Ukradną 26000 ?

(AKTUALIZACJA) Każdy z nas, stojący nad grobem i noworodek, kobieta i mężczyzna, szofer i bezrobotny, ultrakatolik i pedryl, rudy i łysy, dożywotni więzień i strażnik, kibol i abnegat – wszyscy jak jeden mamy do zapłacenia po ponad 26 000 złotych na głowę. I nie jest tu mowa o długu publicznym (też tyle od nas będą wyrywać od nas rządzący), ale to kwota, jakiej domagają się od Polski żydzi. Na razie tyle, bo ich apetyt na kasę wciąż rośnie, o ile dwa – trzy lata temu mówili o 65 miliardach dolarów, które chcą od Polski, to teraz już bełkoczą o bilonie złotych. A że jest nas około 38 milionów, to na razie wychodzi na głowę coś ponad 26 000 złotych od osoby.
Prawnik i znany publicysta, Stanisław Michalkiewicz ujawnił notatkę dyplomatyczną z której wynika, że do wyborów parlamentarnych w Polsce rozmowy ws. roszczeń żydowskich będą tajne.
Notatkę z dnia 25 października 2018 roku, w której opisano rozmowy dyplomatyczne, jakie prowadzili: Jacek Chodorowicz (pełnomocnik polskiego ministra spraw zagranicznych do kontaktu z diasporą żydowską, były ambasador w Izraelu) i Thomas Yazdgerdi (specjalny posłannik Departamentu Stanu USA ds. holokaustu).
Wszystkim miłośnikom PiS oraz żydofilom i szabesgojom polecam ten tekst, ku przemyśleniu, w jaki właśnie g… wdeptujemy:
https://medianarodowe.com/tajne-rokowania-ws-roszczen-zydowskich-wyciekla-notatka-dyplomatyczna-usa-daje-czas-na-splate-po-wyborach/
degrelle, RZ, fot. J.Karwowski/PAP, forumemjot-dla-polski

Coś z oficjalnej stony Policji, co wskazuje na kierunek przygotowań polskich służb: http://www.policja.pl/pol/aktualnosci/164813,Gniezno-Szkolenie-w-quotPolinquot.html?fbclid=IwAR2_FRupmyU7UgdE3uM458_4-1Lx9gx0lRNTQxN67CJlXKg–pk4IYCBSus

komentarzy: 10

  1. Zdrajcą jest ten, kto o tym nie mówi, a posiada jakąkolwiek wiedzę.
   Zdrajcą jest ten, kto rozmawia na ten temat z przedstawicielami „drugiej strony”, lub z kimś, kto może tą „drugą stronę” reprezentować.
   Zdrajcą jest ten, kto knuje, by te pieniądze zapłacić.
   RZ

  1. W Niemczech powstał niekorzystny dla Polski precedens, mianowicie okazało się, że nie tak dawno sporą kwotę Niemcy uiścili na zasadzie roszczeń do mienia bezspadkowego, co jest chyba jawnym łamaniem tamtejszego prawodawstwa. Póki co „nasi” też by musieli, zrobić jakiś myk wzorem Niemiec, lub zmienić prawny sposób dziedziczenia, na jakiś barbarzyński lub krajów n-tego świata.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *