Nienawiść do Polski

dav

Nienawiść do Polski i historii naszego kraju postępuje. W związku z protestami jednego mieszkańca osiedla Nowy Dwór we Wrocławiu i jego donosu do Spółdzielni Mieszkaniowej ND, na jednym z kiosków na tymże osiedlu, szefostwo spółdzielni nakazało usunięcie części grafa odnoszącego się do Narodowych Sił Zbrojnych. Napis „śmierć wrogom Ojczyzny” boli lewaków, najwidoczniej uważają, że skierowany jest do nich. Widać, mają jakieś powody tak sądzić.
Obecnie osoby zaangażowane w powstanie i konserwację specyficznego grafa zamalowały część hasła, czyli „śmierć”, bowiem spółdzielnia zagroziła, że jeśli do 3 lutego 2019 „coś z tym nie zostanie zrobione”, to zamalowany zostanie cały graf.
Ale nikt nie złożył broni. Na razie sporządzone zostało pismo domagające się uzasadnienia przez spółdzielnię nakazu wprowadzenia zmian.
Pismo to, podpisane przez kilkunastu mieszkańców osiedla Nowy Dwór, w tym tygodniu zostanie przekazane w/w spółdzielni.
Od jutra, t.j. od wtorku 12 lutego będą zbierane także podpisy pod identycznym pismem, jednak pod tym podpisać się będzie mógł każdy.
Jedna z list będzie wyłożona w sklepie „Kibol” przy ul. Kościuszki 32.
RZ, fot. arch
Swoją drogą w sklepie „Kibol” można dostać sporo gadżetów z hasłem „śmierć wrogom Ojczyzny”. Koszulki, szaliki tkane, szaliki sublimacyjne, szaliki do auta, nalepki na auto, naszywki, smycze… jest tego całkiem sporo. Przez allegro tego dostać nie sposób, gdyż tam szaleje antypolska organizacja „Nigdy Więcej”, która ma na szefostwo sieci internetowej dość istotny wpływ.
PS Prośba do wszystkich co bardziej nerwowych o nie demolowanie kiosku. Kioskarz jest w porządku i to nie jego decyzja spowodowała zamieszanie. Za sytuację odpowiedzialni są: ten, który zgłaszał sprawę i żądał usunięcia grafu oraz ktoś ze spółdzielni, kto pod decyzją o jego usunięciu się podpisał.

komentarzy: 11

  1. Witam , sprawą grafa zainteresował się ZŻNSZ , podają z imienia i nazwiska osoby które chcą zlikwidować cały graf.
    Pozdrawiam Bogdan

  2. Podać z imienia i nazwiska osoby ktorę żądają usunięcia hasła/grafa. Jak się da to także dokładne adresy zamieszkania oraz nazwy i adresy pracodawców. Jak redakcja sama pisała lewactwo najbardziej boi się ujawnienia ich danych.

  3. Witam! Pytanie troszke z innej beczki. Czy miasteczko Piensk leżące niedaleko Zgorzelca jest za Śląskiem? Widac tu sporo napisow WKS Śląsk na murach! Proszę o odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *