Zmiażdżone kolana

 Do wyborów do Europarlamentu zostało pięć dni. W niedzielę możecie zagłosować na to, by do eurokołchozu dostali się Polacy (lista numer 1) lub pedryle, szabesgoje, ewentualnie niemiecka agentura. Wybór należy do Nas.
Walka wyborcza części, poważnych wydawałoby się ludzi ogłupiła. Lub ukazała ich prawdziwe oblicze. Najbardziej ośmiesza się towarzystwo z Platformy Obywatelskiej, bo tam sobie ubzdurali, że pokonanie PiS-u jest możliwe tylko realizując hasło „kupą mości panowie”, przy czym do owej kupy zaliczono starych komuchów i pedryli. Partia, która odwołuje się do tradycji Solidarności, tej samej Solidarności walczącej z komunistami przytula komunistów. Dobre.
Z pedrylami też się PO brata, a pedryli to nawet starzy komuniści tępili.
Kij z PO. Fajne kwiatki wywija PiS. Do głowy Kaczyńskiego dotarło, że najpoważniejszym zagrożeniem dla PiS-u są ci, którzy dla tego PiS-u cztery lata temu poświęcali się najbardziej. Czyli ci, dla których flaga biało – czerwona stanowi jakąś wartość. Bowiem ci ludzie zauważyli, że interes Polski dla PiS-u jednak nie jest najważniejszy, znacznie istotniejszy jest interes żydów i Amerykanów. Kto mu podpowiedział, żeby sprzeciwiających się nazwać ruskimi onucami, powinien dostać od narodowców specjalną nagrodę. Tępa propaganda przerabiające wszelkie głosy sprzeciwu wobec żydowskich roszczeń w agentów Putina spowodowała, że mnóstwo ludzi PiS od siebie odepchnął.
Dwie najpoważniejsze obecnie siły polityczne same poprzestrzelały sobie kolana.
W najbliższą niedzielę 26 maja i Ty możesz pokazać, co jest Ci bliższe.
Polska (lista numer 1)
Pedryle wiosenni (lista numer 2)
Niemcy (lista numer 3)
Żydzi (lista numer 4)
Pedryle inni (lista numer 5)
Udający opozycję (lista numer 6)
List będzie więcej, bo są komitety, które zarejestrowały się tylko w paru okręgach, ale oddawanie głosów na inne niż 6 pierwszych nie powoduje w praktyce wyboru do europarlamentu, to głos bez żadnego realnego znaczenia.
Roman Zieliński, fot. twitter

komentarzy: 40

 1. @CICHB ja jestem fanatykiem PiS-u, masz z tym jakiś problem….”Pażyjom uwidiom” kto miał rację… mimo tego, że nie jestem katolikiem… nie nastawiam drugiego policzka, nie myję nóg muslimom i nie modlę się za księży pedofili.
  Ja nadal jestem za PiS mimo tego że Jarek bredził coś, „że ręka podniesiona na kościół to ręka podniesiona na Polskę…” i Ewa Kurek też będzie głosowała na PiS… Do tej pory było tak, że za mądrości w opowiadaniu wybranych opowieści z mitologii semickiej kasę dostawali tylko młodsi bracia w wierze.. teraz tort chcą kroić z nimi też starsi bracia w wierze…. wyjątkowo obskurnie, nieszczelni i zakłamani ale niczym nie różniący się od opasłych wieprzy z EP… i gdyby nie czerwone jarmuły nikt nie potrafiłby odróżnić jednych od drugich…więc jak stać Polskę na płacenie miliardów złotych kościołowi RK to będzie teraz trzeba się podzielić funduszami ze starszymi braćmi w czarnych jarmułach… w czym problem.
  Po co ten lęk podsycany przez Brauna i Michalskiego..?!? Żydy pi….olą o 300 miliardach… trzeba ich wyśmiać… zapłacić 10 miliardów niech się odj……ą i sprawa prosta. Po co kombinacje i wystawianie się na konflikt z Amerykanami ?!? Taka jest polityka, że mały zawsze musi płacić większemu… miał być gazoport transportujący gaz amerykański do państw trójmorza i po przystopowaniu politycznym PiS… kraje grupy wyszechradzkiej odbiły przez żydów od tematu… chcą iść w atom… Nie wiem co my teraz zrobimy z takim kontraktem gazowym… ?!? Komu my to sprzedamy…?!? Bo nikt tego nie chce…! Dla Was polityka jest taka prosta i klarowna… wszędzie zdrada i szabesgoje…. dzisiaj meble woził mi gość z Ukrainy… kupił busa i zap… a po 12 godzin dziennie wziął kredyt na mieszkanie… ściągnął żonę i dzieci do Wrocławia i stara się zarobić na to wszystko… gdyby nie to, że trochę śmierdział wiècej niż przeciętny fizol nawet bym po mówię nie poznał, że to Ukrainiec. On mi parę rzeczy opowiedział… o zdradzie obywatela przez polityków…. wtedy byście wiedzieli co to jest zdrada i czy PiS zdradził czy na pewnym etapie sobie nie radził… jak mówiła Ewa Kurek.

  1. Co oni tam Jarkowi nagadali, tego jeszcze nie wiem.
   Ale mam świetną zabawę. Codziennie wieczorem wchodzę na twittera naczelnego Gazety Polskiej (która jest związana z niezalezna.pl). I sobie czytam wpisy ludzi pod jego wypocinami. Ubaw po pachy. I to piszą ludzie, dla których jeszcze do niedawna Gazeta Polska była czymś istotnym.
   RZ

  2. Wszystko co na prawo od PIS ma przyklejaną łatkę ruskiej onucy, w środowisku dekonspiratora Gazety (Tel – awiwu) Polskiej. Same ruskie trole, wszyscy którzy nie idą z linią partii rządzącej to zdrajcy. Całkiem niedawno mieliśmy taki ustrój, gdzie jak ktoś myślał inaczej niż partia to… . Precz z komuną.

 2. Osobiście zaryzykuje na PIS, nie chce widzieć po jak się smieją ze przy pomocy Konfederatów(w którym jest mieszanka od lewa do prawa) odebrali PIS-owi głosy podkręcając Polaków o ustawie 447,wejdzi po a konfederaci i tak nic kilkoma procentami nie ugrają i co znowu powtóra z rozrywki???niema co bić piany!!!

 3. Czy szanowni redaktorzy chcą dać do zrozumienie że lepiej rozumieją politykę i polską rację stanu niż Kaczyński ?
  PS. Żydowska bezczelność mi też się bardzo nie podoba.

  1. Dajemy do zrozumienia, że działalność Kaczyńskiego i polska racja stanu to dwie odmienne i nie zachodzące na siebie rzeczy. Co widać okiem nawet niezbyt zorientowanej w meandrach polityki osoby.
   RZ

 4. Patrzyłem na PiS pozytywnie. Ale ta zydowska historia otworzyła mi oczy i już na nich nie zagłosuję nigdy, choćby się bardzo starali.

 5. A ja próbuje zrozumieć jakie korzyści płyną z oddania głosu na Konfederację w nadchodzących wyborach. Ich max. oceniam na 6-8%. I co potem? Co Konfederacja jest w stanie osiągnąć w Europarlamencie? Albo będą robić dużo szumu sami, nie osiągając absolutnie nic. Albo wejdą w koalicję. Więc i tak wylądują z conajmniej jedną z partii na którą nie chcemy głosować.
  Idąc dalej, z tych powiedzmy maksymalnych ośmiu procent zdobytych, zakładam że conajmniej cztery to będą odebrane głosy PiSowi. Możliwe, że będą to te cztery procent, które zabraknie im do wygrania z Drużyną Grzesia.
  Więc ja osobiście mam dylemat i ciągle balansuje pomiędzy PiS a Konfederacją. Bo jakoś wolę mniejsze zło niż oglądanie radości PO że zwycięstwa.
  I jeszcze dodam, że nie rozumiem co ma ustawa 447 do wyborów do Europarlamentu bo dyskusja jest ciągle o tym, ale nijak mi to nie pasuje do niedzielnych wyborów.

  Teraz wybory do sejmu. Tu będzie jazda. I pytanie: z kim Konfederacja się zbrata po wyborach? Bo będzie miała wybór pomiędzy PiSem lub PO (zapewne z koalicją Wiosenną i Ludowcami – jeśli wejdą).
  A mając 8% – zakładam, że utrzymają bądź nawet zwiększa elektorat, to do utworzenie rządu PiSowi jak i Koalicji potrzebna będzie Konfederacja.
  Zatem kogo wybiorą?
  I tu znów obawa, że jednak pójdą w stronę PO. Ale może się mylę. Oby.

  1. Po co Konfederacja?
   Odpowiedź prosta. Na przykładzie wegierskim. Jobbik.
   Gdyby nie Jobbik, to Fidesz nie musiałby brać ostrego kursu na prawo.
   U nas nie ma odpowiednika Jobbiku, zatem PiS zdryfował sobie ze swoją narracją w lewo, bo mógł sobie na to pozwolić. Ale powstała Konfederacja i teraz mają wielki ból zadka, bo im ucieka najtwardszy, mocno prawicowy elektorat.
   Sami wybrali, nie chcieli być prawicą, lekceważyli głosy prawej strony sceny politycznej, to mają to, co maja.
   Martwisz się o to, czy przypadkiem nie wygra POKO? Przecież POKO to twór jednej rozgrywki politycznej. Obojętnie ilu ich wejdzie do Europarlamentu, to i tak się rozpadną na części składowe, niezależnie od wydarzeń. Nikt normalny sobie chyba nie wyobraża, że PSL pozwoli Schetynie ustawiać ich na listach wyborczych do polskiego parlamentu. .N już nie istnieje. A dla SLD, jeśli pójdą do wyborów z PO to będzie wyrok śmierci rozłożony na 4 lata.
   Po co Konfederacja w Euoparlamencie następnej kadencji? Dokładnie po to, co robi Sośnierz w obecnym. Pokazuje ludziom idiotyzm istnienia tego ciała. Natomiast samo wejscie do EP ma udowodnić Polakom, że jest sens głosowania, tak by nie było pisowskich lamentów o staconych głosach. A merytorycznie – łatwiej walczyć o polskie sprawy, w tym z amerykańską protekcją dla żydowskich roszczeń z pozycji europalamentarzysty niż z pozycji nie-europarlamentarzysty.

  2. To pozostaje kwestia kogo Konfederacja wystawi w wyborach do sejmu jak liderzy/czołówka załapie się do Europarlamentu? Ciekawie byłoby posłuchać Korwina w sejmie.

  3. @Ryjek
   To proste, wystartują jeszcze raz w wyborach w Polsce, a w przypadku wyboru zwolnią miejsce w europarlamencie dla następnej osoby z listy. Korwinowi nie zależy, by siedzieć w Brukseli, przecież już tam był, jest jasne, że mierzy w polski parlament.

 6. Połamane kolana,kręgosłup,łby zwieszone na dół,to jest „dumna”polityka zagraniczna PiS. Plują im w mordę,a oni się oblizują i proszą o jeszcze. Za Polskę sprzedaną żydowskiej,mafi piekło ich pochłonie .

 7. Ogarniać zaświadczenia do głosowania poza miejscem zamieszkania lub dopisywać się do spisów wyborców poza adresem zameldowania np. przez profil zaufany. Szczegółowe info w necie.

 8. Ja również oddam głos na PIS.
  PIS otwarcie mówi że żadnych roszczeń nie będzie, jeśli kłamią, zostaną pozamiatani do zera, więc nie sądzę.

  1. Otwarcie, to mówi na użytek wewnętrzny. I to od niedawna.
   Bo samym żydom mówią coś innego.
   Kogoś okłamują.

  2. @kibic
   Co za wiara w PIS. Najlepsze w tym wszystkim jest to, że jak PIS już zacznie płacić starozakonnym to fanatycy Kaczyńskiego bezpośrednio tego nie zauważą. To nie jest tak, że ktoś sięgnie Ci bezpośrednio do portfela i każe płacić. Ty zapłacisz w wyższych podatkach, paliwie, daninach, braku inwestycji, spowolnieniu gospodarczym. Odczujesz to pośrednio, ale idę o zakład, że faktów ze sobą nie powiążesz i będziesz mówił, że PIS nie kłamał.

  3. @ kibic
   kto pozamiata? Ty? Czy taki jak Ty żelazny elektorat POPISu? Obie strony tego układu mają takich urobionych już zwolenników, że ciężko im będzie przejrzeć na oczy. Nawet jak stwierdzisz kiedyś, że rzeczywiście kłamali, to i tak wytłumaczą Ci, że to było „dobre” kłamstwo, dla obronienia interesu narodowego. Ktoś niżej napisał, że da im jeszcze 4,5 lat szansy. Na co? Po minionych 4 latach nie można dokonać oceny? Trochę rozumiem, bo jak pisałem w innym wątku, też tak miałem. Nie zmienia to jednak mojego przerażenia, jak można być tak zaślepionym mimo oczywistych faktów. Trudno poczekamy. Parę lat temu POPIS przegrywał w prawyborach licealnych- dzieciaków bez możliwości realnego głosowania. Teraz (chociaż na razie w sondażach) zdecydowanie przegrywa w przedziale wiekowym wyborców 18-24. Więc lepsze czasy nadchodzą.

  4. Do niedawna był na FANie taki jeden fanatyk PiSu. Pewnie jest dalej ale gadka rodem z TVP już nie przechodzi. Teraz widzę, że jest następny który ślepo wierzy w słowa Kaczyńskiego i innych, że Polska nie zapłaci pejsatym. Dzięki programom socjalnym i wysokim cenom paliw kawa, którą kupuję poszła w górę o 1,50 zł. Nawet nie chcę myśleć o ile pojdzie w górę kiedy wejdzie w życie to o czym wspomina Interista. Niestety ale lemingów w Polsce nadal nie brakuje.

  5. Z tymi cenami paliwa kolega CICHB chyba przesadził. Na przestrzeni ostatnich 2-3 lat nie były takie wysokie. Były chwile, że olej napędowy był poniżej 4,00 zł. Czy pamiętacie rok 2012, kiedy ceny sięgały 6,00 zł?

  6. No właśnie. Były chwilę. I tylko chwile. Nie ma w tym żadnej przesady. Dzisiaj mamy sytuację, że diesel jest droższy od benzyny. Nie wiem czy jeździsz autem i tankujesz ale ja tak i szlag mnie trafia. No ale na socjal przecież trzeba skądś brać. I niedługo na żydowskie roszczenia jeśli pozwoli się PiSowi na taką wygraną (bo na pewno wygrają wybory 26 maja i te jesienne), że znowu będą mieli większość parlamentarną.

  7. W 2009 PIS otwarcie mówił że zapłacą. Więc masz już przykład kłamstwa. Głosuj na Konfederację. Dość układu z Magdalenki przybitego przy okrągłym stole.

  8. PIS dlatego, że widziałem co się z tym krajem działo kilka lat temu i mam oczy widzę że jak się złodzieje zjednoczyli to znowu może być tak samo.
   Na Pisie póki co się nie zawiodłem i myślę że tak dalej będzie, Polska kwitnie, mówią stanowcze nie dla roszczeń, obniżyli wiek emerytalny, dali na dzieciaki, dzięki czemu zahamowali totalny spadek urodzeń.
   Nie należę i nie będę należał do żadnej partii. A jak komuś się chce to może odszukać wszystkie moje komentarze, nie jestem jak wielu chorągiewką i taka Polska jak teraz w porównaniu do tej jaka była i może być i do której się przyczynicie nie bardzo. Nigdy nie ufałem Korwinowi, a jest tam jeszcze w całej tej waszej Konfederacji naprawdę paru gości którym bym ręki nie podał. Póki co Kaczyńskiemu podałbym z chęcią, Historia pokaże kto miał rację.

  9. Dobra kibic. Nie che mi się już uświadamiać kolejnego fanatyka PiSu. Polska kwitnie, dali na dzieciaki itd, nie zapłacą pejsatym. Bełkot. Nie rozumiesz jak działają niektóre mechanizmy. Ty i Tobie podobni żyjcie sobie w tym idealnym pisowskim świecie jaki pokazywany jest w telewizji reżimowej, u Karnowskich czy u Sakiewicza.

 9. Dziś w TVP Info atak ruskich troli. Pół dnia gadają o żydowskich roszczeniach. A przecież o żydowskich roszczeniach tylko ruskie trole powiadają. Przynajmniej według pisowskich mediów.

 10. Mimo wszystko jeszcze dwa razy oddam głos na prawo i sprawiedliwość. Historia, ta najbliższa (4 _5) lat oceni kto miał rację a kto się pomylił

 11. Pragnę zauważyć, że na liście nr 1 też jest pedryl. W mediach społecznościowych ludzie też już się przestają nabierać na puste słowa konfederacji. Zero jakichkolwiek konkretów a tylko wytykanie błędów obecnie rządzących. Teraz psioczenie na PIS a później się okaże, że JKM z PISem będzie chciał wchodzić w układ. Ja tego nie kupuję.

  1. Pewien pan wyprowadzony ostatnio ze studia. Otwarcie mówi o homosiach, uchodźcach i popyla z tęczową flagą. Tak przy okazji czy oni na wszystkie spotkania chodzą z czerwonymi kartkami zrobić show?

  2. Po pierwsze, to nie jest pedryl. Jacek Bartyzel jr (nie mylić z ojcem). To gość kręcący się przy Marku Jakubiaku. Dzięki naciskom wewnątrz Konfederacji Bartyzel nie został wystawiony na listach wyborczych.
   Tak, jest dziwny. Tak, działał w KOD-ie. Tak, trzeba na niego uważać. Tak, podobnych jak on w tej formacji być nie powinno. Tak – nikt nie mówi, że Konfederacja to zbiór jedynie udanych polityków.
   RZ

 12. Bredziński szczuje w mediach, że każdy oddany głos na Konfederację jest stracony.
  Widać kogo się najbardziej obawiają – Polaków.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *