Dowód zdrady ideałów

 Najlepszą rzeczą, jaka się przydarzyła PiS-owi było odsunięcie od władzy PO. Nie do końca ich odsunęli, bo w strukturach samorządowych PO-wcy wciąż łupią Polskę, ale jakoś tam udało się powstrzymać największe zło, jakie się mogło nam przytrafić, czyli rządy mafii.
Tym odsunięciem o władzy ekipy grabieżców cieszyli się wszyscy. Katofaszyści, mohery, oszołomy, kibole, naziole, katotaliby… kij wie jak tam oni nas nazywali. Ale tak na poważnie to odsunięcie lepkich łapek PO z zadowoleniem przyjęli i ONR-owcy, i NOP i znakomita większość ugrupowań skrajnych.
Oczywiście poziom zadowolenia był różny, to tak gwoli ścisłości.
To, że PiS gra w swoją grę było oczywiste dla wszystkich myślących racjonalnie, a nie żyjących w krainie ułudy. Ale zawsze wydawało się, że skoro nie może być gorzej…
Niestety, tylko najzimniejsi cynicy przewidzieli, że gdy trzeba będzie stanąć przeciwko PO, niemal ideologicznemu swojemu wrogowi, po stronie innego gracza politycznego, to PiS się na niego najzwyczajniej wypnie.
Stawką jest Gdańsk. Jedno z istotniejszych, polskich miast. Mamy taką sytuację: po śmierci defraudanta trzeba było ogłosić wybory na prezydenta miasta. PiS zrobiło polityczną kupę w kalesony i wycofało się z wyborów. Ba, nawet nie wspomogli kandydata zbliżonego do siebie ideowo – Piotra Walentynowicza.
Dobra, ich kalkulacje, ich decyzje. Bali się przegrać, bo wizerunkowo przed wyborami do europarlamentu wyglądałoby to słabo – ok. Można zrozumieć. Zimna, chłodna kalkulacja.
Ale gdy widać zamilczenie w pisowskich mediach walki Grzegorza Brauna z trójmiejskim układem, to się rzygać chce.
Wiecie jak oni myślą? Oni myślą tak: jak się Braunowi uda zrobić wynik w granicach 20-25%, to będzie wyraźny sygnał dla prawicowców, kowinistów, wolnościowców, antyaborcjonistów, narodowców, ultrakatolików, że jest ich naprawdę sporo. I niekoniecznie później w eurowyborach ci z prawej strony sceny politycznej będą głosowali na PiS w całej Polsce, którzy powoli zaczynają mieć dość pustych obietnic o programie Cela+ dla zdrajców, niespełnionych obietnic dla frankowiczów, gadania o repolonizacji mediów, klękania przez żydami i finansowania ich fanaberii, popuszczania lewactwu.
Może wynik Brauna spowodować efekt śnieżnej kuli i poparcie dla PiS ze strony tych, którzy będąc od PiS na prawo „wolą nie tracić głosu” jednak zdecydują się zagłosować inaczej.
W imię swoich, partykularnych interesów PiS pragnie sromotnej porażki Brauna w wyborach w Gdańsku. W pisowskich mediach promuje się pedałów Biedronia (bo to osłabia PO), marksista Zandberg już w TVP zaczyna mieszkać (bo to też osłabia PO), zaprasza się do programu jakiegoś cwela („minęła 20” w środę 27 lutego 2019), a nikogo z Federacji Korwin&Narodowcy&Braun&Liroy w TVP nie uświadczysz. Nawet nie wolno wspomnieć, że taki polityczny twór istnieje.
A gdzie w tym interes Polski?
A co ich to obchodzi? Jak nie będzie pisowska, to może być nawet pedalska.
Roman Zieliński, fot. Gdansk.pl. youtube.pl, 3obieg.pl

Nasz stały Czytelnik z Gdańska podesłał taką prośbę:
Już 3 marca wybory. Wpływajcie na gdańskich znajomych. Niech oddadzą głos na Polaka, a nie na gdańsko-pedalsko- żydowski układ.
https://youtu.be/qWKi9wlMJPw
Lechista88
Ruch Narodowy

PS. Jutro (piątek 1 marca) Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych. We Wrocławiu o godzinie 20:00 z Placu Solnego wyruszy marsz ku ich czci.

komentarzy: 14

 1. Dzięki za „troskę” o moje losy tym, którzy ją na FAN-ie wyrazili. Zakres domysłów powodu braku mojej aktywności, od robienia dzieci, do śmierci, jest na ryle szeroki, a zarazem w niektórych przypadkach głupawy, że szkoda mi czasu na indywidualne odnoszenie się.

  Jestem zajebiście zajęty od kilku tygodni (sprawy osobiste, rodzinne) i nie wystarcza mi czasu na aktywność choćby na FAN–ie, nad czym ubolewam.

  Apeluję o deczko szacunku i nie pisanie debilnych bzdur ad persona. Dziwi mnie, że Redakcja puszcza szczyny słowne typu „Lenin wiecznie żywy” niezależnie od kontekstu.

 2. Redakcjo, poprzedni post powinien mieć jeszcze jedno zadnie puentujące: Efektem tego czego PiS nie zrobił a deklarował, że zrobi, albo zrobił w sposób nie licujący z prawem i sprawiedliwością jest już przekroczony próg wyborczy przez Brauna, Korwina i innych, i przyznam, że jeszcze szklanego sufitu nie widzę dla tej nowej siły.

 3. @Pietras, no tak, Antykomuch niczym jak Lenin – zawsze żywy.
  @Efc, zapewne, ale gorzej, że poza werbalnym wzmożeniem, niewiele się od siebie różnią. Przynajmniej te największe.
  @Szyderca. Powód jego zniknięcia tylko można domniemywać.

  1. @Umberto e co Antykomuch zachwycony piątką Kaczyńskiego, energicznie zabrał się za podbijanie wskaźnika dzietności w Polsce, i to jest cała tajemnica jego tymczasowego zniknięcia.

 4. Wielu z lektoratu PIS-u będzie głosowało na Brauna. Niestety jest grupa Lechistów, która tego zrobić nie chce. Do nich trzeba dotrzeć.

 5. Ciekawi mnie podejście pisowców z Gdańska do wyborów. Na Aleksandrę źle, na Grzegorza jeszcze gorzej. Marek Skiba też nie z ich bajki.

  1. Głosy się rozejdą a wszystko zostanie (najprawdopodobniej…) po staremu na stolcu będzie zasiadać Dulkiewicz.A PiS będzie co jakiś czas ujadał wytykając jej niemal wszystko.Jak napisał Red.Nacz.-PiS jest słaby i tą słabość obnażyły wybory samorządowe a wcześniej zaniechanie programu cela+.Oczywiście-trzymam kciuki za Grzegorza Brauna.

 6. Właśnie nastąpiła śmierć cywilna naszego drogiego @antykomucha. Zauważyliście że od tej zawieruchy z żydowskim roszczeniami ten zacny forumowicz nam gdzieś zniknął?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *