żydowskiej z Polski w 1968, nie było kapitału zachodniego w Polsce a co za tym idzie takiego konfliktu jak ten w ikei a poza tym były tylko Polskie sklepy, nie było całych stad piłkarzy z Hiszpanii. Jeszcze trochę i na portalu Fan Śląsk będzie można przeczytać hasło komuno wróć zamiast precz z komuna…….

  1. Kolega @nico w swoich dywagacjach nie bierze pod uwagę jednego faktu. Że komunę przeżyłem w świadomości politycznej przynajmniej przez kilkanaście lat. Pierwsze moje spotkanie z polityką to rok 1976. I czas, w którym człowiek jest młodzieżowcem i gdy kształtują się poglądy jest czymś,c o u normalnych odbija się na całe życie (nienormalni ulegają transformacji). Tego nie da się odwrócić, choć osoby pokroju @nico mogą tego nie dostrzegać, a na pewni nie uwzględniają.
   RZ

  1. Jak widać w niektórych sprawach się nie mylili.
   Na przykład także się nie mylili z sprawie pedryli i tęczowych zboczków, których wówczas tępili.
   Mieli rację w niszczeniu niemieckich „pamiątek” na Ziemiach Odzyskanych.

  1. Bundeswehre rozłożona na łopatki przez tą cizię ? żartujesz sobie . Niemcy to kraj poważny , uwierz są już teraz dobrze przygotowani do następnej wojny , o wiele lepiej znowu od nas , niestety.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *