Nam się udało

 We Wrocławiu koniec sezonu, czyli mecz Śląska z Arką Gdynia będzie pojedynkiem o przysłowiową pietruszkę. W tym samym czasie Miedź zakończy występy w najwyższej klasie rozgrywkowej pojedynkiem z Wisłą w Krakowie. Miedź zagra o honor i cień nadziei, lecz w Legnicy nikt nie ma złudzeń, że Wisła Płock osiągnie swoje w meczu z Zagłębiem Sosnowiec. Spotkania kończące sezon grupy ekstraklasowych leszczy 2018/19 odbędą się w sobotę o godzinie 15:30.
Natomiast w tą samą sobotę 18 maja o 17:00 w Opavie nasi czescy ziomale będą grali bardzo ważny pojedynek z Pribramem. Mecz o to, by nie znaleźć się wśród grających w barażach o spadek z czeskiej ekstraklasy. Wygrana może pozwolić definitywnie urwać się ze stryczka, natomiast ewentualna porażka mocno skomplikuje sytuację naszych czeskich ziomali. Kolejny mecz Opava zagra za tydzień na wyjeździe z Bohemiansem 1905 (sobota 25 maja godzina 17:00).
RZ, fot. Dalibor Durcak – oprawa na meczu Opava – Banik z listopada ubiegłego roku.

komentarzy: 7

  1. Heh, z tym meczem o przysłowiową pietruszkę to troche nie tak…ceny za owo warzywko jeszcze nigdy Nie byly tak wysokie jak w tym roku więc porównanie nie do końca trafne haha.

  2. Uda to się Opavie. Nam to się mega fartnęło. Byliśmy jedną nogą w murzynskim odwłoku. Jakimś cudem ocaleliśmy. Za rok tak dobrze to już nie będzie.

  3. Tytuł jak najbardziej trafny – udało się jak s…y syn.
    Tylko udaje się tak już od paru lat, a szczęście się kiedyś skończy.

  4. Fakt, że Ślązeczek utrzymał się Ek, to oczywiście wielka radość, pod warunkiem, że zarządzający naszym Klubem wyciąganą wnioski po kilku z rzędu rozczarowujących sezonach, łącznie z obecnym dramatem w 2018/19. Jeżeli zostanie po staremu, to znaczy, że ten Klub naznaczony jest piętnem nieudacznych zarządców, a nam kibicom pozostanie emocjonować się „dolnymi stanami średnimi” – w najlepszym wypadku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *