W dzień kobiet

 Dwóch trenerów. Pawłowski na wyjazdy, Lavicka na mecze u siebie. Taki postulat zgłosił jeden z naszych korespondentów.
Żart oczywiście. Niestety takie żarciki to jedyne co nam zostaje wesołego, bo gdy się patrzy na żałosną postawę zespołu Śląska i żałosną liczbę posiadanych punktów to już do śmiechu nikomu nie jest.
Teraz przed Śląskiem kolejne wyzwanie. Oczywiście nie w łykend, lecz w piątek, na szczęście nie o 18:00, lecz o 20:30 Śląsk zagra z walczącą o podium Jagiellonią Białystok. Pół roku temu Śląsk rozniósł Jagiellonię w Białymstoku 4-0. Zrobił to w drugiej połowie, gdyż do przerwy był remis. Teraz trzeba się modlić o jednobramkowe zwycięstwo.
Piątkowy mecz fajerwerków nie zapowiada. Ani na murawie, ani na trybunach. Gości zapowiada się niewiele ponad setka, jak dociągną do 150 to powinni być zadowoleni. Ale dobre i to, bo przed tygodniem w meczu z Zagłębiem Lubin sektor gości był z powodu zakazu zupełnie pusty.
AP, G-K, RZ, for, Michał Kardasz (Fani Śląska w Białymstoku 1 października 2018)

Mecz Śląsk – Jagiellonia Białystok rozpocznie się w piątek 8 marca o godzinie 20:30. Aktualizowany na bieżąco terminarz meczów Śląska:
http://fanatik.ogicom.pl/archiwa/11198

komentarzy: 11

  1. Zaraz się okaże, że i u siebie nie potrafią wygrywać. Drużyna bez jaj. Mączyński to tylko płakać w szmatławcach potrafi. Jak taki dobry, to niech (nie tylko z Ległą) to udowodni.

  2. Po podziale grup, Śląsk zacznie grać jak z nut. Zrymowało mi się, ale taka jest prawda. Miasto łoży kasę na klub, więc piłkarzyki mają pewną kaskę co miesiąc. Można się poopier… większość sezonu, a przy końcówce, gdy widmo spadku zajrzy w oczy, ktoś z magistratu zaproponuje dodatkowe pieniążki publiczne ( jaka chryja by była, jak by klub poleciał, gdy utrzymuje się go z publicznej kasy ). Zobaczcie jak mają się Lubinki, tam też jest kasa państwowa, co miesiąc przelew, a jak grają? My nie mamy słabego zespoły, my mamy zespół kombinatorów i leni. Po co ścinać się cały rok, pograć zawsze zdążą w grupie spadkowej, a kasa nawet może lepsza.

    1. Jeśli w klubie i władzach miasta zasiadają idioci to tak jest. Jakby podpisywali umowy z grajkami na wypłacenie tylko 50% wszystkich pensji za cały sezon w przypadku braku załapania siędo górnej 8 to by piłkarzyki nie czekały na premię za utrzymanie. W ogóle to każdy, który wspomni o premii za utrzymanie powinien być natychmiastowo dyscyplinarnie z klubu wyrzucony.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *