Lobby odzieżowe

 Liverpool wygrał Ligę Mistrzów. Najstarsi kibice Śląska mają sentyment do tego klubu, gra Śląska z Liverpoolem przyciągnęła na Stadion Olimpijski nieprzebrane tłumy w bardzo zimny, późnojesienny dzień 1975 roku. Mówiło się o 50 a nawet 60 tysiącach na trybunach.
Teraz widzów liczy się co do jednego, nawet na tak wielkich obiektach jak ten w Madrycie, gdzie rozgrywano finał LM.
Z kibicowskiego punktu widzenia o najważniejszym meczu klubowym w roku 2019 na świecie wiele powiedzieć nie można. To, że fani Liverpoolu parę razy fajnie zaśpiewali, to że mieli z sobą parę niewielkich flag, to, że odpalono jakiś malutki dymek, który na polskich stadionach byłby niezauważalny, a ten z Madrytu to musiały pokazać telewizje, takim był wydarzeniem… to nad Odrą i Wisłą wzbudza tylko uśmiech. O kibicach Tottenhamu Londyn w ogóle nic nie można powiedzieć.
Elementem, który przyćmił grajków i kibiców była blondyna, która sobie pohasała bo boisku w 18 minucie meczu.
Chyba już wiadomo, jaki rodzaj strojów kąpielowych będzie w tym roku hitem nie tylko na europejskich plażach. Firmy odzieżowe w ekstazie.
RZ, fot. autor NN

komentarzy: 12

    1. Ekologiczno-logistyczno-polityczno-kibicowsko-piłkarsko-racjonalnie żaden. Jedna przesłanką okazała się decydującą (jak zawsze) – baryłka ropy naftowej i środki z niej otrzymywane (w tym przypadku przez chciwą UEFĘ).

    1. Dostanie zapewne surową karę finansową, która suma sumarum, okaże się znikoma wobec gratyfikacji za zaprezentowaną goliznę. No i oczywiście dostanie zakaz stadionowy , ale i to przeżyje. Na meczu była zapewne po raz pierwszy i… ostatni. Niemniej przyznam, że pojawienie się tej pani, u niektórych kibiców, mogło wywołać więcej emocji niż niejeden mecz ekstraklasy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *