Cebula jak pomarańcze

 Poniżej – instrukcja dla mieszkańców Dolnego Śląska i Opolszczyzny na kogo można zagłosować na liście numer 1. podczas wyborów do Europarlamentu, które odbędą się w najbliższą niedzielę
Dlaczego nie na inną listę? Bo inne to albo pedryle (Wiosna, Razem), albo bezsensowni (Kukiz), albo sprzedawczyki i nieudaczniki (PO i PiS).
O dwóch nie ma się co rozpisywać. Pedryle to pedryle. Każdy wie kim jest pedryl.
Kukiz – na kiego grzyba głosować na formację, której członkowie głosują: 5 za, 5 przeciw, a 5 się wstrzymuje. Na dodatek przez 4 lata pobytu w Sejmie nie potrafili zbudować żadnych struktur. Do tego stopnia są niewydolni, że podpisy pod listy poparcia musiał im zbierać PiS, z którym Kukiz już się powoli dogaduje. A wszyscy sensowniejsi posłowie tej formacji już z niej pouciekali. Najczęściej do Konfederacji.
O PO też nie ma co pisać. Zwłaszcza na zachodzie Polski. Tu handel powoli opanowują firmy niemieckie, fabryki przechodzą na własność niemieckich przedsiębiorstw, środowiska kulturalne są dofinansowywane z Niemiec nie po to, by krzewić polskość. To efekt radosnej wyprzedaży polskich zasobów z lat poprzednich.
Co można na koniec kampanii wyborczej napisać o PiS-ie nowego, skoro wszystko już zostało na Fanie obsmarowane?
To, że mając przez 4 lata prezydenta, rząd, większość w Sejmie i Senacie nie potrafili zrepolonizować mediów ani wsadzić bohaterów 320 afer PO, co zapowiadali? O tym, że są nieskuteczni – pisaliśmy. O tym, że się dogadują z żydami w sprawie haraczu nakładanego na Polskę – pisaliśmy. Więzienie za memy, za karpie, za siedemnastolatka zabranego na polowanie przez ojca, za palenie kukły z pejsami… Wszystko już było. Ale jest hicior nad hiciory.
Jest taki segment gospodarki, w którym w ciągu roku można zrobić niemal wszystko. Rolnictwo. Niemal – bo są sady, które zanim owocują rosną parę lat. Ale oprócz owoców – rok, to cały cykl produkcyjny. Czyli za PiS-u mamy do czynienia z czwartym cyklem. I wiecie co? Poszedłem wieczorem do Fresha. Warzywa kupuję na bazarku, ale wieczorem bazarek zamknięty. A potrzebnych było parę cebul.
Wiecie ile kosztowała we Freshu cebula? 5,99. Obłęd.
Więcej niż litr benzyny. Cebula, której w Polsce można zebrać miliony ton jest w cenie pomarańczy.
No to mamy wybór między Konfederacją a tymi, którzy doprowadzili do cen z kosmosu.

Okręg numer 12 – Dolnośląskie i Opolskie
Lista nr. 1 KONFEDERACJA

1. IWASZKIEWICZ Robert Jarosław, 56 lat, inżynier budownictwa, Wrocław
2. ŻUREK Piotr Grzegorz, 46 lat, kierowca, Wrocław
3. POPLICHA Dagmara Ewa, 32 lata, lekarz medycyny, Opole
4. SZKARUPSKI Daniel, 28 lat, pracownik obsługi klienta, Opole
5. CZERNIAK Hubert Stanisław, 58 lat, lekarz medycyny, Petrykozy
6. GIELERT Katarzyna Zofia, 40 lat, architekt, Jelenia Góra
7. JARMUŁOWICZ Lidia Maria, 59 lat, prawnik, Wrocław
8. BIELECKA Halszka Beata, 33 lata, filolog rosyjski, Wrocław
9. DASZYŃSKA-HERCUŃ Anna Maria, 42 lata, nauczyciel, Dzierżoniów
10. KORWIN-MIKKE Janusz Ryszard, 76 lat, publicysta, Otwock

Co wiadomo o tych ludziach?
To, co nabiegowo udało się znaleźć o nich:
1 Iwaszkiewicz, europoseł VIII kadencji. Tytuł mgr inż. budownictwa rolniczego uzyskał na Akademii Rolniczej w 1986 roku. W roku 1987 założył własną działalność gospodarczą jednocześnie podejmując pracę etatową w Zakładach Chemicznych Rokita, gdzie po kilku latach został dyrektorem kompleksu. Żonaty od 32 lat, żona Małgorzata, lekarz medycyny, dwóch synów. Nie należy do partii politycznej.
2 Żurek członek Ruchu Narodowego.
3 Poplicha Jest specjalistką od chorób wewnętrznych. Pracuje jako lekarz m.in. w Szpitalu Wojewódzkim w Opolu oraz Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym w Opolu. Zna języki obce.
4 Szkarupski członek Ruchu Narodowego
5 Czerniak – specyficzny typ, wolnościowiec. „Nie p…li się w tańcu, pogoni kota lewakom” – to jeden z komentarzy jaki znalazłem szukając czegoś o nim.Tu jego spot wyborczy https://www.youtube.com/watch?v=sor57D1Rvj8
6 Gielert nie należy do partii politycznej
7 Jarmułowicz nie należy do partii politycznej
8 Bielecka członek partii politycznej: Partia Kierowców, wcześniej związana z Kukiz”15
9 Daszyńska-Hercuń ukończyła studia wyższe. Pochodzi z Dzierżoniowa. Pracuje jako nauczycielka w szkole. Nie należy do żadnej partii politycznej.
10 Korwina ktoś nie zna? Gość, dla którego liczy się tylko gospodarka. Prezes partii Korwin.
Roman Zieliński, fot.tvp info, wpolityce.pl,

Osobiście jestem zadowolony, że na liście w naszym okręgu nie ma nikogo z ekipy Marka Jakubiaka, któremu nie ufam zbytnio. Osobiście zagłosuję albo na Halszkę, albo na Czerniaka. Zadecyduje impuls przy urnie.Chociaż jeśli #K będzie mieć miejsce biorące z naszego okręgu, to niemal na pewno dostanie się Korwin.

komentarzy: 40

 1. Na Nowym Dworze 70% głosujących, to starsi ludzie, którzy wracają z mszy. Jak myślicie na kogo zagłosują? Konfederacja źle dobrała nazwę – Secesja upadła. Mam nadzieję że się mylę.

 2. Od wieków nasz kraj był szarpany, podgryzany, niszczony przez kilka zainteresowanych stron. Nie inaczej jest w tej chwili. To jasne. W „instrukcjach głosowania” na fanie znajdujemy tęczowych pedryli, lewackich pedryli, pedrylskich pedryli, marionetki żydowskie i marionetki niemieckie. Norma. Znając jednak historię oraz obecne uwarunkowania geopolityczne, zastanawia mnie fakt, gdzie się podziali stronnicy rosyjscy. Przecież oni są. Byli i niestety zapewne jeszcze będą. Rosyjskie i radzieckie służby zawsze działały w Polsce. A tu nagle nie ma ich w wyborach do europarlamentu?! Niemożliwe! Muszą być. Na której więc liście są rosyjskie marionetki?

  1. Rozumiem podprogową insynuację.
   To odpowiem tak:
   1. ilu (i jakim) komitetom nie udało się zebrać odpowiedniej liczby podpisów?
   2. Ile (i jakich) komitetów wystartuje jedynie w paru okręgach wyborczych? (Oczywiście ich szanse na przekroczenie progu wyborczego są równe zeru)
   3. Ile pieniędzy Rosja obecnie może wydać na działania w Polsce?
   Dla lepszego zorientowania się w temacie – Rosja to obecnie 80 miliardów dolarów rocznie na zbrojenia. Ich problemy to Chiny (trwa zaludnianie Chinolami Syberii wschodniej). Mają poważne problemy w tzw. podbrzuszu (Kazachstan, który ucieka im gospodarczo w związki z Chińczykami). Wciąż mają napięte stosunki na Kaukazie, gdzie starają się wciągnąć w swoją grę Azerów i Ormian oraz mają zimną wojnę z Gruzinami. Wojna na Ukrainie – to również środki, jakie trzeba asygnować. Ponadto globalna wojna z USA, którą przegrywają na całej długości.
   Dodać do tego zaangażowanie w konflikt na Bliskim Wschodzie…
   Pytanie: ile środków mogą przeznaczyć na destabilizację polskiej sceny politycznej? I jakie to środki?
   Oczywiście, że Ruscy w Polsce chcieliby ugrać coś dla siebie i jest naiwnością sądzić, że nie robią nic. Ale przyjmując narrację Sakiewicza, że Ruscy powodują napięcia między Polską a żydami, żeby wyrzucić amerykańskie bazy z Polski, to bo oznaczało, że najlepszymi agentami Putina są sami Amerykanie i żydzi chcący od nas pieniędzy, których Amerykanie popierają. A Konfederacja jest amerykańskim ramieniem ruskich knowań.
   Na miejscu Rusków nie obstawiałbym Wiosny (ma wsparcie z Niemiec, więc wiadomo w czyją grę gra to ugrupowanie) ani PO (to niemal jawna ekspozytura intersów niemieckiech). Na pewno nie PiS, bo PiS chętnie wystrzeli Polskę w powietrze dla USA. Na bank kibicują Zandbergowi (ideologicznie im jest bliski), Konfederacji (bo Konfederacja nie jest zintegrowana ani z Niemcami, ani z Amerykanami) i Kukizowi (bo to ugrupowanie nieokreślone). Czy Rosja sponsoruje kogokolwiek? Prawdę mówiąc – wątpliwe. Gdyby choć kopiejka poszła na kogokolwiek, to służby, którymi zawiaduje PiS, natychmiast takie informacje by wykorzystały. O ile mogłyby strategicznie zamilczeć w przypadku Zandberga, to w przypadku Konfederacji byłby wrzask taki, że w TVP nie byłoby innego tematu.
   RZ

  2. Tak Romku, doskonale rozumiesz sens moich pytań, których jednak nie uważam za insynuację, ale stwierdzenie faktów. Myślę jednak również, że nie ma sensu się przerzucać słówkami. Jeśli chodzi o fakty, to Rosja mimo wielu problemów (Chiny, USA, Syria, Kazachstan…) zdecydowanie posiada tyle środków, żeby interesować się wyborami do PE w naszej części Europy. Bez wątpienia w jej interesie jest wzmacnianie swej pozycji nie tylko w Europie Zachodniej, ale także w państwach nadbałtyckich, na Ukrainie i u nas, w Polsce. Ad 1 – to nie ma znaczenia, Rosja ma środki i możliwości, żeby wspierane przez nią komitety miały to, co potrzeba. Ad 2 – jw. Ad 3 – Niezależnie od tego, ile środków musiało zostać przerzuconych na inne kierunki, bez wątpienia nie zabraknie ich na to, aby poprowadzić lub wesprzeć u nas kampanię sił, których działania będą po myśli Rosji . I ponownie – niemożliwe jest, żeby Rosja odpuściła nasze wybory! Żeby nie miała sensownego gracza. Interes Rosji jest czasami zbieżny z niemieckim, ale to dwaj różni gracze. I gdzieś mam w tym momencie narrację Saka, o której wspominasz i Twoje jej rozumienie. Nic mi do tego
   Romku, po prostu zwyczajnie pytam, czy Ty osobiście, wystąpiłbyś kiedykolwiek w Sputnik TV, czy wyrażałbyś poparcie dla Putina?

  3. Jajcarz z Ciebie niezły.
   „gdzieś mam w tym momencie narrację Saka,” i „wystąpiłbyś kiedykolwiek w Sputnik TV, czy wyrażałbyś poparcie dla Putina” są z sobą sprzeczne. Po tym, jak Braun wystąpił w „Sputniku” to właśnie Sakiewicz i TVP rozpętały burzę. O (uwaga) nie to co powiedział, ale dla kogo ten wywiad. To kpina z inteligencji ludzi.
   Jeśli PiSowcy tak bardzo przestrzegają tej zasady, to niech nie udzielają wywiadów „Deutsche Welle”, ani tym bardziej TVN, z której nie można ich wygonić.
   Przy czym Sakiewicz i TVP sami nałożyli na Brauna i Konfederację bana. Do tego stopnia, że słowo „Konfederacja” nie przechodziło przez usta polityków tej partii (słynne wypowiedzi Czarneckiego, oraz samego Kaczyńskiego).
   Gdzie mieli się wypowiadać i dlaczego nie krytykowano treści?

   Dalej:
   „Niezależnie od tego, ile środków musiało zostać przerzuconych na inne kierunki, bez wątpienia nie zabraknie ich na to, aby poprowadzić lub wesprzeć u nas kampanię sił, których działania będą po myśli Rosji”
   Nawet powiem Ci, skąd je mają. A z węgla, który ruscy agenci kupują od Rosji.
   Kto kupuje?
   Polska pod rządami PiS.
   Trochę zażartowałem skracając wywód, ale tak naprawdę to nie jest żart. Jak PiS jest taki pryncypialny wobec Rosji, to niech będzie zwłaszcza na odcinku ekonomicznym. Bo ekonomicznie to na miejscu Rosji wspierałbym PiS, bo jedno gada, drugie robi.
   RZ

   PS sorki, nie odniosłem się do „chwalenia Putina”.
   No to się odniosę.
   Tak, zdarzają się wypowiedzi różnych polityków w których czuć podziw/ respekt dla działań Putina. Jak by nie patrzeć – jest skuteczny w tym co robi. Rozumiem frustrację PiS-u na tym polu. Przez 4 lata mają prezydenta, premiera, rząd, większość w Sejmie i Senacie i nie potrafią zrobić głupiej reformy sądownictwa, prostej repolonizacji mediów, czy nawet najprostszej dekomunizacji. W takich przypadkach własnej totalnej bezradności skuteczność Putina musi ich wnerwiać. I to bardzo.

  1. Wewnętrzne sondaże PiS-u wykazały coś innego. Stąd taka nerwowość się pojawiła w ich szeregach, że nawet sam naczelnik wyszedł do ludzi z pogadanką o nie oddawaniu niczego. Przy czym bardzo uważał, żeby w kontekście roszczeń nie powiedzieć ani razu słowa „żydzi”.

  2. @Obsertator W ostatnich wyborach do europarlementu sam Korwin (w tym czasie pod nazwą Kongres Nowej Prawicy bodajże) wszedł bez problemu. Teraz jest Korwin, Liroy, Braun, Narodowcy i wielu innych. To dlaczego mają nie wejść? U mnie w gronie znajomych jest duże ciśnienie na liste nr 1, gdzie w ostatnich wyborach byłem jednym z niewielu który głosował na Korwina. Widać to po szczególnie na pejsbuku jak dużo osób popiera konfederacje. Nawet kolega któremu zawsze było bliżej w lewo,ostatnio mi mówi że głosuje na 1.

 3. Kandydatka numer 7 to jest Jarmułowicz czy Jarmułkowicz? Bo są dwie wersje nazwiska w tekście. Jako prożydowski pisowiec zainteresowałem się bardzo tą kandydaturą, ale proszę o bardziej precyzyjne dane.

  1. Dzięki za zwrócenie uwagi.
   Jak się pisze o PiS-ie to cały świat judzi i podświadomie przerabia wszystko na żydowskobrzmiące.
   Coś jak u pisowskich pelikanów. Wszędzie widzą ruskie onuce i agentów Putina.

   PS Polecam na youtube geopolityczny tygiel odc. 102. Bardzo dobry, wręcz idealny, jeśli się tylko odejmie z niego ruskie zwidy dr. Targalskiego.
   RZ

 4. Przyznam szczerze, że krew mi się zmroziła w żyłach gdy zapoznałem się z listą kandydatów Konfederacji i z preferencją Redaktora Naczelnego w niedzielnych wyborach.
  Kandydat nr 5 – nazwany tu specyficznym typem. Delikatnie.
  Tymczasem to zwykły szarlatan.
  I teraz sam nie wiem czy na niego nie głosować, żeby pomóc go wypchnąć z Polski.

  1. Doskonały powód, by go wysłać do PE.
   I powiem tak, że chyba mnie przekonałeś.
   RZ

  2. Żadko tu pisze,ale Twój komętarz mnie zastanowił odrobinkę. Mam pytanie do Ciebie.Po czym wnosisz ,że Czerniak to szarlatan? Leczyłeś się u niego czy powielasz opinię „pelikanów”?

  3. Zgadzam się w 100% z określeniem szarlatan. Nie jestem pelikanem, pracuje w branży medycznej, widziałem schematy leczenia tego „lekarza” oraz jego popisy na YT i jest to porażające… Wiem, że ludzie w obliczu choroby i braku skutecznych metod leczenia chwytają się każdej deski ratunku ale ta deska to zwykłe próchno… Myślę, że to dobry kandydat na export.

  4. MINIUNR, mój komentarz był dłuższy, został skrócony przez redakcję.
   Pochodzi z Petrykuz, taka wieś praktycznie na pograniczu łódzkiego ze Świętokrzyskim. Koło Białaczowa.
   Wieś ma stację benzynową.
   Moja Żona mieszkała wioskę obok więc przy okazji Świąt gdy zabrakło to ta stacja w Petrykozach była jedynym ratunkiem.
   To jako anegdota. Natomiast w rodzinnej miejscowości nie jest szanowanym obywatelem.
   Wpisz sobie w google Czerniak szczepionki, poczytaj i wyciągnij wnioski.

  5. Czerniak porusza ciężkie tematy obnażając schematy działania mafii farmaceutycznej i za to jest piętnowany wszędzie gdzie tylko może być, to samo Jerzy Zięba czy Dr Jaśkowski. Szczepionki w wielkim skrócie: popatrz wzrost przypadków autyzmu i równoległy wzrost szczepionek podawanych po urodzeniu w ostatnich 30 latach. Moje roczniki (86) zero znanych mi przypadków a teraz często się słyszy że ten czy tamten. Skład szczepionek – m.in. rtęć i aluminium – neurotoksyny. Ale jak zapytasz to nikt nie jest w stanie Ci tego podać, gdzie w tym samym czasie byle jaki głupi apap czy coś tam musi mieć taką wielką instrukcje rozkładaną na 6 razy. W Polsce i w Bułgarii jest największy rygor jeśli chodzi o obowiązkowe szczepienia, np. w Anglii jest dobrowolnie a Amisze w USA nie szczepią się w ogóle i jakoś nie tych epidemii odry, którymi nas się teraz straszy.Mógłbym tu napisać ze 4 strony ale to nie ten portal, ale proponuje wyłączyć tv i samemu coś poszukać i przeanalizować.

  6. Świetna książka. Powieść w realiach białych ludzi z Afryki. „Wierny ogrodnik”.
   Trochę szumu narobiła w środowisku farmaceutycznym. Pokazała brudną grę lobby farmaceutycznego i to, że nie wszytko, co masz na papierze jest zgodne z rzeczywistością ukazane w wersji dla lemingów.
   Książka została przeniesiona na ekran, lecz ponoć obraz jest znacznie słabszy od tekstu.

  7. @Magic Szczepionki nie są nawet badane przez sanepid. Jedną z nich wprowadzono do Polski poprzez prawo które używa się tylko na wypadek wojny. Ta strona co podałeś to typowy sponsoring big pharmy czy czego tam.
   Ile jest skandali z żywnością? To myślisz że w farmacji jest inaczej?
   https://www.youtube.com/watch?v=5HyNAIRs7g0
   polecam dr Jaśkowski
   Jest także film pt. „Zaszczepieni” ang „Vaxxed” ale już chyba usunęli z yt jak ktoś będzie chciał to gdzieś tam znajdzie. Polecam obejrzeć zwłaszcza Tobie.

 5. Ważniejsza kwestia to ile za 1kg. cebuli dostaje polski rolnik. Ile za jabłka, porzeczki… Ciekawe też dlaczego ,,miastowi” nie biorą udziału w protestach chłopskich. Dlaczego wierzą, że Ukraińcy potrzebni są przy zbiorach, kiedy po opłaceniu zbieracza do ceny owocu w skupie rolnik musiałby dopłacić. Dlaczego Morawiecki daje po 80 mln. na niemieckie różne lufthanzy, zamiast dać po 1milionie młodym Polakom aby umożliwić powstanie lokalnych przetwórni owoców i warzyw. Dodajcie muzea poliny, cmentarze, teatry, mykwy dla żydów. 500 domów dla Mosulu i setki zamarzniętych co zimę bezdomnych Polaków. 1 mld. dla komunistów wietnamskich. A ile dla Ukrainy?

  1. I to właśnie jest skandal. Jako kraj mamy olbrzymi dług a rozdajemy pieniądze innym. Należałoby wpisać wprowadzić ustawę, która zabrania przekazywania pieniędzy innym krajom dopóki Polska ma dług.

 6. Płody rolne są drogie bo w ubiegłym roku była susza więc mniejsza podaż to i cena większą w tym roku jak narazie pogoda jest lepsza więce powinny ceny być niższe ceny … Ale do zbiorów jeszcze trochę czasu… I różne psikusy pogoda może sprawiać…. A co do ceny cebuli i innych warzyw to zamiast siedziec przed komputerem to lepiej we własnym ogródku wychodować je a nie narzekać że drogie… PiS ma swoje wady ale akurat pogoda i urodzaj w polu nie od niego zależy o wszystkim decyduje wolny rynek a że jest czegoś mało to i cena skoczyła. Poprzednie lata było wiele żywności tak tanie że nie opłaciło się zbierać tego co obrodziło, więc zmniejszyła się ilość uprawianych warzyw do tego susza i teraz efekty widać. Rozpisałem się ale ja mieszkam na wsi i po pracy trochę się dodatkowo tym zajmuje bo parę ha posiadam, ale nie tyle żeby z tego wyżyć
  więc mam inne zapatrywanie na to od mieszczuchow.

  1. Przyznasz, że gdyby polski rząd bardziej restrykcyjnie patrzył na ściąganie warzyw zza granicy, w tym zza granicy UE, oraz był aktywniejszy w szukaniu rynków zbytu, to rolnictwo, które jest żyłą złota (co rok z niczego wyrasta świeże dobro), byłoby w zupełnie innym miejscu, niż jest obecnie?
   RZ

  2. Jest drogo, bo prawie wszystko jest ściągane z zagranicy !! Kiedyś, jak rozmawiałem z rolnikiem i mi powiedział, że na giełdzie w Katowicach 90% produktów pochodzi nie z Polski (głównie Niemcy), to nie wiedziałem co mu powiedzieć. Kolejna sprawa, jak sadownicy z owocami chodzą od domu do domu i za grosze sprzedają swoje zbiory, bo nie mają z czego żyć, a patrząc na ręce tych ludzi, to widać ogrom ciężkiej pracy jaki muszą włożyć, a w zamian dostają wielkie G.

  1. A ile tej pietruszki miesięcznie kupujesz ? W 2012 roku kupiłem telewizor kosztował 4990 zł (promocja) obecnie tej samej klasy lub lepszy kosztuje 1700-2000tys zł !

  1. Dodam jeszcze topienie,palenie żywcem, łamanie kołem,” żelazna dziewica”,lub też wbicie na pal i inne „atrakcje”.Sam np takiego Schetynę widziałbym,przygwożdżonego za przyrodzenie zardzewiałym gwożdziem gdzieś do mostu we Wrocławiu,by przejeżdżający tamtędy,mogli go kopnąć lub opluć na przykład.Mostów u nas dostatek! hehhehe.

 7. Roman rób partię i poprzewracaj te pionki za tobą zawsze ludzie szli i pójdą sam bym wstąpił do takiej partii żeby tylko pousuwać tych wszystkich darmo zjadow pierd…….nych wszystkich trzeba by usunąć bez wyjątków. Tamci kradli, ci kradną jeszcze więcej i bardziej oficjalnie, wszystko to kolesie. Przed kamerą się jadą a później po ramieniu klepią. Wszystkich do pieca hej Śląsk kto jak nie ty, kiedy jak nie teraz?

 8. Ziemniaki też sięgają ceny pomarańczy. W kraju jednak wciąż jednak pszenno-ziemniaczanym. Wygląda mi to na jakąś spekulację.

 9. Lech Wałęsa zaapelował do Niemców: Weźcie odpowiedzialność za Europę!!
  To jak nie maja być niemieckie zakłady i fabryki,handel,usługi skoro niemieckie przywodztwo uznaje sam BOLEK Wałęsa?
  https://wiadomosci.wp.pl/lech-walesa-zaapelowal-do-niemcow-wezcie-odpowiedzialnosc-za-europe-6384538009905281a
  A po drugie,sady są mocne na Zielińskiego,Międlara,Rybaka.Wymaga Pan Panie Romanie aby taki sędzia Żurek POyebów czy KODerastów sadził?
  A sady,niestety Żurkami czy Milewskimi stoją,w zdecydowanej większości.

  Aaron Szechter, wygrywa wszystkie procesy, mimo iż jego przeciwnicy mówią prawdę. Dlaczego?

  Otóż „negatywne treści na temat Adama Michnika redaktora naczelnego Gazety Wyborczej oraz wydawcy tej gazety Agory S.A. są sprzeczne z zasadami współżycia społecznego”. Orzekł to w pisemnym wyroku 26 września 2005 Wysoki Sąd w imieniu Rzeczpospolitej Polskiej (sygn. III C 1225, sędzia przewodnicząca Agnieszka Matlak).

 10. To się porobiło, szczerze mówiąc jak usłyszałem o tym to tak jakby ktoś napluł mi w mordę. A ten ktoś to filosemicki PIS. Spotkanie z roszczeniowymi garbatymi nosami odbyło się w siedzibie ABW w Emowie informuje poseł Winnicki. Na nic kłamstwa o odwołaniu wizyty. W spotkaniu ze strony Polskiego rządu wzięli udział Sellin, Bielan, Pawluszek i Wawrzyn. Ze strony żydowskiej skład delegacji nie jest podany wiadomo tylko że był tam pierwszy żyd polskich salonów Daniels.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *