Żydzi rozstrzelani

 4-0 w meczu kadry PZPN z żydami w eliminacjach do mistrzostw Europy robi wrażenie, lecz najdziwniejsze było to, że do momentu strzelenia trzeciego gola Polacy byli o klasę lepsi. Nie „trochę”, lecz „o klasę”.
Później to już było grane w chodzonego, ale Polacy sobie mogli na to pozwolić, a że żydzi też człapali, to już ich problem.
Ciekawe, jak podopieczni trenera Brzęczka byli motywowani. Nie znając tajemnic szatni trudno to ocenić, ale na pewno była to mobilizacja bardzo skuteczna.
Może… może zawodnicy dowiedzieli się, że jeśli żydzi zwindykują Polskę na na 300 miliardów dolarów, to na tym ucierpi również majątek piłkarzy i ich rodzin?
RZ, fot. money.pl

komentarzy: 26

 1. Na pocieszenie, żeby nie było, że gospodarz jest skąpy i niegościnny,tuż po porażce z gojami, powinięto za pomocą biura antyterrorystycznego islamistę w Czeczenii, któremu nie wystarczał już hajs z KSW, polskie obywatelstwo, piękna żona słowianka, tylko wzorem rodzinnych klanów rozpoczął pomnażać dutki procederem z furami kolidującym z miejscowym prawem.

 2. Spalonych… ze wstydu południowy wiatr zabrał prosto do domu… do najdalej wysuniętego w kierunku równika kraju Europy…… Wschodniej jak domniemam bo z zachodniej Europy tylko Szwajcaria i Norwegia nie są członkami UE a Środkowej Macedonia, Czarnogóra, Kosowo i Serbia… więc „Starsi bracia w wierze” muszą być z europy Wschodniej. Łatwiej się przestrzeliwuje z karabinu palestyńskie matki z dziećmi na rękach niż strzela bramki. Łatwiej strzelać do tłumu szmatogłowych z kamieniami w dłoniach niż wykonać rzut wolny….Odwaga jak u Ukraińskich siepaczy, łatwiej czołgiem rozjechać starego Opla, łatwiej sterowanym pociskiem zawalić kamienice z ludźmi w środku niż zagrać 90 minut fer plej…. Oj widać korozję i Instytucji państwowych i sportu i chęci trwania w „morzu arabskim”….
  P.S. Chętnych do walki o Izrael tak samo jak o Samostijną coraz mniej a i determinacja słabnie u tych co starają się wytrwać.

  1. @W 18, w związku z tym, że prowokacja, to moje drugie imię, a zatem z zasady lubię się nie zgadzać z interlokutorem, dlatego zrazu … zgodzę się z Tobą i … przyznam Ci rację. Oczywiście, że łatwo jest celować do pustej bramki z dwóch metrów (lufa skierowana w matkę z dzieckiem), dziecinnie prosto jest wykonać rzut karny z bramkarzem z powiązanymi rękoma (tratata do ,,szmatogłowych” z kamieniami), fraszką i betką zarazem jest okiwanie przeciwnika wcześniej sfaulowanego (trask po starym oplu). Ale pomimo tej wczorajszej plugawej, niehonorowej i upokarzającej porażki na warszawskich błoniach, drużyna ,,starszych braci w wierze” ma na koncie przecież wiele dalece bardziej spektakularnych tryumfów niż ta nasza wczorajsza nad nimi wiktoria. Tak historycznie, to np. w dość długo rozgrywanym meczu 1948-49, młodzicy jeszcze z Izraela, tacy U – 18, sprawili niezłe manto połączonym reprezentacjom egipsko- iracko- syryjsko- transjordańsko-libańskim, a blisko dwadzieścia lat później w ,,meczu sześciodniowym” – okrzepła i wytrenowana już co prawda kadra żydowska, wszak nadal nie faworyt wspomnianych zawodów, wręcz rozniosła w pył znów połączone ekipy z Egiptu, Syrii i Jordanii. Z bardziej sensacyjnych i spektakularnych należy jeszcze wymienić i podać do publicznej wiadomości, że i Żydzi mają swoje zwycięskie Wembley (u nas był zwycięski remis, u nich pełna pula, bez podziału punktów), także w 1973 r ze względu na dzień rozgrywanej potyczki, nazwany ,,meczem” Jom Kipur. O drobnych sparingach towarzyskich jak odnotowane wszakże przez kroniki ,,Inferno” także należy pamiętać. A później …, no cóż, drużyna Izraela była już zawsze faworytem i rzadko wynik końcowy był inny niż przewidywany w zakładach bukmacherskich. Dlatego, na drugi raz, nim zaczniemy dokonywać zbyt efekciarskich a nie do końca zgodnych z szerszym planem wydarzeń paraleli, nie ulegajmy bieżącym emocjom nadmiernie, bo one skracają perspektywę, wywołują amnezję historyczną i dlatego poza efekciarstwem niewiele w nich sensu, prawdy i wartości poznawczej.
   Na marginesie dodam, że nasza husaria zarówno ta militarna jak i sportowa nie samymi zwycięstwami karmiła swój lud ukochany. Otóż był czas, gdy nasz król, a właściwie jego czasza zatknięta na pice wędrowała z rąk do rąk pogańskich Osmanów, a z bliższej historii, którą i moja pamięć przechowuje, do dziś przeżywam przyjazd orłów biało-czerwonych na tarczy i workiem piłek wbitych w naszą siatkę przez wrażych duńskich wikingów.

  2. @Umberto e co
   Pamiętaj jednak skąd wywodzili się ci począwszy U-18 a co reprezentowali i co dziś reprezentują sobą ich muslimowi bracia po krwi.
   Szeroko pojęty świat arabski to od kilkuset lat zacofanie i to wielkie w porównaniu do świata zachodniego i dalekowschodniego.
   Jako ciekawostka to kilkanaście lat temu pewien naukowiec z Izraela rozpowszechniał teorię o potomkach żydów starożytnych. Jemu wychodziło, że bardziej żydowscy są dzisiejsi Palestyńczycy a ci co mieszkają w Izraelu to daleko pochodna pomieszana ze wszystkim co możliwe nacja.
   Pomimo, że daleko mi od jakichkolwiek uprzedzeń to szlag mnie trafia, że przypadku wczorajszego meczu wszyscy dostali jakby sraczki w tym co robią czy mówią. Cieszynka snajpera wyparowała, tytuły pomeczowe nagle inne niż zawsze. Bez jaj…

  3. @Michuchu – poruszyłeś kilka kwestii bardzo złożonych i trudnych nawet dla badacza specjalisty. Dlatego zacznijmy od stosunkowo najprostszej sprawy – poprawności politycznej. Pojawienie się w życiu społecznym szczególnej dbałości i delikatności wobec Żydów w kontekście ich cierpień i tzw Zagłady, nazwij sobie jak chcesz: szantażem moralnym, uzusem społecznym, prawdą historyczną, szacunkiem, pamięciom dla ofiar, czy też memento dla całej Planety etc. Faktem jest, że lobby żydowskie, podkreślając wyjątkowość skali i metody przemysłu zagłady zastosowanego wobec ich narodu, skłoniło świat do oddania im szczególnej pamięci, szacunku a nawet ,,przywileju” bycia nadofiarą. Czy nie mają do tego prawa? Myślę, że mają, tak jak my mamy prawo walczyć z ,,polskimi obozami śmierci” czy podkreślaniem roli JP II i Solidarności w obaleniu komuny, uśmiechając się z politowaniem, że spektakularne wywalenie kilku cegłówek z muru w Berlinie, to nie przyczyna a jedynie efekt działań tych pierwszych (patrz polityka historyczna). Brak Piątkowego pif paf na meczu z Izraelem nie odbieram jako ,,sraczki” i przesadnej delikatności, widocznie sam piłkarz albo ludzie mu doradzający uznali, że będzie to gest niewłaściwy. W życiu społecznym, na ogół, zachowujemy się według określonych norm społecznych. W przypadku Piątka zadziałała taka norma. Tak samo jak na herbatce u nobliwej cioci, starałeś się, jak sądzę, nie pociągać nosem, nie puszczać wiatrów albo wstrzymywać się przed nadmiernym odbijaniem, a w dniu matki i w dniu urodzin teściowej, pomimo niechęci, składałeś życzenia do telefonu podsuniętego przez żonę, bo szacunek rodzicielce partnerki się należy, co nie?
   Byłem niegdyś we Lwowie i gdy zobaczyłem, że szkoła rolnicza, do której uczęszczał mój dziad nosi obecnie imię Stepana Bandery, to poczułem się zraniony, pomimo, że miejscowa ludność nie widzi w tym nazewnictwie nic niezwykłego. Proponuję, miejmy odrobinę wyrozumiałości dla obcego i jego uczuć.
   Druga sprawa …, trzecia sprawa …, czwarta …, piąta … nie nie będzie wywodów w tym miejscu na pozostałe sprawy – brak czasu, ale obiecuję, że przy okazji pogadamy szerzej o polityce, religii, mitologii i konsekwencja z nich płynących dla państwa położonego na wschodnim wybrzeżu Morza Śródziemnego

  4. A ja twierdzę, że dawanie sobie narzucić „ichnią” narrację jest drogą do samozagłądy.
   Ty mówisz o pierdzeniu u babci, a ja powiem, że to oni pierdzą w moim mieście, na mojej ulicy, pod moim domem. Nie widzi im się „strzelanka” Piątka? A guzik mnie to obchodzi. Tym pozwalaniem na rozpychanie się łokciami i przesuwaniem barier już przegraliśmy. Tak w kwestii polityki historycznej z żydami i Niemcami, jak i w kwestii obyczajowej z pedrylami. Jedni i drudzy włażą nam przez taką politykę poprawności na głowy.
   RZ

  5. @Umberto e co
   Kiedyś nazwałeś się liberałem ale tu to lewicujesz ( może się mylę, nie wiem to Twoja sprawa a na pewno nie wtrącam się w Twoje poglądy)
   Wiesz co….w ’97 wyszła taka płyta „12 groszy” i pewna nowomowa została tam wyśmiana. W skrócie: nie Murzyn tylko Afroamerykanin.
   Kolejna sprawa. Cofnijmy się do lat II WŚ. Który naród poza Polakami postawił się Niemcom i zarazie komunistycznej. Czy nie wywołało to furii Adolfa z jednej strony a z drugiej transporty na Syberię nie powinny wywoływać wstrzemięźliwości wszystkich innych wobec Polaków? Znasz przy tym takich, którzy witali Armię Czerwoną z radością?
   Jak nikt inny w Europie i na świecie przez setki lat byliśmy ostoją dla tego narodu. Legenda głosi, że język polski o włos nie został językiem urzędowym w Knesecie.
   Może przesadzę ale jednak formułuję tezę, że mocno przyczyniliśmy się do istnienia dzisiejszego państwa Izrael.
   O ironio…dlaczego tam nas nikt nie szanuje tylko poucza jak mamy się zwracać i jakie formy grzecznościowe przyjmować.
   Dobra nie podoba się Tobie takie a nie inne podejście to jest Twoja sprawa ale nie prostuj tych, którzy myślą inaczej. Nie utrwalaj też narracji lepszego traktowania jednych kosztem drugich bo wpisujesz się w nurt wyśmianej przez normalnego liberała poprawności politycznej.

 3. Przy trzeciej bramce to już był pewny antysemityzm a przy 4 kamienice hurtowo będziemy oddawać razem z całymi miastami.
  Wiecznie knuje żyd, a dziś dzień po meczu coś mi się wydaje, że w sposób „szczególny” będą myśleć o nas.

 4. „Ciekawe, jak podopieczni trenera Brzęczka byli motywowani”

  Sami się zmotywowali jak niegdyś nasi za Lenczyka i olali debilne zamysły taktyczne „trenera”. Innej możliwości nie widzę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *