Terror z nieba

 Dawno w Europie nic nie wybuchło. Za to teraz mamy strzelaninę we francuskim Strasburgu. Kilka trupów, kilkanaście osób rannych. Dzieje się, w myśl przyśpiewki narodowców „płaczą Niemcy, płacze Francja, tak się kończy tolerancja”.
Strzelanina w Strasburgu jest pierwszym aktem terroru od dość dawna. Jeszcze półtora roku temu było tego sporo, teraz cisza i mamy akt terroru.
To „teraz” jest dość podejrzane. Dziwnym trafem strzelanina miała miejsce 24 godziny po tym, jak ze swoim wielkim orędziem wystąpił prezydent Francji, a które zostało przez francuskie społeczeństwo wyśmiane. I odrzucone.
Macronowi ta strzelanina spadła jak manna z nieba. Żółte kubraczki protestujące przeciwko jego prezydenturze zeszły na dalszy plan zainteresowania społecznego, poza tym łatwiej usprawiedliwić brutalność policji i fakt, że protesty były przyczyną śmierci pięciu osób.
Coś tu nieczysto pachnie, takie przypadki raczej się nie zdarzają.
degrelle, fot. AP, nacjonalista.pl

116+

komentarzy: 9

 1. Te zamachy w Europie to powiem może brzydko, ale pryszcz w porównaniu z mordowaniem chrześcijan na całym świecie. I to tylko dlatego, że nimi są. 1 zamach w Europie jest wałkowany z tydzień, a to co dzieje się na naszym globie z katolikami jest przemilczane. Teraz nawet w Brazylii komuś odbiło i zabijał ludzi podczas Mszy Św. A co powiedzieć o krajach afrykańskich, Korei Płn. czy Chinach.

  15+

 2. Jadąc ul. Kurkową, oczywiście we Wrocławiu koło elektrociepłowni, wyświetlany jest na tablicy napis: ilość dni bez wypadku.
  Tak pomyślałem, by stworzyć taki zegar który by pokazywał ilość dni od ostatniego zamachu terrorystycznego na kontynencie europejskim. Stanąłby np.: koło pręgierza, ale pewnie Sutryk się nie zgodzi bo problem zapewne tam nie istnieje.

  28+

  1. Sutryk jest za zakazem strzelania w Sylwestra. Pytanie ,z czego? Z fajerwerków , z kałacha , selfie czy może z gumy od gaci swego kochasia?

   27+

  2. @gru Jak załatwisz metę naprzeciwko ratusza…. gdzie będzie można ustawić rzutnik z takim napisem to możesz nawet Sutrykowi na oknach wyświetlać nawet gejowskie porno, żeby siedział przy biurku na „sztywnym dyszlu” z łapami pod blatem i nie mieszał się w sprawy miasta. Jest wyrok sądu na ten temat…. powierzchnia reklamowa nic nie kosztuje…. tylko sprzęt…. przydałby się taki za 20 000 złotych… to nawet na stadionie moglibyśmy mega efekty robić.

   3+

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *