Życie kontra batonik

 8 i pół roku więzienia za morderstwo? Pewnie niejeden recydywista z takiego wyroku byłby zadowolony. I taki wyrok zapadł w sprawie morderstwa Igora Stachowiaka. Morderstwa szczególnego, bo mordercami byli policjanci na służbie w czasie pracy, a samego czynu dokonano na wrocławskiej komendzie.
Fan to taki portal, w którym króluje szyderstwo i kpina. Gdzie jest zatem haczyk w powyższej informacji?
Otóż te 8 i pół roku mają do odsiedzenia w sumie czterej funkcjonariusze. Jeden, ten od łamania chrząstki w gardle i rażenia paralizatorem skutego Igora, dostał 2,5 roku więzienia, jego przyjaciele od obijania skutych dostali po 2 lata do odsiadki.
Dwójkę, to wyłapują kolesie za pobicia, za rabunek paru złotych dostaje się trzy lata. Za kradzież batonika wartości 99 groszy chory psychicznie gość dostał pięć dni odsiadki.
R Zieliński, fot. arch – zdjęcie z demonstracji po zamordowaniu Igora Stachowiaka na komisariacie policji przy ul. Trzemeskiej we Wrocławiu.

Koszulki, nalepki, smycze, naszywki z hasłem „śmierć wrogom Ojczyzny” – sklepkibol.pl

komentarzy: 18

 1. no i warto zauważyć, że wyrok przybity przez Niezawisły Sąd jest jednak wyższy niż chciała Niezależna Prokuratura Ministra Ziobro. Może nie chcieli lecieć ostrzej przed wyborami, bo jeszcze milicjanci znowu by się rozchorowali albo co gorsza przeszli na niewłasciwą opcję polityczną skoro ci nas nie bronią. a może jednak, kto jest u władzy w większości spraw dotyczących tzw zwykłych Polaków nie ma żadnego znaczenia ?

 2. @sedzia milewski. Właśnie za tej władzy ta sprawa miała zostać umorzona, prokuratura ziobrowa nie widziała znamion przestępstwa, trzeba było dobrze posłuchać co mówił ojciec Igora Stachowiaka i Bojanowski który rok czasu walczył o to żeby prokuratura zajęła się tą sprawą mimo, że była w posiadaniu zapisu z monitoringu.

  1. Warto też dodać, że ojciec Igora nie jest szarym zjadaczem chleba. Gdyby trafiło na takiego, to sprawy by prawdopodobnie nie było

 3. qrwa qrwie łba nie urwie i tego nie zmieni bycie u koryta pisiorów czy POjebanych inaczej. W latach osiemdziesiątych się mówiło że z plebanem nauczycielem i władzą się nie wygra do tej pory się to sprawdza.

 4. Gdzie haczyk to każdy dobrze wiedział bo wszystkie portale informowały o tym wyroku. Niski to fakt.
  Natomiast ja chciałbym powitać we Wrocławiu Puerte, na 99% nowego piłkarza Śląska, jeśli tylko przejdzie testy medyczne. I Puerte. I gdzie tu jest haczyk?

  1. Israel… z Sevilli…. wyjątkowo jak na Hiszpana odstające uszy i garbaty nos…. Ja myślę, że oni robià to specjalnie… ot taka liberalna opcja.. w Śląsku dla upokorzenia resztek wrocławskiej prawicy mają grać sezonowi Murzyni i żydzi….. jakbyśmy spadli to graliby Polacy bo nie było by kasy na gówno z całego świata…. ale jest kasa są wałki…

  2. Do „efc” ciekawe, że miedzianka miała kasę na Robaka. Moim zdaniem pan piłkarz chciał wydoić klub z pieniędzy, bo inaczej tego wytłumaczyć nie mogę.

  3. Nas Robak chciał wydoić, ale że z wrocławskimi działaczami nie takie numery (przecież na finansach znają się jak mało kto – spytajcie Tarasiewicza i Plaku), to poszedł do Miedzi za miedziaki

 5. Wyroki bardzo niskie choć będzie jeszcze jedna sprawa dotycząca wątku o nieumyślne spowodowanie śmierci ale gwoli przypomnienia pisowska prokuratura nie chciała się w ogóle zająć tą sprawą mimo, że była zapoznana z zapisem kamery z paralizatora. Do skazania tych gnoi doszło w wyniku determinacji ojca Igora Stachowiaka oraz dziennikarza Wojciecha Bojanowskiego.

 6. Przecież ten wyrok był za przekroczenie uprawnień i jest on wyższy niż chciała prokuratura. Wobec tych pałkarzy toczy się osobne postępowanie, gdzie mają zarzut nieumyślnego spowodowania śmierci. Trochę naciągany artykuł.

  1. Jaką sprawiedliwość tam dostaną? Widzę że nigdy nie siedziałeś to Cię trochę uświadomię. Te psy wyjadą na kryminał na ochronkę. Na ochroncę siedzą psy, pedofile czy np. ten gościu co zabił ostatnio 10-letnie dziecko. To jest jeden oddział z ZK na który mają wstęp tylko niektórzy pracownicy ZK. I jak ochronka gdzieś idzie (na szpital czy na widzenie) to eskortuje go dwóch klawiszy i wówczas ruch w całym więzieniu jest wstrzymany. Wszyscy inni osadzeni muszą wejść do celi bo ochronka idzie. Gady to tak pilnują bo jakby mu włos z głowy spadł to klawisze by ponieśli konsekwencje. Więc o jakiej Ty sprawiedliwości mówisz? Z ochronkami tam się obchodzą jak z jajkiem i żadna krzywda im się nie może stać.

  2. Smutne to ale XYZ ma rację, śmieciowi włos z głowy nie spadnie i za jakiś czas będzie się cieszył wolnością, jak, tu brak mi odpowiednich przekleństw, jak ta zwyrodniała k… Trynkiewicz.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *