Co dwie głowy…

 Zaczniemy może od czegoś, co już na Fanie kiedyś było. Opowieść o pewnej idiotce, która znała świat z głupkowatych gazet i za swoją głupotę zapłaciła życiem. Na szczęście – swoim.
Idiotka Pippa Bacca z Włoch postanowiła udowodnić, że multikulturowość wcale nie oznacza czegoś złego i że inne nacje, obce kultury akceptują naszą, europejską cywilizację.
No to pojechała „w świat” w przebraniu panny młodej.
No to ją jakiś napalony Turek zgwałcił, pozwolił zgwałcić całej wiosce, a na koniec głupią Pippę udusił. Dzięki czemu jej podróż udowodniła dokładnie to, czemu chciała zaprzeczyć.
Nie jest to jedyny przykład idiotyzmu związanego z multikulturowością, ale ten był jednym z pierwszych:
Tu dwa linki i więcej o włoskiej idiotce:
http://niezlomni.com/wloszka-wybrala-sie-podroz-autostopem-bliskim-wschodzie-przekazem-tolerancji-zaufania-dla-wszystkich-spotkal-ja-straszny-los/
http://latajacapyza.blox.pl/2008/05/Pippa-Bacca.html
To historia sprzed kilkunastu lat. Gdyby była odpowiednio nagłośniona, to może parę innych idiotek wciąż by żyło. Jednak w Europie Zachodniej o takich rzeczach się nie mówi. Wręcz przeciwnie. Jest nakaz milczenia.
Ostatnio gość ze Szwecji, Polak, który stamtąd wraca, w wywiadzie dla telewizji wRealu24 opowiedział historię, jak to kobieta w Szwecji jadąc rowerem została napadnięta i zgwałcona. A gdy to opisała w internecie, to psiarnia wpadła jej na chatę, zarekwirowano jej komputer, a ona sama została ukarana bardzo dolegliwą grzywną.
I tak miała szczęście. Gwałt to jednak nie to samo, co użynanie głowy na żywca.
Tego doznania nie oszczędzono dwóm innym idiotkom ze Skandynawii. 24-letnia Louisa Vesterager Jespersen z Norwegii i o cztery lata od niej starsza Dunka Maren Ueland postanowiły pojechać do Maroka i tam integrować się z obcym nam kulturowo światem. No to wpadł do ich namiotu milusiński i oberżnął puste główki. Po internecie krąży filmik z tej dekapitacji, ale na prędce nie udało się go wynaleźć. Jak ktoś bardziej obrotny w internetach lub wie gdzie można go jeszcze znaleźć, bo szybko znika, to może wrzuci linka w komentarzu. A nuż jakiś zaglądający tutaj lewak otrzeźwieje?
Pikanterii całej sytuacji dodaje fakt, że obie panie angażowały się w inicjatywy proimigranckie.
Zdjęcia prezentowane przy tym artykule (to u góry i to z dwiema głowami) ponoć przedstawiają te same panie. Czy są dowodem, czy jedynie manipulacją – tego nie ustalimy. Ta w bieli to Włoszka podczas swojej „podróży życia”.
Tak nawiasem, kiedyś na Fanie padło pytanie. Czy ci tacy chętni od przyjmowania w Polsce pontoniarzy przyjmą ich pod swój dach?
http://fanatik.ogicom.pl/archiwa/9452
Krzysztof P, fot. facebook, pierwotne źródło nieznane

komentarzy: 13

 1. Tyle się mówi o gwałtach itp a przecież spory odsetek białych kobiet same lecą na Arabów i innych kolorowych egzotycznych przybyszów. To jak to w końcu jest. We Francji widziałem wiele kobiet z czekoladowym bobaskiem.

 2. Szczerze żal mi tych,którzy cieszą się z tego,że muzułmańskie parchy ścięły żywcem głowy dwóch białych kobiet(nieistotne że niedorozwiniętych). Jakby siostra czy córka jednego z drugim była skrzywiona chorą ideologią to też by bił brawo tym zwierzętom?

 3. Każdy przygłup,który opowiada się za integracją kulturową powinien zostać skazany na rok oglądania tego filmu bez możliwości odwrócenia głowy.

 4. Kibice Śląska muszą wspierać takie inicjatywy…. pani Lempart powinna pojechać doMarokai walczyć o równouprawnienie mężczyzn i kobiet. Dutkiewicz powinien zrobić marsz z okazji 71 rocznicy powstania Izraela a Sutryk zadbać o interesy LGBT i małżeństwa homoseksualne…. wesprzyjmy nawet finansowo inicjatywę….jakieś plakaty po mieście by się przydały…. „razem araby Lesby i pedały….w Maroko oczywiście….”

 5. Nie wiem w jakim celu one tam pojechały. Czy były tak odważne, naiwne, niedoczytane, że zignorowały zagrożenie arabskiej kultury. Faktem jest jednak że głowe można stracić znacznie bliżej. W zeszłym tyg postrzelona w głowę została w Berlinie Polka. W dzielnicy Neuköln. Jest to można już spokojnie powiedzieć Islamska dzielnica. Oczywiście co za tym idzie najbardziej niebezpieczna (Araby się asymilują…) w Berlinie. Neuköln znajduje się +/- 5 km od Bramy Brandenburskiej czyli ścisłe centrum. Dzisiaj przechodziłem koło telewizora gdzie akurat mój ojciec oglądał żydowską tvn. Trzech gości dyskutuje coś tam o tolerancji w Polsce i jeden mówi coś takiego „Moja koleżanka Murzynka została opluta w Krakowie” na co oponujący „Ale panowie to są tylko incydenty”
  – „Tak ale one się zdarzają odkąd rządzi PiS”
  Wyszedłem z pokoju szczerze się śmiejąc. Reasumując: wątpię by mela na twarzy Murzynki znalazła się przez PiS czy inną partię ale na pewno miała szczęście, że nie jest białą kobietą w Maroku bądź berlińskiej dzielnicy Neuköln.

  1. Mieszkałem na Nekoln kilka miesięcy, Biały tam, to jak kosmita u Nas ale czarni i ciapaci jakoś bali się warczeć. Zresztą Berlin te kundle dawno już zdobyły.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *