Rozmowa z h..m

 Będzie emocjonalnie, bo mi pewien h… podniósł ciśnienie.
Na początek wprowadzenie. Tak, literacko h.. jest ch…m przez „ch”. Ale przez całą moją młodość wszystkie mury Wrocławia i całej Polski były opisane przez samo „h”. A już tak mam, że hołduję tradycji, dlatego 2 liga nigdy nie będzie dla mnie ligą pierwszą, Amica została Amiką mimo przenosin do Poznania, a h… jest h…em przez samo „h”.
Od trzech dni w prawicowym świecie wirtualnym poruszenie, bo Jakubiak i Liroy opuścili Konfederację. O Liroyu tu pisał nie będę, bo anim jego fan, anim znawca jego twórczości muzycznej ani politycznej. Ale Jakubiaka obserwuję od jakichś 4 lat. I mi gość po prostu śmierdzi. Choć gdy się pojawił w zbiorowej świadomości początkowo wywoływał pozytywne skojarzenia (akcja lewactwa, by nie pić ówczesnego jego piwa Ciechan).
Śmiałem się, jak widziałem jego polityczne tańce przed pół rokiem. Przyglądałem się zakładaniu przez niego Federacji, widziałem ułomności tego wirtualnego tworu, ale widziałem też niesamowitą umiejętność Jakubiaka wykorzystywania tego wirtualnego minibytu, nad którym zresztą nie miał istotniejszej kontroli, do politycznego szarogęszenia się.
Mimo wszystko, gdy ostatecznie, łaskawie „zgodził się” na udział w Konfederacji, byłem zadowolony. Zawsze to szabelka więcej – kombinowałem.
– Z h…ami się nie gada – od razu ocenił Jakubiaka Jacek Międlar, gdy rozmawialiśmy o tym „nabytku” ekipy Bosaka, Korwina i Brauna. No, nie tymi słowami, Jacek jest… mniej robotniczo – chłopski, ale taki właśnie był wydźwięk tego, co powiedział. Ja jednak patrzyłem na to poszerzenie elektoratu, jak mi się wydawało, cwaniej.
Przyznam szczerze, że czując obiekcje, nie myślałem, że aż tak bardzo będę się mylił. Tak, podprogowy przekaz Międlara „z h…ami się nie gada” jest znacznie lepszym rozwiązaniem, gdy kombinuje się z osobnikami, o których wiesz, że są gnojkami. Tacy zawsze zdradzą, sprzedadzą. Można z nimi od biedy robić interesy, ale nie w jednej bandzie.
Jakubiak to gnida. Dokładnie pamiętam jak kluczył pod koniec ubiegłego roku, gdy mu proponowano miejsce numer 1 na liście, i jak później, w marcu w desperacji dołączył do Konfederacji, kiedy mu się inne możliwości wyczerpały.
Teraz sobie posłuchałem tego krętacza. Kłamstwo to jego drugie imię. A nawet pierwsze. Żaliło się toto z braku jego nazwiska w rozszerzonej nazwie #K, zapominając, że formalnie zgłosiło się, gdy rejestracja nazwy była w toku. To jeszcze kij. Tak łgać, to tylko największe h…ki potrafią. Stwierdziło toto bowiem, że „my, jako FdR byliśmy zwolnieni ze zbierania podpisów, a jednak ponad 20 tysięcy podpisów przynieśliśmy”.
To słowa typa, który był na liście wyborczej.
To ja, gnoju jeden, zbierałem podpisy, zbierało ich mnóstwo ludzi w ramach wolontariatu, a ty, palancie „byłeś zwolniony”? To do czego ty byłeś potrzebny?
Liczba 20 tysięcy została obśmiana przez znających temat, ponoć megalomanowi się jedno zero dodało. Tego nie sprawdzę, jednak widząc poziom nabuchania Jakubiaka mam podejrzenie graniczące z pewnością, że te marne 20 tysięcy to wynik imaginacji bufona.
Prawa strona internetu „ma nadzieję, że panowie się pogodzą, bo taka jest polityka”.
Ja mam nadzieję, że jak do kutafona dotrze, że samodzielnie nie nazbiera podpisów potrzebnych do startu do parlamentu, to nikt nie wpadnie na pomysł, żeby h…a ponownie przytulić.
Mógł powiedzieć „sory, nie po drodze nam, mam większe ambicje, trochę nie pasuje mi program” i takie rozstanie byłoby w porządku. Ale h.. woli być h…em. To niech nim jest.
Roman Zieliński, fot. ciechan,arch – zdjęcie starego plakatu na spotkanie o Gan-Ganowiczu, polskiego antykomunisty, który przemawiał do czerwonych w jedynym zrozumiałym dla nich języku – kulami karabinu.

Odzież partiotyczna i antysystemowa sklepkibol.pl

komentarzy: 20

  1. Biedny nie jest,nie nakradł tyle co hołota styropianowa. Rok 1989 papier reglamentowany a Szechter Jude Zeitung wychodzi w nakładzie ponad 0,5 mln. Skąd miał papier i kasę,skoro gołodupcem styropianowym był? Glosowałem na Jakubiaka tylko dlatego,ze się dorobił własna praca to i kraść nie będzie musiał. A okazało się ze jest małostkowy. Nic z polskiego Jobbiku nie będzie. Niestety,

 1. No i własnie Romek to jest teraz moment w którym jako człowiek honoru powinieneś powiedzieć „Przepraszam”. Nawyzywałeś PAD-a i naczelnika i z klapami na oczach (jakbyś się wczoraj urodził) agitowałeś za konfederacją…. dziwnym tworem, którym był plankton polityczny niezdolny do przekroczenia progu a nawet w przypadku przekroczenia progu niezdolny do wspólnego działania…. Widziałem to ja, antykomuch, kibic, ACAB i inni….Wiedzieliśmy my jako 50-latkowie, że „to se ne da” Konfederacja rozpadła by się choćby nawet osiągnęła próg wyborczy… zdobyłaby dwa mandaty…. Jak myślisz kto by je dostał…. jak ogniwa składowe były cztery. Wyszarpałby je cwany Korwin i Jakubiak bo to czysty zysk 4 mln złotych za 4 lata pensji i profitów z Brukseli. Nie widziałeś tego wtedy ? Zdziwiony jesteś ? Wyrzuciłeś mnie z forum za stwierdzenie „żrące się wiecznie Polaczki” Nie docierało do Ciebie to, że PiS wiedział skąd biorą się na skrajnej prawicy „podpalacze” prawicowej sceny politycznej. Komu zależy na destabilizacji prawej strony….. Żydzi, Żydzi i żydzi…. Braun, Michalkiewicz…. i Żydzi… Carska Ochrana 100 lat temu Żydami nakręcała prawicę… bo najłatwiej. Żyd zaaaawsze działa……Jakby Braun nieszczęśliwie został premierem… pewnie „walczyłby z Żydami”…. a ze wschodu:
  Artyleryji ruskiéj ciągną się szeregi,
  Prosto, długo, daleko, jako morza brzegi;
  I widziałem ich wodza; — przybiegł, mieczem skinął,
  I jak ptak jedno skrzydło wojska swego zwinął.
  Wylewa się z pod skrzydła ściśniona piechota
  Długą, czarną kolumną, jako lawa błota,
  Nasypana iskrami bagnetów. Jak sępy,
  Czarne chorągwie na śmierć prowadzą zastępy.
  Przeciw nim sterczy biała, wąska, zaostrzona,
  Jak głaz, bodzący morze, reduta Ordona.
  Sześć tylko miała harmat. Wciąż dymią i świecą;
  I nie tyle prędkich słów gniewne usta miecą,
  Nie tyle przejdzie uczuć przez duszę w rozpaczy,
  Ile z tych dział leciało bomb, kul i kartaczy.

  To już było…. od czasu naszej spiny minęły dwa miesiące…. Co Ruski pokazał…..? że rządzi w Tibilissi….i Gruzinom daleko do NATO i UE….. Stany mają wyje…..ne na Gruzję….. bo kraj mały biedny…. nikt ropy i gazu od USA nie kupi….. samolotów tam nie sprzedadzą jak Polakom. Co pokazała Unia….? … że wybacza Ruskim zajęcie Krymu i znowu razem mogą siąść przy stole i gwarzyć… dlaczego….?….bo Unia ma wyje…..ne na „Europę w Ruskiej strefie wpływów”….. Orbanowi Ruskie elektrownię jądrowa będą budować…. nam Amerykanie…. Kto wygra my czy Madziary….? Zakupy u Amerykanów mają tyle dobrego, że puki nie zapłacimy za ostatnia fakturę to Fort Trump będzie bronił swojej kasy i terytorium, które tą kasę zarabia. Co nam proponują cioty z Brukseli… tęczowe marsze i Ruski syf….. Jak się pojawią „zielone ludziki” koło Białego stoku….. Tęczusie ich zatrzymają… otoczą żywym kordonem i im obciągną….. I nawet jak trzeba byłoby płacić CIA kasę za mienie bezspadkowe pozostawione po urojonych żydach, którym nic się nie należy a roszczenia i liczby chasydów zabitych są trzykrotnie zawyżone to dzisiaj nie ma innej drogi jak utrzymywać „strategiczną przyjaźń” z amerykańskim handlarzem…. który wypnie się na nas po ostatniej zapłaconej fakturze… Niech Europa gnije….. a każdy dzień bez ruskiego syfu to dla nas „Szczęśliwy dzień Narodu Polskiego” A Putin wie dokąd prowadzi liberalizm w zachodniej Europie. Plany przejęcia Szwecji z .ąk Muslimów sa już pewnie opracowane.
  https://wiadomosci.onet.pl/swiat/putin-liberalna-idea-przestaje-istniec/lshsb8z
  Zatem czekam Romek na „Przepraszam” i „Pomyliłem się”

  1. 1. Kaczyński to typ, który nawet brata nie potrafi pomścić mając wszelkie ku temu instrumenty. Ale to jego problem, a nie mój.
   2. Insynuujesz, że wyzywam wyborców PiS od najgorszych. Nie, stwierdzam tylko fakt, że bezrefleksyjnie łykają siermiężną propagandę. Jedni – bo nie mają wiedzy – tym się kompletnie nie dziwię, otwirają telewizor, a tam im jakiś „autorytet” pieprzy głupoty, no to wierzy „autorytetowi” zanim przełączy na inny program. Gorsi są ci, którzy mają pojęcie o tym, co się dzieje, lecz nie konfrontują „autorytetu” z rzeczywistością. Tak, do nich mam pretensję, że nie używają mózgu.
   3. Konfederacja nie jest tworem idealnym. Ba, do ideału im daleko. Ale jedynym mającym realny stosunek do otaczającego nas świata. Na razie tak samo deklaratywny, jak PiS. Z tą różnicą, że Konfederacja nie ma żadnych instrumentów do działania, natomiast PiS ma wszystkie. Powtózę jeszcze raz: PiS ma wszystkie instrumenty do tego, by kształtować otaczająca nasz rzeczywistość: prezydenta, rząd, premiera, większość w sejmie i senacie. I co? I nic.
   4. Wspomninany PiS, mimo posiadania tychże instrumentów nie robi nic. Nie rozlicza afer, nie repolonizuje mediów, przyzwala na imigrację, w tym na imigrację obcą nam kulturowo i etnicznie. PiS totalnie olewa Polonię – porozmawiaj z Polakami z Litwy zwłaszcza.
   5. W to, czy się Konfederacja utrzyma w kształcie w jakim startowała do UE – wątpiłem, bo rozstrzał ideowy między Liroyem a Braunem jest zbyt duży. Co prawda liczyłem na rozsądek obu, lecz jak widać Liroy jest podatny na podszepty. W sumie – jego problem.
   6. Nie przeinaczaj. Podziękowałem ci za obecność na tym portalu nie za „żrących się Polaczków”, lecz za samych „Polaczków”. Jak jesteśmy dla Ciebie „Polaczkami”, to sobie pisz do Głosu Tel Awiwu. Tam takich lubią.
   7. Na koniec najlepsze. Zrobiłeś antyamerykański wykład. A to hołubiony przez Ciebie PiS włazi w zadki Amerykanom. Musisz lepiej przekminić do czego dążysz, bo zaczynam się gubić.
   8. Przeprosić mogę, i to chętnie zrobię, ale dopiero wówczas, gdy będę miał twardo na ręku:
   – że PiS nie opchnie Polski żydom
   – że ich „reformy gospodarcze” nie spowodują rozpadu Polski ze względów finansowych
   Na razie nic nie wskazuje na to, żeby te dwie kwestie miały szczęśliwe dla nas zakończenie.
   RZ

  2. Tak masz rację i nic się tu nie zmienia. Amerykanie to banda zbójów jak drużyna Mieszka I-go. Jeżdżą z rympałami gdzie się da i albo im płacisz albo pakują Cię do klatki dębowej i wywożą na targ niewolników.
   Tak ! Amerykanie to Oligarchia, biedota fiskalizm żydowski i brak narodu jako takiego. Prawda. Aaaaaale przypomnij sobie czasy PRL. Jak ktoś zadałby Ci pytanie…w 1983 roku. kogo wolisz ? Co byś odpowiedział….? Ja nie jestem miłośnikiem PiS choćby ze względu na wiarę. Natomiast Ruskich podziwiam ale się ich boję. Każde z mocarstw prowadzi politykę egocentryzmu. U siebie stawia się wszystko do pionu, wciska każdą dziedzinę życia politycznego w gorset, niszczy opozycje bezwzględnie a sąsiadom serwuje się : liberalizm, LGBT, tolerancję, gender i inne gówna.Czyli I Rosji i Niemcom i Angolom i Amerykanom zależy na tym, żeby u siebie mieć zamordyzm a w krajach ościennych doprowadzać do destabilizacji. Naturalnym prawem fizyki i biologii z takich zdestabilizowanych terenów jednostki bardziej przedsiębiorcze, mądrzejsze i poukładane będą dążyły do centrum, żeby lepiej zarabiać, obracać się w lepszym towarzystwie i mieć lepsze perspektywy dla swoich dzieci. Tak Ameryka Północna destabilizuje południową i „pedalą” Kanadę, Niemcy destabilizują, Europę Zachodnią i Południową a Rosja całą Azję i Europę Środkową. Angole za to opiekują się krajami należącymi do Korony Brytyjskiej…. „pomagając” im odnaleźć się w rzeczywistości globalnej. Angole nic nie produkują więc z czego żyją…? Z kolonii: Indii, Australii, Kanady, Nowej Zelandii, RPA i Pakistanu….będącego formalnie w stanie wojny z Indiami.O ile zatem możesz (jako wasal) jakąś mizerną politykę prowadzić przy Niemcach i Amerykanach to przy Angolach i Ruskich nie dasz rady choćbyś się przewlókł na drugą stronę….bo oni zawsze po promocyjnych cenach będą od ciebie kupowali statki i węgiel a szerokie tory do Nowej Huty zapewnią im wytapianie stali na własne potrzeby za nasze pieniądze… w zasadzie bez ograniczeń…. albo Angole naobiecuja tak jak nam i Adolfowi podczas wojny a później nie dotrzymają obietnicy.
   Kiedy będziemy nie do ruszenia….jak oprócz rakiet i samolotów przy nowo projektowanej elektrowni atomowej powstanie ośrodek badań strategicznych i Amerykanie z Turcji zabiorą swoje graty i przeniosą do nas. Na razie kupujemy samoloty (na które nas nie stać- choć im dłużej będziemy je spłacać tym dłużej będziemy mieli względną ochronę)…..które miały iść do Turcji. Jak się obronić przed żydami…K###a nie mam pomysłu na ten moment…. no i za mało danych ważnych, żeby można było ocenić sytuację.

  3. „Stany mają wyje…..ne na Gruzję” . Yankesi bardziej się interesują Gruzją niż Ci się wydaje. Przez ten mały kraj jak go nazwałeś przebiega strategiczny rurociąg BCM (Baku-Tbilisi-Ceyhan)

 2. …odbiegqjac od tego ile Autor ma racji ,a ile to osobiste odczucia ….to nasuwają mi się na myśl pewne słowa…”rewolucja pożera własne dzieci „….w beeerdzo dużym skrócie myślowym…., co do Pana Jakubiaka to oglądając często tzw „salon polityczny „.jawił mi się jako trzeźwo myślący facet i czym pewnie nie zdobędę sympatii Autora ,ale na tle w/w salony facet wzbudzał moją sympatię….Co do obecnej sytuacji mam swoje dwie teorie ( nikomu nie każe się z nimi zgadzać, dyskutujemy ) , pierwsza to taka, iż, majętny i poważny facet z pozycją wystraszył się stania w jednym, rządzie z młodą polską prawicą, która niestety czasem zanim pomyśli to już krzyczy na kogoś zdrajcą itd ( mało chłodnych głów, zbyt wielu jastrzębi niestety)…, ,drugą to taka,iż jest już dogadany z PIS tzn był już wcześniej i jego zadanie to było wysadzic Konfederacja od środka ( co właśnie się dzieje , dwie miesiące przed wyborami jest poczucie rozpadu)…nie twierdzę, że teorie są prawdziwe, dane pod dyskusję…wierzę,że kiedyś będzie silna, dojrzała polska prawica ..pozdrawiam

 3. Z Jakubiakiem kilka lat temu prowadziłem trochę dyskusji internetowych i tyle co mogę o nim powiedzieć to gość patrzy wyłącznie na własne korzyści. Niby kreuje się na patriotę i antylewaka ale jak przyszło co do czego to jego firmy wspólnie brały udział w imprezkach lewackich, jak szukał kupców na browary to browar Tenczynek sprzedał firemce, w której głównym udziałowcem był lewak palikot. Tak więc gość nie ma żadnych reguł i honoru albo po prostu jest pozerem udającym patriotę. Według mnie Jacek ma rację i cieszę się, że typa nie ma już w Konfederacji.

  Przy okazji, czy Jacek Międlar zamierza kandydować w jesiennych wyborach?

  1. ….z całym i wielkim szacunkiem do Jacka Miedlara ,to na takich nazwiskach ugramy może 5 procent..dla masowego wyborcy to szok…..w Krzysiu Bosaku widze przyszłość.

 4. Dla Jakubiak jak i Liroya Konfederacja była zbyt radykalna.Jakoś tak panowie nie pasowali do reszty towarzystwa. Zwłaszcza u Jakubiaka z tą antysystemowością bywa różnie. Myślę źe ostatecznie skończy w jakimś psl-u.

  1. A teraz szukaj na Fanie choć jednej starej nazwy klubu z Lublina napisanej w kontekście czasów odnoszących się do „po fuzji”.
   Choć jednej.
   RZ

   PS. Fuzja miała miejsce latem 2010. Masz całe 9 lat grzebania. Archiwa, screeny, jakiekolwiek notatki.
   Wal śmiało.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *