Ku chwale Ojczyzny!

 Miłośnikom bezwarunkowym PiS-u dedykuję:
Podczas posiedzenia Rady Unii Europejskiej w czerwcu 2016 roku rząd PiS ustami swojego urzędnika, ówczesnego Pełnomocnika Rządu ds. Społeczeństwa Obywatelskiego i Równego Traktowania, ministra Wojciecha Kaczmarczyka zadeklarował:
„Polska chce podkreślić, że ochrona przed dyskryminacją wszystkich osób, wszystkich obywateli, w tym także obywateli osób LGBT jest ważnym zadaniem polskiego rządu i polskiego społeczeństwa.”
ekspedyt.org, RZieliński, fot. press.online

PS. Wysyp lądujących w koszu komentarzy w stylu „to głosujcie na PO” pokazuje, że dotknięte zostało drażliwe dla PiS-u miejsce. Podwójnie drażliwe. Bo po pierwsze – wbrew deklaracjom wcale nie są tacy antypedalscy jak zapowiadali, a po drugie informacja pokazuje obłudą PiS-u mówiącego ludziom coś innego, a wśród polityków dając deklaracje czegoś przeciwnego. Fałsz i obłuda wychodzi, i to ich boli.

komentarzy: 30

 1. @funkcjonariusz i @chłopek…. To, ze PiS podpisuje akty o tolerancji nie ma nic wspólnego z problemem. Z punktu widzenia narodowo-socjalictycznego propaganda LGBT jest nam na rękę. Oni sami robią sobie krzywdę. Izdebski jest pedałem, mimo, że jest żonaty…. ma chore dziecko, którym bardzo mało się zajmuje…. natomiast Starowicz i Kozakiewicz to mądrzy ludzie, którzy w Poradni Rozwoju Rodziny TRR na Podwalu w latach 80-tych i 90-tych robili konkretną robotę. Wtedy samobójców było jak na palcach jednej ręki…. dzisiaj w LGBT to norma, żadko, który z nich dożywa 40-tki. Wtedy jak twierdzicie mówiło się o nietypowych zachowaniach seksualnych lub zboczeniach (teraz narzucona narracja poprawności politycznej każe mówić o równouprawnieniu) czyli zachowania nie sa nietypowe i nie jest to zboczenie tylko norma. „Wychodzenie z szafy” prosto na ulicę, czewone trampki spodnie w kratkę i murzynskie kółka w uszach pietnują tych ludzi. Wystawiaja ich na strzał. Oni emanją odmiennoscia, „krzyczą” swoją orientacją, starają się szokować…. jak Panki i Hippy w przeszłości. Kiedyś Starowicz czy Kozakiewicz po cichu przenosili homosia z wioski do miasta, zmieniali trankowi środowisko, wymieniali papiery i w takiej aglomeracji jak Wrocław, Gdańsk Warszawa czy GOP homoś czy tran zostawali barmanami, fotografami czy fryzjerami i dożywali 40-tki…. 50-tki. Dziś młodzieżowiec wyczyta , że jest marsz równości i, że tam idą ci tolerancyjni i tam można wszystko…. to spróbują. czuja się po tym oszukani, bo to nie ich bajka. Tranki robią sobie strony internetowe, krzyczą, ze są inni, walczą z nietolerancją i mają już polubienia w necie, tęczową chustę, tęczową torbę i tęczowe buty i…. i wszyscy o nich wiedzą i publicznie już się całowali i macali i …. dochodzą do ściany. Potem jest „odkręciła gaz, nie zapukał nikt na czas”…. albo wala „dzidę” z mostu świętokrzyskiego w Warszawce jak ten ostatni tranek będący głównym hejterem LGBT w Warszawce. Komu zatem LGBT robi krzywdę ? LGBT to polityka tak jak strajk nauczycieli. Coś co ma powalić rząd za lewackie pieniądze, spowodować chaos. Czy ktoś ma na celu dobre imię tranka czy homosia ze wsi pod Świdnicą…. Nie ! Tu jest pompa na politykę i szok kulkturowy jaki wprowadzany był przez punki w latach 80-tych. Ktoś ze starej gwardii zna jakiegoś punka co wyszedł na ludzi… ? Nie! czy ktoś zna jakiegoś lewaka, który ma zonę dzieci. czy ktoś zna jakiegoś ćpuna, co wyszedł z nałogu i nie jest patolem…? Nie! Więc trzeba kontrolować czy działacze LGBT nie obrażają uczuć religijnych, czy nie robią tzw ” nieobyczajnych wybryków”, nie „zanieczyszczają miejsc publicznych”, nie posługują się „mową nienawiści” nagrywać fotografować, skarżyć po sądach…. tak jak oni to robią. Chłopaki z Pyta.pl potrafią to robić mega skutecznie i zawsze jest podstawa do wniosku o rozwiązanie wiecu czy zgromadzenia.
  Romek, to Ty kiedyś zawsze mówiłeś, żeby nie bać się zawiadamiać prokuratury o pobiciach przez ZOMO-wców. Tak trzeba robić. Co innego honorowy kibic nie może „po…..ać” innego kibica. Ale dlaczego masz kodeks honorowy stosować do jakiegos parcha, który w swojej lewackiej zgniliźnie nie szanuje Ciebie, twojego kodeksu honorowego, twojego konserwatyzmu….. i swoich współtowarzyszy….Bo on im nie chce pomóc, on chce dostać kasę od Sorrosa albo od ambasady Norwegii albo innych organizacji chcących stworzyć z Europejczyków papkę kulturową bez zasad honoru i tożsamości narodowej. Załamuje mnie histeria katolicka na temat aborcji. Jak chcą „dziewuchy” niech się skrobią… przecież skrobać się, nie pójdzie kobieta przez duże „K” tylko lewackie ścierwo…bez szacunku, godności, honoru….. Był parę lat temu taki Neger co działał w „Nigdy więcej” i przy okazji grzmocił lewaczki. Jak nie chciały mu dać to wyzywał je od rasistek…. Neger wiedział, że ma AIDS ale celowo grzmocił „dziewuchy”… chciały się wyskrobać ale system im nie pozwolił wiec narodziły chorych dzieci….połowa z nich już nie żyje.
  Reasumując mamy w sobie między 7 a 10 tysięcy lat tradycji cywilizacji białego człowieka między Odrą i Bugiem. Nie zabiło nas nic do tej pory więc nie zabije nas LGBT RTV AGD….. Ci co ich popierają to tylko przez moment. Potem mają kwas. Te co się skrobią sa bohaterkami „Czarnego marszu” przez moment…. potem przychodzi opisywany przez Starowicza „Zespół poaborcyjny” i sznur…. ci co za szybko „wychodzą z szafy” zaraz trafiają na ścianę…. potem zostaje samotność tylko i sznur.

  1. W punkt to ogarnąłeś, poza aborcją. Choć nie wiadomo co straszniejsze, rozczłonkowywanie maleńkiej istoty czy życie z próbami samobójczymi w wieku 10 lat..

 2. Antonio Gramsci… używanie LGBTQWERTY RTV AGD w debacie publicznej… Nie łączycie faktów? Właśnie PiS dopisał się do nowej rewolucji komunistycznej wg połączonych taktyk Gramsciego i Dutschkego. Trzeba być ślepym, żeby tego nie widzieć…. No tak… 500 złotowy banknot jest naprawdę spory i wiele zasłania. Jak to mawiał Korwin przy referendum do ZSRE: sprzedali się za 200 euro od hektara. Teraz jeszcze za 500 PLN od dziecka. Najbardziej wkurza to, że biją się o miano jedynych patriotów w tym kraju, a na dobrą sprawę razem z PO go rozmontowują. TFU!

 3. Nie ukrywałbym. Nie łączę faktu bycia przez kogoś gejem/lesbijką i stawiania takiej osoby w jednym rzędzie z pedofilem, gwałcicielem, zaburzeniami preferencji seksualnych itd. Instalacja ci nawaliła. Tu wszelki dane i tzw statystyki są skutecznie zamilczane. Te dzieci nawet nie mają lat nastu gdy są po próbach samobójczych. Najczęściej gwałcone, przez potworów ze statusem prawnym rodziców, poddawane eksperymentom seksualnym i psychologicznym opiekunów i znajomych głupków.

 4. Najfajniej ogarnął temat kolo z mojej roboty. 11 letni syn spytał, Tato, kto to jest gej.. Nie gej, tylko pedał i jak się dowiem, że miałeś okazje mu przywalić a tego nie zrobiłeś to sam dostaniesz po dupie. Rodzina, generalnie, sytuowana.

 5. Moim zdaniem komentarze „funkcjonariusza” nie powinny być tu nawet przepuszczane, bo tylko mi się ciśnienie podniosło czytając te lewackie bzdury. Takie rzeczy, to ty sobie pisz na soku z buraka, tam znajdziesz poklask i wspólny język z forumowiczami. Nie pozdrawiam cie.

 6. I jeszcze jedna kwestia
  @zając_poziomka doskonale ujął pewną kwestię: „w polityce czasem się mówi rzeczy, które tylko się mówi…”
  Tak @Antykomuch, tak @Kibic, jak Prezes Państwa mówi, że nie wypłacimy nic na 447 to…mówi. Tak, jak mówił, że nie będzie Premierem, jeśli Jego brat zostanie Prezydentem.
  Ale Wy usłużne pelikany łykacie, że to mądrość objawiona, jak u Papieża w kwestiach dogmatów religijnych. Obudzicie się chłopcy z rękami w nocnikach. I… latałoby mi to, sami chcieliście, śpijcie w fekaliach, ale, niestety, konsekwencje ponosić będziemy my wszyscy…

 7. @Funkcjonariusz, zanim Cię zacytuję napiszę, że przybrałeś sobie fajny nick. Po prostu funkcjonariusz partyjny. I wiesz co? Zaplusowałeś u mnie. Raz, że masz dystans do swojej osoby i chcąc na Fanie uprawiać propagandę na rzecz przewodniej siły narodu, po prostu tego nie ukrywasz, jak zdarzało i zdarza się tu niektórym, po których na odległość widać, że czerpią profity z dojnej zmiany, ale wypierają się bycia funkcjonariuszami i pozują na dziewice.
  a Teraz cytat z Ciebie: „Nie łączę faktu bycia przez kogoś gejem/lesbijką i stawiania takiej osoby w jednym rzędzie z pedofilem, gwałcicielem, zaburzeniami preferencji seksualnych itd.”.
  Otóż panie kolego, jeszcze 30 lat temu w podręcznikach seksuologii homoseksualizm uznawany był za jedną z dewiacji seksualnych i określany mianem zboczenia. Tak pisali o nim Lew Starowicz, Izdebski i inne „autrorytety”.
  Już Ci tłumaczę dlaczego „zboczenie”. Jeżeli głównym pniem/normą jest heteroseksualizm, czyli dorośli mężczyzna z kobietą, to wszystko, co odbiega od tej normy jest…zboczeniem, bo…zbacza z głównego toru/nurtu. Dlatego wybronisz się przed każdym sądem nazywając zboczeńcem nekrofila, fetyszystę, biseksualistę, homoseksualistę, czy lesbijkę. To są odstępstwa/zboczenia od normy, tak, jak by krokodyl próbował latać. Wszyscy jego bracia taplają się w wodzie, albo wygrzewają na piachu, a ten zboczuch wdrapuje się na drzewo i skacze machając króciutkimi łapkami uważając, że jest orłem… Na zakończenie zastanów się, proszę chwilę nad samym sobą, skoro piszesz, że bycie gejem i lesbijką nie jest zaburzeniem preferencji seksualnych, to…chyba nie wszystko z Tobą hallo. A co to jest zaburzenie? Jak bzykasz owcę, czy dziurę w desce? Gratuluję Ci przyjęcia lewicowo-Biedroniowej optyki i poprawnopolitycznej nowomowy.

  1. Lew-Starowicz pisał również opinię dla śledczych dotyczącą księdza Jankowskiego, w której czytamy, że „Zachowanie polegające na całowaniu w usta, klepaniu po pośladkach, przyciąganiu mocno do siebie i jednocześnie przytulaniu do klatki piersiowej oraz głaskaniu po twarzy miały charakter publiczny. Wyżej wymienione zachowania księży wobec chłopców są dość często spotykane i w wielu przypadkach nie mają charakteru seksualnego, bywają formą okazywania bliskości”. Skoro takie głupoty pisał w 2004 roku, równie dobrze mógł je głosić 30 lat temu

 8. Co do traktowania homoseksualnego dziecka to albo przyjmuje się, że homoseksualizm jest genetycznie wrodzony albo, że jest zboczeniem psychicznym, nabytym na skutek działania szkodliwych bodźców. Jak by na to nie patrzeć, w obu przypadkach odpowiedzialność ponoszą rodzice bo to oni odpowiadają zarówno za genetyczne wyposażenie dziecka jak i za jego wychowanie, edukację i kształtowanie go w każdym innym aspekcie. Tak więc odrzucanie homoseksualnego dziecka przez rodzica jest najczęściej efektem przeniesienia całkowicie uzasadnionego poczucia winy. Tymczasem jak się coś spieprzyło to powinno się to naprawić a przynajmniej starać się zminimalizować skutki. Nie mam na to dowodów ale podejrzewam, że ta rozbestwiona zboczona hołota obnosząca się ze swoimi dewiacjami to właśnie efekt prymitywnego buntu będącego skutkiem odrzucenia przez najbliższych, skwapliwie wykorzystywanego i podsycanego przez lewackich wichrzycieli.

 9. Dawno nie komentowałem….ja naprawdę nie chce wychodzić tutaj na obrońcę PiS, ale Autor przecież ZNA realia polityki i zaczynem myśleć , że działa intencjonalnie ….moje pytanie brzmi :co miał ten rzecznik powiedzieć??? ” my w Polsce uznajemy tylko hetero obywateli a reszta pod mur ” ???…przrciez to młyn na wodę sił przeciwnych Polsce….w polityce czasem się mówi rzeczy, które tylko się mówi…kazda inna wypowiedź to byłoby potwierdzenie też o HETERO dyktaturze w Polsce i powód do dalszego oczerniania RP

  Pozdrawiam, myślimy trzeźwo

  1. @zając
   Jak już był na jakimś ścierwnym spotkaniu (po co na nie w ogóle szedł?), to zawsze zostaje opcja nie zabierania głosu.
   RZ

 10. Nie chciałem tutaj pisać o absurdach i nikogo posądzać o nadużycie. Ciężko mi jest jedynie pojąć brak akceptacji dla swojego dziecka w przypadku, o którym pisałem wcześniej.

 11. Lekcja, by bardzo uważnie patrzeć władzy na ręce. Powiem, że jestem bardzo rozczarowany Pisem, wydawało mi się, że chcą coś pozytywnego zrobić dla Polski, a wychodzi że tylko rozdawać nasze pieniądze potrafią.

  1. Oczywiście, że mówili od lat głosi się, że Pis Po to jedno zło. Tylko prawie nikt temu nie wierzy i podczas wyborów wybierają Pisorów (zamiast Ruch Narodowy czy KNP) jako mniejsze zło. No to macie.

  1. Wyp… był z domu.
   Ale widzę, że niektórzy mają na ten temat inne zdanie. Może nawet by się pod poglądy synka/ córci/ transa czy innego zboka podłączyli.
   RZ

  2. 1- Kiedy rodzice odkrywają ze syn czy córka ma skłonności homo to zawsze, ale to zawsze jest to tragedia dla tychże rodziców. Mniej lub bardziej tolerują ale szczęśliwi nie są i nigdy nie bedą. 2- co innego jest mieć syna homo, a co innego jest mieć syna, gayo – aktywistę biegającego z piórkami w d. na paradach, szydzącego z wiary Ojców, dziadków. Chamstwa się nie wybacza. 3- funkcjonariusz a co ty byś zrobił, gdyby okazało się twój syn, córka jest pedofilem, ma dziecięce porno. Zaakceptował byś? Ukrywał? Pomagał?

  3. Nie muszę się zgadzać z poglądami własnego dziecka, natomiast nigdy bym się go nie wyrzekł przez to, co robi w sypialni.
   Do drugiego rozmówcy: czym popierasz swoją teorię o normalnie wychowywanym dziecku, w normalnej rodzinie i zależnością tego od orientacji seksualnej? Nie ma absolutnie wyjątków od tej reguły? A czy w tej normalnej rodzinie prócz krzepienia właściwych wartości, nie pije się alkoholu? Nie pracuje świątek, piątek, czy niedziela dla jego potrzeb, kosztem poświęcenia mu odpowiedniej uwagi? Nie daje dostępu do internetu? Ogranicza kontakty z rówieśnikami?

  4. @pelikan vel funkcjonariusz
   Już ci jeden z internautów odpowiedział. Jak synek będzie zasuwał po osiedli z piórkiem w d… albo gwałcił 5-letnie dzieci to też będzie twój ukochany synek?
   RZ

  5. Redaktorze, uważam, że nie każdy homoseksualista ma potrzebę wychodzenia na ulicę i obnoszenia się ze swoją odmienną orientacją. Tak jak nie każdy ”normalny” bierze udział marszach, akcjach protestacyjnych, manifestach, które w Polsce są przecież na porządku dziennym. Nie wiem natomiast, dlaczego do jednego worka wrzucać takie osoby z pedofilią.

  6. Czyli: Ty możesz wysuwać absurdalne przypuszczenia.
   Jak ktoś wysuwa podobne wobec Ciebie i Twojego otoczenia, to już jest nadużycie?
   RZ

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *