Co dwie głowy…

 Zaczniemy może od czegoś, co już na Fanie kiedyś było. Opowieść o pewnej idiotce, która znała świat z głupkowatych gazet i za swoją głupotę zapłaciła życiem. Na szczęście – swoim.
Idiotka Pippa Bacca z Włoch postanowiła udowodnić, że multikulturowość wcale nie oznacza czegoś złego i że inne nacje, obce kultury akceptują naszą, europejską cywilizację.
No to pojechała „w świat” w przebraniu panny młodej.
No to ją jakiś napalony Turek zgwałcił, pozwolił zgwałcić całej wiosce, a na koniec głupią Pippę udusił. Dzięki czemu jej podróż udowodniła dokładnie to, czemu chciała zaprzeczyć.
Nie jest to jedyny przykład idiotyzmu związanego z multikulturowością, ale ten był jednym z pierwszych:
Tu dwa linki i więcej o włoskiej idiotce:
http://niezlomni.com/wloszka-wybrala-sie-podroz-autostopem-bliskim-wschodzie-przekazem-tolerancji-zaufania-dla-wszystkich-spotkal-ja-straszny-los/
http://latajacapyza.blox.pl/2008/05/Pippa-Bacca.html
To historia sprzed kilkunastu lat. Gdyby była odpowiednio nagłośniona, to może parę innych idiotek wciąż by żyło. Jednak w Europie Zachodniej o takich rzeczach się nie mówi. Wręcz przeciwnie. Jest nakaz milczenia.
Ostatnio gość ze Szwecji, Polak, który stamtąd wraca, w wywiadzie dla telewizji wRealu24 opowiedział historię, jak to kobieta w Szwecji jadąc rowerem została napadnięta i zgwałcona. A gdy to opisała w internecie, to psiarnia wpadła jej na chatę, zarekwirowano jej komputer, a ona sama została ukarana bardzo dolegliwą grzywną.
I tak miała szczęście. Gwałt to jednak nie to samo, co użynanie głowy na żywca.
Tego doznania nie oszczędzono dwóm innym idiotkom ze Skandynawii. 24-letnia Louisa Vesterager Jespersen z Norwegii i o cztery lata od niej starsza Dunka Maren Ueland postanowiły pojechać do Maroka i tam integrować się z obcym nam kulturowo światem. No to wpadł do ich namiotu milusiński i oberżnął puste główki. Po internecie krąży filmik z tej dekapitacji, ale na prędce nie udało się go wynaleźć. Jak ktoś bardziej obrotny w internetach lub wie gdzie można go jeszcze znaleźć, bo szybko znika, to może wrzuci linka w komentarzu. A nuż jakiś zaglądający tutaj lewak otrzeźwieje?
Pikanterii całej sytuacji dodaje fakt, że obie panie angażowały się w inicjatywy proimigranckie.
Zdjęcia prezentowane przy tym artykule (to u góry i to z dwiema głowami) ponoć przedstawiają te same panie. Czy są dowodem, czy jedynie manipulacją – tego nie ustalimy. Ta w bieli to Włoszka podczas swojej „podróży życia”.
Tak nawiasem, kiedyś na Fanie padło pytanie. Czy ci tacy chętni od przyjmowania w Polsce pontoniarzy przyjmą ich pod swój dach?
http://fanatik.ogicom.pl/archiwa/9452
Krzysztof P, fot. facebook, pierwotne źródło nieznane

21+

komentarzy: 13

 1. Tyle się mówi o gwałtach itp a przecież spory odsetek białych kobiet same lecą na Arabów i innych kolorowych egzotycznych przybyszów. To jak to w końcu jest. We Francji widziałem wiele kobiet z czekoladowym bobaskiem.

  2+

 2. Szczerze żal mi tych,którzy cieszą się z tego,że muzułmańskie parchy ścięły żywcem głowy dwóch białych kobiet(nieistotne że niedorozwiniętych). Jakby siostra czy córka jednego z drugim była skrzywiona chorą ideologią to też by bił brawo tym zwierzętom?

  11+

 3. Kibice Śląska muszą wspierać takie inicjatywy…. pani Lempart powinna pojechać doMarokai walczyć o równouprawnienie mężczyzn i kobiet. Dutkiewicz powinien zrobić marsz z okazji 71 rocznicy powstania Izraela a Sutryk zadbać o interesy LGBT i małżeństwa homoseksualne…. wesprzyjmy nawet finansowo inicjatywę….jakieś plakaty po mieście by się przydały…. „razem araby Lesby i pedały….w Maroko oczywiście….”

  29+

 4. Nie wiem w jakim celu one tam pojechały. Czy były tak odważne, naiwne, niedoczytane, że zignorowały zagrożenie arabskiej kultury. Faktem jest jednak że głowe można stracić znacznie bliżej. W zeszłym tyg postrzelona w głowę została w Berlinie Polka. W dzielnicy Neuköln. Jest to można już spokojnie powiedzieć Islamska dzielnica. Oczywiście co za tym idzie najbardziej niebezpieczna (Araby się asymilują…) w Berlinie. Neuköln znajduje się +/- 5 km od Bramy Brandenburskiej czyli ścisłe centrum. Dzisiaj przechodziłem koło telewizora gdzie akurat mój ojciec oglądał żydowską tvn. Trzech gości dyskutuje coś tam o tolerancji w Polsce i jeden mówi coś takiego „Moja koleżanka Murzynka została opluta w Krakowie” na co oponujący „Ale panowie to są tylko incydenty”
  – „Tak ale one się zdarzają odkąd rządzi PiS”
  Wyszedłem z pokoju szczerze się śmiejąc. Reasumując: wątpię by mela na twarzy Murzynki znalazła się przez PiS czy inną partię ale na pewno miała szczęście, że nie jest białą kobietą w Maroku bądź berlińskiej dzielnicy Neuköln.

  17+

  1. Mieszkałem na Nekoln kilka miesięcy, Biały tam, to jak kosmita u Nas ale czarni i ciapaci jakoś bali się warczeć. Zresztą Berlin te kundle dawno już zdobyły.

   12+

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *