Święta z Koroną

 Hasło „korona” teraz wielu nie kojarzy się z Kielcami, lecz z Krakowem, a to za sprawą doniesień o współpracy z organami ścigania niektórych osób doskonale znanych we Wrocławiu. Ale to właśnie z Koroną w Kielcach przyjdzie się zmierzyć Śląskowi w świąteczny poniedziałek. I aby te święta były udane dla wrocławian Śląsk tego meczu nie może przegrać. A najlepiej byłoby, gdyby wygrał.
I tego, a także świątecznego spokoju wszystkim sympatykom Śląska na Święta Wielkiej Nocy życzy cała redakcja Fana.
Tym naszym Czytelnikom, którzy do futbolu mają mniej serca, życzymy, by nie zapominając o grożącym Polsce niebezpieczeństwie żydowskich roszczeń finansowych, przeżyli czas świąt z dala od polityki, na pełnym luzie.
Redakcja

komentarzy: 25

  1. Jak tam @orzechu…. wypadki ZZW Sri Lanki i Marsylii to też teoria spiskowa…?!? To tak w najważniejsze święta chrześcijan… na początek kościoły… a potem zamachy… rozumiem, że według Twojej teorii nie są powiązane… zupełny przypadek.

  2. Jest nas wszędzie wielu rozsypanych po całym świecie ale co jest najpiękniejsze ze każdy z nas ma Śląsk w sercu Polske w sercu. Nieważne czy to zlewaciała Holandia Belgia Francją itp. Dlatego jeszcze raz wszystkim wam czytelnikom Fana, Readakcji, Romkowi całej kibicowskie braci wszystkiego dobrego zdrowia dla was dla waszych rodzin. I żebyśmy szybko zapewnili sobie utrzymanie bo miejsce Śląska jest w elicie.

  3. Zdrowych spokojnych świąt. Wytrwałych w nadziei ze następny rząd nie da się poniżać nacji która Chrystusa wydała na śmierć. Veni Vidi Vici. Śląsk to my!!!!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *