Przylazła po przeprosiny

 Pomorscy przedstawiciele partii Roberta Biedronia „Wiosna” żądają przeprosin od Lechii Gdańsk. Wszystko przez transparent, na którym widniały stwierdzenia dotyczące pedałów.
Klub nie zamierza przepraszać.
Na tym moglibyśmy zakończyć artykuł. Warto, jednak przypomnieć całą sytuację.
Kibice Lechii Gdańsk podczas meczu z Wisłą Płock rozwiesili transparent mówiący wprost co mają zrobić dewianci spod znaku LGBT.
„Sodomici, pedały i pedofile z LGBT! Łapy precz od naszych dzieci!” – głosił napis rozwieszony w sektorze gospodarzy w Gdańsku.
Transparent z napisem zawisł na Lechii 13 marca. Iskierka normalności w Gdańsku nadal nie zgasła.
Nie tylko Biedroń będzie walczył z Lechią. Nowa prezydent Gdańska, Aleksandra Dulkiewicz szczerze popiera aktywistów LGBT.
Beata Maciejewska, szefowa partii Wiosna Roberta Biedronia na Pomorzu, pojawiła się na stadionie Lechii Gdańsk. Żądała spotkania z prezesem klubu Adamem Mandziarą. Do spotkania, oczywiście, nie doszło.
„Czy prezes Lechii Adam Mandziara się mnie boi? Czy boi się potępić homofobię? Jeśli jest odważny, to niech mi odpowie, czy popiera ataki na mniejszości na jego stadionie. Lechia Gdańsk jest wizytówką tego miasta, a pan Mandziara, jako prezes, liderem opinii publicznej” – żaliła się Maciejewska.
Rzecznik Lechii Gdańsk całą sprawę skomentował krótko: „nie komentuję”.
Maciejewska dodaje, że przyszła z żądaniem przeprosin: „Niech pan prezes Mandziara przeprosi wszystkich obywateli i obywatelki, którzy zostali na Lechii obrażeni”.
Liderka Wiosny na Pomorzu zostawiła list do prezesa Lechii. Co więcej liczy na to, że uda jej się spotkać z nim w najbliższych dniach.
Na podstawie: Media Narodowe opr. RZ, fot. arch

komentarzy: 11

  1. Ja ich nazywam po imieniu i mam w czterech literach, co o tym myślą Biedronie, Będowscy, Lamparskie i reszta tego towarzystwa. Jeszcze jakieś 20-25 lat temu słowo „gej” nikomu nic nie mówiło, ale pedał czy homoseksualista, to już zdecydowanie tak. Dlatego nazywam ich tak, żeby nikt nie miał wątpliwości, o kim mowa.

 1. To już jest szczyt bezczelności lewckie zboczone dewiantki domagają się przeprosin od normalnych ludzi za to, że nie chcą popierać deprawacji maluchów.

 2. Tymczasem w Krakowie faktyczny prezes/właściciel Wisły właśnie zadeklarował wpłatę 50tys zł na uwaga usiądźcie muzeum polin. W ramach kajania się za antysemickie okrzyki z derbów ma być też prowadzona edukacja kibiców przez zewnętrzne organizacje.
  Polin…

 3. Wiedziała baba ( ta od Biedronia ) co robi. Celowo piszę baba a nie kobieta bo nią nie jest. Taką mają taktykę że pociągną za język, nagrają ukrytym dyktafonem a potem ma ktoś proces.

 4. Przesadziłeś z tą niezgaszoną iskierką normalności. Ogień pali się nadal… i nie zgaśnie. To że nie wszyscy kibice Lechii poparli Brauna chcącego tworzyć nowe miejsca kultu katolickiego pod Olsztynem nie znaczy, że łykają jak pelikan terror liberalny. Nie pomoże Biedroniowi Timmermans bo przyjazd dupka na kampanię wyborczą Wiosny to pocałunek śmierci taki sam jak wręczenie przed wyborami prezydenckimi Komorowskiemu tytułu „Człowieka roku GW”…. Trzaskowski najchętniej wycofałby się z podpisanej karty Les/bi/pedofil/zoo/nekro/sado/maso/onano/trans/fans/pies/bies/…i narko/kablo/w papu ale mleko się rozlało i PiS po wyborach zgarnie całą pulę większości konstytucyjnej.

  1. Nie jestem fanem całej tej Konfederacji Brauna,Korwina itd,jednak mam nadzieje,że dużo ludzi na nich zagłosuje,i w ten sposób PiS nie będzie miał większości konstytucyjnej.

  1. Mógłby jeszcze określić gdzie i kiedy dokładnie, wtedy można by mu było pokazać co o nim się myśli.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *