Ślepota i skleroza

 Media podają, że pewien obywatel Polski (słowo „Polak” nie oddaje raczej rzeczywistości), który dostał kulę w głowę od allahowego terrorysty w Strasbourgu,
zostanie uhonorowany. Nie jakimś tam medalem, bo to byłby jedynie gest, lecz… rentą.
Ślepota czy żydofilia?
Pana honorować chce dwóch żydofili, prezydent Andrzej Juda i premier Mateusz.
Pan dostał kulkę. Fakt. Nie przeżył. Też fakt. Twierdzą, że gdyby nie on, to doszłoby do masakry w dyskotece. Może prawda, choć jak trup ma bronić dyskoteki, to trudno sobie wyobrazić. Ale powiedzmy, że tak właśnie było. Zatem bohater? No, bohater. Tylko dlaczego ów bohater miałby dostawać pieniądze od polskiego podatnika?
Gość wyjechał z Polski 20 lat temu. Według mediów w chwili śmierci miał 36 lub 31 lat (w zależności od źródła). Przyjmijmy, że 31. Czyli wyjeżdżał w wieku lat 11. Przez 11 lat jego rodzice dostawali wsparcie na wychowanie dziecka, dzieciak za darmo (czyli na nasz koszt) chodził do szkoły, za darmo (czyli…) uczęszczał do lekarzy. 20 lat temu wyjechał z Polski. Nie w Polsce płacił podatki. Imię zmienił (może nie zrobił tego formalnie, nie sprawdzałem), ale z Bartosza stał się Bartem. Angażował się w ruchy propedalskie, które z tradycją Polski i Polaków mają tyle wspólnego, co szczury z kosmosem. No i chyba najważniejsze – był multikulturowcem. A przede wszystkim znał język jidisz.
Według medialnych doniesień Bart dzieci nie posiadał, jeśli to prawda, to ciekawe komu ta renta miałaby być wypłacana? Bo za co, to już chyba wiadomo – jest
dwa zdania wcześniej.

Mistrzowie sklerozy
PO ogłosiło, że jak dojdzie do władzy, to będzie obniżać podatki.
Schetyna uważa ludzi za idiotów. PO mówiło dokładnie to samo, gdy w 2007 dochodziła do władzy. I oczywiście nie tylko podatków nie obniżyła, lecz je podniosła. Nawet VAT z 22 na 23%, twierdząc, że na krótko. W styczniu 2011 na trzy lata… Krótko się już zdążyło pomnożyć przez 3 i dalej obowiązuje.
Pisowska telewizja ma obecnie pole do polewki z PO na przykładzie nowego prezydenta Warszawy, który miesiąc po wyborach już zdążył się powycofywać z większości przedwyborczych obietnic. Nie będzie stadionu Skry, nie będzie nowych przepraw przez Wisłę, nie będzie darmowych przejazdów miejską komunikacją,
nie będzie większych upustów przy wpłatach podczas przekształceń własnościowych lokali mieszkalnych dla lokatorów (dla kamieniczników będą)… Trzeba przyznać, że Trzaskowski okazał się mistrzem łgania w żywe oczy.
Ale słuchajcie, PO wam obniży podatki…
Roman Zieliński, fot. humorek.com.pl

komentarzy: 27

  1. Ślepy jesteś? Red.Nacz. dochowuje dziennikarskiego obowiązku i zamieszcza pod tekstem informację, skąd pochodzi użyte foto.

 1. W temacie błędnego koła PO-PiS-PO-PiS… – żeby nie wybierać między większym a mniejszym złem, w przyszłorocznych wyborach do PE zagłosujmy na koalicję Wolności i Ruchu Narodowego. Nie dajmy sobie wmawiać, że jesteśmy skazani na POPiS – obie te partie są antywolnościowe i antypolskie. Inteligentni obserwatorzy już dawno zwrócili uwagę, że „patriotyczny” PiS pała wielką miłością do jednej grupy etnicznej i nie są to bynajmniej Polacy.

  1. Tia. Polacy w RP jako grupa etniczna? Arcyciekawy wywód. Mimo niedoskonałości partii PIS (bo doskonałych partii nie ma), nie widzisz różnicy miedzy nimi, a p.o.? Głosuj sobie na kogo chcesz, zwłaszcza, że Twój wybór wcale nie jest zły, tylko raczej z miernymi szansami na wejście do PE, a już na istotne zaistnienie w nim raczej szans nie ma (patrz J.K.M.).
   Jest za co krytykować PIS, ale twierdzenie, że to ugrupowanie polityczne jest antypolskie, najdelikatniej mówiąc wskazuje na dalekie od doskonałości postrzeganie rzeczywistości.

  2. @efc
   OFE. Elektrownia atomowa. Ceny zakupu gazu. Wyprzedaż za bezcen polskich przedsiębiorstw. Wywalone w powietrze kilkadziesiąt polskich firm przy budowie autostrad i stadionów (jak pokazuje historia firmy Hydrobiel – walono na wszystkim)
   A z okołosportowych historyjek. Wiesz, że w chwili powstawania najdroższym stadionem na świecie w swojej klasie był stadion wrocławski? Drugi w tej klasyfikacji – gdański. A Stadion Narodowy w Warszawie jest dokładnie taki sam, co budowany w tym samym okresie stadion w Bukareszcie, tyle, że ma zamykany dach. No i był dwa razy droższy od bukaresztańskiego. To by oznaczało, że dach w Warszawie jest dokładnie tak drogi, jak sam stadion.
   To tak na biegu, bez myślenia, bez chwili zastanowienia. Bo jak pogrzebać, to takich Gawłowskich, Nowaków, Misiaków w PO jest na pęczki. To nawet nie jest tak, że afer przy ludziach PO trzeba szukać. Jest wręcz odwrotnie. Znajdź mi tam uczciwego.
   RZ

  1. Nie jestem pewny, ale chyba rodzina kierowcy ciężarówki chyba otrzymała rentę specjalną.
   Gość, mimo zapewne różnych (jak donosi R.Z. w artykule) od moich poglądów był Polakiem, bo nie słyszałem, że zrzekł się obywatelstwa. Przesłanką do odznaczenia i przyznania świadczenia ma być postawa tego gostka w chwili, gdy zesł(r)aniec allaha miał wpaść do jakiegoś pomieszczenia, w którym było w tym czasie zgromadzenie wielu osób. Jeżeli tak było, to niezależnie, czy działał z rozmysłem, czy instynktownie, zasługuje na szacun.
   Nie wiem(-y) dokładnie jak było, powyższą opinie przedstawiam w oparciu o hipotezę. Może warto zastanowić się, że jeżeli zapobiegł rzeczywiście wtargnięciu zasrańca do pomieszczenia ze zgromadzonymi w większej liczbie ludźmi i dokonania rzezi, to może jednocześnie i bezwiednie uratował życie kilku(-nastu) Polaków, Węgrów, Słowian, chrześcijan, dzieci, matek w ciąży, którzy mogli być w tym pomieszczeniu?
   Jeżeli on był „multikultifilem”, to oczywiście należy się za taką postawę krytyka. Jak komuś przeszkadza zmiana imion na Bart, Pedro, to za to też niech go krytykuje. Jednak za taką jego postawę (o jakiej donoszą media) może warto wypowiedzieć się pozytywnie, a nie wrzucać wszystkiego do jednego worka.
   Rozumiem chęć zaistnienia w przestrzeni medialnej (na forum) i to, że wg niektórych dowalenie w takiej sytuacji jest „cool”, ale może czasami warto zastanowić się, zanim zaczniemy płodzić za pomocą klawiatury?

 2. Nie ma czegoś takiego jak darmowa szkoła i darmowy lekarz. Za wszystko płacą podatnicy. w tym rodzice tego gościa, więc wyciąganie mu tego, że korzystał z placówek medycznych czy edukacyjnych jest bezsensowne i nie zmieniają tego poglądy polityczne usługobiorcy

 3. Dzisiaj w tv widziałem krótki wywiad z brodatym wyznawcą allaha, ojcem zamachowca ze Strasburga. Miał założoną zimową czapkę ze sporym wizerunkiem cze-qówna.
  Zajebisty mix islamu z komuną.

  1. @Raptor
   Wyślij im ( na stronę www ) maila, że na przełomie 50/60 skazywał naszych Starozakonnych, dodaj, że był Endekiem,
   Ekstradycja będzie szybsza, niż piwo otworzysz…
   Spróbuj, warto
   Niech Adaś prostuje….

  2. Kolego Chłopek przeczytaj artykuł. Albo nie, masz cytat z niego : „Stefan Michnik od końca lat 60. mieszka w Szwecji. Dlatego na wniosek prokuratora Wojskowy Sąd Garnizonowy w Warszawie 25 lutego 2010 roku wydał postanowienia o jego tymczasowym aresztowaniu. Następnie Wojskowy Sąd Okręgowy wydał w sierpniu 2010 r. europejski nakaz aresztowania podejrzanego. Jednak szwedzki sąd w Uppsali, oddalił wniosek polskiej prokuratury o jego ekstradycję do Polski. Uznał, że zarzucane mu czyny w świetle szwedzkiego prawa uległy przedawnieniu. Sędzia Linda Hoonk przypomniała, że Michnik jest obywatelem Szwecji od 1977 roku. „ Widać Kolego, że nawet się nie wysiliłeś.

  3. Pięęęknieeee…..Chyba wystrzelę ostatniego szampana…. z tej okazji… co prawda stoi i czeka na śmierć Aarona Szechtera…. ale za puchę Stefana możemy go wystrzelić….
   i dla Aarona będziemy musieli kupić…. nowego…. już trzeci raz…
   Miałem 4 szampany… z ostatnich to obrazki poschodziły. Pierwszy pękł… na stypę po Kuroniu, drugi po Mazowieckim, trzeci po Geremku…. i dla Aarona trzymałem długi, długi czas…. aaaaale po drodze były dwa ważne wydarzenia więc… się należało.

  4. Ja również obawiam się, że szwedzki sąd nie zezwoli na wydanie ścierwa. Wypadałoby go porwać i przemycić do RP, jak mossad Eichmanna w 62r.

  1. Kiedyś za komuny…. ryczeliśmy:..”Wypuśćcie Lecha… wsadźcie Wojciecha..”
   (tak,tak… Bolka… za Jaruzela) teraz przydałoby się płótno:
   „Zamiast Stefana sądźcie Adama”…. hahahaha….+ za aferę Rywina….

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *