Niedziela, poniedziałek

 Mecz towarzyski z Opavą Śląsk zagra w niedzielę 3 lutego. Według wcześniejszych doniesień spotkanie miało się odbyć w sobotę, ale albo przekaz był mylny, albo się coś zmieniło.
Pojedynek najprawdopodobniej zostanie rozegrany na stadionie przy ul. Oporowskiej. Decyzji w tej sprawie jeszcze nie ma, istotny jest stan nawierzchni boiska.

* Sporo osób zwraca się do nas z pytaniem, czy na mecz Śląsk – Zagłębie Lubin będą mogli przybyć fani gości. Jeśli się nic nie zmieni (np. jakaś decyzja wojewody) to tak, lubinki mogą przyjechać do Wrocławia. Ten pojedynek jest zaplanowany na poniedziałek 25 lutego.
RZ, GK, fot. sport.onet.pl

komentarzy: 13

    1. Niezupełnie. Tam lewactwo owszem, było, ale doszło do wojenki wewnętrznej, którą przegrali. Ale wciąż są tolerowani na Konwiktorskiej.

  1. No niby tak, ale już sama zmiana daty na niedziele nie sprzyja przyjezdnym, ani pomeczowej „integracji”. Wiadomo w poniedziałek do pracy. Nie wiem czy godzina (15:30 jak podaje slasknet.com) zostaje czy też się zmieniła?

    1. „Decyzją sztabu szkoleniowego dwa ostatnie sparingi Śląska z Aalborgiem BK i Opavą odbędą się bez transmisji internetowej oraz bez udziału publiczności.”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *