Rozmowy drogiego strachu

 Tropiący żydowskie spiski wobec Polski od wielu już lat Stanisław Michalkiewicz dotarł do informacji ze spotkania żyda reprezentującego USA z żydem reprezentującym Polskę, na którym ustalono, że kwestia żydowskich roszczeń wobec Polski nie będzie podejmowana publicznie przed wyborami parlamentarnymi, jakie zaplanowane są na październik 2019.
Redaktor Michalkiewicz, jak przystało na kogoś, komu polski interes nie jest obojętny upublicznił informację o tym spotkaniu.
Ponieważ odkrywca przecieku słusznie uznał, że jedynym środowiskiem politycznym, które jest zainteresowane tymi tajnymi rozmowami są narodowcy, zatem swoje obiekcje wobec treści notatki przedstawił w obecności przedstawicieli Ruchu Narodowego oraz mówiącego od lat o żydach i ich pazerności dokładnie to samo Grzegorza Brauna.
Przy uderzeniu w stół odzywają się nożyce. Wściekły atak na środowiska narodowców przypuścił redaktor Tomasz Sakiewicz, którego żydofilia jest znana raczej od niedawna. Interesującą zbitkę sobie wynalazł. Doszedł do wniosku, że narodowcy to faszyści i naziści i jednocześnie… ruska agentura.
Takie zestawienie (faszysta, nazista, ruski agent) jest z pogranicza schizofrenii.
Następnie do ataków dołączył Antoni Macierewicz, wysuwając zarzuty ruskiej agentury w sposób bardziej zawoalowany, lecz równie czytelny.
Macierewicz zapomniał, że pewien jełopa na podstawie równie wydumanych podstaw oskarżył go o bycie ruskim agentem.
Dlaczego nie będzie jawnych rozmów przed wyborami do parlamentu? Bo wszyscy sobie doskonale zdają sprawę, że jeśli z rozmowami o „zwrocie” biliona złotych żydom zapozna się opinia publiczna, to poparcie społeczne dla rozmawiających znacznie spadnie. A zyskają ci, którzy się roszczeniom żydowskim przeciwstawiają twardo, jednoznacznie i otwarcie. Zatem chodzi o to, by dotychczas rządzący (i coś potajemnie ustalający) utrzymali się u władzy.
degrelle, fot. wirtualnapolonia.com

komentarzy: 10

 1. Bardzo fajnie, jak ktoś podchodzi rzetelnie do tematu. Krótki wypis: „Oznacza to, że wszelkie takie roszczenia względem naszego kraju nie są niczym innym, jak próbą wymuszenia nienależnego haraczu. Próbą, która każdorazowo powinna być skwitowana pustym śmiechem.”

  https://bezprawnik.pl/mienie-bezspadkowe/

  Tym bardziej przerażająco wygląda podejście POPiS-u do tematu – wbrew logice, wbrew prawu (prawom!), wbrew Ojczyźnie i Rodakom.

 2. Fakt, że za realizacje mega socjalnego programu i obranie sobie USA jako jedynego patrona polskich interesów, przyjdzie płacić słone rachunki, było wiadomo. Pozostawało kwestią, kiedy to nastąpi. No to się doczekaliśmy. Na początek dowiedzieliśmy się, że mimo świetnej kondycji budżetowej trzeba będzie zwiększyć deficyt o 2-3 % (czyli zapożyczyć nas, nasze dzieci i wnuki) – patrz piątka Kaczyńskiego, później gruchnęła wiadomość o skoku rządu na OFE, który de facto obniży nasze emerytury. W kolejce czekają (zgodnie z tym co pisze Redakcja) roszczenia żydowskie – olbrzymie (kilku krotność rocznego PKB), potężny wzrost cen energii w roku powyborczym (firmy energetyczne dobijają się do rządu, aby w końcu wyrównał im za ten rok stratę w związku z zamrożeniem stawek energii), nabiera na sile protest kolejnych grup społecznych – lekarze, pracownicy medyczni, nauczyciele, niepełnosprawni – no bo jak się nie domagać skoro jest tak świetnie, to dlaczego nie my?
  Pisałem na tych łamach od początku rządów PiS, że to partia socjalna, na co nas nie stać – państwa na dorobku, ideowa tylko deklaratywnie, mająca interes własny i własnego otoczenia za najwyższe dobro. Na początku byłem wycinany w 2/3 wypowiedzi, później krytykowany przez brać kibicowską. Następnie zaczęło dochodzić do piszących tutaj, że obniżenie progu emerytalnego, przy niżu demograficznym, i fakcie, że jesteśmy krajem na dorobku, nie tylko nie zwiększy naszej emerytury w przyszłości, ale spauperyzuje nas jako emeryotobiorców, no po prostu nie ma cudu!
  Ponadto, że polityka zagraniczna nie polega na tym, że skłóci się z Francją, Niemcami czyli rozdającymi karty w tej części świata, a przytuli się do potężnego patrona zza Atlantyku i powstanie się z kolan i zrobi się z Polski gracza pierwszoligowego. Przecież to banialuki, w które mógł uwierzyć tylko aparatczyk pisowski, albo dający się omamić propagandą tvp. Przykładem niech tu będzie Orban. On istotnie robi dużą politykę i to małe Węgry są uznawane jako przodownik polityczny Europy postkomunistycznej. Orban będący na kontrze do Niemiec i Francji, ale takiej niewykluczającej, a przy okazji w dobrych relacjach z Nietanjahu, w biznesowych z Putinem jest tu górą. Z Putinem, który jako persona non grata polityki Zachodniej jest w stanie dobrze zapłacić (gaz, ropa) za przyjaźń i ocieplenie jego wizerunku. PiS wybrał wiernopoddańcze relacje z USA, gdzie za fotę z wyliniałym przywódcą tego mocarstwa, dla którego jesteśmy mało znaczącym podmiotem światowej polityki, będziemy musieli zapłacić słone rachunki (mienie pożydowskie). Wybór Czaputowicza, czyli pana z trzeciej ligi politycznej ,było już wywieszeniem białej flagi i wskazywało, że politykę zagraniczną, to będziemy robić na użytek wyborczy wewnętrzny a nie jako liczący się gracz, o czym tyle gardłowali politycy Pisu.
  No i ostatnia rzecz. Czy PiS, to partia ideowa?, narodowa? myśląca o Polsce jako liczącym się partnerze na arenie międzynarodowej? Nic bardziej mylnego. A wszak takie elementy ich programu przyciągnęły do siebie wielu kibiców.
  PiS uzależnił nas politycznie od jednego patrona – USA, co jest wielbłądem politycznym. Zadłużą nas jak jej poprzednicy, przyznają sobie lukratywne synekury w spółkach skarbu państwa, podobnie jak poprzednicy, nam „dają” 500+ a sobie przyznają premie
  PiS pomimo wrzucenia na stół wyborczy miliardów dla różnych grup społecznych, tym samym zadłużając Państwo na przyszłe pokolenia, nie zdominował sceny politycznej tak jak sobie wyobrażał (choć nadal prowadzi w sondażach). Ba, z prawej strony wyrasta spora grupa protestu (narodowcy), która staje się wyrzutem sumienia rządzących. Co zrobi grzesznik (rządzący)? Idzie do spowiedzi? Koryguje swój program? Nie! Bije w nowo powstające ugrupowanie jak we wroga. Na razie piórem Sakiewicza, zaraz w sukurs przyjdą Karnowscy, ale prawdziwe działa w postaci TVP Kurskiego dopiero przed Wami. O tym też PiSałem już na początku, że gdy już kibice i kibole przestaną być im użyteczni, albo gdy ich poglądy rozminą się z rządzącymi, to ręka pana obróci się przeciwko ideowcom z prawa. I tak się staje. Dlatego życzę twardego karku i niewzruszonego moralnie oglądu rzeczywistości. PiS jest pomyłką, będzie to widać z każdym dniem coraz bardziej.

 3. Wybuchła teraz afera o kukłę żyda zmasakrowaną w Pruchniku,ja przychylam się do stwierdzenia na twitterze Redaktora Fana,że to powinno stać się teraz ogólnopolską tradycją.Co roku powinno się to odbywać w całej Polsce. Spodziewać się teraz należy represji aparatu IIIRP,na ludzi oraz ich dzieci którzy brali udział,w tym wielkim wydarzeniu.

 4. Bilion złotych to kopiejki w porównaniu do tego co będą chcieć jeszcze, a do czego już sobie zastrzegają prawo. Podzielone już jest wszystko, a My nawet ze słowa rodzina będziemy musieli zrezygnować.

 5. Słyszałem wypowiedzi dwóch ww. panów i muszę stwierdzić zupełny odjazd red.Sakiewicza.Mianowicie zastosował on taką oto konstrukcje logiczną że ustawę 447 wymyślili amerykańskie lewaki po to żeby skłócić dwa bratnie narody polski i amerykański, a polscy nacjonaliści współpracują ze światowym lewactwem. I tak z powodu Świąt Wielkanocnych chciałbym życzyć red. Sakiewiczowi jak i panu Antoniemu powrotu do zdrowia psychicznego.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *