3-1 na początek

 3-1 wygrał Śląsk Wrocław z Chrobrym Głogów w pierwszym swoim tegorocznym sparingu rozegranym w Środzie Śląskiej. Chrobry na co dzień gra w lidze drugiej zwanej pierwszą, gdzie w przerwie zimowej zajmuje 13. pozycję. Był to pierwszy mecz pod wodzą nowego, czeskiego trenera Vitezslava Lavicki.
RZ, fot. radio.wroclaw

komentarzy: 16

 1. Na wiele rzeczy to nie wpłynie ale dyskutujemy o sporcie, a nie o kosmosie więc jeśli już podajesz jakąś informację w tym temacie to podawaj prawdziwą, a nie później zasłaniaj się, brakiem wpływu na kulistość ziemi.

 2. @acab
  korzystałem z dwóch źródeł-Interia i liga polska. I to 2 dni temu.
  W jednym z artykułów wyczytałem, że całkowity dług Wisły to 40,5 mln zł.
  Zabiorą licencje to zabiorą,nie to nie,to i tak na kulistość ziemi nie wpłynie.

 3. Ja tam czekam na spotkanie Śląsk – Wisła 18-stego i dalsze ,a wszelkie przewidywania i spekulacje w przypadku naszych „tuzów”można o kant tyłka potłuc.

  1. Gramy z nimi w poniedziałek. Nie dlatego że jesteśmy słabi i gramy często w te dni. Tylko dlatego, że najprawdopodobniej Wisła nadal może nie wystartować i to jest zagranie pod interesy telewizji. Boją się dużych strat gdyby mecz był planowany w sobotę. Najprawdopodobniej i tak Wisła dogra sezon. Właśnie dlatego że by były zbyt duże straty finansowe z tytułu praw telewizyjnych i umów sponsorskich.

  2. @gru
   Zrobiłeś mi wykład o niuansach a ja tylko stwierdzam fakt, że z pewniakiem do spadku jak typowano na forum Wisłę ze względu na sytuacje finansową czy też prawna może być ciężko. 4 mln pln mają na kasiorę dla wkładów, jednego chcą sprzedać do Jagielloni albo na Węgry(źródło – Interia) za 1,2 mln i długów by nie mieli. A jeszcze jak zaczną grać! Oczywiście będę trzymał kciuki za Śląsk, jak to czynie od 2 lat. Ale trawę trzeba będzie niestety gryźć.
   https://www.ligapolska.pl/378680-blaszczykowski-i-dwoch-biznesmenow-udziela-pozyczki-wisle.html

  3. @gru
   Ja nie mam pretensji do nikogo na tym forum. Nie mam zamiaru jątrzyć i to w temacie na którym się nie znam. Jeszcze raz podkreślam, nie jestem kibicem, piłka mnie absolutnie nie interesuje,oprócz tego jak gra Śląsk i czy się zdoła utrzymać, ze względu na sentyment do miasta, w którym spędziłem 5 lat. Na Fanie czytam wszystko jak leci, a że Śląskowi się nie wiedzie,pojawiają się spekulacje czy się utrzyma czy nie, być może dzięki temu ze Wisła straci licencje. A tu psikus. Trzeba zacząć wygrywać, jak to w sporcie bywa. Pozdrawiam.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *