Morderca i haraczowiec

 W wirtualnym świecie wojna. Rzecznik Praw Obywatelskich oburzony, że morderca 10-letniej dziewczynki pokazany został w gatkach, że miał kajdanki, i że zatrzymania można było dokonać za pomocą wezwania na policję. Oczywiście takie oświadczenie rzecznika wywołało całe mnóstwo komentarzy, większość szyderczo domaga się kajdanek wykładanych futerkiem. Co ciekawe – lewactwo ostro broni RPO Adama Bodnara i godności 22-letniego mordercy dziecka.
Policja chciała się wykazać i pokazać, zatem opublikowali film z zatrzymania osobnika budzącego powszechną niechęć, za jakiego zawsze będą uchodzić zabójcy niewinnych dzieciątek. A że pan morderca nie okazał się butnym, wytatuowanym napręgiem, lecz chucherkiem i mizerotą, zatem spedaleni zaczęli w nim upatrywać męczennika, stąd nagły atak na nieposzanowanie praw mordercy.
Jak to zwykle w naszej rzeczywistości wyszło, że mordercę dziecka kochają ci, którzy najchętniej wymordowaliby wszystkie dzieci zanim te się jeszcze urodzą, a przy okazji ubolewają nad losem biednych krówek, kurek i norek, które źli ludzi przerabiają na kotlety, rosoły i futra.
Teraz dogrywka z realnego życia. Otóż Rzecznik Praw Obywatelskich, przez wielu niebezpodstawnie zwanych rzecznikiem pedałów ma synka. Taki jeszcze gówniarz, ale nie do końca. Dzidziuś – bo bez rodziców się nie utrzyma, ale i „dorosły” bo powiedz jakiemuś 14-latkowi, że jest jeszcze dzieckiem, to możesz się nasłuchać kim to nie jesteś, a w grzeczniejszych przypadkach – foch „dorosłego” murowany.
I ten 14-letni synek rzecznika pedryli postanowił wziąć życie w swoje ręce. Jak zdobyć kasę w wieku lat 14? A jest pewien sposób. Można sterroryzować kolegów ze szkoły. Żeby ofiara lepiej wiedziała, że jest terroryzowana, Bodnar junior obnażał przed swą ofiarą nóż. Tak twierdzi stołeczna policja stawiając zarzuty synkowi rzecznika pedałów.
Tatuś na bank wymyśli coś ciekawego, bo niemożliwe, by synek pobierał haracze niepraworządnie i żeby na takie akcje nie można znaleźć odpowiedniego usprawiedliwienia.
Krzysztof P, RZ fot. TVP Info

Koszulki, nalepki, smycze, naszywki z hasłem „śmierć wrogom Ojczyzny” – sklepkibol.pl

komentarzy: 12

 1. Ciekawe, jakby synalek pana rzecznika został potraktowany tak, jak ta dziewczynka. Czy też by ubolewał nad losem mordercy.. Już się nawet nie chce wkurw…

 2. A gdzie były prawa tego dziecka? Powinna siedzieć teraz nad wodą i jeść truskawki co za bydlak.Dobrze, że w zakładach prenitencjarnych nie ma przedawnienia, teraz do procesu a później się nim zajmą.

 3. @Kibol13 Coś wyrażnie Ci umknęło,ponieważ śmieć się przyznał do morderstwa,i to na milion procent zrobił on,co do syna Bodnara który wywija kosą, to jest nadzieja że chłopaczyna nie pójdzie w ślady ojca i nie będzie popierał,i bronił pedałów i innych dewiantów.

  1. Nie chwyciłeś. W momencie zatrzymania każdy jest niewinny i szacunek się należy. U nas ostatnio modne są demonstracje siły i psy ewidentnie przeginają.

  2. A kiedy się przyznał? Bo chyba logiczne, że dopiero po tym zatrzymaniu? Dziwi mnie, że na kibolskim portalu broni się brutalności policji (nawet jeśli w tym przypadku nie była jakaś drastyczna, a przynajmniej na filmie z tej pokazówki tego nie widać). Według tej samej zasady dla ich każdy kibic to bandyta, więc nie mają oporów przed gazowaniem pełnych autokarów, czy waleniem z gumowych kul do tłumu, a jak się przypadkowemu oberwie to co z tego? Mało było pomyłek? AT nie mylili nigdy mieszkań, wywalając drzwi i rzucając przypadkowych ludzi na glebę w ich własnym mieszkaniu? Równie dobrze to mógł być nie on tylko jakiś losowy typ, który wynajmuje od niego dom albo w ogóle niewinny, źle wytypowany koleś. Nie ma potrzeby wykręcania rąk skutemu i rozbrojonemu typowi jeszcze w asyście policji z długą bronią, który nawet w tamtym momencie nie był oskarżonym. Tak jak na tym filmie to się postępuje z poszukiwanymi listem gończym, a nie rozbrojonymi podejrzanymi bo inaczej to jest państwo policyjne. Ciekawe co było dalej i czego nie pokazali publicznie.

   Skoro jednak to on to nie będzie miał wesoło już do końca życia. W areszcie już go pięknie przywitali, po co robić pokazówkę z zatrzymania? Zresztą według mnie to powinno być krzesło elektryczne, bezsensu utrzymywać chwasta pieniędzmi z podatków.

   Swoją drogą na tym materiale świetnie widać inteligencję policji. Próbowali wywalić bramę chociaż obok furtka była otwarta. Dopiero jeden mądry się znalazł i pociągnął za klamkę.

   A ten Bodnar to nawet nie wiem kto to jest. Nie za dobrze to świadczy o rzeczniku moich praw.

   PS.
   Komenda też się kiedyś przyznał.

  3. @Tomasz WKS Wskaż gdzie ja bronie brutalności mendziarzy,do czego oni są zdolni i co robią, to mi nie mów. A tą k…ę co zamordował dziecko,mam nadzieję że dojadą przy pierwszej,lepszej okazji. Mnie mogą zawinąć za podejrzenie,na przykład nie wiem,pobicia włamania,nigdy za podejrzenie zabójstwa dziecka ,pobicia czy gwałtu nie ma takiej możliwości poprostu,niema.Takich k… nie zwijają ot tak sobie po prostu.

  4. Nie mogą? Najpierw zawiną, później będą zadawać pytania, wystarczy pomówienie i to że widać kogoś podobnego gdzieś tam na kamerze. Tylko w telewizji i internecie tego zatrzymania nie pokażą, więc można skończyć dużo gorzej. Były przypadki, że na podstawie pomówienia ludzie miesiącami siedzieli w areszcie.

 4. Jeżeli okaże się,że to faktycznie morderca to zero litości dla zwyrodnialca. Tyle że w momencie zatrzymania każdy jest podejrzanym i normalne traktowanie się należy.

 5. Obrońcy RPO teraz protestują i wzywają do odwołania Rzecznika Praw Dziecka bo powiedział, że klaps to nie jest bicie.
  Moja teoria wygląda tak. Psychol zabił dziecko nie dla tego, że był bity przez ojca tylko dlatego, że pewnie nigdy nie dostał pasem. Wyrosła z niego ciota, której broni Bornar oraz zjadacze humusu i soi. Chociaż lewactwo twierdzi, że to bandzior bo ma zdjęcia w koszulkach patriotycznych i wyklętymi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *