Dysonans

 Informacją dnia było mordobicie fanów Widzewa Łódź z „całą resztą” przed meczem kadry PZPN w Macedonii.
Kilka tysięcy ludzi z Polski na trybunach i fatalny poziom samego meczu, w którym punkty i d… selekcjonera uratował chciany przez kibiców i niezbyt chciany przez selekcjonera Krzysztof Piątek – tak najkrócej można opisać występ ekipy Bońka na Bałkanach.
W poniedziałek wielu czeka dysonans poznawczy. W eliminacjach mistrzostw Europy Polacy będą grać z żydami. Teraz rzut oka na mapę Europy i proszę sobie szukać Izraela do woli.
Rosja i Turcja przynajmniej w części leży w Europie. Związki Armenii, Azerbejdżanu i Kazachstanu z Europą są śmieszne – jeszcze 30 lat temu były częścią imperium aspirującego do bycia krajem europejskim. Natomiast związki Izraela z Europą są wyłącznie… nie, nie ma żadnych związków.
Krzysztof P. fot. żydzi w/g volteira

PS: Koszulki „Tu jest Polska a nie Polin” dostępne w sklepie sklepkibol.pl

komentarzy: 9

  1. Flag narodowych nie wolno kroić, ale po sławetnej akcji WRWE w Marsylii jak to powiedział jeden z ŁKS-iaków : „oni nie są godni by jeździć z flagą w barwach narodowych”, więc ją im skrojono i wycięto z niej orzełka.

 1. Przed meczem, z żydowskim szmelcem,naszej”Repry”spodziewam się jakiś represji służb,może być że się mylę ale ci którzy zasiądą na trybunach będą ostro weryfikowani i pilnowani, przed meczem i po. Ciekawe co to będzie.

 2. Wiem że nie na temat przepraszam , wiem też że niektórzy mają z tego beke że nawiedzeni mówią tego nie można tamtego nie można i że niedługo nic nie będzie można … ale to istotne … Wielkie Korporacje wszystko co robią robią dla kasy i zysku akcjonariuszy i jeśli zobaczą że pakowanie się w jakąś inicjatywę polityczną czy wsparcie jednej mniejszości wbrew większości okaże się dla nich nieopłacalne … to po prostu przestaną to wspierać … wiec proszę zwracajcie uwagę gdzie co kupujecie kupujcie świadomie.

  https://businessinsider.com.pl/firmy/strategie/firmy-i-marki-wspierajace-spolecznosc-lgbt/nvm68wg

  na pewno wiecie jak środowiska LGBT szczują sponsorów na Zosie Klepacką złotą medalistkę a sponsorzy patrzą poprzez pieniądz i widzą że te środowiska są krzykliwe i bardzo opiniotwórcze wiec ich wspierają finansowo i lemingi łykają tą propagandę z TVNazi gejzety Wyb. i te wywody ekspertki od wszystkiego i niczego Kingi Rusin ..
  Warto się przeciwstawiać i nie iść z głównym ściekiem bo zawsze normą był ogół a nie margines !!!

  https://za-klepacka.pl/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *