PiS atak

 Fajny jest ten Brudziński. Minister od policji i aparatu przymusu dostaje spazmów, bo Piotr Rybak śmiał w polskim Oświęcimiu powiedzieć „żydostwo”. Co prawda po ubiegłorocznym festiwalu upokarzania Polski przez żydów w naszej przestrzeni publicznej ludzie zaczęli otwarcie mówić „żyd” zamiast „eskimos” czy „górale ze wzgórz Golan”, ale wciąż mówienie o żydach jest złe, a mówienie o żydach w kontekście sprzeciwu wobec ich żądań finansowych i żądań odnośnie naszego wobec nich poddaństwa wciąż jest uważane za antysemityzm, mowę nienawiści i kij wie co jeszcze.
W Polsce pod obecnymi rządami dostrzeganie żydowskich knowań jest, nazwijmy to delikatnie, niepoprawne politycznie.
PiS ściga różnych ludzi. O części już pisaliśmy, całkiem niedawno, w artykule „Strzelają do swoich” http://fanatik.ogicom.pl/archiwa/12293
Dziś zatrzymano jakiegoś namolniaka, który swoje pretensje zgłaszał najbardziej znanej reprywatyzatorce Hannie Gronkiewicz-Waltz.
Toż to ironia losu. Baba, która ma na sumieniu tysiące wyrzuconych na bruk ludzi nie tylko jest na wolności, lecz nawet dostaje ochronę. A facet, który skarży się na jej niesprawiedliwość trafia do aresztu.
PiS szedł do wyborów obiecując rozliczenie macherów od rozgrabywania majątku narodowego. Macherzy mają się dobrze. Dostają darmowo możliwość pokazywania się w telewizji, wciąż dostają dotacje z państwowego budżetu. Siedzieć idą ci, którzy uwierzyli w te przedwyborcze bajki o dochodzeniu sprawiedliwości.
Krzysztof P, RZ, fot. wirtualnapolska.com

komentarzy: 12

 1. @zajac_poziomka PiS właśnie rozpoczął kampanię wsadzania do paki. Zaczęli od „Misia” czy jak go nazywali w MON „Haribo”… Ziobro się nic nie odzywa czyli nie gardłuje a szykuje papiery. Czemu zaczęli od swoich- przecież nie musieli wsadzać „Misia”…. ale wsadzili….? Po to, żeby „obiektywnie” dobrać się teraz do Gronkowca, Tuska i Schetyny…. wypatroszą ich w czasie wakacji… i wsadzą na krótki czas przed wyborami. Dlaczego ? Ano dlatego, że oprócz TVP nikt nie prowadzi kampanii wiec liczą na efektowna końcówkę. Wiedzą, że „Cygańska” Ustawa emerytalna dla matek Roomskich za wychowanie co najmniej czwórki dzieci to pożywka tylko dla około16000 kobiet w większości patologicznych rodzin, które na wybory i tak nie chodzą więc „taki rzut na taśmę” nie przechyli szali na ich stronę. Obiecali ludziom szubienice i ścierwo złodziei do rozszarpania…przez tłum jak podczas Insurekcji Kościuszkowskiej więc muszą dotrzymać słowa. W poprzednim okresie rządów PiS na dwa lata rządów Ziobro był ponad 400 razy w radio i telewizji…. czyli co drugi dzień…. nic nie robił tylko występował i obrzucał opozycję gównem…. teraz siedzi cicho a jak go pokazują to wygląda jakby był smakoszem win i nalewek produkcji….. „Iglopol Debica”… zmielony, ogorzały wiecznie niewyspany….jak by mu się ręka trzęsła wyglądałby jak Fuhrer po wyjściu z bunkra na ostatnim nakręconym z nim filmie… Więc dzieje się.
  Mam tylko nadzieję, że oprócz osób już grillowanych do Elyty…po ostatnim niewypale prasowym dołączy również …. Adam…- ten Adam…. brat Stefana….za nierozliczoną do końca „aferę z Rywinem”
  P.S. Całą robotę PiS-owi psuje „Brudziu”…. wulgarny, tępy typ… niezwykle prymitywny drażni mnie nawet bardziej niż Borys Budka…. opowiadający ostatnio, że jego siostra odbiła od Narodowców…a Anka się go po prostu wstydzi i nie chce mieć z nim żadnego kontaktu mimo tego, że kilka razy jej proponował startowanie ze Śląskich list PO w wyborach parlamentarnych czy samorządowych…. Jeździ na Wolin, Ogrodzieniec, Biskupin, wszystkie kongresy ludów etnicznych, interesuje się odpowiednią muzyką i tematyką historyczno-archeologiczną.

  1. @W18 Odpowiedz mi na pytanie Dlaczego PiS nie wsadza PO , SLD , i inne śmieci za korupcję ? Następna ustawka przy kwadratowym stole ‚ jest szantażowany przez Bruksele albo długi ‚ Kaczyński nie panuje w PiS ‚ Co sie dzieje ? Ja widzę ze PiS to odzwierciedlenie KPZR czyli dać „socjal” i na tym koniec ! Chwała sie plotkami a tluste koty ich dymają ! Wierzysz w smierć Adamowicza ? Ja tak wieże jak w Kulczyka . Po seryjnym zabójcy jest nowa moda . Uśmiercanie sie . Czekam na odpowiedz .

  2. Reguła my nie ruszamy waszych , a wy nie ruszacie naszych obowiązuje po okrągłym stole nadal. Oczywiście wybory się zbliżają tu zgoda , więc trzeba coś rzucić na pożarcie ciemnemu ludowi za Misiewicza , rzucono Niesiołowskiego , zamiast HGW czy Schetynę, tu ma rację.

 2. No przecież jasne, że nie będzie żadnych oskarżeń, stawiania przed trybunałem stanu ani innych cyrków, teraz czy nawet za kilka lat z inną władzą. Nie dość, że są to kumple od kieliszka, to potrzebują siebie wzajemnie jako antagonistów.
  Przypomnijcie sobie wniosek PO o Trybunał Stanu dla Ziobry. Chcieli to zrobić na ostatnim posiedzeniu sejmu no i dziwnym trafem podczas głosowania zabrakło kilku czołowych polityków PO. Przypadek?

 3. Czemu to wszystko tylko My widzimy. W nawiązaniu do poprzedniego artykuł”żyd zabił nocą” generalnie też cisza. Tyle rodzin bestialsko zamordowanych. Nie może być przedawnienia!

 4. ….z jednej strony pełna zgoda z autorem , rzeczywiście inaczej to miało wyglądać….,z drugiej to mam wrażenie,że gdyby PiS faktycznie zaczął realnie rozliczać poprzednia władze, to raz ,że społeczeństwo by się tego wystraszylo i hasło „Państwo policyjne” by było odjieniane na wszystkie możliwe sposoby ( temat na inna rozmowę czy już teraz nie jest ,szkoda ze jedynie w stosunki do prawicy , bo karanie jej i stygmatyzpwanie jest każdemu na rękę…od PO po Pis) , dwa ,że mam wrażenie,iż właśnie że względu na obawy przed reakcją Europy i świata, nie mamy rozliczania poprzedniej ekipy, przecież tam całą masa ludzi w moim odczuciu chwiejnych emocjonalnie czeka w kolejce od 3 lat by zostać męczennikiem nowej władzy…..Frasyniuk nogami przebiera, Protasiewicz itp postacie ….temat bardzo złożony i naprawdę wg mnie ciężko o jednoznaczną opinię…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *