Terror z nieba

 Dawno w Europie nic nie wybuchło. Za to teraz mamy strzelaninę we francuskim Strasburgu. Kilka trupów, kilkanaście osób rannych. Dzieje się, w myśl przyśpiewki narodowców „płaczą Niemcy, płacze Francja, tak się kończy tolerancja”.
Strzelanina w Strasburgu jest pierwszym aktem terroru od dość dawna. Jeszcze półtora roku temu było tego sporo, teraz cisza i mamy akt terroru.
To „teraz” jest dość podejrzane. Dziwnym trafem strzelanina miała miejsce 24 godziny po tym, jak ze swoim wielkim orędziem wystąpił prezydent Francji, a które zostało przez francuskie społeczeństwo wyśmiane. I odrzucone.
Macronowi ta strzelanina spadła jak manna z nieba. Żółte kubraczki protestujące przeciwko jego prezydenturze zeszły na dalszy plan zainteresowania społecznego, poza tym łatwiej usprawiedliwić brutalność policji i fakt, że protesty były przyczyną śmierci pięciu osób.
Coś tu nieczysto pachnie, takie przypadki raczej się nie zdarzają.
degrelle, fot. AP, nacjonalista.pl

komentarzy: 9

  1. Te zamachy w Europie to powiem może brzydko, ale pryszcz w porównaniu z mordowaniem chrześcijan na całym świecie. I to tylko dlatego, że nimi są. 1 zamach w Europie jest wałkowany z tydzień, a to co dzieje się na naszym globie z katolikami jest przemilczane. Teraz nawet w Brazylii komuś odbiło i zabijał ludzi podczas Mszy Św. A co powiedzieć o krajach afrykańskich, Korei Płn. czy Chinach.

  2. Jadąc ul. Kurkową, oczywiście we Wrocławiu koło elektrociepłowni, wyświetlany jest na tablicy napis: ilość dni bez wypadku.
    Tak pomyślałem, by stworzyć taki zegar który by pokazywał ilość dni od ostatniego zamachu terrorystycznego na kontynencie europejskim. Stanąłby np.: koło pręgierza, ale pewnie Sutryk się nie zgodzi bo problem zapewne tam nie istnieje.

    1. Sutryk jest za zakazem strzelania w Sylwestra. Pytanie ,z czego? Z fajerwerków , z kałacha , selfie czy może z gumy od gaci swego kochasia?

    2. @gru Jak załatwisz metę naprzeciwko ratusza…. gdzie będzie można ustawić rzutnik z takim napisem to możesz nawet Sutrykowi na oknach wyświetlać nawet gejowskie porno, żeby siedział przy biurku na „sztywnym dyszlu” z łapami pod blatem i nie mieszał się w sprawy miasta. Jest wyrok sądu na ten temat…. powierzchnia reklamowa nic nie kosztuje…. tylko sprzęt…. przydałby się taki za 20 000 złotych… to nawet na stadionie moglibyśmy mega efekty robić.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *