Szczęście w nieszczęściu

 Nawet nie chce się myśleć, jaki wynik osiągnąłby Śląsk w Sosnowcu, gdyby przed tygodniem Zagłębie wygrało w Zabrzu. Ale przegrało sromotnie 0-4 i tym samym losy sosnowiczan zostały ostatecznie przypieczętowane.
Teraz piłkarze Śląska mogą liczyć na mniejszą zaciekłość rywali. Co jednak nie oznacza, że się przed naszymi orłami gracze drugoligowego już Zagłębia położą.
Co się jednak nie zdarzy – katastrofą byłoby ten mecz przegrać. Przy czym paradoksem jest fakt, że w zaistniałej sytuacji wielu fanów Zagłębia Sosnowiec w dzisiejszym meczu życzy punktów Śląskowi, bo ich drużynie się one już nie przydadzą.
Roman Zieliński, fot. Zarowa zdjęcia sektora fanów Śląska w Sosnowcu zrobione z sektora Zagłębia w meczu, jaki został rozegrany w sierpniu ubiegłego roku, pojedynek zakończony rezultatem 3-3. Wówczas w sektorze gości zameldowało się 400 sympatyków Śląska, a część była na sektorach miejscowych.

Spotkanie Zagłębie – Śląsk rozpocznie się dziś (niedziela 5 maja) o godzinie 15:30.
Aktualizowany na bieżąco terminarz meczów Śląska, wraz z liczbami wyjazdowymi z całego sezonu znajdziecie tutaj:
http://fanatik.ogicom.pl/archiwa/11198
A poniżej dzieło ekipy FanŚląskTV z przesłaniem dla naszych orłów. Warte obejrzenia, a przesłanie z końca filmiku na pewno będzie obowiązywać do końca obecnego sezonu, a może i dłużej:
https://www.youtube.com/watch?v=S_2u5g38Ivc

 

komentarzy: 3

  1. Myślę, że Zagłębie wciąż wierzy. To dla nich mecz ostatniej szansy. A WKS dla nich do ogrania jest. Wisła P. ustawiła się z Arką. Leci ktoś z trójki Miedź, Śląsk i Zagłebie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *