Każdemu od serca

 Imieniny Sylwestra i Melanii, czyli ostatni dzień roku, to zwyczajowy czas składania życzeń noworocznych komuś i postanowień noworocznych sobie. Z postanowień każdy będzie rozliczał się sam, natomiast życzenia są różne.
Wszystkim myślącym po polsku Polakom – Polski wielkiej, silnej i takiej za którą nie ma powodu się wstydzić. Polski białej mentalnie i wizualnie.
Narodowcom wielu procentów. W wyborach oczywiście, tych majowych do europarlmentu i jesiennych do polskiego Sejmu i Senatu.
Wszystkim kibicom i sympatykom Śląska drużyny i wyników, ale przede wszystkim radości z bycia kibolem/ fanem/ sympatykiem wrocławskiego klubu.
Ziomkom – realizacji zamierzonych celów.
Wszystkim – zdrowia. Ci którzy tego życzenia nie rozumieją – dalszego i jak najdłuższego trwania w nieświadomości.
A wrogom – wszystkiego najgorszego. Bo jak szczerze, to szczerze. Bez zakłamania.
Tego redakcja Fana życzy w nadchodzącym, 2019 roku.
31 XII 2018
Redakcja fot. jubiler wec

komentarzy: 15

 1. Redakcji wytrwałości i ostrego pióra.Romanowi napisania drugiej części bestselera. Śląskowi prawdziwego sponsora, prawdziwego kierownictwa, prawdziwych kopaczy. Wszystkim kibolom, kibicom, chuliganom, zgodowiczom, patriotom, antysemitom, antylewakom wszystkiego najlepszego. A Polsce prawdziwie prawdziwiego proPolskiego rządu. A emigrantom powrotu do wolnej Polski.

 2. Wszystkich, których w 2018 r. wkurzyłem jakimkolwiek komentarzem tekstem na FAN-ie informuje, że nigdy nie było to moją intencją, a mimo to przepraszam, bo inaczej moje życzenia nie będą szczere.
  Redakcji i czytelnikom/komentatorom FAN-a życzę spełnienia wszystkich marzeń, zdrowia, życiowego szczęścia i Polski wielkiej w każdym calu, a że różnimy się czasami w sugerowanych sposobach dochodzenia do tej wielkości, cóż, to sól tej ziemi. Oby w 2019 r. różnic między nami, którym przyświeca podobny cel, było coraz mniej, a powodów do satysfakcji coraz więcej.
  Na pohybel szechterom, bolkowi, lewakom i dewiantom różnej maści!

 3. Wszystkiego Najlepszego dla redakcji Fana, kibiców, fanatyków Śląska i polskich patriotów w tym 2019 roku.
  Aby Śląsk grał na miarę naszych oczekiwań, stadion się zapełniał a Polakom przyświtywało nieśmiertelne hasło: Bóg, Honor i Ojczyzna.

 4. Dla redakcji Fana również wszystkiego co najlepsze w nadchodzącym 2019 roku. Oby powodziło się coraz lepiej, a i szczęścia i zdrowia jak najwięcej.
  Oczywiście wszystkim Kibicom Śląska i zgód także samych pięknych chwil, dumy i zwycięstw naszych klubów życzę.

 5. Wszystkiego najlepszego w nowym,nadchodzącym 2019 roku,dla całej Redakcji Fana,wszystkich kibiców Śląska, zgód oraz Czytelników. Polski niepodległej i suwerennej,silnej i zasobnej.Udanej imprezy Sylwestrowej!.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *