Brudasy w formie

Żyję i mam się dobrze, (już widzę jak red.nacz przeciera oczy ze zdumienia, że postanowiłem siąść do komputera i coś naskrobać) chociaż ostatnio wcale tu nie piszę, czasem pomoderuję komentarze, ale to też tylko od święta.

Wrocławianie pewnie kojarzą sobotni atak nożownika w Galerii Dominikańskiej. Dla „reszty świata” krótkie streszczenie. Dwóch opalonych brudasów, konkretnie Turków pożarło się wczoraj pod MC Donalds’em we wrocławskiej Galerii Dominikańskiej. Pożarli się tak, że jeden z nich wyciągnął nóż i zadźgał swojego rodaka.

Po dokonaniu tego czynu zaczął spier… uciekać z budynku, a w artykule na Gazecie Wrocławskiej możemy przeczytać, że kilku chłopów rzuciło się w pościg za tym sk…synem. Czytamy także, że reszta zdezorientowanych ludzi chowała się za ladami, czy stolikami. Tylko kilku „bohaterów” (cudzysłów, bo chyba każdy normalny zachowałby się podobnie) postanowiło dogonić i spróbować obezwładnić mordercę, który widząc nadjeżdżający patrol policji wyrzucił nóż i został przez nich obezwładniony (wreszcie przydali się do czegoś naprawdę konkretnego, nie znaczy, że ich tu chwalę – jest to suche stwierdzenie faktu).

W artykule jest filmik z „pościgu” za ciapatym (link na końcu artykułu) i na pierwszy rzut oka widać, że pobiegli za nim rośli, nie bojący się ataku, tak szkalowani przez tefałeny czy Głos Tel-Awiwu kibole/narodowcy/katole (niepotrzebne skreślić). Jakoś nie widzę tam miłośników szeroko pojętej tęczy, uchodźców i innego rodzaju zwyrodnialców. Pochowali się? Bali się, że sobie połamią paznokcie? A może narobili w pieluchy?

Krótka piłka – faceci wybiegli za nożownikiem, bo mają jaja, żeby to zrobić i próbować go powstrzymać. To właśnie takie osoby staną wspólnie z kibolami na linii frontu, żeby bronić tego kraju przed atakiem tego typu degeneratów i na pewno nie będą do tej obrony używać kredek.

Guli

Link do artykułu:

https://gazetawroclawska.pl/mamy-film-z-poscigu-za-nozownikiem-z-galerii-dominikanskiej-zobacz/ar/13952475#wiadomosci

 

 

komentarzy: 15

 1. Problem jest bardziej złożony, bo jak to rozpatrywać – Kurdowie jako jedyni (cały naród) podjęli zbrojną walkę, nawet kobiety, z ISIS, walczą o własne państwo dla narodu kurdyjskiego z tureckim reżimem, Kurdowie są chrześcijanami, Turkowie muzułmanami. Dla wiedzy tych, którzy historycznie wspomną przychylność i szacunek Turków dla Rzeczypospolitej (nie uznawali rozbiorów i nie istnienia politycznego Polski itd.) oraz że Turcja to zapora islamu wojującego, bo to państwo świeckie, a nie wyznaniowe…otóż nie !!! Turcja potężna militarnie, sojusznik Rosji i Chin od pewnego czasu coraz silniej staje się państwem islamicznym i aspiruje do największego i najsilniejszego państwa muzułmańskiego, które chce dyktować warunki i wpływać na politykę międzynarodową UE. Silna, rządzona dyktaturą, islamska Turcja ewoluująca ku państwu wyznaniowemu jest groźna!!! Oczywiście w interesie Polski jest, aby każda wojna, konflikt itp. zawsze rozgrywał się poza granicami Rzeczypospolitej Polskiej. Dlatego należy objąć nadzorem każde skupisko wrogich nacji, a najlepiej ich deportować poza granice naszego kraju. Cóż w tej wojence jestem sympatią za Kurdami, z Turkami miałem styczność i w Niemczech, i w Holandii, i w Anglii…mam o oni jak najgorsze zdanie. Na marginesie dodam, że moja wrogość do Turków zaowocowała w Niemczech jeszcze silniejszą przyjaźnią z Madziarami, z którymi pracowałem.

  1. Kurdowie to nie chrześcijanie.
   Na ten temat trochę wiem i stwierdzam to z całą stanowczością. Kurdowie, przynajmniej w większości, to muzułmanie.
   RZ

  2. @johnny88
   Mowię, że się na Kurach co nieco znam. To równouprawnienie płci, to chyba idiota napisał. Kobiety u Kurdów maj mniej więcej tyle do powiedzenia, co u Cyganów. Nieco więcej niż u „prawilnego” Araba.

  1. Brawa za chłopaków, że udali się w pościg. Tamci niech u siebie rozwiązują konflikty, a nie u nas postronne osoby mają być świadkami patologii. Dobrze chociaż, że to była sprawa między nimi i nikogo więcej nie atakował.

 2. Generalnie dobrze że faceci mają jaja i w takich sytuacjach nie „wymiękają”.
  Inna sprawa to ocenianie z góry że ten który zabił to zły a ten który nie żyje to dobry. Może miał poważny powód a sąd mu nie pomoże? Nie wiemy. Błąd w tym że te sprawy załatwia się na uboczu a nie w tłumie niewinnych ludzi.

 3. Niestety wniosek sformułowany przez Autora jest nieco za daleko posunięty. To, że akurat w opisanym przypadku na miejscu znalazło się trzech zdecydowanych facetów nie znaczy, że tacy ludzie mają obecnie jakiekolwiek decydujące znaczenie. Wystarczy spojrzeć na wyniki wyborów we Wrocławiu czy ostatnich w Gdańsku. Ciekawe jest też zestawienia liczby Ukraińców we Wrocławiu z liczbą kibiców na meczach Śląska. Albo liczby osób o smagłych obliczach na ulicach miasta dziś a jeszcze rok temu. Z czego wniosek, że liczba zarówno obcych jak i ich polskojęzycznych sympatyków oraz osób obojętnych przytłaczająco góruje nad tymi, którzy byliby się skłonni im przeciwstawić.

  1. Akurat tak się składa że w naszym mieście nie ma już osiedla na którym nie byłoby budki z kebabem na niektórych to nawet kilka. Tak się właśnie zaczyna imigracja poprzez lokale gastronomiczne. Znam gościa który kiedyś uwielbiał się tym zajadać miał jedno stałe miejsce gdzie raz w tygodniu sobie poszedł zjeść i za każdym razem obsługiwał go inny gość o ciemnej karnacji. Więc nie jest ciężko się domyślić że jest ich tutaj coraz wiecej. To tylko jeden z przykładów jak się wzajemnie tutaj ściągają oni sami. A jeszcze wielu Polaków je w takich barach dając im zarobić. Ekspansja się odbywa również przez lokale gastronomiczne.

 4. Pisz…. Pisz ! Bo to fajne. Znaleźli się fachowcy od p[oprawnej polszczyzny. I hejtrzey !
  Nie kojarzę Cię pla55 więc też rzadko piszesz, choćby komentarze. Sensu nie zrozumiałeś ? To druga klasa podstawówki-czytanie ze zrozumieniem.

  1. Nie masz racji. Obecnie czytanie ze zrozumieniem to trudna sztuka. 80% czy nawet więcej nie rozumie programów informacyjnych (oglądanie ze zrozumieniem też „kuleje”)

 5. Publikujesz sporadycznie i tego się trzymaj. Po pierwsze pisząc o kimś w cudzysłowie wypowiada się o nim raczej ironicznie a nie podkreśla się normalność jego zachowania , po drugie nie każdy kibol / narodowiec / katol jest rosły i nie po tym ich poznać , a po trzecie nie trzeba linii frontu do obrony przed ciapatymi. Jesteśmy we własnym kraju i my tu ustalamy reguły a nie się bronimy

 6. Kurdyjski człowiek bez pracy jest zabójcą.
  Jeśli zmarły jest niewinny, jest studentem studiującym w Polsce.
  Kurdowie zawsze są niebezpieczni. kontrolują wszystkie nielegalne narkotyki w Europie.
  Kurdów zaangażowanych na Bliskim Wschodzie teraz chce mieszać Europę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *