Bomba 447

 Na moje, antysyjonistyczne serce miód leje się strumieniami. Po żydowskiej nagonce na Polskę, Polacy budzą się z letargu. I stawiają na razie jeszcze nieśmiały, lecz coraz głośniejszy opór przez żądaniami wydziedziczenia nas, Polaków z polskiego majątku. Coraz więcej jest uświadomionych, coraz więcej nie bojących się artykułować dezaprobatę wobec żydów, żydostwa i Izraela.
Okazuje się, że to co od wielu lat głosili Grzegorz Braun, Stanisław Michalkiewicz, a później Jacek Międlar staje się powoli faktem, przez co wielu teraz jest łyso.
Na razie pełny przekaz chwytają najbardziej radykalni. Ci o mniej ostrych poglądach jeszcze się łudzą, jeszcze na coś liczą. Niektórym się wydaje, że PiS podejmując ostrzejszą retorykę w konflikcie z Izraelem faktycznie się kłóci z żydmi.
Prawda jest jednak okrutna i wyraża się ona deklaracjami Andrzeja Dudy łaszącego się do żydów hasłem „konieczności zwalczania antysemityzmu” (gdy o antypoloniźmie szerzącym się w Izraelu nie wspomniał ani słówkiem), wypowiedzi Brudzińskiego, który już jako szef ministerstwa spraw wewnętrznych (policja, służby itp.) twierdził podobnie, dodając, że będzie tępił narodowców, lub utrzymanymi w takim samym tonie wypowiedziami Glińskiego (minister kultury) czy Gowina (minister szkolnictwa wyższego).
W praktyce wyraziło się to włażenie żydom w zadki nalotem milicji na siedzibę stowarzyszenia Marszu Niepodległości, gdzie szukano plakatów trolujących amerykańską ustawę 447, będącą atomową bombą finansową dla Polski, a mówiącą o żydowskich roszczeniach wobec Polski (plakaty na zdjęciu).
Taaa, na płaszczyźnie walki z narodowcami to organy państwa są skuteczne i potrafią działać stanowczo, choć często formalne powody tej walki są dyskusyjne.
Za to jak trzeba egzekwować prawo wobec lewactwa, to już to samo państwo tak szybkie, skuteczne i zdecydowane nie jest.
Zobaczymy, jak się potoczą losy lewaków obalających pomnik Jankowskiego w Gdańsku oraz tych, którzy „przypadkiem tam przechodzili z tragarzami i kamerą o trzeciej nad ranem”. Bo na przykład w sytuacji gdy na ulice Warszawy wróciły nazwy komunistycznych agentów czy zbrodniczych, także komunistycznych organizacji, to państwo pokazało swoją słabość, bezradność i totalny rozkład decyzyjny.
Roman Zieliński, fot. NN

komentarzy: 24

 1. Poważnie ktoś się przejmuje ustawą JUST? Żydzi z USA, którzy byli ofiarami holocaustu (lub ich rodziny) nie mają takiej „mocy” aby żądać pieniędzy od Polski. A jeśli takie roszczenia się pojawią w sądzie to Polska powinna wystąpić o takie samo odszkodowanie od IV Rzeszy i być po prostu „pośrednikiem”.

  1. Poważnie. Nie po to ją uchwalano, zeby sobie pogadać i potem pomachać papierkiem.
   Jak żydzi mogą gdzieś zarobić, to wykorzytsają wszystkie dostępne środki. Przekonali się o tym Szwajcarzy.
   I teraz robisz świetną robotę żydom. „po co się matrwić na zapas”. A jak przyjdzie płacić, to powiesz „co mnie to obchodzi, wyjeżdżam”, tymczasem żydzi będą nas łupić.
   RZ

 2. Lewaki lewakami, ale od kiedy Redakcja broni pedofila? Tacy ludzie na pewno nie zasługują na pomniki. A już trzeba być kompletnym kretynem, by ponownie go stawiać i bronić przed kamerami.

  1. Nikt tu nie broni pedofilii. I jeśli są dowody na jego pedofilię, to usunięcie pomnika będzie w porządku.
   Natomiast dziwi mnie pewien drobiazg. Znałem ludzi, którzy Jankowskiego znali dość dobrze i nigdy nie słyszałem, by wspominali o nim jako o pedziu. Choć nie był kryształowy, gdyż kiedy się mówiło o jego powiązaniach z SB, to „coś było na rzeczy”, co usprawiedliwiano, twierdząc, że „gadając z nimi załatwia sporo istotnych dla nas spraw”. Jak było naprawdę – tego nie wiem.
   Natomiast jednego jestem pewien. Był nastawiony bardzo antyżydowsko. Byłem na paru mszach z jego kazaniem, stąd moja wiedza w tym temacie. I tak sobie kombinuję, że pewnie ten jego antysyjonizm pewnie ma jakiś wpływ na obecne, wściekłe ataki na jego pomnik, pamięć i osobę.
   RZ

 3. Wiecie jaka jest prawda o żydach? Faraon miał ich dosyć i wygnał z Egiptu, ale jak to żydzi wszystko przekręcili na swoją stronę i tak się przez tysiące lat utarło, niestety wydało się. Ziemia niby obiecana przez Boga, wędrowali i znaleźli, tylko dlaczego przy okazji wyrżnęli wszystkich ludzi mieszkających na tej ziemi obiecanej? Taka jest prawda o żydach. Swoją postawą od zarania dziejów robią wszystko aby wszyscy ich nienawidzili, co za ludzie z tych żydów…?

  1. Najnowsze badania archeologiczne ukazują, że prawdopodobnie pejsów w ogóle nie było w Egipcie w czasach rzekomej niewoli, a już na pewno nie ma mowy o żadnej niewoli egipskiej. Cały stary testament to kalka wszystkich starożytnych kultur i ich podań oraz ogólnie bajki wyssane z palca. Np. potop to sumeryjski epos o Gilgameszu…

  2. @Niklot w samym państwie położonym w Palestynie jest są 4 grupy Żydów Aszkenazyjczycy z Europy środkowo-wschodniej, Sefardyjczycy z półwyspu iberyjskiego, Mihrazi z państw arabskich oraz czarni Felaszowie z Etiopii którzy są tam obywatelami drugiej kategorii i często padają ofiarą agresji i rasizmu. Krąży opinia że Aszkenazyjczycy to Hazarowie z dawnego Kaganatu którzy przeszli na Judaizm ale nie mam co do tego pewności. Wychodzi na to że najbliżej lub są potomkami starożytnych Żydów to Mihrazi czyli ci wywodzący się z państwem arabskich. Krąży nawet opinia iż Palestyńczycy są potomkami starożytnych Żydów którzy przyjęli w większości Islam.

  3. @ Redakcja
   są tacy…
   https://pl.wikipedia.org/wiki/Felaszowie

   a co do wpisu @ Niklota
   Kolego, wiem, że można być poganinem, Zadruga i te sprawy, ale, błagam, nie wyłączaj myślenia.
   Chłopie, badania archeologiczne mogą Ci, ze sporą dozą prawdopodobieństwa, dowieść, że coś było, a nie, że czegoś nie było.
   No, włącz, proszę, myślenie. Egipt ponad 3 razy większy niż Polska, prawie 3 razy tyle mieszkańców. A Ty, na podstawie tego, że archeologowie czegoś nie znaleźli piszesz, że czegoś nie było, no Chłopie…
   Można nie lubić Kościoła Katolickiego, ale uważajmy, żeby nie otrzeć się o Biedronia, bo to i śmieszne i żenujące…

  4. @Beduin Żyd to żyd,nieważne sefardyjski czy sryjski za przeproszeniem.Nie można rozróżniać,trzeba ich traktować jednakowo. Jakie to ma znaczenie?.Żadnego!! Jazda z nimi.

 4. Caryca Katarzyna wysyłając mnie na misję do Polski powiedziała, te oto słowa:
  Istnieją różne narody, a raczej różne narody mają różnego ducha. Jedne można podbić i przesiedlić w celu zagarnięcia ich ziem, a świat nie podniesie wrzasku – to małe narody, plemiona. Z innych można uczynić małym wysiłkiem niewolników i będą chętnie lizali rękę Pana – to narody o podłej duszy, od kolebki niegodne samostanowienia, w wielkich obszarach Azji roztopią się bez śladu. Z trzecimi wreszcie nie można zrobić ani tego, ani tego, przynajmniej nie od razu – to Polacy. Nie można zaanektować ich państwa, bo trzeba byłoby się dzielić z Prusami, Austrią, Turcją i Bóg wie jeszcze z kim; narzuca to europejska równowaga sił. Po drugie nie można tego zrobić od ręki, gdyż są to znakomici żołnierze, a cały naród gdy otwarcie zagrożony, przypomina wściekłego wilka w nagonce. Zbyt dużo by to kosztowało, należy więc zdemoralizować ich do szpiku kości. Trzeba … rozłożyć ten naród od wewnątrz, zabić jego moralność… Jeśli nie da się uczynić zeń trupa, należy przynajmniej sprawić, żeby był jako chory ropiejący i gnijący w łożu… Trzeba mu wszczepić zarazę, wywołać dziedziczny trąd, wieczną anarchię i niezgodę… Trzeba nauczyć brata donoszenia na brata, a syna skakania do gardła ojcu. Trzeba ich skłócić tak, aby się podzielili i szarpali, zawsze gdzieś szukając arbitra. Trzeba ogłupić i zdeprawować, zniszczyć ducha, doprowadzić do tego, by przestali wierzyć w cokolwiek oprócz mamony i pajdy chleba. Będą Oni walczyć długo, bardzo długo, nasze prochy przepadną, ale przyjdzie czas gdy sami sprzedadzą swój kraj, sprzedadzą go jak najgorszą dziwkę. My rozpoczniemy ten proces Panin! Korupcją „milczących psów”, którzy będą nimi rządzić. Bogactwem i głodem, które biednych podjudzą przeciw możnym, tych drugich zaś napełnią takim strachem i podłością, że uczynią wszystko dla zachowania swego bogactwa. Zepsujemy ich kultem prywaty, złodziejstwa, rozpusty, wszelaką demoralizacją i wiodącym ku niej alkoholem. Stworzymy tam nową oligarchię, która będzie okradać własny naród nie tylko z godności i siły, lecz po prostu ze wszystkiego, głosząc przy tym, że wszystko co czyni, czyni dla dobra ojczyzny i obywateli. Niższe szczeble tych krwiopijców będą uzależnione od wyższych w nierozerwalnej strukturze formalnej i nieformalnej piramidy. Trzeba będzie starać się, by w piramidę wpasowany był każdy zdolny i inteligentny człowiek, by zechciwiał w niej i spodlał. Niedopasowywalnych szaleńców, nieuleczalnych fanatyków, nałogowych wichrzycieli i każdą inną wartościową jednostkę wyeliminujemy operacyjnie. Zadanie to jest wielkie Panin, lecz i efekty będą wielkie. Polska zniknie w samych Polakach! Wtedy właśnie, gdy będzie wydawało się im, że mają wolność. Ale ja tego nie doczekam Panin, zaczniemy jednak ten proces, a wiesz dlaczego nienawidzę tego kraju?
  – Dlaczego Pani? Zapytał Panin.
  – Dlatego, że jestem kobietą i nienawidzę dziwek, które udają święte. Ja jestem prostytutką Panin, a to honor, gdy się jest do tego cesarzową.
  – I dlatego jeszcze Panin, że ze zdrajców robili oni zawsze bohaterów.
  – I dlatego jeszcze Panin, że nigdy nie chcieli się z nami zjednoczyć przeciw Rzymowi, a byli naszymi braćmi Słowianami, zdradzili nas Panin.
  – I dlatego Panin kiedyś zginą, unicestwią się sami!…”

 5. Lewactwo jest dumne z PiS, po tym jak Morawiecki wysłał milicję do chłopaków z mediów narodowych i do siedziby organizatorów Marszu Niepodległości. Z synem będę bronił majątku.

 6. Pytanie do redakcji: pisząc „żydzi” piszecie o narodzie żydowskim czy o wyznawcach judaizmu? Bo zakładam, że nie o pasiastych damach. Jeśli to pierwsze, jak to się ma do poprawnej polszczyzny?

  1. Dawanie argumentów wrogom, którzy tylko czekają aby przykryć merytorykę tekstu detalem, takim jak celowe pisanie narodu małą literą, jest delikatnie mówiąc nieroztropne. Nie wiem kto się przez to poczuł lepiej, ale mnie np. zniechęciło do klikniecią udostępnij. Od bycia stanowczym i branym uwagę na poważnie do zrobienia z siebie oszołoma, niestety jest niedaleka droga. Często mierzona w detalach. Dzielę się tą uwagą i przemyśleniem dla dobra Nas wszystkich

  2. @Totol
   Odnoszę nieodparte wrażenie, że sami żydzi robią wiele, by naturalną granicę między narodem a wyznaniem zatrzeć.
   Powiedzmy, że w tym jednym przypadku jestem z nimi i im to ujednolicając pisownię – ułatwiam.
   RZ

 7. ……wiadomo ,rząd zamknie lewaka , przepraszam, działacza „wolnościowego ” ( kocham to hasło haha ) , to zaraz będzie lament na pół Europy o więźniach politycznych i dogorywaniu demokracji w Polsce. Zamkną narodowca to nikt nie będzie się burzyć, a może jeszcze jakiś dygnitarz z Izraela poklepie po plecach i będzie coś na odbicie piłeczki , gdy znów będą mówić w Brukseli jaki to faszystowski kraj mamy…przecież rząd z tym walczy ….., myślenie na bardzo krótką metę „spin doktorów ” PIS …przykre ,słabe, tanie …niestety.

 8. Z rozpędu zapomniałem dopisać,najważniejszy slogan z czasów okupacji-„Tylko świnie siedzą w żydowskim Helios kinie i czytają żydowskiego Szechterowego szmatławca”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *