Tłusta, brzydka, kłamliwa

 „Nazista”, „faszysta”, „bandyta”, „neofaszysta”, „neonazista”, „groził mi śmiercią”. Te wszystkie inwektywy przed marszem Wielkiej Polski Niepodległej, który odbył się 11 listopada 2017 roku, pod moim adresem wydobyły się z gardzieli wrocławskiej aborcjonistki Marty Lempart. Awanturnica, której spółka za bezcen przytuliła kamienicę w centrum miasta, musi ponieść sprawiedliwość. Została oskarżona i stanęła przed sądem. Sprawa toczy się już wiele miesięcy.
Wszystkich, którym leży na sercu sprawiedliwość, proszę o przybycie na najbliższą zbliżającą się rozprawę, która odbędzie się 21 maja o godz. 9.40 w Sądzie Rejonowym Wrocław-Śródmieście (ul. Podwale 30) w sali 274. Sędzi Annie Statkiewicz patrzmy na ręce. Weźcie ze sobą kamery i dyktafony.
Cały tekst tutaj:
https://wprawo.pl/2019/05/16/j-miedlar-sadowa-faworyzacja-wroclawskiej-awanturnicy-nagrania-z-rozpraw/
Jacek Międlar, fot. znalezione w internecie, autor nieznany

https://www.cda.pl/video/3472069ed

 

komentarzy: 6

  1. Jacek, trzymam kciuki. Niech sprawiedliwość zwycięży. Samo publiczne przeproszenie przez awanturnicę będzie dla niej wystarczającym wyrokiem.

    1. W18, niech oświadczenia majątkowe złożą politycy, rodziny i ludzie kręcący się wokół ich interesów ale wstecz od 89r. to dopiero będzie śmiesznie.

  2. To trzeba rozpropagować, wrzucajcie to na własne konta na facebooku i jako komentarze przy każdym pośćie na koncie Śląska Wrocław. Wesprzyjmy wszyscy Jacka w walce postkomunistycznymi antypolskimi sądami, lewactwem i pedalstwem. Kto może niech się stawi w sądzie!!!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *