Polska pod ścianą

 Posiadacze zdrowego rozsądku nie mają wyboru. 26 maja w wyborach do Europarlamentu muszą zagłosować na Konfederację. Nie dlatego, że jest taka wspaniała, bo nie jest, ale najzwyczajniej w świecie nie ma alternatywy.
Jest tylko 6 komitetów wyborczych zarejestrowanych w całym kraju i tylko takie mają szansę zdobyć 5% głosów, co daje wejście do tegoż Europarlamentu. Głosy na tych, którzy nie mają szans wejścia to w zasadzie to samo, co wyrzucenie tychże głosów do śmietnika zamiast do urny.
No to jakie jest tych sześć komitetów?
Kolejność taka, jaka znajdzie się na kartach wyborczych:
1. Konfederacja (Korwin, Braun, Liroy, Narodowcy)
2. Wiosna pedryla
3. Koalicja PO i reszta bandy
4. PiS
5. Lewica Razem brodatego marksisty Zandberga
6. Kukiz
Dlaczego nie ma wyboru?
Bo głosowanie na pedryla (2) czy neomarksisty (5) jest sprzeczna nie tylko z rozumem (chcą napływu imigracji pontonowej, spedalenia życia społecznego, likwidacji polskiego przemysłu i mają tym podobne postulaty), ale także z instynktem samozachowawczym.
Głosowanie na PO&banda (3) to głosowanie za oddanie polskiego przemysłu w ręce Niemców już ostatecznie. Wcześniej to robili, ale całej polskiej gospodarki nie udało im się sprzedać/ rozdać/ zgermanizować/ zniszczyć.
PiS (lista 4) odda Polskę żydom. Kto nie wyczuwa czym faktycznie jest amerykańska ustawa 447 ten za kilka lat obudzi się nie w Polsce, lecz w Polin. Już wydawane są miliardy złotych na żydów. Finansowane są żydowskie cmentarze, kamienice za półdarmo oddawane gminom żydowskim, finansuje się całe żydowskie organizacje (muzeum Polin) i poszczególnych, antypolskich żydów (Engelking, Grabowski, Gross). Polskie paszporty wydaje się żydom bez opamiętania. Jednocześnie przedstawiciele PiS pieprzą głodne kawałki o jakiejś cywilizacji judeochrześcijańskiej, palą chanukowe świece w żydowskie święta, ścigają tych, którzy mają czelność sprzeciwić się bezzasadnym roszczeniom…
Pozostał jeszcze Kukiz. I to może jeszcze byłoby jakieś wyjście z sytuacji, gdyby nie to, że Kukiz już jest dogadany z PiS-em. Do tego stopnia, że niejasna jest sprawa zbierania podpisów pod listy (aby zarejestrować się w danym okręgu potrzebne było 10 tysięcy głosów na rejestrowany komitet, a okręgów jest 13). Są tacy, którzy twierdzą, że Kukizowi pomagał właśnie PiS, a gdy PiS oraz Kukiz protestowali przeciwko tym stwierdzeniom, to sądy uznały, że jednak coś jest na rzeczy i pozwy zostały oddalone.
Ponadto Kukiz to taka formacja polityczna, w której na 15 głosujących 5 jest za ustawą, 5 przeciw, a 5 wstrzymuje się od głosu. To oni mają jakieś poglądy w ogóle, czy jest im kompletnie wszystko jedno? I w każdej niemal kwestii jest podobnie.
Zatem jedyny głos, który normalna osoba może oddać, to głos na Konfederację.
Czy Konfederacja jest taka dobra, taka propolska, taka idealna?
Nie jest.
Trzeba było nacisków społecznych, by na listach nie znalazł się Jacek Bartyzel junior, znany z występów w bandach KOD-u. Innym zgniłym jajem mógł zostać Kamil Całka, były policjant i współpracownik Stonogi, który chyba tylko dzięki naciskom Jacka Międlara nie został wzięty pod uwagę w układaniu list wyborczych. Obaj kręcili się blisko jednego z koalicjantów Federacji – Marka Jakubiaka, który sam w sobie jest osobą z dość „interesującą” przeszłością.
Teraz wyszło, że ostatecznie na listach jednak znalazła się jakaś baba, niewiadomego pochodzenia, która nie chce likwidacji ruskich pomników.
Nie, Konfederacja nie jest wyborem idealnym. Ale jest jedynym z możliwych dla normalnego Polaka. Zrzesza wolnorynkowców (Korwin), kresowiaków, narodowców (Ruch Narodowy), miłośników motoryzacji, obrońców życia (Godek), odwołujących się do chrześcijańskich korzeni Polski (Braun), i jeszcze inne środowiska.
Cechuje ich sceptyczne podejście do Unii Europejskiej, negują LGBT+ (Lesby, Geje-pederaści, Biseksualiści, Transwestyci, + to znaczek dodatni przy badaniu na obecność wirusa HIV), forują niskie podatki i odbiurokaryzowanie państwa.
Polaku, 26 maja jesteś postawiony pod ścianą. Masz do wyboru: atak pedryli, powolną likwidację Polski na rzecz Niemiec lub szybszą na rzecz żydów. Ale możesz postawić swój głos na namiastkę normalności.
Wybór należy do Ciebie.
Roman Zieliński, fot. wprost

komentarzy: 48

 1. W dzisiejszych czasach zagrożenia trzeba eliminować pojedynczo , powoli, aczkolwiek sukcesywnie. Czasy rewolucji przemineły prawdopodobnie bezpowrotnie .
  Przyjdzie i czas na tych których Polacy ratowali a którzy tetraz na Polskę charają. Najpierw zacznijmy więc od zjednoczenia się pod wspólną sprawą którą jest obrona polski przed EuroTargowicą.

 2. Chociaż w majowych i październikowych wyborach zamierzam zagłosować na kandydatów z list Zjednoczonej Prawicy, a nie Konfederacji, to mimo nietaktownej uszczypliwości Redakcji uważam się za człowieka nie pozbawionego zdrowego rozsądku i normalnego Polaka. Przyjmowanie w tym ocennym zakresie takiego kryterium jest tożsame z napisaniem do użytkowników FAN-a; kto nie zagłosuje na Konfederację, jest nienormalnym Polakiem i do tego jest głupi.
  Romanie, chcesz tu jednogłosu? Czy FAN różniłby się od trybuny ludu, czy gazety wyborczej?

  Merytorycznie:
  – podaj źródło (do czego zawsze wzywasz) informacji o jakiejś dużej liczbie paszportów RP wydawanych żydom. Pamiętaj, że znajda się tacy żydzi, którzy mieli np. rodziców-obywateli RP i odmowa wydania obywatelstwa mocno się prawnie komplikuje,
  – …za kilka lat… ? Michalkiewicz, któremu zdaje się niemal bezgranicznie wierzysz, twierdzi, że w „Polin” możemy zbudzić się po jesiennych wyborach. Nie rozumiem zatem, dlaczego zmiękczasz jego przekaz,
  – czy nam się to podoba, czy nie, wielu pochowanych żydów miało obywatelstwo RP, a państwo utrzymuje komunalne cmentarze z budżetów, niezależnie od wyznania ludzi tam pochowanych. Muzeum „Polin”, to muzeum odnoszące się m.in. lub głównie do żydów z obywatelstwem RP. Owszem, wolałbym aby cmentarze i takie muzea były przynajmniej współfinansowane przez rząd Izraela, ale tego nie było, nie ma i raczej nie będzie,
  – …kamienice za półdarmo…, to przytyk do władzy centralnej? Chyba prawnie nie ten adresat,
  Prezydent, Minister Spraw Zagranicznych, Premier wypowiedzieli się jednoznacznie publicznie w sprawie „447”, zatem zarzut permanentnego milczenia jest irracjonalny. Odpowiedzialne i poważne władze na tym etapie nie powinny reagować panicznie. Jeżeli ktoś oczekuje wyprowadzenia naszego kontyngentu z Afganistanu, zagrożenia wyjściem z NATO, odwołania Mosbacher i zerwania kontraktów gazowych i zbrojeniowych, to ja mam odmienne zdanie. Dotychczasowa reakcja przedstawicieli naszych władz byłą adekwatna do obecnej sytuacji, a nadwrażliwość ośmieszałaby nas jako państwo.

  Rozumiem agitację na rzecz Konfederacji, ale użyte tu argumenty byłyby ew. zasadne w wyborach październikowych, a nie do PE.

  Taka jest opinia nienormalnego Polaka pozbawionego zdrowego rozsądku.

  1. Wezmę na cel jeden z Twoich argumentów. Ten o żydowskich cmentarzach. Bo jest fantastycznym dowodem na uleganie propagandy i braku własnego spojrzenia na sprawę:
   Idź na żydowski cmentarz na Ślężną lub na Pilczyce. I znajdź tam grób choćby jednego obywatela Polski. Choć jednego!
   RZ

  2. Nigdy nie byłem na cmentarzu żydowskim i raczej nie wybieram się nań. Skoro Romanie tak napisałeś, zakładam, że byłeś i widziałeś. Zastanawia mnie to, w oparciu o co stwierdzasz, że nie ma tam pochowanych żadnych ludzi posiadających obywatelstwo polskie. Po imionach i nazwiskach z nagrobków? Przecież jakiś przykładowy Mosze Kugelbaun, czy Icek Goldblum mogli mieć obywatelstwo naszego państwa, tak, czy nie? A może stwierdzasz to na innej podstawie. Jeżeli tak, to napisz, proszę, na jakiej, bo nigdy nie widziałem żydowskiej mogiły i nie wiem, co oni tam piszą.

  3. No to pomyśl, czyje terytoria to były od XIV wieku.
   Podpowiem w kolejności chronologicznej: czeskie, austriackie, pruskie, niemieckie.
   Cmentarze nieczynne po 1945 r.
   I chcesz tu szukać grobów obywateli polskich?
   Wszystko w temacie.
   RZ

  1. Jak chcesz uprawiać PO-wską albo żydowską propagandę, to koniecznie musisz zmienić portal.

  2. Nie uprawiam PO-wskiej ani żydowskiej propagandy , i proszę mnie nie obrażać ale myślę że w jedności i wielkości siła . Aby właśnie te wspomniane przez Ciebie propagandy we właściwym czasie wyeliminować z życia publicznego Polski .
   A można tego dokonać gdy będzie nas dużo a nie garstka.

  3. @marenio
   Co do Twojego stosunku do PO – nie mam zastrzeżeń. Druga część natomiast wzbudza uzasadnione obawy.

 3. Polska zapłaci za mienie pożydowskie? Premier Morawiecki: W moim odczuciu, to jest absolutnie wykluczone.
  A co mnie odczucia Pana Premiera obchodzą.

 4. Wrak tupolewa od 9 lat rdzewieje pod Smoleńskiem, a nie pod Tel Awivem. Naprawdę nie widzicie kto jest realnym zagrożeniem dla Polski – panowie narodowcy i inni konfederaci ?

  1. I dlatego, że wrak leży w Smoleńsku, w ramach sankcji rząd PiS-u pozwala ściągać z Rosji niesamowite ilości węgla.
   Natomiast ten sam rząd PiS nie reaguje na żydowskie działania, które ostatecznie mają doprowadzić do wypłaty biliona złotych żydom. Polskie ustawy są „konsultowane” we wspomnianym przez Ciebie Tel Awiwie. Żydzi dostają polskie paszporty. Wielu żydów dostaje również polskie emerytury. Płacimy na żydowskie cmentarze, na żydowskie muzea w których Polacy nie mają nic do gadania. Z polskich pieniędzy Polskę lżą takie asy jak Jan Grabowski, Tomasz Gross, czy ta Engelking.

 5. Szanowni redaktorzy i niektórzy czytelnicy chyba rzeczywiście wierzą w moc sprawczą groteskowej niby-ustawy 447. Istnieje ona od roku i żaden Żyd nie dostał z jej powodu od Polski ani grosza. I nie dostanie.

  1. Ta ustawa obliguje rząd USA do monitorowania procesu oddawania żydom kasy z krajów, które podpisały traktat tereziński. Czyli Polski (podpisywał w naszym imieniu Bartoszewski). Według w/w ustawy 447 Just organa USA mają zdać sprawozdanie z postępów realizacji tychże roszczeń i dała organom wykonawczym półtoraroczny okres na przygotowanie sprawozdania. Półtora roku mija w październiku 2019.
   Jeśli stwierdzenie wiceprezydenta USA wypowiedziane w Polsce o konieczności przyśpieszenia zmian w polskim ustawodawstwie w tym właśnie zakresie nie niepokoi Ciebie, to faktycznie możesz mieć wywalone na wszystko. Dokładnie jak ci, którzy nie rozumieją, że prąd może zabić i wtykają gwoździa do kontaktu trzymając go gołą ręką.

  2. Naprawdę chciałbym w to wierzyć,by była to niby groteskowa ustawa 447, tak jak napisałeś.I wiele szumu o nic. Ale to marzenia ściętego łba Ze swojej strony mam nadzieję się doczekać rządu który,zdecyduje się Jonnego Danielsa,członków Chabad Lubawicz i innych szkodników,pod zbrojną eskortą wsadzić w samolot i odesłać bezpowrotnie do Izraela czy USA.

 6. Dwugłos.
  Kapelan kibiców: nie da się łączyć pamięci o Żołnierzach Wyklętych z wywiadami dla „Sputnika”
  Ks. abp Mokrzycki w obronie prof. Osadczego. „Jest osobą niewygodną, bo upomina się o prawdę”.
  Przy czym biskup zostanie wciągnięty na listę Sakiewicza jako ruska agentura.

 7. Cóż Romanie, każdy ma swoje zdanie, ja tą wiarę mam i mieć będę. Przepraszam, ale nienawidzę ludzi, którzy co wybory zmieniają swe poglądy tak jak komuchów i złodziei z PO, więc uwierz głosując na opcję z Korwinem źle bym się z tym czuł, tak jak mówiłem od wielu, wielu lat obserwowałem tego człowieka i nie jest mi z nim po drodze. Szanuję Ciebie, ale i Ty postaraj się zrozumieć i mnie.
  Pozdrawiam.

  1. Kandydatem do urzędu Prezydenta Szczecina z ramienia PiS był Bartłomiej Sochański. Mecenas, były (?) honorowy Konsul Niemiec w Szczecinie, były prezydent (wówczas Unia Wolności) obecnie (kandydując także) zarabiający na dostawach ruskiego węgla do Polski….
   Nadal chcesz snuć opowieści o „złych ruskich i niemcach” i „dobrych amerykanach i żydach” (małe litery nieprzypadkowo)?
   Z każdym dniem w świadomości społecznej zacierają się rzekome różnice pomiędzy dwiema formacjami. PO przynajmniej nie udawało patriotów tak, jak to robią obecnie rządzący. Swoją drogą-ciekawe co ma do powiedzenia red. Lisiewicz na temat kwestii żydowskiej?

 8. @Antrax może w sumie racja,ja w ogóle się dziwię komuś kto głosuje w euro wyborach,oczywiście poza rodziną i znajomymi tych,którzy do europarlamentu startują. A dla kandydatów do euro parlamentu, którym marzy się portfel wypchany banknotami Euro, mam prostą radę wy..ć do kantoru wymiany walut. Znudziło się opierdalanie w Sejmie, to się rozmarzyli o karierze w euro parlamencie. To są zachłanne szuje, bez względu na to z jakich ugrupowań pochodzą.

  1. I tak 51 osób tam pojedzie. Plus kilkadziesiąt/ kilkaset osób obsługujących. W naszych rękach jest czy te osoby dofinansowywane to będą normalni, prawi, czy pedrylowaci.

  2. @Redakcja No nie wiem czy to dobrze czy żle,mam gdzieś euro wybory. Dziś wiem jedno,brawo Sobiech.Pięknie zakończył dzisiejszy mecz Lechia- Jaga.Gratulacje za zdobycie Pucharu Polski. Śląsk i Lechia!.

  3. Niech Roman się nie martwi, żydom tak czy siak nie damy się obrobić, tylko trzymajmy się swoich poglądów i nie bądźmy chorągiewkami na wietrze, a damy radę. Gratulacje dla naszych braci z Gdańska. Pierwsze trofeum zdobyte, czekamy na następne.

  4. @antrax
   „żydom tak czy siak nie damy się obrobić”
   Bardzo chciałbym mieć Twoją wiarę. Ale, niestety, trochę za bardzo w tym temacie jestem zorientowany, zatem tej wiary nie podzielam.

 9. Ja wyboru nie mam i chyba pierwszy raz głosować nie będę, na Korwina nie mam zamiaru. Trochę lat przeżyłem na tym świecie i wiem, że ten osobnik cały czas zmienia swe poglądy, pamiętam jak kiedyś krzyczała, że związek z Ameryką to podstawa, potem, że trzeba trzymać z ruskimi, o nie nigdy przenigdy nie będę głosował na formację gdzie jest ten osobnik.

  1. No to żydzi dla których wygrana PiS jest gwarancją ziszczenia roszczeń oraz Niemcy niebezpodstawnie dla swoich interesów popierający PO zacierają swoje wredne rączki.

 10. Przejdą na pewno z bardzo dobrym wynikiem,by był on jeszcze lepszy do tego czasu niech więcej odzywa się Sakiewicz i inni. I mówię to ja jako bezstronny,obserwator całej tej wojenki. Nie znam nikogo kto by chciał jeszcze głosować na PiS,wszyscy wspierają Konfederację.

 11. Bardzo udane streszczenie obecnej sceny przedwyborczej. Nic dodać, nic ująć.
  Całe polskie miasto Gdańsk za Konfederacją! Lechia & Śląsk

 12. Ponawiam pytanie. Czy informacje o Lili Moszeczkowej zamieszczane na tvp czy tv republika to pisowska propaganda rodem z tvn czy gw? A jeśli nie, to po co Konfederacji taka osoba?

  1. Przecież masz:
   „Teraz wyszło, że ostatecznie na listach jednak znalazła się jakaś baba, niewiadomego pochodzenia, która nie chce likwidacji ruskich pomników.”

 13. To,że ktoś nie zgadza się z żydowskim szmatławcem Szechtera to faszysta, kibol, ciemniak, kato talib, antysemita, wiedziałem, ale żeby się nie zgadzać z Sakiewiczem i być zaliczonym do moczarowców czy ruskiej agentury to chyba przesada.

 14. Musimy, musimy ,musimy ! Za ryj wziąć i strącić go z gór…!
  ŚWO.!
  Głosujmy na KONFEDERACJE !
  Nigdy z po-pisem nie będziem w aliansach…

 15. Smutne, ale Polski już nie ma, bo całe masy i tak będą głosować na ludzi prezesa, albo schetyny. Bez poważnego konfliktu już w Europie się nic nie zmieni na lepsze moim zdaniem. Ludzie się obudzą dopiero, jak zostaną same zgliszcza.

 16. Witam…wczoraj spacerujac po stolycy zauwazylem plakaty stop ustawie447 i jest organizowana demonstracja z tego powodu 11 maja .Pewno znowu pan z bandy PO odwola ale trzeba o tym mówic moze naród sie obudzi….bo póki co promowane jest pedalstwo nawet tulipany na rabatkach sa fioletowe i rózowe zapewne jest to przypadek…nieprawdaz??Z kibicowskim pozdrowieniem …Legion

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *