Nie urok to…

 Na tegoroczny Puchar Polski patrzymy z zainteresowaniem z uwagi na doskonałą postawą naszych ziomków. W półfinale zameldowały się Lechia Gdańsk i Miedź Legnica. A i Raków Częstochowa ostatnio we Wrocławiu widziany jest sympatyczniej.
W 1/2 Raków zagra z Lechią, a Miedź będzie musiała jechać do Białegostoku. To rezultat dzisiejszego losowania. I oczywiście to losowanie musiało wpłynąć na Śląsk.
Zamieniono mecze 29 kolejki ligowej. Bo trzeba wygospodarować trochę czasu dla Jagiellonii. I tak zaplanowany na sobotę 6 kwietnia mecz wyjazdowy WKS-u w Płocku przesunięto, a jakże by inaczej, na poniedziałek 8 kwietnia na godzinę 18:00.
Tak oto Puchar Polski spowodował, że Śląsk definitywnie został klubem piątkowo-poniedziałkowym.
RZ, fot. dreamstime.com

Aktualizowany na bieżąco terminarz meczów Śląska: http://fanatik.ogicom.pl/archiwa/11198

komentarzy: 5

  1. Myślę że mógł by to być dobry układ na mapie kibicowskiej Śląsk Lechia Raków. Ostatnio 10 Lechi w Katowicach z Rakowem. Raków ogólnie nie ma żadnej znaczącej zgody z jakimś Polskim klubem. Do tego mają kosę z Żydzewem. Znam jednego medalika ze wspólnej pracy za granicą kontakt do dziś nie jedną butelkę wypiliśmy i może kiedyś to we Wrocławiu ugoszcze. Cała Polska w Cieniu Śląska.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *