Dowód koronny

 Mecz z Koroną Kielce wśród fanów gości nie wzbudza większego zainteresowanie. Jak ich przyjedzie stu, to już mogą świętować, ale raczej się ich tylu nie uzbiera.
We Wrocławiu natomiast co prawda szturmu na bilety również nie ma, ale pewne zaciekawienie sytuacją istnieje. Co prawda zaciekawienie na odległość, to znaczy „nie idę, bo zimno”, ale wynik, wynik jest niewiadomą. Po pięciu kolejnych porażkach na własnym obiekcie Śląsk staje do rywalizacji z Koroną bez trenera. Bez obrazy dla Pawła Barylskiego, ale zawodnicy tak właśnie odbierają zniknięcie Pawłowskiego. Wszakże Barylski na Oporowskiej i tak był. Był gdy przychodzili do klubu, był za trenera o którym nikt już nie pamięta, był za trenera, którego jeszcze się pamięta, był przy Pawłowskim… No to jak nie ma już Tadka, to znaczy, że trener zniknął, a Barylski jak był, tak jest i tak będzie…
Piłkarze Śląska są w bardzo niewdzięcznej sytuacji. Jaki wynik nie padnie, to podejrzenie złych intencji padnie właśnie na nich. No bo jeżeli wygrają, to będzie znaczyło, że do tej pory walili w… coś tam walili. A jeśli przegrają lub zremisują (co też będzie porażką), to będzie znaczyło, że się nie nadają. Co się nie wydarzy i tak wylądują pod pręgierzem.
Mecz Śląska z Koroną, ostatni w tym roku we Wrocławiu, zostanie rozegrany w niedzielę 16 grudnia o godzinie 15:30.
Terminarz Śląska aktualizowany na bieżąco: http://fanatik.ogicom.pl/archiwa/11198
Roman Zieliński, fot. NI-FO Śląsk w Kielcach zameldował się w sierpniu w 180 osób.

komentarzy: 21

 1. A ja się wybrałem. Mam blisko tak jak kiedyś z Wiśniowej. I postanowiłem sobie pójść. Tłumu nie będzie sami swoi będzie miło. Ale o 15 40 gówniara na mój widok zasunęła zasłonkę i tyle. Wiem wiem internet przedsprzedaż i w ogóle. Ale klient jest klient. Mam piąty krzyżyk na karku i nc+ w telefonie mam dyrdać na Królewiecką. Dzięki wielkie. Miasto wam płaci możecie mieć mnie gdzieś.

  1. Na Oporowskiej to nawet kryta by się nie wypełniła tymi, którzy dziś przyszli na mecz. Ja też wolę walnąć browar przed ekranem.

 2. Za to szanuje Celebana bo on sam wie jak to wygląda a mimo to w kulturalny sposób odnosi się do całej sytuacji. Nie tylko stracił opaskę kapitana ale i miejsce w składzie a w zasadzie został odsunięty od drużyny, potwierdzenie moich słów w niedzielę. Barylski chce wygrać ostatnie mecze tej rundy i myśli że zostanie,szkoda że się myli i co mu Celeban przeszkadza, jedyny któremu się chce..

 3. Z przerażeniem patrzę na frekwencję na stadionie. I na zakłamane informacje mnożące widzów. Oporowska byłaby dla nas teraz zbyt wielka.

 4. A ja swoje! Wszyscy na każdy mecz Śląska!!! Jeśli chodzi o zmiany to i tak na końcu zawsze wynik weryfikuje ocenę…ostatnie sezony narzekaliśmy na szrot z zagranicy! Że trzeba młodych, swoich i co…mamy młodych i doświadczonych, wyniki każdy widzi….I źle znowu! Fakt teraz na trenera poszło i też uważam, że P. Tadeusz się nie nadaje…podobno trener Korony stwierdził, że w cenie Polaka ma dwóch zagranicznych i jak trener ma jaja to wyniki są…co widać…po Koronie! Ciężko to wszystko ocenić…trzeba – Chodzić na każdy mecz!!! I tyle jeśli chodzi o wiernego kibica!!!

 5. Nie zgodzę się ponieważ drużynę prowadził Barylski z Czajką i Sztylką a T. P. był w tym układzie tylko figurantem z papierami. Przypomnę, że Barylski nie przegrał żadnego meczu będąc jedynką. To co zrobił z Celebanem świadczy o jego jak i Celiego głupocie bo kto na dwa mevze zmienia kapitana i co to za kapitan który w internecie pruje się jak to go zabolało że zabrano mu opaskę a On tak się stara i oddał serce dla Śląska. Szkoda że ostatnio tylko na instagramie i fb hehe.
  Niestety ale źle się dzieje z tymi roszadami w Klubie. Moim zdaniem może nam pomóc chyba tylko trener z zagranicy i to najlepiej tej wschodniej. Dlaczego?? Bo będzie tani, dobry i nie ściągnie za dużo swoich bo i tak nie będą na razie mogli grać. Każdy inny naściąga szrotu żeby tylko zarobić i po roku dać dyla. Bo na układy nie ma rady.

  1. Piszesz głupoty! Barylski przegrał jako pierwszy trener i to właśnie z Koroną, po zwolnieniu Tarasiewicza.

  2. Słuszny postulat, żeby wziąć trenera z zagranicy, aczkolwiek nie tylko musi to być wschodnia granica. Wielu wartościowych trenerów z pewnością można znaleźć także za południową granicą.

  3. Jakie są wiarygodne przesłanki, że TP był tylko figurantem z papierami?
   Jeśli Twoja teoria jest prawdziwa, to sens zmiany szkoleniowca jest żaden.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *