Guru z dymem

 Będziecie mieli papierek lakmusowy kto jest za Polską, a kto za żydokomuną.
Ale będzie jazgot w lewackich mediach! Na demonstracji dla upamiętnienia ofiar stanu wojennego, oprócz odczytania nazwisk ludzi zamordowanych przez komunę podczas wystąpień antyrządowych do jakich dochodziło po wypowiedzeniu wojny Narodowi przez sowieckich pachołków, oprócz skandowania zwyczajnych przy takich okazjach haseł, oprócz ekspozycji transparentu „śmierć wrogom Ojczyzny”, miało miejsce spalenie portretów dwóch osób. Stefana Michnika, który ze stanem wojennym nie miał nic wspólnego, ale z wprowadzaniem komunizmu do Polski – jak najbardziej, oraz Tadeusza Mazowieckiego, który swoją osobą firmował późniejsze chronienie ludzi odpowiedzialnych za zbrodnie stanu wojennego.
Patrzcie uważnie. Ci, którzy będą bronić któregoś z tych zdrajców, nie są za wolną i niepodległą Polską. Oni nie mają na uwadze naszych, polskich interesów.
Te media i ci autorzy… zapamiętajcie!
Jeśli zginie pamięć o tych, którzy oddali życie i zdrowie za wolność w stanie wojennym, oraz wcześniej, gdy do naszego kraju wprowadzano na ruskich czołgach komunizm, to część naszego dziedzictwa ulegnie zniszczeniu.
Dlatego w imieniu organizatorów (Jacka Międlara, Piotra Rybaka, Piotra M. i paru innych osób) bardzo dziękuje tym wszystkim, którzy przybyli na wrocławską demonstrację.
Roman Zieliński, fot. DK

Ekipa TV FanŚląsk solennie obiecuje, że wrzuci materiał z demonstracji antykomunistycznej na YouTube najpóźniej w sobotę wieczorem.

komentarzy: 16

 1. PS. były na marszu jakieś osoby z ONR i Młodzieży Wszechpolskiej? Czy może w nie smak tym ruchom iść było w tak ważną rocznicę ,,pod szyldem,, Romana i Jacka ?

 2. Ruch polityczny, który mam nadzieję się utworzy wokół Jacka , to jedyna szansa na ocalenie dla naszego kraju . Tylko ruch oddolny ma jakieś szanse , zadaniem dla nas szaraczków jest jego wspieranie i propagowanie jak tylko się da.
  Pozdrowienia.
  ELDO

 3. A może by tak cadyka Smolara jurgieltnika za Sorosowe pieniądze pogonić z Polski jak na Węgrzech pogoniono? Skoro PiS się z żydokomuną cacka, abo obawia
  eurożydokomuny,to wystarczy zebrać 0,5 mln podpisów do procedowania tego obywatelskiego projektu w Sejmie. Same środowiska kibicowskie zebrałyby wymaganą liczbę podpisów w tydzień. Wiem, że łatwo się pisze i gardłuje, ale to Wy jesteście najbardziej zorganizowanym środowiskiem i zdolni przeprowadzić akcje zbierania podpisów. Rozjuszenie michnikoszczyn gwarantowane.

 4. Mam pytanie z innej beczki.
  Chciałbym przekazać jakieś pieniądze na Polaków na Kresach przed świętami.
  Pamiętam że robiliście taką akcję, a nie chcę wpłacać na jakiś randomów, kościoły, fundacje.
  Pokierujcie mnie proszę, jak mogę to uczynić.

  1. Gloryfikowaniem żydka zajmij się na portalach, na których gloryfikowanie kreatur jest „wporzo”.
   Jeśli nie chce Ci się o nim cokolwiek poczytać, to chociaż pomyśl kim został w 1989, co wóczas zrobił i jakie są efekty jego działalności.
   RZ

 5. Na temat procesu Jarosław Kaczyński – Wałęsa przydałby się osobny artykuł , sędzia KODomitka z sądu zrobiła kabaret polityczny . Bolek wie ale nie powie i co mi zrobicie ? Wyrok po 2-3 rozprawach (ile godz) Bolek ma przeprosić ale płacić nie musi ! A gdy Bolek oskarża to przeciwnicy muszą płacić, patrz Wyszkowski .

 6. Romek nie musimy czekać na działania odwetowe za spalenie portretów wrogów, każdy rozsądnie myślący wie kto jest wrogiem naszej ojczyzny, tym bardziej, że ci zdrajcy wcale się kryją tylko działają jawnie.
  P.S W18 w pełni się z Tobą zgadzam.

 7. Romek aż się prosi o Rubrykę na Fanie:
  „Tych produktów kibole nie kupują”…. Tych Filmów i kabaretów nie oglądają (Lecą Sztury, Jandy, Hollandowe, Lisy, Rusinowe i inne) Trzeba kupić rzutnik system operacyjny do tego, przenośny zasilacz i rzucać Sutrykowi filmy na ścianie ratusza. Na to potrzebne są zbiórki… chętnie dam co miesiąc kasę ale potrzebne jest konto…. na sprawy kibolskie, papuga z ryczałtem za załatwianie spraw problemowych. Ja zjeżdżam na weekendy i mieszkam poza miastem ale trzeba się rozejrzeć… znaleźć studentów co pisma prawnicze popiszą i pozwy….. Nie czekajmy aż lewaki znajdą na nas „haka” za spalony portret tylko uderzmy w głupotę sami. Mowa nienawiści to róznież skrzywiona gęmba Lempartowej i nazywanie nas faszystami….Jacy my jesteśmy faszyści… Jacy rasiści…? Faszystą i rsisitą jest ten na kogo jest wyrok w sprawie….. dlatego Kaczyński wygrał proces z Bolkiem…. Bo Bolek nie ma wyroku „niezawisłego sądu” na to, że Kaczyński kazał lecieć bratu do Smoleńska na własną rękę, żeby pokazać, że on nie jest z Tuskiem…. i za nim jest cała elita intelektualna Polski…. Każdy swoje wie, było minęło…. ale nie możesz Kaczyńskiego nazywać mordercą smoleńskim bo nie ma na to wyroku sądowego. Kapusia też powinno się skarżyć za wydane publiczne pieniądze na swięto Państwa nacjonalistycznego Izrael, które jest ksenofobiczne i rasistowskie nietolerancyjne w stosunku do Islamu… jak komuna strzelające do swoich obywateli…. Za popieranie izraela powinien być paragraf…. bo to wspieranie państwa totalitarnego zabijającego swoich obywateli…. To jest apartheid…. Izrael wprowadził podział rasowy i religijny uznając dekretem, że Izrael jest tylko dla żydów Niech Dutkiewicz za to beknie… Niech Lempart za Faszystów i Rasistów beknie…Zapłaci za mowę nienawiści na stowarzyszenie SKINHEADS. Oni nie boją się marszów i palenia portretów… oni boją się działań demokratycznych przed sądem…. ale „prawica” tego nie robi bo prawica to konglomerat prostej chuliganki pompowanej przez Episkopat, że Polska jest do dupy, żydzi są wszędzie, armia Izraelska jest najlepsza, ma broń atomową (to już w ogóle jest dowcip na miarę Mojżesza…, który wybrał żydom ziemię obiecaną… nad morzem martwym pustynię z 50 stopniowym upałem gdzie nic nie rośnie tylko 300 dni na rok wiatr pędzi suche krzaki) a Mossad jest najlepszym wywiadem na świecie… Nikt nie jest w stanie walczyć z żydami a jedyny kto stoi w opozycji to kościołów RK… prowadzący niekończący się dialog katolicko, żydowski….
  przed wojną był taki hejt środowisk katolicko-narodowych na Marszałka, że specjalnie, żeby to ukrócić wprowadzono paragraf… z karą do 5 lat pozbawienia wolności….Dobrze wiesz, że wśród portretów zdrajców powinien być jeszcze Bolek… ksiądz Jankowski, Prymas 1000-lecia kard Wyszyński, Nycz, Glemp, Gocłowski…. i setki innych… Gdyby zamiast jednego płomiennego przemówienia Jacek Międlar napisał jeden pozew… (skuteczny czy nie ale ciągający po sądach za złamanie prawa czy zniesławienie…). Wrocławianie by to widzieli i dzisiaj Wrocław byłby nasz a nie Sutryka…Ten impet młodych ludzi i energia powinny iść w inna stronę…stronę prawną i zabić „Bazyliszka jego odbiciem” szafować stwierdzeniami „Mowa nienawiści” „agresja w debacie publicznej”, „terror liberalny” i „Demokracja to nie liberalizm…. demokracja to większość wyborcza” a „Państwo prawicowe jest demokratyczne nawet jak nie jest liberalne”.
  Te działania uliczne oczywiście są ważne ale trzeba zmienić taktykę… puszczać puszki po stadionie…. założyć konto i opodatkować się bo na pieniądze i pomoc z Rządu liczyć nie możemy….choć cały czas uważam, że PiS to najlepsze rozwiązanie wyborów w 2019 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *