Pedały z nieba

 Z zadowoleniem przyglądam się pisowskiej walce z pedalstwem. Z zadowoleniem i rozbawieniem. Rzucili się na tych pedryli teraz z takim zacięciem, jakby to był wróg największy.
Kij, że trzy i pół roku mieli na uwalenie tych, co to chcą po ulicach polskich miast bezkarnie paradować z piórkiem w zadzie, tęczusiów wszelkiej maści, grubych lesbijek robiących za przyzwoleniem władz nielegalne zadymy podczas legalnych manifestacji (na wrocławskim Rynku w czerwcu ubiegłego roku chociażby podczas prezentacji książki Jacka Międlara). PiS miał naprawdę dużo czasu i dużo możliwości, by te działania ukrócić, zdezawuować, nie dopuścić do finansowania. I co? I nic. Co więcej, w Lublinie kontrmanifestacja podczas propedalskiego marszu została rozgoniona przez służby mundurowe, a minister spraw wewnętrznych, czyli ich szef, imć Brudziński wręcz się tym chwalił.
Teraz po jednoznacznych ruchach propedalskich skierowanych w dzieciaki ruszyło się samo społeczeństwo. Zrobiono badania i się okazało, że 80% Polaków nie chce pedrylskiej propagandy, ani nie chce tolerować tęczusiów. No to PiS nam się obudził i okazuje się, że już nie kochają tych, co to ich jedyną myślą od rana do wieczora jest wtykanie fajfusów między pośladki kolegów. PiS znalazł sobie wroga, w którego może walić jak w bęben, gdyż polskie, z natury konserwatywne społeczeństwo nie kocha pedalskiej mody. I taką wojnę przyjmie ze zrozumieniem a nawet aprobatą.
Wojna z pedrylami ma jeszcze dwa dna. Po pierwsze jest to podstawowa teraz płaszczyzna walki z PSL-em o elektorat wiejski. Już nie zwierzątka futerkowe, ubój rytualny, kwestia zakazów handlu na Ukrainie (czasem w Rosji, Czechach, Niemczech) czy to polskimi owocami, czy wołowiną, czy jeszcze czymś innym produktem rolnym, lecz właśnie na płaszczyźnie LGBT toczy się bój na wsi o polskie dusze polskich rolników. Po przystąpieniu PSL do koalicji z Rabiejami – nie dziwota, że znaleziono taki temat, który dla PiS jest absolutnie bezpieczny, a dla PSL-u totalnie dyskredytujący.
Ale jest jeszcze coś, dzięki czemu pedalską ofensywę PiS uznaje za mannę od Boga. Otóż dzięki temu zapadło głuche milczenie na temat żydów. Wszyscy mówią o pedrylach i ich odrażającej chęci spedalenia dzieciaków w szkołach i przedszkolach, a nikt już nie wspomina o problemie żydowskich roszczeń majątkowych. Dyskusja została zręcznie przekierowana.
Temat żydów i ich zachłannych żądań, wspomaganych przez najważniejszych polityków amerykańskich zniknął z dnia na dzień z polskich mediów.
Nie wspomina się o takich „drobiazgach” iż właśnie narodowcy, których PiS chciał ustami Brudzińskiego, Jakiego*, Dudy, samego naczelnika i paru pomniejszych partyjnych funkcjonariuszy dobić i zlikwidować, od zawsze sprzeciwiali się pedalskiej propagandzie. To jest niewygodne. Ale to zakrycie tematu żydowskiego, który PiS musiał podnieść z uwagi na te same badania opinii społecznej, jakie obecnie pozwalają atakować tęczozadkowych – to jest manna z nieba dla obecnego, prożydowskiego obozu władzy.
Tak proszę patrzeć na nagły zwrot akcji wobec tłustych lesbijek, czy jeszcze niedawno pompowanych przez media związane z PiS-em „wiosennych Biedroni**”.
Pedały PiS-owi spadły z nieba. Polityka naprawdę jest prostą sprawą. W zasadzie zero – jedynkową. Już wiecie co jest jedynką a co zerem.
Roman Zieliński, fot. wiernipolsce.wordpress.com, press.online

* Patryk Jaki oczywiście nie jest członkiem PiS, lecz ziobrystą, jednak to wewnętrzne układy tzw. dobrej zmiany.
** Zauważyliście, że przez kilkanaście dni w mediach związanych z PiS-em nie można było uwolnić się od tęczowego Biedronia? Za żadne pieniądze nikt by mu nie zrobił takiej kampanii reklamowej, jaką urządzono mu za darmo właśnie w tych mediach jeszcze dwa – trzy tygodnie temu. Przy okazji nie wspomniano niemal ani słowem o kampanii prezydenckiej związanego z narodowcami Grzegorza Brauna, czy o tworzącej się Konfederacji Korwin Braun Liroy Narodowcy!

komentarzy: 28

 1. Ten tytuł sugeruje, że pedały spadają z nieba. A ja widziałem filmiki państwa islamskiego, w których pederastów wyrzucano z dachu kilkunastopiętrowego budynku.

 2. Walka z lewakami, walką z lewakami. Jednak niszczenie lodówek społecznych czy przeganianie anarchistów chcących rozdać jedzenie bezdomnym to żenada i dramat intelektualny.

  Można się nie zgadzać na ich poglądy polityczne, ale czy to ważne z jakich pobudek pomagają?

 3. To, że PiS walczy z pedalstwem to chyba dobrze. Gdyby było to spowodowane tylko tym, że tak chce 80% Polaków to też dobrze. Każde posunięcie rządu, które jest odzwierciedleniem woli rodaków jest bardzo dobre, oby jak najwięcej takich trafnych decyzji.

  1. Nie, nie jedno.
   Przy PO Polska by się „miękko rozjechała” jako prowincja niemiecka. Nawet byśmy nie zauważyli jak znikamy z mapy.
   Przy PiS sprawa jest bardziej złożona, Polska jako kraj ma istnieć, tylko nam się przywództwo będzie podmieniać na nie nasze. Szabesgoje mają głupią nadzieję, że pod ich kierownictwem. Ponadto proces ten jest znacznie mniej zaawansowany, niż PO-wskie zniemczanie kraju.
   RZ

  2. To samo Romek, za wyjątkiem Ziobro, jak jechałem u was PO w 2011,to mnie nie cenzurowałaś. PiS nas zadłuza szybciej niż PO oddając nasze wnuki lichwiarzom. Co mnie boli najbardziej, że wycierają swoje chazarskie mordy patriotyzmem, bo POq..y to się nie kryją, że chcą kraść. 3,5 roku zero reform, nic totalne dno. Udany pakiet przyjęcia Ukraińca. Pod żydowskim batem Polski synowi nie zostawię.

 4. „Zrobiono badania i się okazało, że 80% Polaków nie chce pedrylskiej propagandy, ani nie chce tolerować tęczusiów.”
  Nie żebym nie dowierzał, ale… będę wdzięczny za źródło.

 5. Romanie, ale na szczeblu lokalnym PiS, ktory nie rządzi w dużych miastach, nie może nic zrobić. Tak są ułożone ustawowo kompetencje władz samorządowych, że to one wydają zgody na marsze i dotują organizacje prolewackie…

  1. Jakby chciał, to by mógł. Mieli 3,5 roku na zmianę prawa na przykład.
   Penalizacja zboczeń aż się prosi.

 6. W Szczecinie próba blokady marszu dewiantów skończyła się podobnie jak w Lublinie,niestety. Na tym polu nie zmieniło się zbyt wiele.Natomiast cieszy,że ludzie przejrzeli na oczy i dostrzegli,że PiS to (w znakomitej większości) ludzie wyzuci z jakichkolwiek wartości.Żeby utrzymać się przy korycie zrobią chyba wszystko.

 7. Jest jeszcze jedno dno. Mamy rok wyborczy. Ponieważ PiS przepieprzył wybory samorządowe w dużych miastach to nie pozostało temu ugrupowaniu nic innego jak walka o polską wieś, mniejsze miasta i miasteczka gdzie faktycznie Polacy są w większości konserwatywni i tęczowych po prostu albo by powiesili albo wysłali gdzieś na koniec świata. Duże miasta niestety są zlewaczałe. Wobec tego tęczowi Jarkowi i jego ekipie są na rękę bo ich atak na pedalstwo spowoduje, że krzyżyk będzie postawiony przy PiSie a i przy okazji ludzie zapomną choć na chwilę o proamerykańskiej i prożydowskiej polityce. Dlatego właśnie nadal istnieje Feminoteka czy Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych czy inne tego typu cholerstwo. Uważam, że gdyby była potrzeba to PiS zacząłby prace nad wprowadzeniem na przykład związków partnerskich. Wszystko dla władzy. I dlatego też PiS tępi prawdziwą prawicę choćby przez niepokazywanie w reżimowych mediach bo prawdziwa prawica jest faktycznym zagrożeniem. Pokazywanie Biedronia i jego Wiosny aż takiego zagrożenia nie stwarza. Ogólnie rzecz biorąc czy PiS czy PO czy PSL i inne, to wszystko jest jeden wielki przekręt, który został ustalony w 1989 roku. Tych wszystkich Kaczyńskich, Morawieckich, Tusków, Kopaczów, Sakiewiczów, Lisów, Karnowskich, Kraśków trzeba albo powiesić albo wysłać do kopania soli własnymi rękami.

 8. Program PO
  pedał +
  pedał + +
  pedał +++
  pedał ++++
  pedał +++++
  pedał ++++++
  pedał +++++++
  pedał ++++++++
  pedał +++++++++
  pedał ++++++++++
  pedał +++++++++++
  pedał ++++++++++++

  1. Zz top Tam gdzie mieszkasz,w województwie Podkarpackim,a ja w tamtych rejonach mam na wsi rodzinę,to muszę powiedzieć że nikt nie głosował nigdy na PSL,a przynajmniej tak mowią.Jak rozmawiałem tez z ludźmi ze wsi,tylko się śmiali,lub leciały bluzgi.

 9. S-F nawet Lem by tego nie przewidział. Nagonka na parchów przybrała miarki i nasze elyty się wystraszyły, doszły do porozumienia i POjebani celowo zrobili w Warszawie kartę a pisory zaczęły nagonkę żeby zejść z tematu żydostwa i poniekąd ustawy 447. Wiadomo robimy amerykańcom laskę ale wujek sam pogrozi paluszkiem przez telefon to i nawet szetyna wraz z Jarkiem musza dojść do porozumienia mimo zatargu. Taka to jest :elyta polska zależna. Może wycofali gwarancje i forty?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *